• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Bych jim neříkala, že rodím :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Blani jj teď se posílá na Obilňák...

Miško tak když chodíš na tu orlí, tak přejdi k jinému co tam je...
5. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Já po porodu chci odejí ůplně jinam, furt dsi řikám že to ještě vydržím.
5. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
A kam chceš odejít, už máš vyhlídli něco nového?

Já mám na té orlí i praktického a budeme tam chodit i s mimčem
5. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Já se to taky pokusím vydržet a pak taky pláchnu.ještě nevím kam.
Máte holky nějaký tip na dobrýho doktora?
5. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
já na cukrovku byla v bohunicích, milounka sestřička i doktorka, jen dlouhé čekání :slight_smile:
ta čísla na sanitky mám, někde to bylo na koníkovi v diskuzi, právě je nechci otravovat, ale s taxíkem jsem slyšela totéž, jak řeknete porodnice, tak se cukají.... a ono je fakt, že když mi loni v porodnici ruply vodu, tak jí bylo přes litr, mít to na sedadle, asi žádná slast...
5. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
já jsem nadšená na veveří v gennetu, mudr. vondráčková
5. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
a dooost jsem se spálila u mudr. táborského v centru zdraví na merhautove
5. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Já mám doktorku na té Orlí, dr.Kutějová a jsem s ní spokojená...
5. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Mám kontak na nějakou doktorku v Bohunicích tak snad bude brát a jestly ne tak přejdu k té Kutějové :wink:
5. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak třeba bude ještě brát pacientky, to by bylo fajn :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Kate - rozjezdem bych to asi nedala. Já jedu rozjezdem jednou za čas, když děláme přesčasy v práci a teda těch ožralejch.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se nedivím, že se v porodnici smáli.
Já mám teda s taxíkama jen pozitivní zkušenosti, napoeldy když jsem se nechala vézt na to vyšetření do Bohunic, tak jsem mu rovnou říkala, že je mi hodně zle, a když zařvu, tak ať zastaví a měla jsem na klíně sáček, kdyby se mi udělalo špatně. protože předtím do sebe musíte nalít 4 litry projímadla a to fakt se človek moc necítí na cestování MHD :wink: Taxikář byl moc fajn a nazpátek jsem byla ještě pod sedativama, tak taky hrozně ochoný a milý (a to pak člověk hladový a zfetovaný vypadá spíš jak ožralý než po vyšetření, kdo ví co si o mě myslel :grinning: ) Ale kdo ví co bude na jaře, nějak to neřeším prostě sanitka nebo taxi to jistí. nebo třeba zařvu na souseda, ať startuje, ono se to nějak vyvrbí :wink: Já jse hlavně hrozně ráda, že muž letos dal výpověď, i když v denší době to není žádná sranda hledat práci a teď ho mám každý den doma, předtím 4 roky jezdil skoro denně do práce do Bratislavy. Když jsme se začali snažit, tak jsem občas přemýšlela, co když budu těhu a on furt někde pryč, sice jezdil v 90% každý večer (nebo v noci) domů, ale stejně, takhle ho mám v práci v centru, za 25 min. je šalinou + pěšky doma.
5. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
já chodím sem a jsem s oběma doktorkama 100% spokojená.
http://www.znamylekar.cz/1205/mudr-kutalkova-sarka/gynekolog/brno
Nevím,jeslti jsem to psala sem do dizkuze, ale když jsem měla nějaké zdrav.problémy, tak to byla ona, kdo po asi 3 týdnech, kdy mě neúspěšně léčili jiní mudr. prý na zánět močáku, zjistila, že mám plicní chlamydie, stejně jako ona zjistila, že nehubnu kvůli vředům , ale problémům s hormonama a štítnou žlázou, atd. Když už si doktoř nevěděli rady, tak mě zkusili poslat na gyn., já tam řkla co mě trápí, ona vždycky udělala všechna možný krevní testy, poslala mě na endokrinologii, plicní atd. Dovedu si představit, že jiná by řekl, že po gyn. stránce jsem ok a poslala by mě zpět, ať hledjaí jiní, ale prostě se snažila na to přijít sama. :wink:
5. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Evanek je tam na ně nějaký kontakt,nemůžu to najít.
kdyby jsi náhodou našla ten kontakt na sanitky tak ho sem hoď.

Miši-byla jsem u MUDr.Kubíčkové na Orlí,naše měla dovolenou a mě bolelo břicho a byla velice příjemná udělala mi všechna dostupná vyš.byla hodně mladá.

Tady někde je diskuse na názory na lékaře,myslím na tom "volné téma".Docela je to dobrý si přečíst.A taky je adresa přímo na reakce na lékaře po celé ČR a různé odbornosti.Jak to najdu zítra,tak to sem hodím.
5. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
blani,
manžel právě od října začal dělat v praze, tak vím, o čem mluvíš...
a za dobrého doktora stojí za to jít světa krj, já chodila š měsíce s bolestma vlevo v podbřišku, dostala jsem na gyndě dvoje ATB... pak už se to nedalo vydržet, už jsem i omdlívala, po menzes 14 dnů špinila... no a pan doktor když jsem mu volala v úterý, že mám // na testu (to napadlo až manžela, ne doktora), mne objednal s tímhle vším v pátek, vzal krev, že to těhu nebude, v poledne jsem si volala pro výsledek, a že těhu jsem, tak ať dojdu v pondělí, naprosto klidnej... a v sobotu jsem šla rovnou na sál, když jsem manželovi doma zkolabovala, štěstí, že byl doma a prasklej vejcovod s mimoděložním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbec jsem tenkrát neodešla a zážitek s jeho přístupem, když nám umíral malej radši popisovat nebudu víc, než že ve středu řekl, že je všechno na UZ v 17tt OK, na veveří v pátek řekli, že malej byl oteklý a prosáklý vodou už nejmíň 3 týdny.... no a doktor mi pak řekl jen: já jsem si to myslel. Idiot!!!!!!! A když jsem došla po šestinedělí, že pořád špiním, tak mi řekl, že mne prohlížet nebude, že to je normální (8tt po porodu) a ať dojdu za půl roku, až se začnem zas snažit....
5. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Leopolda - to možná právě myslíš tu adresu, co jsem dávala adokaz... znamylekar.cz ?
Eva - to je fakt děs, takový doktoři by se měli zavírat :frowning2: My jsme zas pro změnu se do Brna přestěhovali z Prahy, protože to teprve bylo dojíždění do práce v Blavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: To vždycky odjel na 2 dny, pak na otočku ve středu v noci za mnou dojel do prahy, brzo ráno zas do Blavy a v pátek zpět domů. To bylo hrozný,ale zas na druhou stranu, díky tomu jsem se úpřestěhovali do Brna a nejsme v té hnusné Praze, aby to měl blíž do Blavy. kdyby dělal v Praze, tak by muž zpět na MOravu nešel. Takže aspoň v nečem dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
sanitky mám v mobilu, takže:
Obilnak = 532 238 340
sanitka, ktera vas doveze do Bohunic = Valoušek - 543 215 555, Konsox = 543 237 777 anebo posledni soukr. fy - 800 220 077.

Porodni saly:
Obilnak = 532 238 285 nebo 532 238 241
Bohunice = 532 233 961
Milousi = 543 165 257
5. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
blani,
manžel dřív dělal pro firmu v žilině na slovensku, takže to také jezdil, ale třeba tři dny v týdnua dva měl home office... teď dělala pro brněnskou firmu a v praze byl 3 dny v týdnu... no a teď už je v praze na celý pracovní týden. Ale příští rok se tam přestěhujem s malým za ním :slight_smile: a konečně ho budu mít doma každou noc :wink: :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak to nabíráte opačný směr než my :grinning: Manžel taky dostal na jaře nabídku jít zpátky na centrálu v Praze a tak třetinu doby být u zákazníka v Rumunsku, tak dal radši výpověď. To pak zlatá Blava. :grinning:
A díky za telefony, radši si je nakopíruju už teď. :wink:
5. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak dobrou noc všem v brně, Praze, Bratislavě, atd..... bublina chce spát, tak jdeme spát.... :grinning:
5. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
blani,
dobrou, do rumunska manžel lítal také :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
To by byla sranda, kdyby dělali pro stejnou firmu. Holt někomu to Rumunsko museli šoupnout :grinning: :grinning: :grinning: Píšu ti do IP
5. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky tak se pěkně vyhajejte , já jdu mrkat na vyzařovaní v superstar :grinning:
5. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
blanka - ale my jeli tím "na nádraží" a navíc tím, co z nádraží odjíždí ve tři v noci, takže byl skoro prázdnej, byl tam s náma jen jeden člověk :grinning: Takže se žádní ožralci nekonali :grinning:, ale kdyby mi prdla voda, volali bychom sanitku, to bylo jen tak, že jsem měla jen bolesti, který byly celkem v pohodě, tak jsem si říkala, že tam stejně za chvilku budem :grinning:
5. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
kate,
stejně smekáme :slight_smile: :wink:
6. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky, já chodím k doktorce Vlčkové do Bohunic, je to u zastávky Osová a jsem s ní moc spokojená a bere.Kdyby jste někdo měl zájem pošlu kontakt.
6. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
AHoj Hani tak to jsem měla vědět před měsícem jsem hledala novou dr moje byla hrozná.
6. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky holky, tak včera mě vůbec nejel kůn :unamused:

Hanach já bych chtěla taky na tu Osovou , ale mám dojem, že se tá doktorka jmenuje jinak .....asi je jich tam víc tak snad po tom novém roce bude brát. Ještě tři měsíce to nějak vydžím :wink:
7. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojte děvčata,
nemáte někdo náhodou zkušenost nebo aspoň nějaké info, jestli je v možnostech doktora tzv.papírově posunout termín porodu? jde mi o to, abych se dostala na mateřskou o necelé 2 týdny dřív, kvůli lepšímu průměru pro výpočet mateřské. ani když bych šla už těch 8 týdnů před termínem tak mi to nestačí, potřebovala bych právě ještě o 2 týdny dříve.
7. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
No tak to si myslím, že asi nepůjde :unamused:
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.