• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Hani - já myslím, že to nejde, ale co se s ní domluvit, že by ti dala na těch 14 dní neshcopenku? Nic lepšího mě nenapadá.
Kate - ale i tak tě teda obdivuju, je fakt, že rozjedy jdsou rychlé , i z Medlánek je to nějakých 12 min. do centra, ale já tak pozdě nikdy nejezdím, takže mám zkušenosti jen s takovýma těma narvanýma po půlnoci. :grinning:
Nevíte, kde v centru se dají koupit ty zkumavky na moč? Zítra jdu na UZ a muž dostal za úkol kouppit mi je, a prý v lékárně na Lidické neměli, že prý má jít do zdrav.potřeb, ale říkámm si, že přece i v lékárnách by to mohli mít. Abych ho poslala někam na jistotu, aby nemusel běhat po městě. :wink:
7. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
hanubobo: zalezi asi jaky mate vztah, jestli je to spis kamaradka tak to zkus a nebo pak svesticky ze zahradky :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
V lekarnách by je měli mít já je kupovala u kapucínů a nebyl problém :wink:
7. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Díky za tip :wink: Venku je tak krásně a já nemůžu ani na krok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že to vydrží do zítřka, si udělám "výlet" na gyn.
7. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Misi-naproti té mé doktorky je ještě Kudová, ale ta mi řekla v létě, že nebere.Napsala jsem mýmu známýmu gynekologovi, který je ale v Třebíči jestli tu někoho nezná, protože v létě když jsem hledala, tak nikdo nebral a on mi doporučil doktorku Žalmanovou která bohužel v té době odjížděla na dovču a já potřebovala udělat tripple testy, tak mě předala k dr.Vlčkové a tam už jsem zůstala.Zjistila jsem, že se tam střídají akorát ta Žalmanová tam je jen dopoledne v pondělí a v pátek jednou jsem u ní byla.Obě jsou dobré.I sestřičky tam jsou bezvadné.Jinak ta Žalmanová pokud se nepletu tak dělá v Bohunicích na gynekologii.
7. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Blani-známe se z beremese, jinak ta moje doktorka mi sadu zkumavek na celé těhotenství prodala za 50,-
7. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
tak to já dostávala zkumavky zdarma od Dr...tak snad mně je budou zase dávat :slight_smile:

jinak nevolnosti stále neustupují...a nejhorší je to navečer :unamused: a ještě do toho to mé zlobidlo :slight_smile: no povím vám,že je to docela mazec...
7. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Hani tak dík za tip, k některé se určo po novém roce přeobědnám :wink:
7. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky těhulenky, tak jakpak se máte a co drobečci?

Já jsem dneska byla na svatebních nehtech a zítra nás čeká rozvážení některých výslužek, zbytek je na mámě...

Malej se asi těší, je aktivní už od neděle, stále se mele a kope :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Janulev už se ti to bližé co? :wink: A co nervozita už je :wink:
7. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Miško jj už se to blíží...
Před chvílí mi zrovna volala paní, že v pátek mi šaty doveze osobně, že má cestu do Brna, takže kolem 9 je budu mít doma :slight_smile: ozdoby na auto jsem dneska nachystala...všechno je snad doufám domluvené...

Nervozita se už začíná aj dostavovat, především takový ten pocit, zda máme všechno, zda jsme na něco nezapomněli...a taky abych neudělala nějaký trapas :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Neboj to s emi honilo hlavou taky a nakonec to byl ten nejužasnější den :wink:
7. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
No právě...hlavně abych moc nebrečela...jak jsem teď těhu, tak mě rozbrečí každá hloupost a je mi jasné, že nějaká ta slzička ukápne, jen doufám, že to nebude moc...

Holky a už máte celou výbavičku pro mimi nebo nakupujete postupně?
7. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
ahoj jdu zas nakouknout a pozdravit :slight_smile:
jani,
jů, bude svatbička? Určo všechno dopadne na jedničku :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak já mám asi vše :grinning: :grinning: Ještě to musím zkompletovat, ale myslím, že až na lékárnu a kočár na který jsme chtěly tento týden , ale jelikož ležím a je mi blbě tak půjdeme asi přiští víkend je to fakt všechno :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Evanku ahojky :slight_smile: jj svatba je tuto sobotu :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Miško a kde jste kupovali peřinku a polštářek do postýlky? Nám zbýtá už taky jen lékárna a pak věci do postýlky a je to mylsím taky všechno...
7. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
My koupily postýlku v sadě s matračkou a byla tam aji peřina a polštář.
7. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Aha, to my postýlku máme, takže budeme kupovat jen zbytek k tomu...matraci apod...
7. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
tak já se hlásím ke kompletní výbavičce :grinning: :grinning: :grinning: Ale také jdu nejpozděj za 6 týdnu na to :wink: :slight_smile:
a na spinkání mám zavinovačku, spací pytel i peřinky, uvidím, jaké bude doma tepo/zima
7. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
No jo my máme ještě čas :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
docela vám závidím to nakupování :slight_smile: ....já už doma všechno mám po synkovi a dokupovat budeme až se mimi narodí podle toho co to bude....jinak spací pytel se nám skvěle osvědčil. :wink: ..malej v něm spává doted a taky děti hodně cestují v postýlce,takže byl byl věčně odkopanej...a polštář se může používat až od 1 roku kvůli páteři...jinak vřele doporučuji pro začátek zavinovačku, my měli jen jednu,takže musím ještě jednu dokoupit...asi prví 2 měsíce byl jen v zavince
7. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Nici dík za rady, já mám zatím taky jen jednu zavinovačku, ale hodně dek tak přemyšlím zda ještě jednu koupit, no uvidíme, vždycky se dá dokoupit :wink:
8. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím konrola dopadla dobře, už konečně máme "normální podobu" po tatínkovi.... veliká hlavička a kulatý velký tělíčko a i ručky byly vidět :grinning: A hýbeme se (teda mudr. tvrdila, já pohyb neviděla :sweat_smile: ) Koupeného nemám vůbec nic, ale dnes jsem čekala dlouho u mudr., a byl tam katalog postýlek... asi bude bublina spát na zemi, mě přišly všechny hrozně kýčovitý :sweat_smile: A pak tam došly dvě pacientky (podotýkám, že chodím k mudr. na Vranovskou), ta jedna měla 19, druhá nevím, obě už děti a ta druhá, že je zas těhu, že chce potrat, no kdybyste je slyšely,... fakt na facku, jak někdo takhle nezodpovědný může mít dítě. Teda ta jedna, ta 19tka byla v pohodě. :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ahoj Blani, tak to je skvělé. neboj za chvili pohyby i ucítíš sama.
taky jsem si říkala že to mímo tam dělá alutrie a já nic necítím.

Jinak ty holky bych asi nakopla nechcápu je to hrozný fakt. tady se třepeme aby malí byli v pohodě a ony jdou na potrat a nechctějí to je to hrozný.

Blani my budeme mít postýlku po mě je dobrá jen ji trohcu ošmirglujeme a natřeme takže tohle máme jasný. :grinning:
8. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Mě taky mamka nabízela postýlku po nás a já odmítla, ale asi si ji vezmu, akorát ona horzně vrže, jak má takový ten stahovací bok. Ale je obyč. "hranatá", nikde žádné blbosti navíc. Akorát ji hci natřít na jinou barvu, tak to bych měla včas, aby to do jara vysmrádlo. A když jsem viděla ty ceny povlečení, tak moje mamka, krejčová se bude hodit, nakoupím jí látek a bude šít a vyšívat, nabídnu jí brigádku :grinning:
Tohle je ten obchod, co měla katalog u gyn.... http://www.scarlett.cz/, neznáte to?
8. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Neznám to blani ale každopádně postýlku budeme natírat barvou nezávadnou a určenou i pro děti nám nevrže je fakt jak nová, jinak povlečení budeme šít taky je to drahý zbytečně. nebudeš jediná neboj :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky...já nakupovala veškerý věci na spaní i postýlku tady http://www.batoleshop.cz/katalog.php?kategorie=5192 a jsem spokojená se vším...

blanko: z toho vrzání bych měla strach,že se mimi probudí...ze začátku mají hodně tvrdej spánek,že je neprobudí ani granat :grinning: ale postupem času je ten spánek slabší a někdy mám pocit že ho probudí i špendlík :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Nicol - díky za tip, kouknu. To vrzání by mě taky štvalo, hlavně by taky budilo mě a muže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidím, až se dostaneme k našim, v jakém to bude stavu. Jelikož leží přes 20 let v garáži, tak už ji možná myšky pomohly do věčných lovišť :grinning:
8. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Holky za to povlečení ccou fakt nehorazné peníze. :angry:
8. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.