• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
my jsme koupili tu nejobyčenější a jsem s ní fakt spokojená, i když náš syn v ní začal spát teprve ted v roce :grinning: ,takže nemůže být ani nějak opotřebovaná....prvního půl roku spával v kolíbce, kdybych ji neměla tak ho asi v životě neuspím :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Já budu mít kolíbku půjčenou od kámošky, takže řikáš , že je to dobrá věc jo :wink:
8. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
My taky chceme nějakou obyč, stejně za chvíli z toho mimčo vyroste. Ještě možná zkusím nahodit to před dědečkem, občas dělá nějaký jednoduchý nábytek a postýlka podle mě není moc složitá. :sweat_smile:
Jsem byla asi před půl rokem v obchodě s povlečením (taková ta známá firma, která mi teď samozřejmě vypadla, mají obchod v Omeze na Svoboďáku v patře a další ve Vaňkovce... nějaký Q...cosi), že hci povlečení šířky 240 a satén nebo damašek... no cena od 3500 do 7000 mě trochu vyděsila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už nevím, co to bylo to drahé,ale nějaké "značkové"...ale fuj, ta cena. Teď mám vybráno přímo od českého výrobce, dám za satém něco málo přes 1000,-, na nacenění damaškového čekám, ale jednolůžko stojí 700,-, tak dvojlůžko do 2000 bude 100%., vyberu si barvu, materiál a velikost a je to :wink:
8. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Týjo to jsou tedy ceny :astonished:
8. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
tak to já koupila povlečení do ložnice v makru..měli tam akci 1+1 a přišlo mi to asi na 300kč :grinning: a máme ho už 2 roky a pořád je hezký, ale už bych chtěla nové,protože ho mám okoukaný :slight_smile: a synovi jsme kupovali právě na tom netu...byl to komplet: peřinka,polštář,povlečení, prosteradlo a nebesa snad za 1000kč
8. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
My máme jedno saténový z Jysku za asi 500,- za tu franc.velikost,ale už ho máme 5 let (a už ho tam neprodávají) a pak druhý damaškový, přes 20 let starý, ale nepoužívaný, čekalo ve výbavě, ono má hrozně nemoderní "design", babička mi prostě od mala dávala věci do výbavy, ale musím uznat, že fakt kvalita. A to satén. už je takový dost jetý, tak chci nový a zas satén a damašek. Ale prostě jednobarevný žlutý a zelený nikde neměli (teda za rozumnou cenu). A na ušití za tohle člověk nic neušetří, ty látky jsou hodně drahý. Tak si říkám, že ho asi zítra objednám, když se teď válím doma, protže ho posílají kurýr.službou :grinning:
8. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
jdu spát, bublina si to žádá, takže si zatím ustelu ve svém starém povlečení a nechám si zdát o tom novém, neožužlaném :grinning: :grinning: :grinning: Tak dobrou všem :wink:
8. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
to k nám ted taky pořád jezdí kurýrní služba...hlavně od té doby co máme synka..všechno kupuji na netu..vidíš to mně připomělo,že bych se synovi měla už kouknout po nějaké kombinéze na zimu :grinning: ...nejlepší je mimibazar :wink:
8. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte? MY bohužel nemocně :unamused: Takže to vidím na celí víkend v posteli :unamused:
9. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Misicko. tak to mě mrzí, tak hlavně lež a ať se manžel stará :wink: Ať je ti líp. Mě přišla před hodinou sms od býv.spolužačky, že porodila, tak mám radost, že jsou v pořádku, ještě včera jsem si psali, že přenáší a v sobotu budou vyvolávat.
9. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak se hlásím už jako vdaná paní...

Bylo to krásné...NEPOPSATELNÉ...i když nám pršelo, tak jsme si to užili...
11. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj Jani, ještě jednou gratuluji a hlavně ať vám to klape :wink: Nějak nám tu diskuzi přesunuli, jsem ji včera nemohla najít :sweat_smile: Dneska je taky teda počasí na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
uf...tak mam za sebou NT screening...ac objednana vyslovne k dr. vlasinovi, skoncila jsem u vondrackove, kterou tu mnohe kritizovaly...nastesti vysledky OK (podle veku nic moc, jsem holt stara vykopavka, ale kombinovane riziko uklidnujici), takze jsem maximalne spokojena, i kdyz to trvalo jen asi 10min max..teda, ja jsem si oddychla..a mame pindika, takze sen splnen!!teda nakolik je na to v teto fazi spolehnuti...ale doslova rekla "to nejde prehlednout"...
12. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Berta - tak to je skvělá zpráva, grtatuluji jak k dobrým výsledkům, tak k pindíkovi, my jdeme 27.10. a rádi bychom slyšeli stejné výsledky... i s tím pindíkem. :wink:
12. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj Miši.

Náhodou jsem narazila na prima stranky s dětským povlečením apod.Podle mě jsou ceny docela dobrý,nevím jak se budou zdát tobě, http://www.mamitati.cz/index.php?men0=149
Tak jen mrkni. :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
blanka.k. budu drzet palecky, at se prani vyplni!!! to cekani byla hruza,ale ted je to uzo pocit.... :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojky...chci se zeptat kdy jste se objednávaly na ten NT screening,jestli 2-3týdny dopředu...a za jak dlouho byly ty výsledky z krve?
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
nicole_11 - ja se objednavala cca 3 tydny predem, ale spis zalezi na tom, v jakem jsi tydnu, ne ze by meli tak plno... a vysledky me potesily, ze: 8h rano utrazvuk, 14:30 telefon krev + zaroven uz i vysledky na netu,takze super rychlost..rano rikali,ze na netu bude celkovy vysledek az druhy den,ale nastesti to bylo uz za par hodin..
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky!jé, já vás vůbec nemohla najít:slight_smile: a to od začátku čekám, že to admini přesunou:grinning:. už se vůbec nechytám, co se tady děje, jdu zkusit něco dočíst, než se prcek probere
13. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Já jsem se objednávala 18.9., takže nějakých 5 týdnů předem :sweat_smile: Mě dala leták moje gyn. a říkala, že jestli se rozhodnu, ať tam klidně zavolám hned. :wink:
13. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Hurá tak jsem vás našla už jsme myslela , že nás smázly. Nějak nechápu jak několik měsíců jsm eněkde a pak to někomu začne vadit. No nic říkejte mi blesku :grinning:

Dneska jdu poprvé do dia poradny tak jsme zvědavá co mě tam čeká, ale do té zimi se mi moc nechce :unamused:
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
AHojky holky...

Miško děkuji za vzkaz, ke vás to mám hledat...

Já dneska byla za kamoškou, v pátek odjíždí na dovolenou, kde budou mít svatbu, tak jsme byly ještě pokecat a popřát ji hodně štěstíčka :slight_smile:

Pak jsem byla na cvičení u miloušů a zrovna jsem se tam skočila zeptat na předporodní kurzy...a hrozně mi dneska malej tlačí na močový měchýř...už od rána...a koupila jsem si deku pro drobečka do kočárku :slight_smile: a ještě se byla zeptat na zapůjčení monitorů dechu...
14. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Tak jsem zpátky a jsme pěkně promrzlá takže jsem zalezla pod deku a piju teplí čajík.

Tak jsem dostala v poradně glugometr a budu si muset po jídle měřit cukr. No dieta je a je taková jakou jsme si myslela, takže mě tak nějak moc co jsme se dozvěděla nepřekvapilo už jsme to měla z koňa nastudované
:grinning:
Pak jsme jela nakoupit, na poštu a ke kámošce na kafe a dostala jsme na půjčení vaničku tak už se nám valí doma. Jsem grogy tak jdu lenošit a odpočívat
:grinning:
14. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Ahojky, Jani a ty víš kde se to půjčuje ty monitory???

Miši teda ty seš akční já sedím už třetí den doma.
14. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Akční , však jsem přes týden nevylezla z baráku jak jsme byla nachcipaná a kdybych dneska nebyla u dr. tak bych nikam nešla jaká je tak zima, nejlépe je teĎ doma pod duchnou :grinning:
14. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Misko tak hezky pij čajíčky, aby jsi náhodou nenastydla...

Sunysara ty monitory půjčují v Brně na Václavské, je tam obchůdek s dětskýma potřebama, hnedka u zastávky směrem do města...na půl roku za 900,- a pak je ještě půjčují na Karáskově náměstí v to centru, jak je tam pohotovost zubařů...teda myslím, že by to mělo být to mělo být to centrum...já byla na té Václavské...
14. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
To je dobrá cena, normálně stojí novej kolem 2000 i více.
14. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Tam je měly za 2100,- a to je měli ještě v nějaké akci...
Ale půjdu do toho obchůdku pak nakoupit matraci do postýlky a prostěradla...maj tam docela dobré ceny...
14. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Děkuju moc za info, je to dobrá cena jen nevím jeslti nejsou třeba poruchový. a maj jich dost???

Kdy se to dá půjčovat od kolikátýho měsíce???

Miši drž se fakt, je to hrozný nejíst sladký a hlídat si všechno.
14. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Tak já jestly budu mít cestu tak tak taky skáknu se mrknout :wink:
14. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.