• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Dobré ránko holky,

tak jsme zase vzhůru, taťka nám odešel do práce a my se jdeme učit, když nespíme...

V tom obchodě jich mají dost, nemusíse to zamlouvat nijak předem. a po každém vrácení procházejí kontrolou, takže určitě fungují...a půjčje se to na občanku...

Kdyžtak tady je odkaz, kde se o tom zrovna píše: http://www.monitordechu.cz/kontakt.html a jsou tam i přímo kontakty...
15. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Já jsem koukala, že ty monitory se dají koupit na netu od 1500,-, takže kdyby to člověk za třeba 2000,- koupil, rok používal a pak za poloviční cenu prodal, tak si myslím, že to je ideál. Ale asi to je tím, že já jsem absolutní nepřítel cokoliv i půjčovat. Hlavně většina lidí má průměrně 2 děti, kdybycste to každému chtěli na rok půjčit.... nAle to je jen můj názor. :wink:
Začínají mi moje první vycházky, tak letím do lékárny a koupit si nějaké zimní oblečení, to je hnus velebnosti, to počasí :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Blani tak ať dobře pořídíš...
My byli nakupovat v pondělí, takže už mám v čem chodit a nemrznu...z každé bundy my totiž vyčuhoval pupík...tak jsem skočila z velikosti 40 na velikost 44 :sweat_smile: :grinning:
15. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Janulev já jsme na tom podobně z velikosti 42 na velikost 46 :grinning:
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Miško alespoň v tom nejsem sama :grinning: a o kalhotách ani nemluvím...jelikož tam jsem zkoušela troje velikosti a hodně záleželo na střihu...kupovala jsem si těhu rifle a jedny jsem v pohodě oblíkla 34 a u jedných jsem musela mít i 38 :confused:
15. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky!s oblečením jsem na tom v těhu byla stejně, jedny kalhoty jsem měla 36 a pak třeba riflovou sukni 40 :astonished: , záleží fakt hodně na střihu, jestli to nešmikají úplně od oka :wink: .....jinak jsem ráda, že už jsm bez pupku a nemusím shánět nějaký bundy a tak
15. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky já došla z ekg zima hrůza děs. mám jedny tenký kalhoty tak jsem teda trochu mrzla takže buud muset přikupit. hrůza fakt. brrrr :grinning:
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,

k tomu monitoru.určitě je Babysense lepší,než Nany,který je hodně poruchový a často alarmuje bez příčiny.
Babysense se používají v nemocnicích.Já si ho v roce 2006 odkoupila,byl v té době po půl ročním používání,už nevím za kolik,ale cena byla dobrá.V té době stál kolem 4000kč(nový).
Myslím si ,že to stačí půjčit,na tom nelze co zničit a pokud projde revizí,tak je to ideál.
Já znám spoustu holek co žádný monitor nemají,ale to bych se já asi bála.

Je tam zima hrozná,já už chodím každý týden na monitor,To je na Orlí super,že mají svůj a nemusiš čekat v porodnici dlouhé hodiny.Držte se. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
My máme půjčený monitr nany od známých.......měla jsem ho i v porodce.....je to chvilka, ale zatím žádný falešnný poplach.....až jednou zapípá, tak envím, to mě asi klepne
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky venku je to teda šilený snad se nám ještě trochu oteplí.

Já celí dne bojuji s měřením cukru a bohužel moc nevyhravám :unamused:
15. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojky, jen jsem u vás v diskuzi zahlídla, že se bavíte o monitorech, tak přidám svou zkušenost. Půjčili jsme si monitor Nany a hned první noc, co jsme ho chtěli vyzkoušet - planý poplach... :angry: Siréna jako prase, já vyskočila z postele, srdce až v krku, lapla jsem malou a utíkala z ložnice pryč. Maličká o ničem ani nevěděla, v pohodě si spinkala, ale já to ještě pěknou dobu rozdýchávala. Byla jsem vyplašená a normálně se rozbrečela... Možná to byla naše chyba, nevím... Ale ta destička monitoru je tak malá, že ani nestačí od kraje postýlky k druhému kraji a maličká se asi trošku pootočila a už to bylo. Každopádně nějak nemáme odvahu monitor použít znovu, takže zatím spíme bez něj.... :unamused:
15. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Katy teda tu příhodu ti nezavidím taky se toho docela bojím, že to někdy může začít falešně signalizovat. Zase na druhou stranu je fajn, že to byl jen planej poplach, ale chápu že tě to viděsilo.
My ten monitor nechtěly taky právě kvůli tomuto, ale když jsme se dozvěděly že malá bude mít tu vadu na srdíčku tak mě monitor přišel jako dobrej nápad jak ju uhlídat. I když absolutně bych nevěděla jak se zachovat kdyby to začlo houkat.
15. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Míši, to je jasný, u vás je to něco jinýho, vy si to určitě pořiďte. U vás je to investice na místě. Ale tu hrůzu, co jsem si v tu chvíli zažila bych nepřála nikomu.
15. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
ahojky...no já u prvního dítěte neměla monitor a pořád mě to hlodalo jestli koupit nebo ne...jednou jsem se probudila a malej měl na hlavě deku, asi by se neudusil,ale nebyl to dobrej pocit,ale nějakej šestej smysl mě hned probudil :wink: ....tentokrát ho budu mít půjčenej od kamošky,ale mám strach,že ho budu zapomínat vypínat,když budu mimi brát na kojení,tak jak u Tedíky,když měl žloutenku a furt to houkalo na celou porodnici :grinning:
15. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Katy s tím monitorem, to je divný......náš malej může ležet jen na kousku té destičky a monitor to snímá.......a nicole prvních 14 dní nám houkal desetkrát denně, protože jsem ho nikdy nevypla, když jsem malýho brala:grinning:te´d už je to rutina, vezmu malýho, vypnu a jdu:slight_smile:
16. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

Teda musím říct, že s tím máte docela zážitky...
16. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem včera sehnala rifl.sukni ke kolenům, no není to úplně ideál, ale na teď to stačí, zas v týdnu koukmu někam jinam, ale moc těhu sukně nemívají :frowning2: A velikost... nosím většinou teď 38, ale v CaA mi to přišlo nějaké velké, tak jsem zkusila 36 a skončila u 34 :sweat_smile: A pak si v nějakém levném obchodě kupovala košili na spaní s dl.rukávem XL :grinning: :grinning: Teď chci jet do Glubusu, mám to busem 10 min., takže vezmu batoh na záda a za chvilku jsem vklidku a pohodě tam, tak tam taky kouknu, co nabízí pro těhule. Ještě mě napadlo, že koupím klas. zimní sukně a zkusím se domluvit s mamkou, ať mi tam přešije ten těhu pás nahoru :sweat_smile: Nebo nemáte tip, kde v Brně koupit za rozumnou cenu těh.sukně nebo dl.šaty na zimu? Já jsem na sobě kalhoty neměla už asi 4 roky :sweat_smile:
16. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem po snídani je to docela sranda si vše vážit a přemýšlet co jíst, no ale nevím jak dlouho mě to bude bavit
:unamused:
My doma máme pěknou zimu, máme novej kotel a včera večer po jednom dni vipověděl službu, tak jsme tu zachumlaná pod dekou a je ž docela chladno
Takže se budu muset odpo nějak zaměstnat. Mám vyprané pleny tak budu asi želit u toho může být teplo :grinning:
16. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
No já jsem si ted uvědomila,že jsem si kupovala u prvního těhu rifle ze slabé rifloviny,protože jsem byla těhotná hlavně na jaře a v létě a ted v zimě mi v tom asi bude kosa :confounded: ,ale kupovat nový se mi moc dvakrát nechce,není to zrovna levná záležitost...jinak já ty rifle kupovala na svobodáku,jak je tam ten obchodák Omega mají tam těhotenskou i kojeneckou modu a moc hezký věci,a vlastně ty rifle bylo jediné těhu oblečení co jsem si koupila,jinak jsem nakupovala v normálních obchodech ale větší vel., protože ty těhu věci mi přijdou dost drahý a nejsou moc hezký :unamused:
16. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
misicka nám včera taky vypl na celý den kotel, zapli ho až v osm večer a to až potom, co manža zavolal správkyni, že máme doma mimčo a nemíníme kosnout......ještě ho sprdla, že jestli si nevšíml ve zprávách, tak jinde jsou lidi bez tepla dva dny....fakt mě dostala, taková zima a ono se netopí:grinning:........řešila jsem to stejně jako nicole, nakupovala jsem v normálních obchodech, těhu věci mi přišly hrozný.....a blani, mamka mi taky jednu riflovou sukni upravila tak, že mi tam našila pas z gumy a bylo, odchodila jsem v ní půlku těhu
16. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak už tu máme chlapíka na kotel tak snad to sprovozní.

Nici tak si pod ty těhu gatě dej punčocháče a máš to vyřešené.

Tegga teda s malím mimčem a netopit, to je paní tupanka. No ještě, že se dá pořádně obléct a zavrtat pod deku.
16. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
To asi udělám, že budu nosit punčocháče...protože kupovat další rifle se mi nechce

Jinak ta zima je hrozná, já včera byla na vysočině a tam je jak na horách...fakt síla na to že je půlka října :unamused:
16. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
No snad se nám ještě trošku oteplí :wink:
16. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že v Globusu němají těhu oblečneí , ani přednostní pokladny pro těhotné. No, aspoň jsem nakoupila výborný křupavý pečivo :wink: My jsme loni na vánoce zaplnuli radiátor a nic, tak jsme odvzdušnili (jsem horní rohový byt) a zas nic. Tak jsem voilali technika do Tepláren (máme sice kotle v baráku, ale patří Teplárnám), že nám to netopí, tak se to pokusil nějak opravit na dálku), pak dojel, furt něco šteloval po baráku, pak došel k nám, zmáčkl nějaký ventil v naší stoupačce a prý, že tam je taky odvzdušňovadlo, zasmál se a jel pryč. Ještě si M. dělal srandu, že nám po novém roce dojde faktura za výjezd a 2 hod. práce technika a nic. A pak proč je to topení takové drahé. :grinning:
16. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Blani to není nic proti nám.....když sjem byla asi ve 4. měsíci, tak jsme se dali do malování kuchyně.....stěhovali jsme lednici, manžel tam cosi kutil, povolil nějaký ventil u radiátoru a 15 minut nám chrčela po bytě voda......v celým bytě asi dva cenťáky, vodu měli ještě ve druhým patře...my jsme pátý:slight_smile:....no katastrofa....a já tam lítala s mini břichem s hadrama, snažila se tu vodu vybírat a brečela u toho, že je to všechno v pr....a pak máme mít dítě kliďase, když si díky našemu ta´tuldovi takhle užíval už v břiše:grinning:
16. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
My jsme taky takový Mat a Pat, ale jsem rádi, že si leccos uděláme sami, sice to není 100%, ale čelověk má hroznou radost, že si to udělá sám. když ještě manža pracoval na Slovnesku a jezdil domů pozdě, tak jsem večer přidělala sklen.police nad WC, hezky navrtala, zatloukla hmoždinky, atd.... on přijel, šel na WC a klid.... tak dojdu a on koukal na stěnu, kde byly dvě krásný police...akorát totálně nakřivo. :grinning: No, co toaltní paít na tom drží, to je hlavní :sweat_smile: Fakt nechápu jak jsem to měřila, no asi blbě, no :sweat_smile: Teď se chystám na 4 velký zasklený fotky, ale musím někde najít projekt elektro, abych se netrefila, že :grinning:
16. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
tak jsem dneska byla u Dr. a mimi má 1,5cm..to je teda obr :grinning: a hezky bilo srdíčko...taky jsem dostala hned 2 fotky,tentokrát budu mít asi mini album z těch UTZ, když jsem čekala tedíka,tak jsem měla jen 1 foto z 10tt a pak už nic :frowning2: tak ted si to vynahradíme :wink:
16. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Blani docela dost těhu oblečení mají v HM...

Nocil gratuluji k obříkovi a ke kontrole :slight_smile:

Já před chvílí dorazila z pošty a dovezla fotečky...tady se můžete juknout :slight_smile: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=487459&vReferer=
16. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky, muzete mi poradit? V tydnu se chystame na apr dni do Brna, budem bydlet v hotelu v centru. Muzete mi brnačky :slight_smile: poradit nake tipy kam s mnalymi detmi? Dcerka ma rok a pul, diky za tipy
16. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky holky, chtěla jsem se vás zeptat, zda některá vás chodí (chodila) cvičit nebo plavat a kam? Nebo zda nemáte někam nějaké doporučení. Díky moc za odpověď
16. říj 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.