• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
storm07
Sorry, že vám sem lezu.
Já chodila plavat a cvičit do Cenapu a byla jsem naprosto spokojená:slight_smile:

http://www.cenap.cz/tehotenstvi.php
Pěkný těhulkování :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Díky za odpověď a omlouvat se nemusíš :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
storm já chodila taky do cenapu....ale přihlas se zavčas, je tam nával.....já tam teď chtěla chodit po porodu a s malým a všechno je zatím obsazený
17. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Taky jsme slyšela na ten cenap hodně chváli, ale musíte se tam obědnat co nejdřív je to tam docela plný :wink:
17. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
A teď čtu , že opakuji :grinning: :grinning: :grinning:

Holky ¨, tak my budem asi bez kočáru dneska jsme byly v dalším obchodě a mě se žádnej nelíbil :grinning: :grinning: Jestly nejsme moc naročná :grinning: :grinning:

Jinak se musím pochválit včera jsem si měřila malej profil (cukr po hlavních jídlech) a ani jednou nebyl zvíšenej :wink:
17. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky v Cenapu je to teď zadarmo, proto je to plné. Já chodila ještě za penízky :sweat_smile:

A co kočárek X.lander. MY jej máme a jsme spoky :wink:
17. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
tak to já jsem naštěstí s kočárkem neměla žádný problém...u mě to byla totiž láska na první pohled :grinning: máme silver cross, ale ted už je okoukanej,tak by se mi líbil proto druhé mimi nějakej novej,ale na to nejsou finance :unamused: takže se s nim musím zpokojit...ted řešíme zase autosedačku nebo spíš na ni šetříme
:wink:
17. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
No uvidíme co nakonec vyberem :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak už máme možná favorita

http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-komb-retrus-fire-s-autos

jen kombinaci co mám v albu :wink:
18. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky těhulky, jak se máte v neděli večer?

My měli super víkend, byli jsme plavat, na vycházce, váleli jsme se a učili...
Zítra máme kontrolu, tak nám držte prosím palečky :slight_smile:

Miško kočárek je krásnej :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Já jsem ůplně grogy, ráno výlet za kočárem a odpo jsem žehlila jednu pračku oblečku a jednu plínek tak mě to nějak zmohla. Teď jsem po sprše a po večeři a jdu se natáhnout k superstár a asi u toho vytuhnu.
18. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky,
Barunka - myslíš jako tip na procházku? Nevím, kde přesně budete bydlet, ale třeba moc hezký na procházky s kočárkem je Lužánecký park kousek od Moravského náměstí... je tam i větší dětské hřiště na jeho konci, plno různých mostlů, potok, rybníček....
Jani - držím ti palce, doufám, že kontorla bude v pořádku.
K tomu plavání a cvičení....jsme se koukala asi na 2 webovky a tam píšou, že je potřeba potvrzeníod gyn.A jak probíhá to plavání pro těhule? To je normální bazén? nebo něco kde dosáhnu na zem a jen se nějak cvičí ve vodě? mě totiž hrozně furt bolí záda a občas takokvý migrény od krční páteře, že skoro tluču hlavou do zdi, aby top přestalo. Tak si říkám, že překonám odpor k vodě a kdyby to nebylo klasické plavání, tak bych možná chodila, když mi to dovolí mudr. Akorát nevím, jak je to, když jsem na PN, jestli se to bere jako návštěva doktora nebo mám smůlu, když to ve vyházkách nestíhám?
19. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Blani mě dala doktorka jen razítko do průkajdy a napsala, cvičení pro těhotné ano.....ale měla jsem ho v době vycházek....ale myslím, že pokud se s doktorem domluvíš a bude o tom jakoby vědět, tak je to v pohodě
19. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Mám dojem, žese chvilku plave apak se cvičí, mě bohužel doktorka potvrzko nenapsala :unamused:
19. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
A v tom Cenapu je třea voda slaná aby těhule neměly z chloru výtoky atd....
19. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Jé, yak to zní dobře. Já právě chodit nechtěla, protože prostě plavat moc neumím (přeplavu tak. max. bazén a jsem ráda), a nemám ráda studenou vodu (za 16 dní na Ibize jsem byla ve vodě cca 3 min :sweat_smile: ), a moje mudr. (obvodní) mě v zimě říkala, žei jsem náchylnější na mykozy a záněty močáků z vody, teď zsamozřejmě mám už X týdnů myskozu a ještě musím týden čekat, abych mohla používat čípky a konečně se toho zbavila, tak bych to nerada měla znovu. Takže jestli je nějaká slaná, to by bylo super. Ale nevím,jeslti zvládnu to plavání :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky, tak kontrola v pořádku...a 16.11. nastupuju na mateřskou...fakt jsem na doktorku koukala, jak to rychle uteklo...

Blani na plavání i na cvičení by jsi měla mít potvrzení v průkajdě, že ti dr povoluje cvičení a plavání, že nejsi třeba na rizikovém nebo že to tobě ani miminku neublíží..

Já chodím na oboje. A na plavání chodíme do bazénu, kde všichni dosáhneme, jelikož se tam i cvičí a hodně se plave pod vodou, jelikož tím trénují správné dýchání k porodu a ve vodě se to naučíš prý nejlépe...a pak chodím plavat i s manželem a měla jsem hodně problémy se zádama a hlavně s kostrčí, záda už jsou v pohodě a ta kostrč se už trochu zlepšila...
19. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jani - a kam chodíš na to plavčo? Já si říkala, jak nebudu chodit do práce, tak budu v pohodě, protože jinak sedím tak cca 12 hod. denně u PC, a teď doma ho zapínám třeba jen 2x týdně a jen na nějk občas kouknu, a prd... Teď jak jsem byla venku a měla na krku foťák a pak ještě přes rameno tašku s adalšíma věcma na focení, tak mě začalo za tu 1,5 hod. venku pěkně za krkem bolet, fakt je ze mě te´d nějaká srágora a prd vydržím :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Balni na plavání chodím semka http://www.agenturavetrnik.cz/ a musím říct, že je to naprosto super...plavčo je každý týden ve čtvrtek na základce v komíně...
Zkus si tam třeba zavolat a zeptat se paní, kdy je tak dobré začít...já začala v září, ale to taky proto, že přes prázdniny bylo zavřeno kvůli prázdninám...
19. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jani - díky, ale Komín je pro mě hrozně z ruky :sweat_smile: Teda pěšky bych tam asi došla dřív než MHD, ale to se mi nechce :sweat_smile: Ale zas bych si mohla po cestě kdykoliv odskočit do křoví, v týdnu jsme měla co dělat, abych dojela z Vaňkovky, když se teď někam chystám, tak vždycky trochu musím omezit pití, nevím, co budu dělat za pár měsíců.... asi nasadím Pemrpsky :grinning:
19. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jnulev tak to je super, že už půjdeš na mateřskou já bych měla nastoupit 20.11 tak doufám, že na přiští kotrole mi doktorka už dá papíry :wink:
19. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Holky, ještě jedden dotaz... nemáte typ na nějakého dobrého fotografa v Brně? Ideálně někde na severu nebo centrum (ale když bude fakt dobrý, tak dojedu kamkoliv)... a úplný ideál by byl , kdyby poblíž byla nějaká kosmetička/vizážistka. Abych prostě za 4 hod. stihla někam dojet, nechat se nalíčit a vyfotit pár fotek. Chtěla bych teď , když bříško je ještě malý, pak po novém roce a pak v 9m. :wink:
19. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Ježíš, taková hrubka.... TIP :sweat_smile:
19. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahojky,
dnes jsme tu opět měli paní doktorku. Malý krásně přibývá, máme 2630g. Ještě chvilku a budeme moci ven. Jupíí. Už se moc těšíme, až konečně vyrazíme na vzduch. :wink:
19. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky, tak mam za sebou dalsi kontrolu, mimco je v poho, krasne roste, ale mne namerili vysokej tlak 140/80 tak z toho mam spatnou naladu, mam byt tyden v klidu a kazdej den si to merit ve stejnou dobu, pak se uvidi :frowning2:
19. říj 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to je super, že kontorly dopadly ok a mimča jsou zdravé. :wink:
Veri - já měla před těhu kdysi tlak 150/???, doktorka se zhrozila a že musím k ní hocdit na měření častěji, a pak se zjistilo, že vždycky doletím k doktorce z práce, vynervovaná, že se mi to zrovna nehodí a vždycky sjem tam i přes objednání 1-2 hod. čekala, nervźoně koukala na hodinky.... tak jsem se pak měřila sama v klidu, abych tam nemusela a hned byl tlak ok :grinning: Tak držím palce, ať jsi brzy ok.
Se musím pochlubit, jsem dnes vzala po asi 2 měsících do ruky foťák a vyrazila na procházku za barák na pole (botky jsou jak kdybych v nich vybírala brambory :grinning: ) a tady jsou úlovky... http://www.btweb.cz/img/Podzim2009/foto.html :wink:
19. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Miško já mám kontrolu 13. a dostanu hnedka papíry, tak si myslím, že tobě je třeba dá taky...

Lucianko gratuluji k přibírání :slight_smile:

Verisku gratuluji ke kontrole a že je vše v pořádku :slight_smile: a tlk se ti určitě sníží, neboj, bude to v pořádku...

Blani jsi šikulka :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Verisku doufám, že se ti tlak brzy spraví....já u Dr. měla vždycky taky vyšší :wink: ...bohužel ted ho mám pořád vysokej a proto musím brát léky, aby byl v normě,ale mám trochu strach, protože mám před sebou ještě 30tt a tlak se může zvyšovat...nechci zkončit v nemocnici...to fakt ne,když mám doma synka..to bych bez něho fakt nedala...už ted se děsím toho jak budu rodit a budu bez něho 4-5dní
19. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ranko holky, tak já měla zase z prdele noc, pořád jsem se převalovala anemohla zabrat přitom malá byla hodná.
Ke všemu , že si budu dělat dneska malej profil a hnedka první hodnota ráno na lačno zvišená To bude den :unamused:

Já mám kotrolu 5.11 tak uvídm jestly mi ty papíry už dá.
Jinak kdyby jste měly někdo ten kontakt na toho fotografa tak prosím i já bych chtěla :wink:

Tlak jsme měla jednou zvíšenej a dostala jsme na něho magnézko, ale taky to bylo skrz nervy :unamused:

Blaňi mě ten odkaz nejde otevřít :unamused:
20. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky.

Blani-fotky jsou moc krásné,přesně moje parketa.
máš je jen pro potěšení,nebo s nimi máš jiné úmylsy.

Jinak já už to mám za pár.Ještě mi zbývají 4týdny.
28.10 jdu za svoji asistentkou do Bohunic ,abychom se domluvily. Nějak to uteklo .Už se těším,ale zárověň se dostavuje strach z porodu.
20. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.