• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
AHoj,
Leo - díky za pochvalu, mám to jen pro potěšení, občas nějakou vytisknu a pověsím na zeď místo některé co už je okoukaná, ale primárně fotím architekturu, takže teď mi tu aktuálně visí sv.Jakub a Petrov a Benátky. Akorát na WC máme 6 obrázků z Ibizi od moře... :grinning:
S stím těhu fotografem. Byla jsem rozhodnuta dát tedy 3500,- za focení a vizáž. u P.Dostálové, ale nakonec jsem se včera domluvial s jendou holčinou z BRM, kterou znám osobně, že mě nalíčí a vyfotí u nás doma. Fotila nedávno kamarádku amoc se jí to povedlo, tak jsem se ní domluvila, normálně takto nefotí, je něco jako já, prostě jí to baví, tak jsme se domluvily a příští víkend přijede a bude :wink: Tak jsem zvědavá a hlavěn ráda, že nemusím řešit, jak to stihnotu během vycházek, co všechno sebou vzít, strachovat se, že mi bude klaicky blbě, a přemluvat se tam jít, atd. :wink: le jinak teda moje pořadí:
1. http://www.atelierpd.cz/portfolio/modeling
2. http://www.simsfoto.cz/portrety/
3. http://www.bigi.sk/portrety.php?lang=sk nebo http://www.kamilsaliba.com/

1. má tu suepr výhodu, že na místě zajistí kadeřnici a kosmetičku. :wink: Já sama se nalíčit neumím, natož něco udělat s vlasama... :grinning: A doporučily mi ji 3 holky (žádná nebyla těhule, ale jedné fotila sestru, jedna se u ní nechal fotit kdysi pro přítele, atd...), zbytek znám z albíček z BRM.
20. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj holky, tak jak jsem vcera psala s tim vysokym tlakem, mluvila jsem vcera s doktorkou z Bohunic, poradila mi at si kazdej den tak 3krat za den zmerim tlak v klidu, tak jsem merila, mela jsem v prumeru 100/60 takze o dost nizsi nez vcera, navic me cely den extremne bolela hlava, jakoby migrena, u obeda se mi udelalo tak spatne, az omdleni, ze jsem musela jit na vzduch, takze tomu vubec nerozumim, budu muset znova za doktorkou a neco s tim udelat :frowning2: protoze mam kazdej den chut skocit do zdi jak me ta hlava boli
jinak zitra jdu na NT screening do Prenatalu, tak dam vedet jaky to bylo :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tedka jsem se dozvěděla,že jedna známá nabízí štěnata zlatého retrívra,narodilo se jich moc a neví co s nimi a dokonce přemýšleli,že by některý nechali uspat :cry: kdybych nečekala druhý dítě,tak si hned jedno vezmu,ale takhle by to bylo na černovice :confounded: ,ale oni jsou fakt krásný..ach jo...doufám,že je aspon rozdají...
21. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
AHoj verísku, tak čtu o tom tvým tlaku, a nemáš třeba střídavej????
21. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Veri - držím palce, pak dej vědět :wink:
Nicol - to je dobře, že je to ok :wink:
nevíte, co je s Evankem? Už dluiho jsem jí tu "neviděla", snad jsou v pořádku :fearful:
21. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj, vypada to, ze jo, ze mi asi pekne lite ten tlak, jinak mam za sebou navstevu prenatalu a NT screening:
je to tam moc pekny, prisli jsme, recepcni nas posadila, hned si nas vzala pani doktorka, odebrala mi krev a pak jsem sla cekat na dr Vlasina na ultrazvuk, ten trval tak 25 minut, meril siji, mame ji 0,7 mm, nosni kustka je taky v poradku, mimco roste jak ma, pekne se tam vrti, videli jsme srdicko, dokonce jak v nem proudi okyslicena a neokyslicena krev, moc. mechyr, nozicky, ruciciky, ocicka, no a pry mu vykukuje neco mezi nozickama :slight_smile: ale tim si nebyl uplne jistej, ale podle toho co jsme cetla tak ma vestinou pan doktor pravdu :confused:
ted cekam na vysledky krve, ty mi zavolaji dnes odpoledne, tak doufam, ze i ty budou v poradku
tak pokud vas to taky ceka, je to opravdu zazitek :wink:
21. říj 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
Verisku tak to jsou super zprávičky :slight_smile: gratuluji, že je všechno v pořádku a případně i k "tomu něčemu" mezi nožičkama :slight_smile:
a ten tlak máš pěkně kolísavej...

Blani a můžu se zeptat, kdo tě teda nakonec bude fotit?

Leopoldo a jak se cítíš?
21. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
já se tam chystám za 4 týdny,tak jsem zvědavá..ale už to není takový jak u prvního,protože už to všechno znám ty UTZ,co tam všechno je vidět,atd...a ani to těhotenství už tak neřeším a ani nejsem tak opatrná, když jsem čekala tedíka,tak jsem vůbec nenosila těžký věci a ted se tahám věčně se synkem i s kočárem..což mě trošku mrzí,že si to tak člověk neužívá :unamused: ale stejně mi to přijde neuvěřitelný,že ve mně roste nový život..ted to má centák a pak z toho je takovej klučina jak mi běhá doma :grinning:
21. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Nicol jj je to krásný, jeden den jsme se o tom bavili s manželem, že je to prostě zázrak, jak prostě z něčeho malililinkatýho dokáže vyrůst miminko a potom dospělý člověk...

Je to opravdu krásny...

Nicol a vy jste chtěli tak brzy po sobě další dítě nebo to přišlo samo?
21. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj,
Veri - gratuluji ke zdravému mimču. :wink: Jen tak dál :wink: Já jdu v úterý, už aby to bylo za náma....
Nicol - taky si říkám, že další těhu už bud uvědět co je a co není normální, tk budu míň ze všeho vystrašená....teda doufám :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
no janulev mi to neplánovali...vlastně ani jedno,ale vždycky jsme si jednou nedali pozor a bylo to...jsme nějak extra plodní :grinning: ,ale po druhém dítěti si budu muset zavézt nějakou účinnou antikoncepci, jinak bychom měli zachvíli 10dětí

jinak blani on není ani čas to těhotenství nějak prožívat...musíš se starat o dítě a to není mnohdy čas ani na sebe :slight_smile: ale vždycky když jdu do poradny tak mám stejný strach jak poprvé,jestli je vše o.k.
21. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Nicol tak to potom jo, to máš pravdu, že pak by se nějaká ta antikoncepce hodila, abyste doma neměli pak úplnou školku :slight_smile:
Ale zase na druhou stranu, může být člověk rád, že se mu to povedlo bez nějakých problémů...nám se to povedlo vlastně hnedka první měsíc :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
tak uz mam i vysledky krve sreening je negativni, 1:31000 :slight_smile: jsem moc stastna, na triple testy nejspis nepujdu.. mam strach abych nevysly falesne pozitivne, jak se stalo u dvou mych kamaradek :unamused:
21. říj 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jak jsme se bavily o tom focení tak tady mám jeden kontakt

http://www.khdigifoto.net/Ostatni_galerie.php
22. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
misicka: mrkla jsem na ten odkaz, parkrat jsem tam byla a planuji,ze jestli se budeme nekde fotit,tak tam..pani je moc prijemna a sikovna
22. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj.

Cítím se dobře.
Dneska jsem byla zase na monitoru a kontrole.
jak tam chodím každý týden,tak teprve vnímám,jak ty týdny letí.Nám všem letí stejně,ale ke konci se to zdá nějaké rychlejší.
Tak se všechny opatrujte,ať vás potkavájí jen samé dobré zprávy. :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla , tak jsem ted dočítala.
Co se týká plavání, tak já mám ted začít v listopadu chodit na plavání do cenapu, chodí se do bazénu se slanou vodou a je to na ZŠ kousek od zastávky celní a co se týká toho, že je plno, tak já jsem to neřešila, prostě jsem jim napsala objednávku s tím, že jsem tam nepsala na který termín chci a oni mi sami naplánovali hodiny.
misi díky za adrsu na focení, taky bych chtěla tak uvidíme
jinak jsem doplnila album
22. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojky holky tak já jsme ¨dneska raní ptáče , byla jsmena krvi v dia poradně a v uterý jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jak dopadnem :wink:
23. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
23. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Veri - gratuluji k dobvrým výsledkům. :wink: My už jen pár dní a v úterý to taky budeme vědět, už aby to bylo za náma. Furt psychologicky působím na bublinu, ať se hezky natočí, že mu pak hned něco hezkého koupím, až budu vědět, co je zač :grinning: Akortá nevím,jestli to slibovaní bude fungovat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Misicka - díky z odkazy, okolo KHdigifoto jezdím šlainou, na ty jsem už koukala a není to přesně můj šálek kávy :sweat_smile: Babyphoto tu holky v jedné diskuzi o focení těhulek nějak kritizovaly, už ale nevím,kde byl problém :sweat_smile: Jinak mi sousedka říkala o nějaké Šimíčkové, Šimkové???? já to zapomeněla, prý fotí krásně, ale prý má hodně plno, že kolikrát ani nezvedá telefony. Ach jo, hlava děravá, úplně to jméno mi vypadlo :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
O té Šimkové jsme taky slyšela , ale obědnací doby strašně dlouhé :unamused:
23. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
No právě, ona právě říkala, že už se objednávala na červen, že chce fotku s mimčem :sweat_smile:
23. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Jak jsme dávala ten první odkaz na ty fotky tak kámoška se tam právě nechala v těhu fotit a byla spokojená a to ona je trošku taková náročná :wink:
24. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holky...

Verisku gratuluji k výborným výsledkům :slight_smile:

Blani vám držím palečky, aby bylo všechno ok...my jdeme 2.11. na poslední odběry...fuj fuj...nesnáším krev, takže manža má kvůli tomu dovolenou :slight_smile:

Já jsem včera objednala za super cenu matraci a polštářek s peřinkou do postýlky, tak jsem ráda a spokojená :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj, krásnou neděli,
Jani - díky, také budeme držet :wink:
Nevíte, kde se nejlíp dají sehnat nějaké těhu punčocháče? V úterý jdeme na ten NT+, tak pak chci vyrazit někam na nákup. Kasický si kupuju v Tesku nebo galanterce na Rašínově, ale nevím, co tam budou mít pro těhule, v Tesku mají akorát klas. silonky. Dostala jsem i tip na mimibazar, ale trochu mě straší, že je tam napsáno punčochy pro plnoštíhlé nebo těhule... to je přece rozdíl ne? Plnoštíhlá předpokládám, že má i plnoštíhlé nohy, ale já teda zatím furt nosím svoje punčochy vel.S ,ale za chvíli mi začnou vadit přes břicho :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
blani, vcera jsem prolitla nove otevrene obchody v olympii, a v HM jsem zahledla i tehu puncochy..navic tam maji i celkem velky vyber kalhot a ostatniho,urcite vic veci nez v CA, ja si tam koupila i ty pasy na bruch, navic vedle v CA jsem konecne nasla dlouhe rifle vel. 36, + dve haleny, tak jsem rada. jen bych jeste ocenila nejaky svetr s dlouhym rukavem, vsude byly jen s kratkym nebo 3/4..:(
25. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky vidíte to mě ani nenapadlo, že se do normalních punčoch na zimu asi nenasoukám :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Berta - díky za tip. Zkusím HM v centru, do Olympie to během vycházek nestihnu. V CaA jsem si koupila těhu delší sukni, ty nemají skoro nikde.
Misicka - no právě. Já mám asi 20ks různých silnějších punčoch na zimu, ale vidím to tak do vánoce :sweat_smile: Jsem si koupila i o 2 čísla větší (měli v Tesku výprodeje ze 160 na 40,-) a přes pupek hezky volný, ale přes lýtka taky plandavý :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky! Ve městě v HaM je těhu móda zrušená, je jen v Olympii
26. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Tegga - jééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mě teda štve....no tak to budu muset do té Olympie, snad nebudou zácpy, abych někde v autobusu netrčela hodinu a stihla to ve vycházkách se tam otočit :unamused:
teď sjem si vzpomněla, v sobotu jsem potkala paní s malým chlapečkem, okolo jel popelářský vůz a klučina: Co to je? A paní: Polelářský vůz.... a on: Aha...popelářský autobus :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.