• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahojky holky, tak jsme dneska záse ranní ptáčata, malej celou noc se vrtěl a šťoural mi do žeber, takže jsem se moc nevyspala...

K tomu HM se můžu přidat, opravdu tam mají spoustu věcí pro těhulky, všechny věci co mám jsem kupovala tam...a vím, že tam mají i těhu sukně
27. říj 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ranko my jsme taky docela brzo stávaly , prostě se nám už nechtělo spát. To je tím přesunem času :unamused:
Dneska jdu do dia poradny a pak odo sednout s kámoškou na kafčo :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
v HM maji fakt dost veci pro tehotne, ale taky je to dost prebrane, takze dziny tam maji treba 40 :sweat_smile: ja zatim nosim jeste normalni a tricka jsem si nakoupila ruzne ve Vankovce a v Olympii, klasicky, jen volnejsi.. tak preju uspesne ulovky :wink:
27. říj 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tak na mě ten posun času působí naprosto opačným způsobem...chodím spát kolem 9, s tím, že jsem naprosto unavená, lehnu a spím...a ráno bych spala a spala...jen malej poslední dobou začíná sebou hrozně šibovat, a to i přes den...už mu tam začíná být asi docela těsno, tak je cítít každý malý dloubnutí...

Misko tak ať v poradně všechno ok a příjemné posezení. Já razím taky odpoledne na kafčo s holkama z jednoho fora, všechny už maj dětičky, ale alespoň mi dají spoustu rad...a navečer mi začínají přípravné kurzy na scio testy, takže budu doma až kolem půl 9...

Verisku dziny v HM mají hodně velké velikosti...koukala jsem že i těhotensky 48...já mám normálně 40 a těhu kalhoty mám 44 :sunglasses: a to jsem zkoušela u jednejch i 46, záleží na střihu...
27. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět z NT+, vše na výbornou a vypadá to, že se splnil náš sen obou, a budeme mít chlapečka :grinning:
tak jsme jeli do Olympie, v HaM sice hodně věcí, ale sukni akorát riflovou a krátkou :sweat_smile: Ale pak jsem se stavila v prodejně Lenny v Omeze za Svoboďáku a mám delší manžestrovou a červenou, tak mám radost. A koupila jsem první těhu věc a to modré papučky a modrý metr, v sobotu mě jde kámoška fotit, tak ať mám co dát na pupek. A manža říkal, že i dnes nějak vyrostlo břicho, že mu přišlo, že to na mě není vidět, ale jak jsem seděli v busu tak říkal, že je bříško krásně vidět....tak máme radost, ale jsem z toho lítaní totálně ko. A už se těším do Prenatalu v 23tt na 4D.
27. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
blani gratuluji k vybornym vysledkum z NT
27. říj 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
blani a ten 4D na ktery jdes je zamereny na vyvojove vady? nasla jsme totiz, ze toto se dela mezi 18 a 23 tydnem..
27. říj 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Veri - ne to je jen natočení 3D vide a a foto. To není žádné "vyštření", ale spíš na památku, jak mimčo vypadá trojrozměrně a jak se hýbe. Vím, že i mimo to tam nabízí, že ti z vyšetření udělají fotku za 50,-, 3D fotku za 300,- a video z UZ za 500,-. Moc jsem si tam toho nestihla přečíst, během asi 2 min. mě volali na krev a pak jsem čekala asi 10 min. na UZ a pak už jsem byla ráda, že jdu na vzduch, tak jsem si zapomněl zvít ty jejich letáky. Ale pamatuji si, že prý nejlepší je dělat ten 3D mezi 22 a 25.tt :wink: Jo a mají teď nově komplet nový webovky. Už jsem tam koukala a mám tam i naše výsledky ke stažení (pod heslem), takže super. A ta jejich LCD televize nad tebou, když ležíš, no to mám místo kina :grinning:
27. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
o 4D mají tady:
http://www.prenatal.cz/index.php?id=47
Teď mi vypadlo, kolik na tom papíře měli cenu, ale vím, že tam bylo 3D/4D cena:.....myslím 1100,- :zipper_mouth: Ale nechci kecat, rozhodně to bylo pod 2000,-. A na tpm webu mají psáno, že nyní je akce 4D za cenu 3D. Ale cenu tam nemajjí :sweat_smile: Já se chtěla poptat, kdy se na to objendat,ale pak jsem vyšli z ordinace hrozně plní dojmů a šťastní, takže jsem to pustila z hlavy :sweat_smile:
27. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
ja jsem ted cetla, ze po 20tt uz neni mimco videt cely na ultrazvuku, jen casti, byla si u dr. Vlasina?
27. říj 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Veri - tak to nevím, jak moc se dítě vleze na UZ :sweat_smile: Byla jsem u mudr.drábkové (taková starší paní se starší setřičkou), ještě tam volali do ordinace k nějakému mudr, ale ten Vlašín to nebyl :wink:
27. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky , tak jsme zpátky.Teda byl to dneska náročnej den a mě bolí šíleně nohy

U doktorky tak jak jsem čekala nasadila inzulín 3 jendotky 3x denně Takže od zítra začinám píchat jen nevím zda to zvládnu není to takové to pero Já se nejprve takovou malou jehličkou musím píchnout pak pustím ten inzulín počkám deset vteřin a vytáhnu. Jinak vostatní výsledky v pořádku. Hemoglobin 3,7 což je prej v normě, žádný ketony nebo jak se těm ludrám říká v moči taky nebylo a taky mě tam měřila jak na potvoru cukr po svačině v pořádku. No prostě říkala , že kombinace cukrovky a štítné žlázy dělaj paseku a tak si pomůžeme tím inzulínem aby mimčo nestrádalo. No doufám, že se to odhodlám píchat jinak říkala , že by nás hospitalizovala což tedy by pro mě byla smrt Taky říkala, že nějaké výsledky slinivky či co jsou v pořádku takže mám fakt skoro 100% šanci , že porodem cukrovka zmizí _Jdu za 4 týdny když budou hodnoty v pořádku jinak jestly to bude vyskakovat tak mám přijít hnedka.

Pak jsme jely nakoupit a pak na oběd. Byl výbornej Pak do kina na mého oblibeného Brusa a teď se jdu natáhnout k ordinačce a snad o reklamě stihnu i sprchu. Zítra slavíme bráchovi a mamčiny narozky a mám starch , že asi budu hřešit Ale pro jednou

:wink:
27. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jinak to 3D na tom veveří myslím stojí kolem 1200kč a v HEliosu 100kč a já tam byla hodně spokojená :wink:

Holky vždy se dělá 3D utz a to 4d je , že je to v reálném čase. :wink:
Nejlepší na ten 3D je asi kolem 24tt :wink:

Blani gratulacek chlapečkovi :wink:
27. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
My jdeme 7.10 na předporodní kurz a na prohlídku porodky :wink:
27. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak mě dneska manžel píchnul a skoro jsme to necítila, odpo je řada na mě tak uvidíme :wink:
28. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko kočky :slight_smile:

Blani gratuluji ke kontrole, že je vše v pořádku a hlavně gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:

Jj a 3D na veveří stojí 1200,- a v Heliosu 1000,- My byli v Heliosu a jsme spokojeni. Máme 15 minutové video a fotečku...a nejlepší je kolem toho 24.tt

Misko a nejdete náhodou 7.11.? :wink: a ať to zvládáte všechno v pohodě...hlavně abyste byli oba dva v pořádku
28. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj,
Misicko - držím aplce, ať tu cokrovku zvládneš, a snad po porodu to bude ok. Já jdu za týden na endokrinologii na kontrolu, tak doufám, že bude vše ok, a pak budu konečně klidná zas na chvilku :sweat_smile:
Jani - díky :wink: Dnes teda počasí nádhera, kdyby to takto vyšlo zítra dopoledne, bylo by to super :sweat_smile:
28. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Janulev dobrej postřeh jo jdeme 7.11 :grinning:

Holky tak jsme si konečně ten inzulín píchla a je to takové zvlaštní moc to nebolí , ale to že mám jehlu v noze nebo v ruce není moc dobrý pocit :unamused:
28. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Misicko - tak to jsi šikulka. Já si to taky nedovedu představit, že bych se měla píchniut, ale člověku asi nic jiného nezbyde a zvykne si. :wink: Mě nikdy odběry krve nevadily, ale co jsem těhu, tak se na to nemůžu ani kouknout, ani v TV když ukazují něco podobného, nějak mi to dělá najednou hronzě zle.. :sweat_smile: takdoufám, že po těhu zas budu "normální" :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak se daří v takovém hnusném počasí. Jái jsme už od šetsi vzhůru musela jsem na krev a teď jsem ráda, že jsem doma jdu si na chvilku lehnout a pak jdu dělat obídek :wink:
29. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
holky, takze jdete na ultrazvuk ve 20.tydnu (ten je v prenatalu na zadanku zdarma, jinak 700kč) a pak ve 24. na pamatecne video? tak kde je to lepsi?helios nebo veveri? asi je to jedno a zalezi na doktorovi,ze? a stejne natocit video muze i protiva, hlavne,ze bude:slight_smile:
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Počasí fakt děs. Já teď byla v poradně, a mudr. po mě chtěla vytištěnévýsledky NT+ z webu z Prenatalu. Prý ji to sice pošlou, ale prý to hrozně dluho trvá, že se s tím flákají, tak příště jí to mám donést vytištěné. tak to mě tedy překvapilo :sweat_smile: A na ten 4D půjdu asi taky tam, už vím, kde to je, a prostředí se mi líbilo :grinning:
29. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky, tak mam potvrzene pohlavi, budeme mit KLUKA, vcera jsem sli na ultrazvuk do prenatalu, videli jsem i camprdlika, tak je to snad tutovka :slight_smile:
jinak jsem se taky ptala na ten 4D a rikali, ze nejhezci to je tak kolem toho 23tt, tak se taky objednam tam, jsou tam fajn, v Heliosu je to myslim o 200 levnejsi
jinak uz bych chtela zacit chodit nekam cvicit, nevite o necem? nejaka joga apod. diky
30. říj 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Verisku - gratuluji, vidím, že tento týden byl prodný na kluky :grinning: Já jsem se na cvičení dívala na stránkách VZP, protože dává myslím 500 nějaký bonus a za to tam byla permanetnka na 4 nebo 5 cvičení k nějaké paní u Obilňáku, zkusím to někde vyhrabat.... :wink:
30. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj.

tak koukám,že v Heliosu zdražili.Byla jsem tam loni na 3D a stálo to 500kč.
Jinak snad vše OK,jsem ve 38tt,v pondělí jdu na ko. do Bohunic. Už jsem se byla domluvit s porodní asistentkou.
Tak se mi to všechno vrátilo,ten loňský porod a všechno.
SNad to nějak zvládnu.
Tak se držte a hezký víkend. :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Také vám přeji hezký víkend, mám strach o Janču, měly jsme se ve čtvrtek vidět, ve středu psala smsku, že je v nemocnici, dnes jsem jí psala smsku a žádná odpověď, tak doufám, že jsou s malým v pořádku :frowning2:
Leo - držím palce, už to máš za pár, co?
My končíme v neděli 1.trimestr, tak pořád čekám, že mi přestane být špatně od žaludku, atd. a začnu si užívat těhu :grinning:
30. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky,
verisek gratulace ke klukovi :wink:

Blani tak snad bude vše Ok :wink: dej pak vědět :wink:

Leopolda tak už to máš za pár tak ať vše probejhá v pohodě :wink:

M jdeme přiští týden na předporodní kurz na obilňák tak jsme zvědavá jak to bude probíhat :wink:
30. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
čau kočky, mrkněte na brněnské centrum Větrník, taky tam mají smlouvu s VZP, kámoška si ho chválila, je tam myslím cvíčo i kurzy. Jinak zdravím Mišku :wink:
30. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Dobré ranko holky, pro mě tedy dobré moc ne celou noc jsem se převalovala třikrát křeč do lýtka takže jsem jak přejetá buldozerem. Snad to dneska rozhodím, máme v plánu menší výlet a pak kafe u tchýně :unamused:
31. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Díky za podporu.

Do Větrníku jsem chodila,i když v roce 2006.Bylo to tam bezva.
Pořád se s některýma holkama scházíme.
Blanka Čermáková,která to vede taky doprovází k porodu.
Mají tam i jiné přednášky o novorozenci,co a jak s ním,kojení.
My jsme tam potom chodily i s miminkama na cničení.
Můžu jen doporučit.
31. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.