• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tegga- já si zase říkám, že když už je někdo fakt naprdnutej, napíše to tam :grinning: Samo, že třeba u té naší doktorky jsou lidi, kterým vadí, že nejezdí na kontrolu domů za mimčem po těch pár dnech po porodu... Jenže na druhou stranu to teď nestíhá spousta pediatrů a není to jen její problém... Pro mě je důležitější, že když já jsem jako mladší měla problémy s bolestma hlavy snažila se najít co nejlepší řešení, poslala mě hned na neurologii atd. atd. :slight_smile:
Mně třeba u zubaře přijde legrační, že u mojí staré zubařky to byla skoro co kontrola, to kaz... A po změně zubaře nikde nic :confused: Přitom zuby si čistím furt stejně, žádná změna nenastala :slight_smile: Jen o té zubařce kolovalo, že vrtá i zdravý zuby, aby z toho měla prachy od pojišťovny... Nejlepší bylo, že kazu, kterej mi "rozežral" skoro celej zub si nevšimla, i když jsem jí o té "díře" v zubu říkala :grinning:
14. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Ahojky, vy jste se rozepsaly, vítám nové maminky.
Jdu sem dát info, byli jsme na těch vývojových vadách, dělali mi utz ale ještě vaginálně, mimčo mělo nohy přes nohy, podepřenou hlavičku a zvedlej palec jako že je OK, jsme zatím v pořádku, dr nás pochválil a máme 5 a půl cm. Jsme 11+2 takže 12tt takže pohodička.
Zatím se mějte krásně jdu odpočívat nějak nás to zmohlo. :grinning:
14. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
k.ate to asi ano, jenže třeba moje doktorka tam nemá ani jednu negativní zkušenost, všichni ji chválí, jak je pečlivá a tak.....lae mě se to třeba úplně tak nezdá, jenže je to těžký, je to i o tom, jak ti kdo sedne a tak....a hlavně, si tam můžou psát sami nebo jejich známý a podobně.....
14. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
suny supeeer, gratuluju:slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Holky kdyžtak mi napište do ip at je tu nepomlouváme ke kterým gyn chodíte, jeslti nechodíme třeba spolu k nějakýmu psolečně a nevíme o tom :wink:
14. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Je teggu moc děkujeme já se tam dneska tak řehtala že mě tekly slzy, je to šoumen nebo šoumenka.
14. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
suny a necháte si říct pohlaví? nám už ho ve 13tt paní dr. řekla....s tím, že to není ještě jistý, ale odhadla to dobře :slight_smile: snad teda :grinning:
14. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
No on řekl, že si tipuje je to ještě teda brzo, ale že tam vidí pindíka, takže podle dr soukromýho odhadu asi kluk ale zatím to samo není jisty.
14. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak to nám řekli tak stejně.....takže je to jasný:grinning:
14. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
No mě je to fuk teggu, hlavně aby TO bylo zdravý, ted ale nevím jak na TO mluvit, tak musíme vymyslet něco neutrálního. :slight_smile:
Ke komu chodíte???
14. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
já na prcka od začátku mluvím jako na mimíska:grinning:.......to jo, hlavně ať jsou všichni prďoši zdraví
14. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Jojo dneska je to fakt uplně nejdůležitější když vidíš co se děje okolo, že?
Ale jo hlavně ty už to máš za chvilinku my si ještě počkáme hold no ale kdo si počká----- znáš to :grinning:
14. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
posledních 14 dní se mi zdá už neskutečně dlouhých, úplně to přestalo utíkat:slight_smile:......už fakt počítám každý den, aby už to bylo:slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
JJ to je jasný a bacha má být horký víkend , tak nohy nejmín do bazénku zmrzku do ruky a studenej kapoš na čelo. už ted je mi horko
14. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holky, tak to nám dr. řekla co čekáme až v tom 20tt zhruba :slight_smile: a ve 30 potvrdila, že to bude kluk :slight_smile: Prej se ji ještě nestalo, že by se spletla, tak snad nebudem první :grinning:
14. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
mýmu známýmu na třech ultrazvucích řekli, že čekají kluka.....narodila se jim holčička, byli hooooodně překvapení:grinning:
14. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Suny gratuluji k dobrým vysledkům, nechceš si tedy v pase změnit snažilku za těhulku :wink:

Evanek koukám, taky jste to neměly jednoduché a ani nemáte, ale my to zvládnem :wink:
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak my máme potvrzeno pohlaví z plodovky a tam se splíst nedá :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
mišičko, my také :wink: :slight_smile:
ale že to bude kluk nám v obou případech řekli v genetu správně už v 11tt a plodovky to pak potvrdily
14. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Takže nás při porodu nemůže nic překvapit :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
já chci být překvapená zdravým miminkem v náručí :grinning: :grinning: :grinning: jiná překvápka neberu...
14. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Jé no tak to by bylo i pro mě překvapením to beru :wink: :wink: :wink:
14. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
tak platí :slight_smile:
14. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem zase tu, byla tady babička tak dovezla dobrutky. mnaaaam.
Koukám, že se tu kecá o sto šest mám radost.
Jinak sme se pochlubili mimískem a u nás je nadšení veliký. ale když si představím jaký alutrie dělalo malý na tom utz tak se musím řehtat ještě ted. :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
malej divoch? počkej, až tě bude kopat, to je teprv sranda :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
No nevím ale prý je to pohodář mimino tak žádnej divoch, jen se mu něco nelíbilo no ty štouchy od dr. :sweat_smile:
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahojky všichni :slight_smile:

Já jsem zvědavá, jeslti na nás nakonec nevykoukne taky holka, ale manža říkal, že by měl radost i tak :grinning: (on si malinko víc přál holčičku, než kluka :slight_smile: )
14. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky holky, dneska tam teda bylo teplo a my si to počasí vybraly na courání po obchodech, ale dalo se to :slight_smile:
15. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem tu zase jen na skok, manža potřebuje dělat něco do práce na pc tak tu asi zas chvili nebudu.
Je Miši a co jste koupili? nás to čeká taky a le pro mě páč za týden jdeme na velkou oslavu 80 narozenin dědečka a pak na to za týden na svatbu a já už nic nedopnu. chjo :wink:
Do těch obchodů se mi ale vůbec nechce nemám to moc ráda.
Jinak zítra jdeme k dr a ona mi mi nule říkala že podle výsledků mě ukončí neschopenku, zatím se teda do práce moc necítím a manža nechce a bych tam šla je tam hroznej frmol tak uvidím no.
Ale asi není ta, která by mě nechala doma.
16. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Suny jestli se ti nechce do práce tak si vmysly třeba raní nevolnosti :wink: :wink:

Děláme novou koupelku takže více méňě jsme nakupovaly dratěný program do koupelky na nějaký serepetičky do bytu :wink:
16. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.