• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Dobré ránko holky, tak jak se máte? To je dneska ale šílené počasí, že? Na to jak bylo pár dní teď krásně, tak dneska no fuuuuj...

Dracinek já jsem byla v Heliosu a byla jsem spokojená. Doktorka příjemná a měla trpělivost, stále se totiž drobeček schovával...původně z 10min videa máme 15 min, kdy se konečně začal trošku hýbat :slight_smile:

Blani o těhu masáži žádné nevím, nikde jsem nebyla, takže neporadím. A s tím focením to nějak vymyslím a domluvily bychom se. Manža říkal, že by si chtěl vzít tento týden dovču, tak podle toho kdy bude doma apod.
21. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
21. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Dračinek taky doporučuji Prenatal. Jsme tam hlidaní už od 16tt a jsem spokojena. V Heliosu jsem zase byla spokojena s utz 3D :wink:
21. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky to počasí je šilený jak se tak zkazí ze dne na den. Ke všemu jsme měla šilenou noc takže jsem totálně nevyspaná :unamused:
21. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Miško tak to jsme dvě, já se vzbudila o půl 2 a usnula někdy kolem 5...malý se v noci hodně vlní a já nejsem schopna najít vhodnou polohu na spaní...hlavně, že už jsme měli dneska taťku doma :slight_smile: takto nevyspaná jsem už 3 noc po sobě :unamused:
21. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Dala jsem nějaké fotky z focení do alba tak se mrkněte a jestly chcete vidět i hambaté tak si napište pro heslo mám je na rajčeti .

No já nemohla spát kvůli tomu , že mě šíleně bolela noha jakoby vní neproudila krev nebo co a strašně me brněly ruce :unamused:
21. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Miši,
na fotky jsem koukala,moc pěkný.Já jsem ráda,že už jsem se bříška zbavila,mnohem lépe se pohybuji.
Můžu se jen zeptat jestli to nevadí,jakou má vaše holčička oficiální diagnozu.
Nezlob se pokud je to nevhodné. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Misko - díky za tip. Máš s nima zkušenosti? Je super, že na Palackého mám dobré spojení, taky ještě poserfuju (i když bycgh radši někam, s kým tady má někdo zkušenosti) a kdyžtak to risknu :wink: Dííky. A fotky super. :wink:
Jani - jasně, já mám čas skoro pořád :wink: Já poslední měsíc spát nemůžu....usnu, třeba 5x za noc se vzbudím, že si nějak blbě lehnu a bolí mě břicho a to mě probudí, 1-2x jdu na WC a pak 2 hodiny koukám do stropu :sweat_smile: Co budu dělat za pár měsíců netuším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Každý večer kňourám jak děcko v pelechu, že nechci noc, že nechci spát, že zas se budu budit, bude mě vše bolet, fakt jak malá, chudák manžel :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahojky holky...

Miško fakt krásné fotečky :slight_smile: a doufám, že vaše malá bude v pořádku...

Leo to věřím, že bez bříška už je ti lépe :slight_smile:

Blani chtěla jsem se zeptat, manža bude mít možná od středy dovču, nevadilo by, kdybychom kdyžtak na to focení přijeli oba, že bychom si nechali udělat i nějakou společnou fotku... :sweat_smile:
22. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Jani - no jasně, že ne. Klidně... :wink:
22. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Blani díky moc, uvidím ještě, zda dovču dostane a zítra bychom se domluvili, zda bych tedy dorazila sama nebo s manžem a případně kdy bychom dorazili :slight_smile:
22. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Holky, díky za vaše zkušenosti a rady :slight_smile:
Blanko: já jdu na masáš semhle: www.masaze-marcela.kvalitne.cz ted v pátek tak uvidím :slight_smile:
Ještě jsem se pak dívala sem : www.thaioasis.cz v hotelu International a pak v líšni WWW.andelskyraj.cz/masaze
23. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem se tu neukázala, protože mi nešel modrý koník.Ted jsem vás dočetla.17.11. jsme s manželem sbalili tašku do porodnice a čekáme kdy to na mě přijde.Ve středu jdu zase ke svý doktorce na kontrolu a na monitor.
Jinak Misi - já jsem s tou svojí doktorkou mooc spokojená, každou kontrolu mě kontroluje čípek, všechny vyšetření dělá jak mají být, ted mi dělala UTZ kvůlli tomu, že to malé bylo o týden napřed, tak aby se podívala, jestli kvůli cukrovce neroste dál.Furt je skoro týden napřed, ale říkala, že je to v pořádku.
Vždy se mě ještě zeptá jestli mám nějaké dotazy.Opravdu výborná doktorka.
Jinak já bych chtěla jít rodit do Milosrdných a taky jsem uvažovala o darování pup. krve.Párkrát jsem darovala normálně krev a můj manžel daruje pravidelně krev a plazmu taky.Má už všechny tři medaile.
Koukněte sem http://www.nmbbrno.cz/index.php?clanek=14
Já jsem se ještě nebyla u Milosrdných podívat, stačilo mi mrknout na jejich stránky a přečíst si brožurku, kterou mají na svých stránkách "Vítej u nás, maminko".
Ale asi tam ted zajdeme s manželem ve čtvrtek nebo v pátek kvůli té krvi se domluvit, jestli se vyplnuje nějaký formulář, tak at to pak nevyplnuji ve spěchu.
23. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Dracinek - díky za tip, pak napiš, jaké to bylo... Mimochodem, ty prv ní web.stránky jsou graficky fakt hodně velké peklo :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojky sice nejsem tehule ale jsem z Brna a mam 3 deti 16a13 let holky a 2 roky klukla taky se pripojim jestli nevadi
23. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj, jasně :wink:
23. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
blanka.k diiky konecne vylezlo slunicko jupiiiiii rano hnusne tak po obede povalim ven s malym uz se tesis na mimco????
23. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojte kočky :slight_smile: tak jak vám dneska je?

Blani tak od středy je manža doma, tak bychom mohli přípdaně ve čtvrtek dorazit, že bychom zkusily nějaké ty fotečky i tedy s manžou :slight_smile:

Myspule ahojky, vítám tě

Hannah ahojky, a jak se vede? Už to máš za chvíli...my jdeme k miloušům ve středu na předporodní kurz...
23. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Myspule - jojo těším se moc :wink: Počasí se konečně umoudřilo, to je super :wink:
Jani - jasně, tak se domluvíme na čtvrtek, je mi jedno kdy, řekni si :wink:
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Blani super, já bych to kdyžtak viděla nějak kolem té 10, pokud by nevadilo :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
ok, jasně, aspoň bude dost světla, když nebudepršet. vems i kdyžtak sebou nějaké "pomůcky" (hračku, bačkůrky, UZ fotku,...), světlé pozadí mám, kdybys vyhrabala něco tmavšího, tak klidně to vem, myslím, že jsi psala něco o červené dece. :wink:
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
jj máme červenou deku, tak ji vezmu a nějaké ty věcičky taky poberu...co mě napadne to vezmu :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jani - super :wink:
Já se fotila na konci 16tt na samozspoušť (a ještě v poledne, večer je břicho ještě větší) a torchu se bojím, kam až dorostu :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3561380&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Blani už máš krásné bříško :slight_smile: a to bříško pak půjde dolů, hlavně, aby byl brouček v pořádku :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky, teda tak jsem myslela že už mě nic nezaskočí a ejhle začinám otíkat a docela to bolí v noci se budím bolestma ruk a někdy mě to chytne i nohy.No hrůza už bych klidně brala aby malá byla venku :grinning: :grinning: :grinning:

Vitám Myspuly :wink:

Blani sama sněma zkušenosti nemám chtěla jsem tam jít, ,ale pak to z mojí strany nějak nevyšlo, ale slyšela jsme na ně dobré reference :wink:

Leo v pohodě, ale přesnou diagnźu neznám, ale mrknu do papírů třeba to tam bude naspáno :wink:
23. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jani - mám se fajn, zatím mi nijak nepřijde, že by se mimi chtělo ven, ale on je celé těhotenství klidné mimi.V duchu jsem si říkal, že by to mohlo přijít včera nebo dneska, to mám narozky, tak by to bylo hezké, ale v podstatě je mi jedno kdy to přijde, hlavně at je zdravé.1.12. má moje mamka svátek a pak 9.12. to bude 6let co jsme s manželem začli chodit, tak uvidíme, kdy se mu bude chtít na svět.
Dneska jsem zjistila, že mám v průkazce pod kolonkou CS změnu a mám tam místo 0 napsané 2
23. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
blanka.k • ja se na malyho taky tesila a ten malej hajzlik spal a nechtel ven ale jinak je v pohode uz ma 2 roky a zivej jak necooooooooooooo
janulev dekuji za privitani a preju hodne stesticka bude to uz brzo koukala jsem
misicka455 to uz mas za par vydrzzzzzzzzzzzz a diky za privitani
23. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Miska, Hani - holky, vy už jste skoro ve finále.
Hani - všecho nejlepší k narozeninám, ať se ti vše daří. taky budu na mimčo psych.působit, aby se narodilo 5.5., to už by bylo několikátý v rodině s tímto datem :sweat_smile: A pokud dřív tak 22.4. na výročí :sweat_smile: To s CS to je něco s čípkem, ne?
Myspule - a co holky? Mlátí s něma puberta nebo v pohodě?
23. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Misko vydrž to holka :slight_smile:

Hanah to by yblo hezké, kdyby to bylo na tvoje narozky :slight_smile: já mám narozeniny 29.12. a každý mi říká, aby se malý taky nenarodil na moje narozky, jelikož manžel se narodil na narozeniny svojí mámy :slight_smile: a přeji všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

Myspule díky moc
23. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak to u nás narození na narozeniny nehrozí... bych ho musela 2 měsíce přenášet :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.