• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
janulev
ja mam hollku 31.12 a manzel je 30.12 takze sila
blanka.k no tak mlati a docela hodne nekdy je to pekne na nervy a na hlavu co vymysli ale nejak bylo nejak bude :wink:
23. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Blani tak to by bylo hodně dlouho na přenášení :grinning:

Myspule tak to máte taky hezky po sobě :slight_smile:

Já říkám, že třeba to bude 31.12. jelikož by byl dva dny po mých narozeninách, jelikož i svátek bude mít dva dny po mém svátku :wink:
23. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Miši,ještě jsi na dovolené,nebo už máš mateřskou?
Co doktorka ,jak se na tebe tvářila,byla alespoň vlídnější?
Nebo,už jsi byla na Obilňáku a jaký to tam bylo?
23. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky...zajímalo by mě jestli jste nepřemýšleli o tom očkování proti té chřipce, docela mě to děsí, kdybych nebyla těhule, tak se nenechám, moc očkování neprožívám, ale pořád říkají jak je to pro těhotný nebezpečný, tak nevím...každopádně se na to zeptám svého gynekologa, ale přijde mi že oni to moc nedoporučují..
23. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Nicol - chci se taky zeptat gyn. (ve středu jdu), ale co mám knihy o těhu, tak očkování v těhu (jakékoliv) moc nedoporučují, v 1.trim. vůbec ho zakazují, je tam i o chřipce (klascké), že před otěhu jo, ale v těhu spíš nedoporučují. Nevím,jeslti jsem to tu psala, ale říkala sem manželovi, co když to bude povinné pro těhule a on našel někde na netu vyjádření výrobce těch vakcín, že nenesou žádnou odpovědnost,neručí za potraty, úmrtí,atd. Tak mi muž říkal, že s takovýmto očkováním by doktory poslal do háje (možná řekl jinam, ale.... :grinning: )
23. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
janulev no to mame ale bylo to super byli jsme tam jen 3 maminky pustily nam pohadky a pak jsem rodila a jela zrovna nemsrtelna teta zrovna zacinala :grinning: :grinning: a pak o pulnoci jsme si s maminkou u okna tukly cajem a sly spat
23. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Blani já taky vím, že moc nedoporučují proti normální chřipce a myslím si že s touto to bude stejný, ale všude říkají jak se mají těhule naočkovat a když se zeptáš jestli to nemůže poškodit plod, tak řeknou že se domnívají, že by nemělo...což moc přesvědčivě nezní...musíš se rozhoudnout jestli budeš riskovat své zdraví nebo toho mimča :unamused: a já mám doma ročního caparta, který potřebuje zdravou mámu...
23. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Teď bylo v TV, že někteří lékaři tímnechtějí očkovat kvůli třeba možným náhradám "škody", tak se ministerstvo odhodlalo, že to kdyžtak zaplatí za ně. No nevím, to mě má jako uklidnit, že kdyžtak mě odškodní??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jeslti to mělo uklidnil lidi, tak mě to teda nepřesvědčilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jako kdybych nebyla těhotná, tak do toho nejdu....takhle fakt nevím, na druhou stranu já moc na chřipky netrpím
23. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Na obilňák jdu 30.11 jinak jsme už od 20.11 na Md :wink:
23. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky, kde tam v Brně kupujete věci pro mimčo? Já zatím našla levný věci v Tesku a CaA, a jedny levný papučky a těhu sukni jsem koupila v Leny v Omeze na Svoboďáku. :wink:
23. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já jsem spoustu věcí koupila v akcích v tesku, v CaA, v intersparu, globusu, ale tam moc akcí nemají, ted tam mám u nich členskou kartu mimiklubu, tak na to jsou slevy.
23. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
no já kupuji hlavně věci v Tescu, mají tam krásný věci a zalevno, a taky nám skvěle padnou...některý bodíčka jsou hodně široký, ale ty z Tesca jsou akorát, a pak taky v CA jsou dobrý...jinak nakupuji i v Zaře,když jsou tam slevy, a zimní bundy a kombinézy na mimibazaru značku Next, v tom honíme parádu :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak já jsem od 4 hodin vzhůru, měla jsem hlad a žízeň a pak už jsem neusla...

Na netu jsem četla, že těhotné budou očkovat ty, co jsou ve druhém trimestru...já osobně bych se asi očkovat nenechala. Manža na očkování má jít v druhé vlně a taky přemýšlí nad tím, že to odmítne...

A holky já hodně věci nakupovala na netu na mimibazarek.cz a musím říct, že opravdu jsem s věcičkama spokojená. Především od jedné paní jsem si tam objednala spoustu věciček a jsou krásny a nový. A jinak jsem kupovala i věci použité třeba po jednom miminku. A taky občas koupíme něco v tescu a CaA, a taky jsem se dívala, že docela hezké věcičky mají u Růžovýho Pantera na Křence...
24. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
krasne ranko maminkyyyyy :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky,

já jsme hodně taky obědnávala z netu z Brumlíka nebo Laclíka a něco z minibazaru , jinak když jsme šla do města tak jedině tescko. Zdají se mi ty obchody se zaměřením na mimča hodně drahý :wink:
24. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj, nezlobte se, že vám sem lezu, ale určitě se nenechte očkovat proti chřipce v těhu.
Výrobce se zřekl jakýchkoliv odpovědností.
Můj přítel je ve státní službě. Nabízeli jim očko a všichni do jednoho odmítli. A moje vyučující z farmakologie by´t je lékařka, která vykonává praxi, nám na přednášce řekla, když jsme se jí ptali co a jak s očkováním, že se z toho vyvlíkla jen díky tomu, že je matka dvou dětí. Takže asi tak. :wink:
24. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jana dík za informace, mě stejně nidko to očkování nenabídl.
24. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
JAni děkujeme za rady :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Holky jak je dneska mě nějak divně :unamused:
24. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Miško u mě to dneska není dneska zrovna na juchání...mám stále ty tlaky ve spodku a od rána mě hrozně bolí hlava :unamused:
24. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem byla po týdnu ve městě, díky za tipy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kamarádka mi poradila ještě HaM, tak kjsem tam koupila 3 bodýčka na 2-4 měsíce s nápisy I love (místo toho je teda srdíčko) mum , I love Dad a pak jedno proužkatý bez nápisu.obyč. bílá, za 300,-. Něco takového "vtipného" jsem hctěla, ale na netu mají ty body od 200,- za kus :sweat_smile: tak sjem ještě počítala, aby to vyšlo na létoa byl ten nápis vidět, tak mám 62 vel, prý od 2 do 4 měsíců, tak snad nebude mimčo macík :sweat_smile:
Jani - díky za ino, mám na očkování stejný názor :wink:
V šalině mě nikdo nechtěl pustit sednout :frowning2: , tak jsem 3 zastávky visela a pak ulovila místo a jsem ko a jdu spát.
24. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Týjo ty lidi v mhd jsou fakt šilený, proto raději když to jde jezdím autem.

Janulev tak koukám, že den taky naprd jako u mě. Nějak se mi nedaří srazit cukr :unamused: To je asi tím, že mě je nějak divně :unamused: No uvidíme zítra jdu do dia poradny.

Blani tak to jsou super úlovky :wink:
24. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Misko - tak ať ti to dobře dopadne, mě ráno čekají triple testy, ale nějak mi je to jedno, jelikož na plodovku nejdu :grinning: A hodila jsem do alba ty body z HaM, je to mázlý, ale fotit znovu to nebudu :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3565574&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
A o víkendu pojedeme poprvé po čtvrt roce k rodině, i kdybych náhodou nedostala vycházky, tak autem cesta zabere 2 hod. takže na posezení mi z 4 hod. vycházek zbydou 2 na pokec. teda doufám, že to klapne, v pátek si muž jede vyzvednout auto. :sweat_smile: Zatím jsem byla během vycházek nejdál v Olympii :sweat_smile:
24. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
misicka455
ahojky ja mela u tretiho ditka teh.cukrovku a 3krat denne jsme si pichala inzulin a malej se narodil 2,90kg a 49cm takze normalka a hned to zmizelo a pak jsme byla na kontrole a v pohode jen me stvalo ze nemuz sladky ovoce nic :angry:
24. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Myspule a kde jsi rodila a vyvolávaly ti porod?
24. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Dnes jsem kecala s kamarádkou, že jedna naše spolužačka se chystala na císaře na Obilňák (má cukrovku, ale tu klas. , ne těhu) a posllai ji do Bohunic, tam jí řekli měsíc před porodem, že ho za 2 dny vyvolají, proč by měla rodit císařem a bylo to :sweat_smile: Moje druhá kámoška, měla to stejné, akorát císaře jí slibovali kvůli zánětům střev. Ale vBohuních jí řekli, že je to zbytečné, že to vlzádne klasicky a měsíc před termínem rodila, malý už byl cvalík a ani v inkubátoru nebyl. :wink: Obě spokojené. A ta kamarádka, se kterou jsme dnes měly sraz, rodila na Obilňáku a spokojená (neměla žádné problémy) :wink:
24. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Koukám, že Evka (evanek77) už to má za sebou, to je super :wink: Dlouho jsem ji tu neviděla, tak sjem ráda, že jsou v pořádku
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=524731&vReferer= :wink:
24. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
jo a rozhodla jsem se, že na cvičení nebudu chodit. Jednou si zajdu za kamarádkou, co je na MD a má vystudovanou fyzioterapii na lék.f., zksuím to tam, abych věděla jak cvičit, a pak budu třeba cvičit jak se mi bude chtít doma v teple :sweat_smile: Akortá bych šla do té solné jeskyně, když je to pro těhule zdarma, nepřidá se někdo?
24. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
do té solné jeskyně pro těhule se taky chystám...chci tam zajít i s Tedíkem...musí se tam nějak objednat, že?
24. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.