• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tak můžeme Blani zajít společně, ale jsou tam nějaký hodiny, kdy tam chodí hlavně maminy s dětmi ale nevím kdy...musím tam zavolat
24. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
tak pak dej kdyžtak vědět, já doufám, že zítra překecám mudr, na delší vycházky a budu moct chodit :wink:
24. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Já bych šla do jeskyně, ale už se bojím, že je to na mě pozdě.Zítra jdeme na kontrolu a monitor tak se možná dr. zeptám.
24. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Hani - zas mít místo narození solnou jeskyni...kdo to má? :grinning:
24. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Holky taky bych šla do solné jeskyně jestly to ještě stihnu :wink:

Jinak Evanek velká gratulace :wink:
24. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
a která je to ta solná jeskyně kde to máme zdarma...nemůžu ji ted na netu najít, jestli víte stránky
25. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
misicka455
rodila jsem u milosrdnejch a rodila jsem normalne prislo to samo
25. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Nicole - myslím, že byla někde u Cejlu, jsem tu dávala odkaz, ale jen ho najít... :sweat_smile:
A já hlásím, že nikam nemůžu (teda ne plánovaně s váma), jelikož dnes jsem byla s neschopenkou u gyn. a ta stejně jako moje obvodní prostě víc než 2+2hod. vycházek nedá :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
A pak jsem se jela kouknout do Ikei, jeidné co mě zaujalo byla přebalovací podložka "a la medvídek", ale prý vyprodání, přijdou asi zítra. jinak mě nic nezaujalo, nábytek vůbec, ani ovlečení a třeba jsem koukala na žínky na mytí, to si holky pořiďte místo peelingu, to musí tomu dítěti sedřít řiťku :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
jo a vedle je prodejna Chicco, tak sjem tam vlezla a měli 40% slevu na oblečení, tak jsem koukala, hrozně se mi tam líbila jedna soupravička do poordnice jak dělaná, ale chtěla jsem overal, dupačky, body a čepičku a oni neměli skor nic ve veliksoti 52 nebo 56 :( A i druhá co s emi líbila, nešla nakombinovat. Ceny šly, asi jak v CaA, teda po té slevě, ale tu měli skoro na vše.
25. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak moje dnešní kontrola v dia poradně. Doktorka ze mě moc velkou radost neměla tak mi zvýšila dávky inzulínu a ještě přidala jeden v deset večer. Taky byla naštvaná co to mám za doktorku , že nevím váhu ani míru mimča :unamused:
25. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky, nemate nekdo zkusenost s kurzy a cvicenim v agenture vetrnik na Nerudove?? chci tam jit na ten kompletni kurz, stoji 3600, coz je mazec, ale zase je to na 4 mesice, kazdy tyden 2 hodiny, teorie a pak cviceni, je v tom i navsteva porodnic, na 2 lekcich jsou i tatinci..jinak ja veci na mimi nakupuju hodne na netu, mimibazar a aukro, v Brne je pekny prd
25. lis 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to netušínm já bohužel cvičit nechodila :unamused:
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
25. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojte holky, psala sem tu pod Hanulik84, protože sem ztratila heslo ke starému nicku, co sem měla na beremese.cz......sem ho našla napsané v jednom deníčku, tak sem budu zase pod tím novým....to zamotávám co:slight_smile:

jinak ste tu psali o solné jeskyni, taky bych chtěla chodit, ale pač sem ještě pořád v práci, tak to mám těžký se službama. ale od ledna budu mít asi volné pátky, tak budu chodit v pátky:slight_smile:

zítra jdu na odběry na bratislavskou genetiku, tak snad i ty dopadnou dobře:slight_smile:

misicka455 - podle toho co si tu psala si byla na obilnáku na přednášce s mojí budoucí švagrovou a švagrem :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Blanka.k - jen 2+2 hodiny vycházek :-O To já jsem dostala, když jsem byla na neschopence 4+4, takže jsem byla skoro furt někde pryč :sweat_smile:. Ted jsme si koupili přebalovací pultík i s podložkou v Kice. Tam jsi nebyla? Mají tam také pěkné věci :slight_smile:
Verisek: já jsem o větrníku taky přemýšlela ale nakonec pujdu sem: www.devitkabrno.cz mají tam vlastne uplne to stejne za 2900 ted v akci za 2600,- :slight_smile: Dnes si tam asi budu volat.
A zítra ta masáž, už se těším :grinning:
26. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Tak jsem si volala na ten předporodní kurz + cvičení a začíná se 10.12. a je to od 15:30-17:30. Tak se už těším :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
dracinek - v Kice jsem nebyla, já to během vycházek moc nestáhám, nábytek potřebuju akorát postýlku, tu objednám přes net, mám tip od kamarádky, a nic jiného kupovat nebudeme. Ale ráda bych tam zajela třeba kouknout na ručníky, atd. Ty jsem si tam kdysi koupila, krásně huňaté :grinning:
Misko - to mě mrzí, že cukrovka nic moc. tak ať se to pak jen lepší :wink:
Neptala jsem se některá na předporodní kurzy v Bohunicích? a může se na tyhle kursy mimo vycházky? :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky těhulky z Brna, nechcete některá chodit na tohle cvičení? http://www.crsp.cz/cesky/priprava-na-porod/cviceni-v-tehotenstvi.html Začíná se v úterý 1.12., cena je 900 Kč/10 lekcí. Cvičí se v centru Brna... Přiznám se, že dělám agitaci proto, že zatím jsme přihlášené jenom tři a kurz otevřou až při pěti maminkách :sunglasses:
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
dracinek: a uz si i prihlasena? docela me to nadchlo
26. lis 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj,

Veríšek-myslím si ,že už jsem se k návštěvě Větrníku jednou vyjadřovala,takže se možná opakuji.
Chodila jsem tam v roce 2006 a byla jsem moc spokojená.Tenkrát to mělo jinou podobu,nebylo těch hodin tolik.Blanka Čermáková co to vede tě taky může doprovodit k porodu,pokud se s ní domluvíš.
Cvičení i příprava je fajn.Taky téma kojení a novorozenec je dobrý.
Z těch poznámek co jsem si tenkrát udělala čerpám ještě dneska.Taky jsem tam našla skvělého pediatra ke kterému chodím.
Prodávají tam taky některé vhodné věci k porodu.A našla jsem tam kamarádky,se kterýma se stále setkáváme.
Taky jsme tam potom chodily s dětmi cvičit.
Já doporučuji.
26. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Verisek-ano jsem už i přihlášená :slight_smile: Stačí si zavolat na to číslo co mají na stránkách. První 120minutovka je ve čtvrtek 10.12- s sebou jen pohodlné oblečení, vypíšou se prý nějaké papíry a platí se až další hodinu.
26. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak jsem hledala info o kurzech přímo v porodnici v Bohuniích:
Porodnice pořádá přípravné konzultace o průběhu porodu 2x týdně. Speciální příprava na porod probíhá 2x měsíčně a příprava na kojení 1x za týden.

A mimojiné jsem našla ceny :
Doprovod rodičky k porodu: 400Kč
Předporodní kurz pro rodičky: 300Kč
Předporodní kurz pro doprovod: 150Kč
Nadstandardní pokoj po porodu: 1200Kč/den
Poporodní pokoj pro nepřetržitý 24 hod. pobyt celé rodiny: 950Kč/den
26. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
A byla u nás Janča (janulev) a moc jí to sluší, krásný bříško má :wink:
26. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky holky,

Jé Blani tak vy jste se s Janulev viděly už i na živo :wink:

Já taky měla vycházky 2+2 ALE KE KONCI UŽ JSME NA TO házela bobka :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Jojo, jsme se domluvily, že Janča riskne, abych jí zkusila vyfotit... :sweat_smile: tak jen doufám, že to ve zdraví přežili :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Blani já v bohunicích rodila v roce 2008 a doprovod k porodu platil 500kč...pochybuji že by to zlevnili :wink:
26. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
AHojte holky,

jj včera jsme se viděli s blankou, zkoušely jsme ty fotečky a musím říct, že se mě i manžovi moc líbí...je z toho pupíku opravdu nadšený :slight_smile:
A Blanka je fajn, dobře jsme si popovídaly :slight_smile: bychom se mohly někdy domluvit a třeba někam vyrazit...co vy na to?
27. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Doufám, že pak nějaké fotečky uvidíme :wink:

Holky tak jestly s emůžu vtěrknout tak vás beru za slovo :wink:
27. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
MY máme manžela jako doprovod na obilnáku zdarma stačí když má rodička pojištovnu Metal Alianc.
Jinak s eplatí taky těch 500.
27. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.