• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Holky jen doudám, že nám tam toho tAtínka pustí už jsou i v Brně uzavřeny ty nemocnice kvůli náštěvám tak se začinám bát :unamused:
27. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
My budee u miloušů platit 250,- za doprovod u porodu, jelikož máme u nich předporodní kurzy...jinak bychom platili 500,-

Miško taky jsem nad tím přemýšlela, ale snad ty návštěvy nezákažou...musíme v to doufat...

Holky já osobně chodím už na jedno forum, kde jsou maminky z Brna a každý týden s nimi chodím do dětské kavárny, ony totiž už všechny mají dětičky...tak nechcete se taky někdo přidat nebo vyrazíme společně holky tady odtud?
27. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Jani - to jsem ráda, že se líbí :wink: Fotilo se s tebou jedna radost, jak jsem se toho bála, tak bylo super, že jsi měla sebou M. a třeba jste se spolu bavili atd. Až mě bude fotit zas ta kamarádka, tak musím taky dotáhnout Martina, abych měla fotky s ním :wink:
Já bych vás holky všechny hrozně ráda poznala, ale vycházky mám 10-14 :frowning2:
27. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Blani nebude ti vadit, když sem dám ten odkaz, co jsi mi posílala, aby se holky mohly kdyžtak juknout? Jelikož jsem z těch foteček opravdu nadšená :slight_smile:

Tak bychom jsme se mohly někdy domluvit a zajít třeba na společný oběd...
27. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, no co jsem zatím někde četla tak doprovod u porodu chtěji zakázat po Vánocích, pokud to pude takhle dál. Mají strach aby se něco nezanedbalo, což je celkem logické, když je teď těch všech bacilu kolem tolik. Já se k vám ráda přidám ale chodím do práce tak můžu až tak kolem 4 :frowning2:
27. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Jani, jasně že ne... holky z BRM takyu chtěli vidět fotky, ale říkala, jsem, že se musím domluvit s tebou, jak moc je chceš zveřejňovat :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem chtěla nějaký fotky, ale nějak jsme se k tomu nedostala a ani na tom nejsem finančně dobře, vlastně "nás" živí manžel.Tak doufám, že ted o víkendu se k tomu dostaneme a můj mě bude fotit a zkusíme i fotečky spolu.
Jinak sešla bych se ráda, jsme tu s manelem v Brně něco přes dva roky a nikoho tu nemám.Jednu kamarádku z oriflamu a jinak nikoho.Rodiče máme na severní moravě.A dělala jsem pouze ve Vyškově, takže holky z práce bydlí ve Vyškově.Takže ted dost prosedím doma.Už to bude skoro rok co jsem doma.Ne vždy se mi chce samotný do města.
Ted se ale snažím ještě udělat a vyřídit co nejvíc, protoe pak s malým to nepůjde.Hlavně chci koupit dárky.
O víkendu jedeme s manžou dokoupit dárky pro rodinu.
Bylo by to fajn se sejít, jestli bych se teda mohla přidat.
27. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Dracinek -no to by byl průs..r zakázat tatínky u porodu, to bych asi si zapltila nějakou tu porodní asistentku, abych mohla nadávat jí a jí drtit ruku, atd. :sweat_smile: Ta tam snad může být... :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
No moje mamka mi předevčírem volala, že viděla v televizi, e jsou zakázané návštěvy u sv.anny
Taky jsem zvědavá jak to bude, dneska chci jít k milosrdným, protože moje doktorka mi napsala do průkazky do týdne kontrola na PS, tak nevím jestli se mám objednat či co tak se jdu zeptat
27. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Hani - vím,že včerav TV říkali, že zakážou návštevy ve 3 nemocnicích - sv.Anna, Bohunice a třetí myslím byli Milouši :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Máš pravdu ted jsem to četla na netu.
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Blani a nejdeš nějaký den k dr? To já vždy když šla někam k doktorce tal jsme si vyházky prdloužila :wink:
27. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Blanka- no at to dopadne jakkoliv tak květen je celkem daleko a už by mohlo být i po chřipkách :wink:
27. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Jo jo přesně tyhle nemocnice už náštěvy nepřijimají¨.

Po vanocích tak to je super tak nějak asi bude me rodit :frowning2:
27. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Misko - jdu 17.12 na 10:30 :wink:
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
A to ty návštěvy zákažou v celé nemocnici nebo jen na některých odděleních? Jelikož my jsme ve středu byli u miloušů a na novorozeneckym a šestinedělí normálně návštěvy byly a tatínkové u porodu taky...

Holky tak tady jsou prozatím nějaké fotečky...Blanka je opravdu šikulka :slight_smile: http://www.btweb.cz/JMF
27. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Krásné fotečky, taky bych takové chtěla, tak snad mě ten můj nějaké udělá.
Jinak jsem se nešla objednat do porodnice osobně, ale volala jsem tam, tak jsem objednaná na 4.12. na 10:30, tak snad do té doby neporodíme.
27. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
S těmi návštěvami je to mazec...si nedokážu představit že by muž nebyl u porodu a dítě viděl třeba za týden, ale nadruhou stranu je to docela logické u těch novorozenců, mají oslabenou imunitu a kdyby měli něco chytnout :unamused:
Já rodím až v květnu, takže to by mělo být po chřipce, ale zase ty nervy, aby člověk do té doby nic nechytl...

Jinak by bylo fajn se sejít a pokecat, ale musel by jít se mnou malej, protože nemám hlídaní,tchýně je v nemocnici, tak jestli by nevadilo... :wink:
27. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Jé _Jani ty fotky josu fakt krasný a ty máš takové krasné malinké bříško, teda srovnavám to s mojí vanou :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Milouši jsou zavřeni od večra tak těžko říct čeho se to tyká?
27. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Slyšela jsme , že když tatínek nebude vykazovat znánky nachlazení tak ho tam pustí. :wink:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Já jdu ve středu na laktační kurz do porodky na obilňák tak s ena to zeptám :wink:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak nahodte nějaké termíny na ten srazík aby jsme se stačily domluvit než někteří znás porodí :grinning:
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky děkujeme za fotečky...hlavně Blance, je opravdu šikula :slight_smile:

Tak kdy bych tak nadhodila...co třeba příští středu nebo čtvrtek?
27. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Mě by s ehodil ten čtvrtek ve středu jdu na 13hod na laktační kurz na obilňák tak jednině před tímnebo po tom.
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Jani - díky moc, jak říká kamarádka z BRM, co pro změnu fotila mě... červenám se až na prd... :grinning: (odpovídající smajlík tu chybí)
Miska - já jsem pro, pro mě ideál, já zas musím kolem 13 vyrazit směr domů, abych stihla do 14 vycházky :wink: Takže asi ideálně někde v centru, že? Te´d v týdnu jsem byla s kamarádkou v cukrárně asi 200m od Svoboďáku, je bezbariérová a byli jsme tak 2 stolky s kočárkama :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
jeeeeeee to jsou pekne fotecky...ja chci taky!!!:slight_smile: lekla jsem se, co je to za óbr břuch, a ona modelka je už pokročilá..:slight_smile: takže nakonec závidím i to bříško.. moc ti to sluší!
27. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Berta - díky :wink: Tak dojdi, tě blejsknu :grinning: Janča má oprvadu krásné bříško, to se fotilo jedna radost :wink:
Jani - jsem teprve uklidila ty věci z pokojíku a vypustila ty dva naše krakeny, měla jsi vidět ty vyčítavý oči, co jsem to v "jejich" pokojíku prováděla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
berta obří břuch :grinning: koukni se na můj do alba :wink:
27. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Já klidně ve čtvrtek bych taky mohla, dopoledne mám kontrolu, pak jdu za kamoškou do práce a koupit kojící podprdu a pak mám volno...

Blani to věřím, že se zlobily, že jsi je za celý den včera nevypustila :grinning:

bberto díky...

Kamoška mi psala, že prý se mám přihlásit do pupíka roku :grinning:
27. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.