• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
no ve čtvrtek můžu až po 12h...Tedík má ve cvičení mikulášskou besidku od 10 do 12
27. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
misicka: obří břuch to je...protože jsem myslela, že je kolem 20.týdne:slight_smile: až jsem se skoro uklidnila, že v tom nejsem sama... a pak to zklamani, ze je tak pokrocila :( ja mam pupek luxusni, ale lidi mi prijdou natvrdlí..nikdo si ho sam od sebe nevsiml!!! nebo je jim blby upozornovat me, ze jsem pribrala??:slight_smile:
blanka.k.: nerikej dvakrat, ja jsem vterka velka:slight_smile: ty jsi nekde z krpole? ale asi je lepsi az pozdeji ne, at to stoji za to a fotograf ma problem vmestnat celou hmotu do zaberu :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
:wink: Holky tak zatím to vypadá na ten čtvrtek? :wink:

Nici tak tam za náma třeba dojdeš když se setkáme dřív :wink:
27. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Berta - fakt jak chceš, já jsem skoro pořád doma, jak mám vycházky jen přes poledne a taky v tomto počasí :sweat_smile: Třeba u mě v labíčku mám fotku z 13tt a břicho tam už je krásně vidět :sweat_smile: jsem se rozhodla, že chci během těhu vyfotit 3x (vždycky na konci trimestrů...takže ještě normální postava, pak pupík a na konci těhu megapupík, teda jestli dřív neporodím :grinning: )
Ve čtvretk by srazík klidně šel :wink:
27. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
blanka: jojo, tve fotky z konce 1.trim. uz jsem mezitim taky objevila...a je pravda, ze neco malo tam videt je...:slight_smile: takze asi popremyslim...mozna uz pristi tyden...ozvu se ti,ju? jen tedy budes mit hoooodne prace..jeste se nepodarilo, abych na nejake fotce nevypadala hruzostrasne..tak snad ze by ses zamerila jen na ten pupek..:slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Berta - já včera říkala manželovi od Janči (moc se mu nechtělo fotit), že kdyžtak místo něho dám třeba Šebrleho :grinning:
27. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jinak já když se budu fotit z odhaleným břuchem tak ho budu muset nějak zamaskovat, mám dost strií, ale udělaly se mi až ted ke konci
27. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hani - díky moc, ale to vypadá na malou velikost a blbbý "tvar" :sweat_smile: A strie vymaže Photoshop :grinning:
27. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
A co takto upravené fotky?
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3575095&vReferer= :wink: (jsem se dnes naučila ve Photoshopu novou věc :grinning: )
Co Jani? Nebo chceš jen celé čb?
27. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
blanka: photoshop je uzasny vynalez...beru..ale bez sebrleho...:slight_smile::slight_smile: drahy se taky nerad foti,80%' fotek kysely otraveny vyraz, az to vypada, ze ho na tech dovolenych trapim, ale kdyz je veselo, ma dolicky i na čele..mely byste videt nase svatebni foto :grinning:
27. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
berta - však Janča by ti mohla vyprávět, jak ten její se nechtěl fotit,a teď když na to koukám, fotek s ním je tam plno. A co víc, tváří se úplně normálně :grinning:
27. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak v ten čtvrtek by klidně šel :slight_smile:

A Blanka říká pravdu. Manža se fotit nechtěl, vykrucoval se apod. a nakonec jsem na něm poznala, že jej to aj baví...jen dělal ofuky...znáte chlapi :grinning: :wink: a z fotek je fakt nadšenej, dokonce říká, že na nich nevypad´á ani tak tlustě :grinning:
27. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jo a holky, jak jsme se bavily o těch uzavřených nemocnicích...tak manžův šéf rodili včera, nechali jej tam přes porod a pak musel pryč a na návštěvu přijít nemůže...
27. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
A kde rodili Jani???
27. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Hani v Bohunicích...

Miško super kočárek, jsem se zrovna koukala do alba...je krásnej :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jani, to jsem ráda, že z toho Marek nemá trauma :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Blani je to přece kus chlapa, tak něco vydrží :sweat_smile: :wink:
27. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Dík za pochvalu kočárku je to foceno jen z mobilu tak omluvte kvalitu :wink:

Tak tedy přiští čtvrtek a v kolik?
27. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Ten můj se taky nerad fotí a když jo tak nahodí tupej výraz :grinning: :grinning: Ale u té fotografky byl perfektní bylo vydět , že ho to baví :wink:
27. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Týjo tatínek se nemůže přijít ani mrknout na malí , doufám, že za měsíc už bude tá chřipajzana pryč :wink:
27. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Ty jdeš na nějakou tu prohlídku na 13:00 a já ve 13:00 musím mizet domů kvůli vycházkám...takže mezi 11 a 12? na jak ldouho to vidíte?
27. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
:wink: Ve čtvret nic nemám jdu na tu prohlídku ve středu druhého
27. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Zaleží jak si sednem :wink: tak jsem schopna prokecat klidně tři hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak v 11hod?
27. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Dáme nějaký dobrý obídek ne?
27. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Já jsem pro oběd v 11 :grinning: S holkama z BRM si dáváme srazy v Zemanově kavárně za divadlem, jinak moc vhodných podniků v centru neznám :frowning2:
27. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
V 11 hod tedy tp staváš v šest ne:? :wink:
27. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Tam jsem tedy nikdy nebyla, ale mohla bych to najít.
Jinak v centru města má nekuřáckej koutek i Tukan vedle mcdonalda, ale nevím zda tam právě kolem oběda nebude na meníčka plno.
27. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
V té Zemanově kavárně (je to teda klas.restauračka, aby vás název nemátl) bývá o víkendech prázdno :sweat_smile: nevím, jak přes den... ještě se poptám muže na nějakou vhodné místo, až mi dojede :wink:
27. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Holky manžel mi jel koupit už vanoční dárek a poprvé za deset let to bude překvápko jindy jsem si vždycky řekla co chci a tento rok , že má nápad on. Mám docela strach co to bude a zárověň jsem napnutá jak struna a nevím zda to vydržím do štědrého dne :grinning:
27. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.