• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Martin teď taky veze vánoční dárek, už by tu kažkou chvíli měl být, tak snad dojede v pohodě. A pod stromečkem si dáme symbolicky nějaké čokoládu. :wink: Od babiček jsem dostala ppeníze, když tu teď byly, tak jsem nám koupila nový mixer, včera ho byl M. vyzvdnout, tak jsem ho dnes vyzkoušela na zamíchání těsta... dala jsem to na tyčový mixer, zapnula, vložila do mísy, kde byly ty ingredience na zamíchání a těsto mám i na okně :sweat_smile: Už vím, proč je k tomu asi výhodná ta uzavíratlená nádobka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem holt šikovná :grinning:
27. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Jé ten můj je taky Martin :wink:

Neboj to chce trochu cviku a mixér budeš ovládat raz dva :wink: My si nadělily mixér minulej rok a jsme za to ráda hodně mi to ušetří práce i času :wink:
27. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Mě teď i ta blbá buchta přijde taková nadýchanější, než když jsem to matlala v ruce :sweat_smile: Hlvaně na strouhání třeba jablek s mrkví nebo zeleniny do salátu, to bude super. ještě, že mě u toho muž neviděl, by s emi zas smál, mě to vaření moc nejde :grinning:
27. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
A máte i s odťavnovačem? To je taky dobrá věc.
27. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
ne, já nechtěla žándou krávu, já chtěla jen tyčový mixer, jednak zatím vaříme tak možná 4x do měsíce (teda manžel, já vůbec, akortá teď občas udělám buchtu :sweat_smile: ) a taky jsemnechtěla velkou krávu. Takže mám tyčový, který jde nasadit na nádobu a třeba krájet jablka, atd. A má i metlu na šlehání. tak máme tento:
http://www.elektro-kuchyne.cz/ponorny-mixer-kenwood-hb-791
27. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Te´d koukám na pořad Přes nový práh a je tam byt v domě, vedle kterého jsem bydleli, tak to tam pěkně zkritizovali, že šílený hluk, výhled nulový,atd.. no jo, Mil.Horákové ,to je děs :sweat_smile: tam bych už nechtěla bydlet ani zadarmo :sweat_smile:
27. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Můj říkal, že v té zemanově kavárně je to dobré, ale nevíme jak je to tam s obsazeností.
27. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky holky

My včera večer byly na náštěvě a tak nějak to uteklo , že jsme přijely domů až v jednu v noci a na mě je to tedy znát jsme jak přešlá mrazem, ale bylo to super možná se už do porodu ani neuvidíme. Dneska nás čekají narozeni mojí babičky a už se fakt teším jak se budou celou dobu koukat na tu hordu jídla :angry:

Jinak jsme včera myslela, že snad jedem do porodky dostala jsem tak nechutné křeče do spodního břicha a bolelo to jako prase, ale nakonec manžel uznal že jsou to zaražený prdy když mi u toho netvrdne břicho :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Ju stejnou značku máme ten mixér :wink:
28. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
My máme tento jen v červené :slight_smile:
28. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko holky, jen jsem vás tak zběžně pročetla a ten čtvrtek by byl super. Já jdu na 8 na monitor a na půl 9 na kontrolu. Pak jsem domluvená, že se stavím za kamoškou, koupit tu kojící podprdu a vyzvednout kartu do banky. V těch 11 bych taky v pohodě mohla...a co kdybychom šly semka? http://www.baroko.org/cs/
Dělají tam dobrá meníčka, je to nekuřácky a myslím, že i velice příjemné prostředí...
28. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Jani restauračka vypadá supe , tak jestly budou všichni souhlasit já jsem pro :wink:
28. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych vás všechny poznala, ale my máme toho mikuláše, takže bych mohla až po 12h., tak snad vás tam ještě zastihnu :wink:
29. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Nici máme sraz v 11 tak ve 12 hod tam určitě ještě budem :wink:
29. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojte holky, ještě jsem zapomněla ale dodat, že ta restaurace je ve sklepě, takže jsou tam schody, tak doufám, že to snad nebude vadit :slight_smile:

A ve 12 tak určitě budeme, jen doufám, že budu schopna dorazit. Od včera ležím a mám čím dál více ty tlaky v podbřišku, ani nevím jak to popsat, co mě vlastně bolí nebo co cítím :confused: ale od včera mám šílené nutkání, že musím mít všechno hotové, v noci jsem ani pořádně nespala a přemýšlela, zda máme všechno apod...jakobych cítila, že se to blíží :confused: :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Baroko vypadá dobře,, já jsem pro, kousek odtam mi zastavuje šalina, takže super :wink:
Jani - doufám, že jsme focením Filípka moc nerozdráždili :sweat_smile: Ať je ti líp, hezky odpočívej.
Včera jsem po více než 3 měsících jeli k rodičům (hodina u našich, hodina u tchánovců), a pak jsem celý den spala. Dnes jsme jeli kouknout na kočárky a opostýlky (Avion, Olympie,Babystar) a jdu to taky zalomit :sweat_smile:
29. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
a nemáte zkušenost s prodejnou Balli na Tomkově náměstí???? Podle fotek to taky vypadá na velkou prodejnu se vším pro mimčo :wink:
29. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, pardon, že Vám sem tak vpadám, ale chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějké dobré fotografce v Brně, která by mě mohla nafotit?
Moc díky a ještě jednou pardon, že otravuju :sweat_smile:
29. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky, je to pěkná restaurace, určitě bych se ráda účastnila, ale nic neslibuji, protoe nevím kdy to na mě přijde.Když to na mě nepřijde tak ještě plánuji v pátek jet s manželem do Ostravy do školy na zkoušku.
29. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Lucka - já hledala fotografku před cca 2 měsíci, akortá teď zaboha nemůžu najít, kamjsem napsala ty, které jsem považovala za nej... jednak to byl pan Saliba, Bigoš a Smrčková, ale jedna paní (v centru u Dominik.nám.) s emi líbila víc, ale nemůžu ji nějak vygooglit. A rovna dnes mi došla do IP pošta od jedné nespokojené maminky ,co se byla fotit v Babyphoto (a v jiné diskuzi jsem těch nespokojených našla víc :sweat_smile: ), tak max. můžu předat ještě tuto zkušenost. :wink:
29. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Hani - budeme ti držet fleka a kdyžtak asistovat u porodu :grinning: To jsi odvážná jet na zkoušku :sweat_smile: Ale s takovým břichem ti to musí každý dát :wink:
29. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
A nevíte kde ev Brně sehnat něcco podobného (ale stačí jen "semiš", ne tak teplý):
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3528890&vReferer=
prostě "medvíckovckýů overal s kapucí a ušima :grinning: manžel se do podobného zamiloval a dnes jsme prošli všechny možné obchody a nikde nic :( Ale pak prohlásil, že nakupovat se mnou nebude, na to nemá náladu a sílu, tak mu chci udělat radost aspoň tímto oblečkem.
Jo a v Kice měli různé oblečení na mimča, třeba 3ks bodýček s dl.rukávem za 129,- :wink: A fakt dobrá kvalita, žádné "tenké" látky :wink: To mě překvaoilo, protože třeba jiný textil (povlečení, různé podložky) předražené :sweat_smile:
29. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
no myslím, že bych tu zkoušku udělala a dal by mi ji i bez břicha, je v pohodě a navíc jsem ho měla na bakalářku
jinak Blani asi chceš tu kombinézku novou ne od někoho
dneska jsme byli mrknout jen tak v chiccu v olympii a tam myslím zrovna nějakou měli
29. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Hani - jojo, novou. Nemyslíš Chicco v Avionu? Tam jsme dnes byli a neměli :(
29. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
já viděla hnědou chlupatou kombinézu v tescu...moc se mi líbila, ale je celá hnědá bez obrázku a měli ji i slevněnou, ale nevím jestli ji ještě mají...bylo to tesco u nádraží...ale ta byla hodně teplá, ale určitě ji ještě seženeš, ty rodíš taky v květnu a to spíš nějakou slabší a to bude asi na jaře až k dostání
29. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
niicol - díky, hnědou jsem dnes také někde viděla, ale ta sháním smetanovou.A tenčí, jak píšeš, v květnu už bude teplo. Pokud se teda bublině nebude chtít na svět dřív. :sweat_smile:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
v tescu mívají i ty smetanový a slabší ale myslím, že je tam budou mít spíš až na jaře...minulý rok je měli :wink: a dost tam mívají stejný oblečení jen se trošku liší design
29. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Právě jsem dodělala všechny fotky Janči, prostě je to kočka a moc jí to těhu sluší. A musím taky nějak donutit mého muže, aby se příště taky fotil se mnou, myslím, že je to super památka, mít tam i "pachatele" :grinning:
http://www.btweb.cz/JMF
Hani - jak dopadlo focení u vás? Fotil manžel? :wink:
29. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Blani moc děkuji, fotečky jsou krásný...jsi šikulka :slight_smile:

A pokud chceš jukni na ten mimibazarek.cz...neprodávají tam pouze použité zboží ale i nové a vím, že takové různé medvídkovské kombinézky tam určitě mají...ale jinak jsem je viděla v CaA a v Tescu...
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.