• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahoj, tak jsem bbyla u gyn. pro papír na peníze za listopad, tak sjem se stavila v tesku a CaA, a medvídka nemají... :confounded: tak jsem aspoň koupila super triko na léto nebo podzim s medvídkem Pů v akci v CaA :grinning:
Hani - no to je přesně ono, jak si to představuji :wink: Žádné přeplácané obrázky, smetanová barva a s ušima , jen sehnat nový :grinning:
A co ten sraz, platí?
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak my se hlasíme zpět z porodky, ale nejprve jsem musela dát dělat obídek jelikož mám šilený hlad :wink:

Tak kotrola proběhla v pohodě jen zase nic nevím, týjo v té porodce mám za doktora nějakého mladého a tak strašně krasného chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, al e teď k tomu co nám řekl, udělal prohlídku hurá asi po dvou měsicích se do nás někdo kouk :grinning: a máme CS 3 :wink: Jinak vše v pohodě, tlak atd.... bohužel v ordinaci neměl utz tak nás obědnal na čtvrtek , že se tedy podiváme jak nám ta naše holka roste :wink: Takže ve čtvrtek utz a podle toho se uvidí. Když bude vše v pořádku tak kontrola 17.12, ale už na porodních sálech a když ne tak se to bude řešit ještě ten čtvrtek :wink:
Holky fakt když jsme odcházela od dr, tak jsem měla pocit, že jsem někoho zajimála, ptalk se na vše od otoků až no prostě na vše :wink: Klidně by mě mohl i rodit byla sním prdel :wink:
30. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Ten utz mám ve čtvrtek o půl druhé na obiňáku takjže za vama přijdu fakt na chvliku a v jednu budu muset jít.
30. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Misko - tak to je super, že jsi narazila na dobrého doktora. :wink: Já taky odletím po 13hod., abych stihla vycházky. takže teda ,holky, platí čtvrtek 11:00 v tom Baroku u Měnínské brány?
30. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Pro mě to zatím platí :wink:
30. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky, co je tu nového? dlouho jsem tu nebyla tak nemám moc přehled. :wink:
a taky nevím jeslti si mě vůbec ještě pamatujete. :grinning:
30. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Suny - je naplánovaný minisrazík ve čtvrtek v 11:00 v restauraci Baroko, dáme si nějakou baštu, poznáme se... :wink: Co vy? Zdraví?
Já mám posledních pár dní nějaké problémy s otoky, nějak to teď začalo, tak si říkám, jeslti to není moc brzo. :confounded:
30. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Misko tak to je super, že v nemoscnici jsi byla spokojená a že doktor je k tomu ještě krásnej :wink:

Pro mě to taky ten čtvrtek platí...já budu ve městě už od 8 takže dorazím na tu 11...já myslím, že do té 1 je to super. Však jindy můžeme znova :slight_smile:

Já jdu zítra na nehtíky...jupííííííííí...už jsem z těch mých naprosto šílená, je to hrůza, jak jsou ostry

Suny jj ve čtvtek je srazík, příjdeš taky?
30. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Jani - co to máte za kočárek? Mám pocit, že jsem se na něj včer akoukali, ale přemýšlím, co je to zač, něco mi připomíná,ale já už v těch kočárkách mám binec (slušně řečeno :grinning: )
30. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Blani je to Jané Slalom pro 2009 :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Tak ten jsme určo neviděli :grinning: , ale mě už totiž přijdou skoro všechny ty kočárky stejné :grinning:
30. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky mám hodinu angliny tak se zatím mějte :wink:
30. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Takže holky,
kdo všechno dojde? Já+Janča+Misicka+Nicol (po 12hod.) + Hanka (jeslti nebude rodit) + ????
30. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky, já přijdu jdu jen ráno na půl osmou k milosrdným na porodní na kontrolu.Takže dorazím, zatím mi přijde, že se cvrčkovi ven nechce, ale může se to změnit.Dneska jsem dokonce jela za mým autem do Vyškova a zvládla jsem to.Dneska jdeme s mým psát porodní plán.
30. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
AHoj holky, děkuju moc za pozvání, já mám ve čtv zubařku pak dr ohledně močovýho měchýře /od malička problémy tak kontrola každý rok/ a pak valím na těhu cvičení.

Blani no zatím zdraví ale ta chřipka mě docela děsí.

CO vy všichni? doufám že mimísci i maminky jsou v pořádku. :grinning:
30. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Jinak otoky jsou asi v normálu no. mě teda začly až v 6 měsíci a je to fakt hnus tak hodně odpočívej a čeče koupila jsem si elasti Q tím si mažu břicho ale je ještě gel na unavené nohy a moc mi pomáhá tak zkus. :grinning:
30. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak já mám otoky od somého měsíce a je to tedy pěkně otravné :unamused:

suny tak snad příště se přidáš :wink:
30. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
nekdo tu onehdy shanel teplejsi overal s usiskama ve smetanove barve - dnes jsem presne takove (vicero druhu) videla v obchode na krence - naproti uradu prace...
30. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Jé nebyla to Blanka?
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky jdu se natáhnout k telce . Dobrou :wink:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
byla..ale ja nemela cas dohledat, musela jsem rychle napsat, dokud jsem tu informaci mela v hlave:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Suny - díky za tip, vyzkouším... :wink: Kdyžtak si tím bude mazat nožky babička :grinning:
Berta - jáááá ho sháním, ale ne teplý, ale jen ten "semišový". Na Křence je nějaký babyobchod? No, třeba mě tam zaujme něco jiného, někdy tam kouknu, díky za tip. Dnes jsem šla do Billy (cca 75min. pěšky tam a zpět) a to počasí fuj, ještě mám 2 hod. vycházek, ale oželím to.
1. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky...já přijdu určitě ale až v těch 12, tak mi držte místo :wink:
Jeee hannah co se do takového porodního plánu píše...vím že kamarádka si napsala že nechce epidurál a první věc po které se ptala u porodu byl ten epidurál :slight_smile:
já nechodila do předp.kurzu, takže jsem ani neuměla dýchat, ale v ten moment by mi to asi bylo jedno, sestřička mi pořád říkala, že mám správně dýchat a chodit po pokoji a já si v duchu říkala, že až bude mít ona za sebou svůj vlastní porod tak pak mi může radit :grinning: pořád jsem si lehala na postel a radši ani nedýchala :slight_smile: a chtěla jsem aby ten porod zastavili a že přijdu jindy :grinning:
1. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky, diky za tip na ten predporodni kurz, nakonec jsem se nahlasila na Udolni do 9 :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holky, no dneska je ale počasí...doufám, že ve čtvrtek bude lépe :slight_smile:

Blani na Křence je ten Růžový panter, jak jsem o něm tady psala. Mají tam docela dobré věci a musím říct, že mi připadlo, že na kamenný obchod nebyly ani tak drahé

Nicole určitě místo držet budeme :slight_smile:

Verisku a odkdy tam budeš chodit?

Já se přihlásila na jeden předporodní kurz na 9.11., ale bohužel na něj asi nebudu moct jít, jelikož ve stejný den a stejnou dobu je i předporodní kurz v nemocnici ohledně kojení, takže půjdu nakonec do té nemocnice. Ale mrzí mě to, jelikož na ten druhý jsem chtěla, jelikož je to kurz, kde budou vysvětlovat i všechno papírová po porodu ohledně miminka apod. A další kurz je pak až v lednu a ten bych nestihla...
1. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Já jdu na kojení zítra tak jse zvědavá a taky bych se chtěla ještě nahlásit ńa předporodní kde tě učí dýchat atd...Ale taly netuším zda ho stihnem :wink:
1. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Blani na Křenové je obchod růžový panter http://www.kocarky-ruzovypanter.cz
Nicole porodní plán je spíš porodní přání, jak by si žena představovala porod, co by chtěla, čemu dává přednost....
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, díky za tipy. Já se chystám avolat do Bohunic, jak je to u nich s těma kurzama, podle netu by měly být každý týden, jsou asi jen 4 hod. ,ale to mi stačí :grinning:
1. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
:wink: Blani v Bohunicích je to skoro stejné jako na Obilňáku obědnavájí až po 30tt :wink:

Jo jinak jsou 4, ale můžes si vybrat jen některé :wink:
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Misko. super, díky, tak to ještě můžu na čas pustit z hlavy :wink:
1. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.