• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Mě to docela štvalo,že ty kurzy jsou až tak pozdě, ale najednou to tak nějak uteklo :wink: :wink:
1. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
AHoj holky, Blani snad ti ten krém pomůže je příjemnej a mě připadne že trochu pomáhá tak uvidíme no.

Já se na ty předporodní kurzy chcu taky domlouvat ale až tak za 14 dní abych vůbec věděla jak mám dýchat a abych poznala porod. :grinning:
1. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
suny. porod určitě poznáš :wink: i když někdy to nepozná ani Dr....kamarádka přijela do porodnice že má kontrakce a řekli jí že jsou to jen poslíčci, tak jela zase dom a za pár hodin tam jela znovu že jsou ty bolesti nesnesitelný a do půl hod. jim tam porodila a známá málem porodila takhle v autě, taky ji poslali dom a když přijela domů, tak zase jeli hned do porodnice, bydlela 30km za Brnem
1. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky. Tak v ten čtvrtek bohužel taky brzy nemůžu-práce je práce... Nevadí, dobře se tam bavte :slight_smile:
Jinak Verisek- o te Udolní jsem tady psala já a i já jsem tam přihlášená. Začíná to teď 10.12 a bude to každy čt až do března :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky tak snad to nebude poslední sraz :wink:
1. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
dracinek: tak to se tam potkame, uz se docela tesim, hlavne na to cviceni :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz
blanka: tak me holky predbehly..ja teda zahledla jen napis chico,ale urco to bude ten panter..taky se mi zdalo, ze tam maji dobre ceny..a od vseho neco v akci, takze celkem v poho...a super je, ze maji do 18.30 otevreno,tak se tam brzy snad podivame i s drahym...ten kralik zas tak teply nebyl,ale kdovi, uz to bylo vcera:slight_smile: ja informace ztracim ihned po prijmu:slight_smile:
1. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Nicole to je fakt?? to je síla teda no tak jeslti to nepoznají ani dr tak to jsem nahraná teda to bych asi na ty kurzy měla chodit. :grinning:
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
no oni ti Dr. jsou radši když tam přijedeš, když už máš ty kontrakce pomalu po 3min. a je těsně před porodem, ale člověk chce mít jistotu že je všechno v pořádku a hlavně mimi
1. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Já mám obavu, že budu do porodnice jezdit pro jistotu už od 9.měsíce :grinning:
Dnes jsem pekla svoje první vánoční cukroví...loni jsem dělala jen nepečené, a je to výborné, doporučuji, je to hned a krásně to voní skočicí a vanilkou :wink: http://www.btweb.cz/img/ruzne/susenky.JPG :wink:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Blani tak to vypadá moc dobře. a určo to bude i výborný.

holky koukám na zprávy a další obět prasečí chřipky chjo teda fakt.
1. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Suny - mě ty oběti nějak netrápí, na klas.chřipku umře každoročně 2-3.000 lidí a nikdo to neřeší. :wink: Rozhodně se jí nebojím víc než klas.chřipky. :sweat_smile: A té se teď bojím jen, že vysoké teloty, které pravou chřipku většinou provází, můžou poškodit mimčo, ale jinak kašel, bolest v krku, toho se nějak nebojím :wink:
1. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Suny..mě ta chřipka taky děsí, ale Blanka má pravdu na klas. taky umíra hodně lidí a nikdo o tom nic neříká...takže už radši nekoukám na zprávy a nečtu noviny, je to jen takový boom...třeba v anglii se o tom prý už moc nemluví

Blani to cukroví vypadá dobře...já chci letos udělat jen 4 druhy, do ničeho se mi nechce, ale jestli sem budete dávat recepty, tak se neudržím a bude jich zase 18 druhů jak předloni :grinning:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Blani tak já nemívám teplotu takže kdybych ji měla tak je to jasný asi.
holky já jsem blbá ted mají v akci v hypernově sleep and play pampers tak jsme koupili 4 balíky 4až9 kilo tak snad budou dobrý chjo teda. slyšela jsem že prý nejsou moc dobrý snad budou vyhovovat.

S tou chřipkou je to asi fakt no. my budeme dělat těsta příští pátek v sobotu napečeme a pak další týden plníme. takže pohodička holky ale letí to co??
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
suny nám ty pampersky na začátku vyhovovali, ale ted už používáme jenom hugies classic, přes jiný se v noci pročůrá...chce to prostě vyzkoušet :wink:
ale oni se na začátku stejně prokakají přes všechny plíny a mají to pomalu až za ušima, takže je jedno jaký si koupíte :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Nicol fakt? no mě holky docela zrazujou že jsou tenký a tak. ale koupila jsem ty midi 4 balíky to užijeme jinak na malinkýho koupím jeden balík asi do porodky a uvidím jak budou sedět bo já nevím.
1. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Suny - tady jsem náhodou rozklikla na MK nějakou diskuzi a tam holky psaly stručně a pěkně jednotlivé plínky,zkusím to najít...A teploty já taky nemívám, i když je mi třeba mizerně :sweat_smile: No uvidíme, snad to všechno dobře dopadne a brzo to přejde.
Nicol - ty seš jak moje máma, pořád, že nebude péct, že na to kašle a pak XX druhů. na svatbu jsem jí dala zákaz, ať nic nepeče, přijedeme před svatbou a ona měla nachystáno přes 30 druhů :sweat_smile: A pak nadávala, jak jí to zbylo :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=15319&vGroupOffset=0&=&vOffset=990
1. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Blani děkuju já si to přečtu.

Já tu chřipku budu ignorovat snad nedorazí no. ikdyž mám teda docela strach.
1. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
no a na té diskuzi vychvalují huggies premium a přes ně se Tedík vždycky v noci pročůral...my kupujeme ty classic a max. spokojenost, ale fakt to chce vyzkoušet, každému mimču sedí něco jiného

ale s tím cukrovím to fakt letos nebudu přehánět, nejradši bych ho objednala, ale mám ráda tu vůni :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jo, já dnes taky konečně nečím přebila smrad našich fretek :grinning: Zítra mi dojde návštěva, tak snad to vydrží :grinning:
1. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Blani fretky smrdí??? kamoška jednu má a mě přídje že v poho. :grinning:
1. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
no, když tam mám zavřené okno a dveře, tak jak udělají bobek (a že jich za den zvládnou fakt hromadu), tak to je cítit. Jakokožíšek jim nesmrdí, pes smrdí mnohem víc. jedině, když se naštvou a vypustí smrad z pachových žlázek, to pak dají vědět, že tchoř je příbuzný :grinning: Jinak jim spíš smrdí záchodek kam chodí.
1. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky,
letí to letí, ale na vánoce to vůbec nevypadá u nás krásně svití oskárek :grinning:
Já jdu odpo na ten kojicí kurz na ten obilnák tak pak řeknu jetly to stálo za to :wink:
2. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Ahoj Miši bré ránko. no tak pak poreferuješ jaký to bylo. já o těch kurzech taky přemýšlím ale jsem 28tt tak to tak nějak ještě moc nehrotím. tady taky svítí sluníčko. asi se vrhnu do uklidu se mi aji chce si pustím vánoční koledy. :grinning:

a jak ti je??
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Miško kurz si užij a pak nám povíš jaké to bylo...já až pak příští týden :slight_smile:

Já si o té chřipky vždykcy přečtu a poslechnu články, ale mylsím jak píšete, že na klasickou chřipku zemře každý rok spousta lidí...myslím si že teď to jen tak vylítlo a za chvíli už se o tom tak mluvit nebude a třeba tady v kraji ty nemocnice zavřeli si myslím raději pro jistotu. Už i manža přišel s tím, že se očkovat nenechá, tak jsem zvědavá
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Ahoj Jani no já si taky myslím že to moc medializují ale člověk má strach no. ale očkovat se taky nenechám.
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Sunysara Jj člověk má strach hlavně z toho, jak to všude slyší, že na to umírají lidé. Ale to člověk má strach vnitřně ze všeho. Když mi umřel v létě tragicky táta, tak jsem taky pak měla šílený strach z toho vůbec někam chodit, měla jsem strach o manžela, když šel do práce apod. Ale časem se to utlumí a zase žije člověk dál tak jako dřív...
2. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Jani tak to je mi moc líto. no jo strach asi budeme mít už pořád, já spíš se bojím o malýho aby byl donošenej aby na nás ta chřipka nevlezla.
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Sunysara díky...přesně tak, taky si říkám, že aby byl malej v pořádku a byli jsme zdraví. Během těhu jsem si toho zažila dost a pořád nad tím teď přemýšlím, nad tátou apod...tak se o malýho bojím čím dál více...
Se to na mě teď zase valí ze všech strach. Vánoce, porod...vlastně našich první vnouče a že nikdy jej táta nepozná apod...
2. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Suny tak klidně za 3 čtyři týdny se na ty kurzy můžeš přihlásit :wink:

Holky taky jsem si tu chřipku nepřipouštěla, ale teď jak se všude o tom mluví tak mám taky trochu strach :unamused:
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.