• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
ahoj holky!
Misicka my jsme včerejšek taky strávili v hornbachu a jemu podobných obchodech, třeba jsme se někde potkali:grinning:
Suny a kde nebo jako co pracuješ?
16. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Jako asistentka, ale tahám šanony a tak no, je tam hafo stresu každej den se min. 8 nasejřím a jsou tam hafo přesčasy a tak no takže nevím uvidíme co a jak. :wink:
16. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak na tohle mám dobrou doktorku, úplně v pohodě jsem se s ní domluvila....myslím, že jsou dneska doktoři zvyklí psát PN skoro automaticky:grinning:........já jsem od čtvrtka na mateřské a je to krása, nemuset dodržovat žádný vycházky, ne že bych je dodržovala tak striktně :sweat_smile:
16. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
No já jsem na neschopence od 7.7. a mám vycházky neomezeně takže pohoda a od kolikátýho jsi doma? jako na rizikovým???
16. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
doma jsem od 1. března:grinning:...myslela jsem si, jak se budu nudit a ono ne, ještě jsem vůbec nestihla udělat, co jsem měla v plánu:slight_smile:...je to pohodička a hlavně třetí měsíc jsem byla ráda, že jsem doma, protože sjem byla fakt mrtvola....a teď už začínám být pomalu taky, už se hůř hýbe a tak:slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahojky všichni :slight_smile:

my dneska máme v plánu uklízení... včera byl nakupovat jenom manža :slight_smile: já šla jen večer na chvíli k mamce :slight_smile: Ale jinak jsme toho minulej tejden obchodili docela dost, bylo příjemný počasí, teď už zas začínaj bejt ty hnusný vedra :frowning2:
16. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj,

Kate, díky za upozornění. To se tam vážně už budu muset objednat.

Týnko, se omlouváme. Já jsem tu byla jen v den rozjezdzu tématu, od té doby jen ležím. Mám nařízený naprosto klidový režim, mohu tak nanejvýš na wcko. Stará se o mě manžel, já poctivě ležím. I teď. využila jsem procházky na wc a puštěnýho pc. nějak mi klesá děloha, tak mám mít klid. Tak uvidíme, jak dopadnu zase na zítřejší kontrole.
16. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
:wink: :wink: Jejda Luci tak snad to nebude nic važného , tak hlavně odpočívej a manžel ať se o vás stará :wink:
16. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
My jsem ráno ještě oběly pár obchodů a odpo se grilovalo a teď jsme najezená k prasknutí a jen v klidu odychuji na gauči :wink:
16. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Taky doufám. Díky moc Míšo. Jen doufám, že se mimísek udrží co nejdéle. ... tak jdu pokračovat v tom nic nedělání, jsem to tu prolítla a zjistila, že u Sun kontrola v pořádku. jsem ráda.

Sun, gratuluji ke kontrole!!!
16. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak na tebe budu myslet a dávej sem tam o sobě a o mimíšovi vědít :wink:
16. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Tegga tak to jsme se klidně mohly vidět my po takovích obchodech taky lítaly a je fakt, že těhulí jsme potkaly hodně :wink:
16. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
ahoj,
jdu zas nakouknout :wink:
luci,
drž se, mimísek by už měl sice peknou váhu, ale pár týdnů ho ještě dopeč :wink: :slight_smile:
suny,
ty máš neomezené vycházky? To prej od letoška nejde... no já první měsíc nesměla ven vůbec a teď musím být do 16h doma, také už se těším na říjen a mateřskou jako tegga
16. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Já tedy ty vycházky mám taky pitomé. První tři týdny žádné a jinak dvě hodiny ráno a dvě odpo :unamused:
16. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, to jste mě teda dostaly, mě to dala neomezeně, nevíte kde si to můžu zjistit?
to je fakt hrozná dr, jsem nespokojená, dneska jsem byla na kontrole, dala mě hafo instrukcí a papírů nic nevím jen mě vylekala a navíc když jsme se bavily tak ani nevěděla v kolikátým jsem pak jsem ji to řekla a tak se chytla.
17. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky po ránu :slight_smile:

luci - držte se s mrňouskem, určitě to bude v pohodě, uvidíš :slight_smile:

Jinak já jsem ráda, že jsem vycházky řešit nemusela, chodila jsem do školy a tam by bylo všem fuk, že musím bejt doma, nenechali by mě dodělat třeťák, takže i když mi na začátku chtěli psát neschopenku odmítla jsem to... :slight_smile: Naštěstí jsem musela na cvika jen párkrát do tejdne a jinak jsem mohla bejt v klidu, jak jsem potřebovala :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Kate, já jsem dneska v šoku, vůbec nevím co mi ta dr teda napsala, když to udajně nejde neomezene.
Holky dělali vám tripple testy nebo prý extistuje ještě nt screening, ale o tom mi nic neříkala
17. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky! já jsem vychajdy taky neřešila, prostě jsem chodila, jak jsem potřebovala a hotovo:grinning:......ale jinak suny, on jak který doktor, někdo je napíše, někdo ne...buď ráda :wink:
17. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
suny,
měla bys to mít napsané na průkazce :slight_smile:
tegga,
no, od letoška to není taková sranda, když tě chytí, vrátíš peníze za celou neschopenku plus ti mohou dát až 20tisíc pokutu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... já je tedy dodržuju
17. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Já se taky snažím je dodržovat, ale někdy my to prostě nevíjde :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
sunny,
teda blbost, ne na průkazce, ale na neschopence :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
mišičko, já mám od 10-16, takže to vcelku jde, jen k manželovým rodičům je to tak na oběd, nejsou brňáci...
no ale tyhle vycházky mi ukecal manžel, paní doktorka mi chtěla nechat to co máš ty, dvě a dvě hodiny...
17. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak to máš lepší, zkusím si je taky na přiští poradně dát dohromady, ale nevím nevím s tou mojí doktorkou to je na prd :unamused:

Holky nechodíte někdo na těhu plavaní?
17. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
já néééé, mám blokádu pánve, takže se obecně moc nehýbu :frowning2:
17. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
No já bych od´zaří chtěla někam začít chodit, ale vím jen o něčem na Hybešce nebo tam někde, no uvidíme jak se to bude vyvíjet.
17. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
A to by ti na tu páteř nepomohlo ?
17. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Holky já mám na neschopence napsaný neomezeně, gravidita
17. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
A když mi to napíše dr tak já za to nemůžu ne??
17. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
suny,
to máš bezva, to je problém doktorky, kdyby něco :wink: :wink: :wink:
mišička,
mne to bolí tak, že to nehodlám pokoušet :frowning2: :frowning2: :frowning2: řešila jsem to s neuroložkou a jediný lék je prý porodit :grinning:
a je pravda, že loni to porodem přešlo
17. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Né když ti to napíše dr tak ty za to nemůžeš :wink: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.