• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Holky já ale myslím, že na Moravu se to ještě ani nijak moc nedostalo. nebo co jsem alespoň viděla ve zprávách, tak že nijak moc nakažených tu není...

určitě se nám to vyhne, musíme v to doufat, bude to dobré
2. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
janulev: kurz zacina 10.12. 15.30-17.30, 1 hodina je teoria a 1 hodina se cvici, teorie je od zacatku tehu az po porod, kojeni, navstevy porodnic a par hodin je tam i s tatinkama :slight_smile: celkem ten kurz trva 14 tydnu
2. pro 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
Holky..prostě na tu chřipku nesmíme myslet a nekoukat na zprávy...jinak na moravě to právě ted řádí, v čechách to už ustupuje a ted se to dostalo k nám...a je to tady pod hranicí epidemie, ale prostě na to nemyslete a vyhýbejte se více zalidněným místem...i když ono to jde někdy těžko...můj muž dělá na vankovce a je pořád v práci a my za nim často chodíme, jinak bychom se moc neviděli...ale já se už přestala koukat na zpávy, takže to jde mimo mě...a očkovat se nenechám
2. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Nicol aha, tak to jsem ani nepostřehla, že to teď řádí právě na Moravě a to koukáme na zprávy každý den :sweat_smile: je alespoň vidět, jak je vnímám :grinning:
2. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
no morava je pro pražáky asi moc daleko, tak proto se o ní nezminují :wink:
2. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
To bude asi ten pravý důvod :grinning:
2. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky tak já letím :wink:
2. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jani no můj manža dělá v olympii takže ten styk s lidma je velikej. zítra mám jít na těhu cvičení ale nevím jeslti půjdu chctěla bych je to první cvičo ale těchlidí se taky bojím radši bych byla co nejmín mezi lidma. no. v sobotu chce jít mamka na vánoční trhy na svobodák tak nevím fakt se toho bojím.

Já jsem ted umyla koupelnu i pračku a ty nádobky co se do nich sype prášek a aviváž tak co jsme tu jsme to nečistili hrůza byl z toho smrad a nevíma bych se něčeho nenačuchala já mám fakt strach ze všeho.
2. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky nesmite se tak prehnane bat..je to asi tim, ze na zpravy moc nekoukam a celkove me praseci ani jina chripka moc nebere, ale ja se nebojim, verim svemu organismu, ze je odolny...na vankovku chodim, na svobodak pravidelne - i kdyz svaracku si vzdy jen cucnu :( ,musi mi stacit bio most..strasne moc veci je danych psychologicky, takze kdyz si vsugerujete, ze jste v ohrozeni, chripajznu chytite snaz nez kdyz budete denne v kolektivu nakazenych.
2. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Berti no asi máš pravdu, a je to hodně o psychice, já mám spíš strašnej strach o malýho ještě není ve fázi když byse narodil aby byl shocpnej to přežít vpořádku víš:??? spíš jako z toho mám strach jinak moc ani ne
2. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky já to taky nijak neřeším, v pátek jsme byli na slavnostním rozsvícení stromečku na svobodáku a to tam bylo lidí, pak jsme šli na zelnák, to samé a v sobotu jsme byli v kině, ted v pátek jedu do Ostravy do školy na zkoušku, pak se stavíme k rodičům, protože je máme na severu moravy a možná ještě půjdeme o víkendu na trhy na výstaviště, teda pokud do té doby nebudu rodit
2. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak počítám se zítřkem v 11:00 v tom Baroku. Doufám, že se poznáme, ale asi moc těhulí se tam nepohrne :grinning: těším se na vás. :wink:
2. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Ahoj blani, já určo nedojdu, navíc zítra musím na ko k dr nějakou asi vyjimečnou, něco se mu nezdá tak se tu nervuju a zítra v 11 mám být tam chjo.
2. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Tak to na tebe budeme myslet a držet palce. :wink: Tak hodně štěstím nebojm určo to nic nebude.
2. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
No nevím dr se něco nezdálo tak uvidíme no. snad to bude všechno ok. ale bojím se
2. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Holky tak zítra :wink:
2. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Já taky zítra dorazím...v 11 jsem tam :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Tak sraz před restauračkou nebo ve vnitř?
2. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahojky.. já přijdu až v těch 12h
Jinak jsem byla dneska s kamarádkou co je porodní sestra na obilnáku a domlouvala jsem se s ní že mě bude rodit a všechno mi zařídí a kdyby mimi náhodou nebylo otočený hlavičkou dolů, tak mi zařídí císaře...

jinak říkala, že ta chřipka je pro těhotný nebezpečná jak jakýkoliv onemocnění s horečkami, v bohunicích už jedna těhotná s prasečí chřipkou leží, ale rozhodně se nemám nechat očkovat...a když jsem čekala Tedíka, tak jsem se žádnou chřipkou nestresovala...a ted už nebudu taky...na svobodák chodím, za mužem na vankovku taky, a od 10. 12. má být kino za 50kč, takže půjdeme :wink:
2. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Suny to bude určitě v pohodě...já když čekala Tedíka, tak Dr. neviděla pořádně nožičky a poslala mě na veveří a tam bylo všechno ok, a pak se jí zdálo že mám málo plodovky, takže opět na Veveří a zase ok...ale byly to vždycky nervy, fakt mě to štvalo, že mě zbytečně stresuje, ale zase chtěla mít jistotu že je to v pořádku...ony ty jejich UTZ nejsou úplně dobrý
2. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Nicol no snad máš pravdu já tu bulím ale nic s tím nespravím. prostě počkám na zítřek, spíš se bojím aby to nebyla ta preeklampsie nebo jak se tomu říká to je blbý a jsou z toho předčasný porody no tak já nevím. ale malej kope. říkám si že ty vyšetření mě fakt zaručujou to že si to těhulkování vůbec neužívám.
2. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
no a co ti Dr. řekl... preeklempsii by jsi musela mít vysoký tlak, otoky, bílkovinu v moči, bolesti hlavy...
2. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Nicol minule jsem mela tlak 112 na 76, bílkovinu a otoky moc nemám spíš jako mám vodu v těle jako naplou kůži ale nohy jak konve nemám no a hlava mě bolí tedka tak dva dny no ale to asi bylo tím že málo piju nevím. tak nechápu
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj, já jsem pro sraz v restauraci, v téhle zimě se mi venku nebude chtít zůstávat :grinning: tak zítra :wink:
2. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak já zítra přijdu v 11, zatím nevypadá, že bych rodila
Blani vše nej k svátku
2. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
hele suny...nemysli na to stejně nic nevymyslíš a uvidíš co Dr....já bojuji s tím vysokým tlakem a na začátku těhu už jsem se viděla v nemocnici a taky jsem se stresovala, ted se to naštěstí ustálilo a taky jsem si ten tlak přestala tolik měřit a je to lepší...no v pátek jdu k Dr. na KO, tak začínám být taky nervozní, jestli je vše o.k. a dneska mi Tedík trošku bouchl do břicha, tak taky super :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Nicol to teda máš taky na prd no. já doufám že tlak vysokej nemám nevím za jak dlouho se může změnit no. tedka už nic nevymyslím halvně že malej kope sice mín ale kope je to moje pusinka a snad to bude v porádkua le ta noc zas asi bude docela krušná.
2. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
a v kolikátém jseš vlastně týdnu?
2. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Nicol jsem 27+3 takže 28tt což je hrozně malinko no :frowning2:
2. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Dobré ranko tak venku je tedy zima , ale doufám že vás to neodradí :wink:
3. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.