• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Holky, jsem moc ráda, že jsem vás osobně poznala, doufám, že to někdy zopakujeme. V šalině hned na Maliňáku vyskočil jeden důchodce a pustil mě sednout, ani jsem nemusela pupík moc vystrkovat, tak jsem vesele dřímala v teple, až se mi z ní nechtělo vystupovat na konečné a teď jdu zalehnout doma :slight_smile: Doufám, že jste všechny v pořádku dorazily :wink:
3. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
A právě jsem se dozvěděla, že triple testy jsou negativní, huráááá :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Blani moc gratuluju.já dneska dopadla u dr tak všelijak chjo a nevím co s tím nějak mám strach.
3. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Holky taky jsem moc ráda, že jsem vás poznala osobně :slight_smile:

Blani mooooooc gratulujeme :slight_smile:

Sunysara copak se děje, že to dopadlo nějak všelijak?

A jak dopadla Miška na UTZ? :wink:
3. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Holky, díky.
Suny - copak? Čím tě mudr. vystrašila? :fearful:
3. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Aaaaale nevystrašila. bílkovinu v moči už nemám. jen říkal že mám vyšší tep a blbě se mi dýchá tak mě radši pošle na internu. ale příští středu tam až jdu no.
naměřil mě tlak 143na82 a říkal že je to v normě tak neívm. nemám s tím zkušenosti.
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak to jo, mě moje mudr, říkala, že ok tlak je tak do 140/80, takže to je plus mínus ten tvůj, já když vyjdu do 2.patra k mudr., tak hekám ještě půl hodiny a popadám dech :grinning: neboj, to bude dobré, lepší jet někam "zbytečně" než pak pozdě něco řešit. Držím palce, ať se to brzy vyřeší :wink:
3. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
holky taky jsem vás ráda poznala a doufám,že se ještě uvidíme :slight_smile:

Suny ten tlak je docela dobrej...nad 140/90 je špatnej a důležitej je ten spodní...já nedávno měla 150/100 a to jsem se začala stresovat...ted mám s práškami tak 135/85 ale někdy i 120/70, což je ideál...tep mívám občas taky vyšší a po porodu jsem měla zase strašně slabej
3. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
jinak já jdu zítra na KO a na triply, takže jsem taky trochu v nervu, ale naštěstí musím udělat úkol na zítra do školy a jsem docela unavená, takže brzy usnu...
a jinak mám zase depku z toho že vy máte všechny velký břicha a já zase nic :slight_smile: , docela bych chtěla aby to na mně bylo vidět, hlavně na zkouškách, aby brali ohled na těhotnou :wink:
3. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Nicol - tak to držím palce ať jsou triply ok. :wink: A chceš půjčit polštářek na vycpání břicha? Mám takový měkkoučký s krtečkem :grinning: Já myslím, že za pár týdnů začnu velké břicho proklínat a pro změnu závidět tobě :grinning:
3. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojky holky nějak jsem pěkně grogy. Do města jsme jela už v deset a přijela v pět.
Srazík sváma byl dobrej jak dlouho jste ještě tlachaly? pak jsem asi přes dvě hodky čekala na ten utz. Máme v břiše pěkného macíka už má skoro tři kila Taky jsme o týden dopředu než by jsme měly být, takže jestly neporodíme předčasně tak mám dojít 17.12 a budeme řešit co dál :wink:

Když jsem došla dom tak jsme se hnedka musela pohádat s manželem :angry: Dneska to vidím, že zalezu do betle docela brzo.

Jo a malá ne a ne se otočit Prostě musíme mít vše :angry:
3. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Holky jdu si lehnout děkuju za podporu jste moc hodný. už jsem klidnější. tak papa
3. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
AHojky :slight_smile:

Sunysara, bude to dobré...hlavně se nestresuj, aby ti nevyskočil ještě víc...

Miško teda už máte takového cvalíčka...jsem zvědavá kolik bude mít, až se narodí...a takže stále otočený zadečkem dolů?

Nicol, to bříško brzy vyskočí :slight_smile: a držím palečky na triply :wink:
4. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Ahoj Jani no v klidu nejsem strašně se pozoruju že mám třeba červnený tváře a tak nevím jak to ten týden vydržím. strašně se bojím ale všichni okolo mi říkají že ten tlak co mě naměřil je vpořádku.
4. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zpět z monitoru bylo to docela fajn Malé bije srdíčko o sto šest a sem tam i nějaký ten pohyb udělala Jinak vyšetření u dr. kolik vážíte? změřila tlak a nashledanou, no ještě , že chodím do porodnice jinak bych ju asi zabila. Příští týden jdem ještě tam na monitor a to naposled tam jupíííííííííííííííí.

Jinak sestra taky blbá jak papuč. Chci se obědnat na příště a říkám, že bych chtěla na monitor někdy přiští týden a ona řiká tak zase pátek 11 a já na to , že to nemůžu že už mám několik doktroů a že bych to nestihla .
A ona na to, že se musí dělat po týdny a já, a co mám dělat že ty doktory jsem měla dřív a , že jestly je problém o jeden den míň či víc a na kdy vás tedy mám jako obědnat, tak řikám třeba na čtvrtek . No debata na úrovni

:grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Manžel mi na to řekl, že ještě není otočená co bych po ní nechtěla , že není netopýr :wink:
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky, nemela jste nejaka problem s deloznim hrdlem? dnes jsem byla u doktorky, bolelo me bricho a zjistila, ze se nejak vic otvira a tim by se mohl zkracovat cipek, az by doslo k porodu nebo potratu.. budu muset na neschopenku a v podstate skoro nic nedelat :frowning2: a kazdej den musim pit horcik..
4. pro 2009 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz
Verisek to je nemilé ,ale neboj klidem na lůžku se to dá zlepšit :wink: Mám dojem, že to měla Luci , ale trošku později než ty. Asi tři týdny jen ležela a nic nedělala a pak pomalu začla normálně zase fungovat. Tak odpočívej a odpočívej ono to bude dobrý :wink:
4. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Ahoj Verísku to bude dobrý, měla to kamoška a normálně ji prý udělali steh na tom hrdle a porodila normálně musela teda jen ležet asi od začátku 6 metru.
4. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak dnešní KO v pořádku, krev na triply mi nakonec budou brát v pondělí, jinak jsem měla něco v moči jako kdybych prodělala zánět močáku, což vůbec nevím anebo to může být ten můj výtok, ale Dr. mi nic neříkal na to, tak snad to je dobrý...
4. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Nici tak to je fajn, že kontrola dopadla dobře :wink:
4. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme včera byli s muem v té Ostravě ve škole na zkoušce a zápočtu, tak jsem dopadla dobře.Jinak porod se ještě nedostavil a doufám, že se ještě do večera nedostaví, protože dnes odpoledne se vracíme ze severu od rodičů.
Jinak jsem moc ráda, že jsem vás poznala a snad se ještě někdy uvidíme.
5. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak jste si užily mikuláše? My dopo pekly a večer jsm e šly na náštěvu ke kámošce má už dva kluky a daly jim mikuláše a bylo to super :wink:

Hani takže ještě nic jo :wink:
5. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Niky gratuluju ke kontrole.
My včera byly s mamkou na vánočních trzích 3 hodinky procházka po městě fakt super. jsem se nadýchala čerstvýho vzduchu paráda. ale dneska jsem padla za vlast. bolí mě celý tělo tak asi budu doma dneska.
6. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,
Verisku - vím, že to potkává hodně holek, neboj, hlavně lež a uvidíš, že za pár dní to bude lepší :wink:
Hani - greatuluji ke zkoušce a zápočtu :wink:
teď jsem dojeli z Caspus Parku a máme kočárek... měli tam ceny lepší než na netu + na vše na prodejně cena bez DPH, tkže máme doma Quinny Frestyle 3XL a autosedačku Maxi Cosi v červené barvě. :wink: A záruka nám poběží až od narození mimča a v případě reklamací dostaneme náhradní kočárek. :wink:
6. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Blani tak to je super kup. aje to hezký kočárek a kolik vás stál?? a kde ten park je??
6. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Suny - je to nový obchoďák naproti FN v Bohunicích.... http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-freestyle-3xl-comfort :wink: A sporťák, korbička, pláštěnka, moskytiéra, deka, a k tomu ta autosedačka MaxiCosi 14.000 :wink: A fakt ty ceny na prodejně i bez slevy (tacena bez DPH byla jen dnes :sweat_smile: ) byla levnjší než mají na netu :wink:
6. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Tka to je perfektní a už ho máte doma??? já už mám taky vybranej jen ho zamluvit ale tohle je dobrý. já jsem teda na klasiku. ale ten váš je teda moc hezkej. a barvu budete mít černou??? jen černvenou autosedačku??
6. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Jojo, máme ho doma, ale bez stříšky nad sporťákem, ta sleva 19% byla na to co měli na sklladě, a ta hnědá byla fakt hnusná barva, a jako komplet to měli jen v čerevné, ta černá byla fakt jak uhel, tak jsme vzali tu červenou, fakt ty barvy na netu vypadaly úplně jinak než ve skutečnosti. A sedačka je taková vínová. A ta korbička měla stříšku špinavou od nějaké gumy anešlo to dolů, tak jsem se domluvili, že ten kočárek koupíme a hned pošleme tu stříšku na reklamaci, že je špinavá, jelikož to u nás nespěchá a abychom měli slevu, že je to ze skladových zásob. Tak doufám,že tady za barák na ploní cesty to vydrží. :sweat_smile: Akazovali nám ještě Bebe... kočárek, ale prý není tak mohutný a měl divnoý sporťák, takže jsme vzali Quiny. :wink:
6. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Blani i tak je to dobrá cena tak už máte domakočárek tak to je mazec. :grinning: my ho ještě nemáme ani objednanej. ale nespěcháme na to. dneska je počas co? to je síla já dneksa nevylezla z postele. včera jsme byli na těch trhách a super atmoška.
6. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.