• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
Tak to chápu já chodit tedka do práce se asi nedočkám konce pracovní doby.

No ještě ne ale vím že určo nechci k milosrdným.
8. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
No já nad tím pomalu přemýšlím, jak se mě všici ptají. A každá mamina, co se ji ptám kde byla, říká něco jiného. Hodně záleží na tom jaké doktory a sestry chytneš. Ale zatím jsem chvalu vs hruzu slyšela na milosrdné i na obilňák 50:50 tak nevím. Si říkám, že když jsem se mohla na obilŃáku narodit já a vlastně i můj manžel tak naše malé by mohlo taky :slight_smile: tak uvidím. Ted od čtvrtka budu chodit na ty předporodní kurzy + cvičení a tam tě pak vezmou i do porodnic-tak se juknu a....
8. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
No já se domluvím i v bohunicích i na obilnáku asi na nějakou prohlídku nevím na kurzy asi chodit nebudu ale nevím ještě. u miloušů určo nebudu rodit to radši doma :grinning:
8. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
TAK JÁ RODILA V BOHUNICÍCH A KDYŽ JSEM OD TAM ODCHÁZELA, TAK JSEM ŘEKLA ŽE UŽ MĚ TAM NIKDO NEUVIDÍ...NO A JAK ČLOVĚK ZAPOMÍNÁ, TAK jsem si řekla, že tam možná budu rodit, už to tam znám a vím co mohu čekat,ale moje kamarádka pracuje na obilnáku jako por.sestra, takže budu rodit tam, budu tam mít menší protekci a možná mě bude rodit i ona a byla by blbost toho nevyužít
8. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Nicol tak to je super to bych šla tam kde mám někoho známýho. škoda že nejsi víc jsme tam mohly rodit spolu :grinning:
8. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Nicole-tak to máš dobrý. Mít někoho známeho se určitě vyplácí :slight_smile: Já půjdu asi taky na Obilňák
9. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky holky,

Tak naše kontrola u kardioložky: Takže kvuli srdíčku vůbec nevadí normální nebo vyvolaný porod, srdíčko to zvládne. Jenže pak .Nechaj mi malou tak hoďku dvě a pak mi jí budou převážet do dětské na kardio na pozorovaní , takže já porodím a budu bez dítěte chápete to? Mě tam nepřevezou je to dětská nemocnice a jsme z Brna takže až mě pustí z porodky cca dva dny když se bude rodit normálně (po císařu nevím) tak pojedu za malou do nemocnice a budu tam od rána do večera , ale na noc budu jezdit domů. Jsem zvědavá jestly tam vezmou i taťky nebo tam budu muset být sama :unamused: Doktorka chce abych kojila takže budu první dny asi odstříkávat malá bude asi první dva dny v inkubátoru ( hrozí kvůli tomu, že jsem diabetik větší pravděpodonost žloutenky) pak až jí vezmou z inkubátoru tak by chtěly aby tam byla matka a snažila se rozkojit, ale i tak bude beruška pořád na přistrojích (budou jí hlídat) , nikdo neřekl jak dlouho to zaleží jak se to vyvine a jestly zaberou prášky nebo bude nutná operace :unamused:
9. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky Misicko. Tak to mě moooc mrzí-ale uvidíš, že bude vše dobré, tu chvílku to přetrpíte a pak budete všichni spolu. Hlavní přece je aby pak bylo vše v pořádku, za jakou cenu je celkem jedno, hlavně aby byla malá v pořádku.
9. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Ahoj Miši snad to dopadne všechno dobře, takže ti budeš na malou čekat do ledna?? nebudou ti teda dělat císaře. ale neboj se bude to všechno v pořádku oni ví jak se o malou postarat uvidíš. akorát to ježdění bude psychicky náročnější ale lepší když se to zachytí hnedka včas. hlavně abyste holky byly zdravý.
9. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
O porodu nic nevím to zase musím řešit z porodnicí jediné co vím, že nás určitě nenechají přenášet :wink:
9. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
no tak aspon něco pozitivního. :wink: miši a malá bude kde v nemocnici??
9. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky muzu se pridat :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Misi, posílám ti odkaz na ty monitory nanny, kdyby jsi chtěla, napsala bych panu Fráňovi, za kolik by mi to prodal, už jsem s ním párkrát jednala, tak třeba by mi dal slevu
http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html
9. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jinak holky furt nic, včera jsme měli první termín, taky jsem začla pít čaj z maliníku, tak uvidím, zítra jdu zas na kontrolu
9. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Suny normálně tady v brrně v dětský.

Hannach dík mrknu na to a pak dám vědět :wink:

Adelka ahojík se přidej :wink:
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Adelko ahoj jasný že se můžeš přidat.

Miši my se tedka vrátili z obilnáku z interny a teda nic moc zprávy.
9. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
A co ses dozvěděla suny?
9. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Nicole no tak plíce zatím vpohodě a to zadýchávání prý může mít víc přičin. ekg v pohodě, příští uterý jdu na krev a moc a ve střčdu vysledky. ale tlak mi naměřili 126 na 88 a těch 88 je prý pro výživu malýho hrozný prý má být max 85 tak mám strach zas týden čekat
9. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Suny jak jsem psala hlavně, že to podchytily včas a budou to hlídat :wink:
9. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Miši no snad to podchytí ale byla pěkná kravina mít ten tlakoměr doma ukazuje mi to pořád jinak jendou nízkej jednou vysokej tak to mě řekni te jak ot mám teda dělat. :frowning2:
9. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
hele suny...nesmíš si ten tlak pořád měřit, tak 1x za den a ne ponějaké námaze, ale když jseš v klidu... mně teda těch 88 nepřijde nějak hrozných, podle mě je ta hranice 90, a když jsem čekala Tedíka tak jsem si ten tlak hlídala a občas tam bylo třeba 130/88 nebo tak nějak a moje gynekoložka říkala, že to ještě jde a narodil se mi zdravej kluk a ted ho bčas mám taky těch 88 a říkám si dokud to není 90 tak dobrý..
9. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
a bereš dopegyt na ten tlak? mně teda nepřijde, že by jsi ten tlak měla nějak extra šílenej...já měla na začátku těhu 150/100 a to jsem se začala nervovat, ale naštěstí po tom dopegytu se mi to drží, i když si myslím, že postupem času se to bude zvyšovat
9. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
No jo ten tlakoměr když máš doma tak vím, že je to stresujicí u mě je to stejné stím glukometrem :grinning:
9. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj Miši,

držím palce. bude to náročný hlavně psychicky,alle zase tě to nezaskočí,víš co vás čeká.
Musíš myslet jen na to,že je to pro holčičku důležitý.Ono se to řekne.Ale pořád jsi v místě bydliště a manžel tě určitě podrží.
s tím kojením moc nevím,jak si to představují,ale určitě to stojí za pokus a snahu,už kvuli imunitě.
Zlomte vaz. :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Nicol no neberu ještě nic no, už jsem ho schovala a už se tím nebudu zabývat a to bude asi nejlepší.

Ted mě bolí v podbřišku a jako celej ten pás až k ledvinám a nevím co to je holky. nevíte?? ale je možný že je to i z toho že malje před chvíli řádil???
9. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
no Míšo, kamarádka měla malou taky v inkubátoru, narodila se o měsíc dřív, a ještě měla žloutenku, tak taky odstříkávala asi tak 2 dny, ale pak ji malou dávali k prsu, takže se nakonec rozkojili, pokud ti ji budou dávat k prsu, tak by to mělo jít

dobře jsi udělala suny, že jsi ho schovala a mimoto kdyby ten tlak byl tak hrozný, tak by ti dali hned dopegyt, mě ho dali hned, ale já měla 160/110 a do toho jsi ty daleko :wink:
9. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Nicol do toho snad mám daleko, ted zas nevím co s tím břichem mám bolí mě podbřišek a neívm co to je.
9. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky nějak to dopadne , stejně si myslím, že to vše po porodu může být ještě jinak. Vše prostě bude záležet n a zdravotním stavu berušky. Nějak to dáme :wink: Ale už bych se klidně nezlobila kdyby se potvůrce pomalu chtělo ven i když máme ještě čas, ale zítra už začínáme 36 :grinning: :grinning:

A co Hanička už nám rodí?
10. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo - to mě mrzí tenhle přístup. A nešlo by si nějak z nich vymlátit nějaký placený pobyt? Já teda měla za to, že děti do X let mají právo na to být na pokoji s rodiči zadarmo (nebo jen za nějaký ten reg,popl.) :sweat_smile: Bych to určitě nevzdávala a zkusila se poptat, jestli by nešel nějaký pokoj "s přistýlkou", sakryš takto vás dělit po porodu :unamused: Každopádně držím palce, ať to dobře dopadne :wink:
10. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, ještě nerodím, ale už to asi začíná, včera přes den mě semtam polelo a píchalo v podbříšku a v noci už to byly křeče asi tak minutu dvě, ale nepravidelně, dneska jsme byli v porodce na kontrole, ale čípek je ještě dlouhý a nešlo by to vyvolat, tak máme přijít v neděli a když to do té doby nebude tak prý v úterý nebo ve středu určitě, ale ty křeče mám furt, tak uvidíme
10. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.