• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Hani - držíme ti palce, hlavně ať jste zdraví :wink: V sobotu byste měli krásné datum...12.12. :grinning:
10. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak snad brzy porodíš Hana, zatím jsou to asi jen poslíčci, ale naštěstí ty jsi už v 40tt,tak to budeš mít brzy za sebou...kamarádka měla poslíčky od 7.měsíce, v noci ani nemohla spát jaký měla bolesti
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Poslíčky už mám dávno už dlouho mi nahoře tvrdne břicho
Jo v sobotu by bylo hezké datum
10. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky tak od asi 12 až 13 hodin se pozoruji a je to co deset minut hrozné křeče a tvrdnutí břicha dole, ale asi počkám až to bude častější.
10. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak jsme byly na monitoru a vše v pořádku :wink:

Hani tak , že by :wink: Držím palečky :wink:
10. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky.
Hani-držím palečky ať vše proběhne hladce :slight_smile: 12.12. by bylo pěkné datum :slight_smile:
Misicka-blahopřeji, to je moc dobře
Jinak já byla včera na první lekci předporodních příprav a bylo to fajn-tak příští čtvrtek zase :slight_smile: Ještě k tomu chodím každé po do cvičení pro těhotné tak dohromady cvičím 2x týdně což je podle mé dr naprosto super pro tělo, mimi i jako příprava na porod-chce to mít hol jak psychickou tak fyzickou sílu :wink:
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes byla nucena neplánovaně navštívit Obilňák. V noci jsem bolestí nespala, občas bolest přešla do křečí, ruce a nohy mi zas natíkali, muž měl vánoční věčírek, takže fakt depka největší, usnula jsem někdy v půl 5 a v 7 vyrazila ke gyn. Naštěstí prý vše vypadá ok, nějak teda zkoumal placentu a ptal se na velký UZ, a že mi ji teda prozkoumají oni až na velkém UZ, mimčo se čile pohybuje a na ty křeče a bolesti mi dal magnesium (magne B6) - 4x2 tbl. denně, akorát je v příbaláku těhule max.2 tbl denně :sweat_smile: tak uvidíme
Míšo - gratuluji k dobrým výledkům
Hani - seděla jsem u vstupu do porodnice a čekala až si mě zavolají a koukala, jestli nepůjdete okolo :grinning:
11. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojte,
tak mám za sebou návštěvu prenatalu. Genetička, paní doktorka moc příjemná, všechno semnou probrala a poslala mě na ULZ k jiné doktorce. ta byla taky moc milá. koukala na ty hrozící vady roštěpů řekla, že v tuto chvíli nic nevidí a miminko je zdrvé :slight_smile: amniocentéza se v těchto případech prý nedělá, ULZ toto odhalí. tak sem si oddychla. na další ULZ jdu 12.1. tp je asi ten velký i na srdíčko. potvrdila nám kluka :slight_smile: .....neskutečná úleva......děkuji vám za podporu.
11. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Hani - tak to jsou skvělé zprávy, gratuluji moc. Mě tam čeká velký UZ 23.12., už aby to bylo za mnou :wink:
11. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky holky,

Já dneska už od rána lítala po doktorech naštěstí vše v poho. Koupily jsme stromek na vánoce a možná ho už přiští týden nazdobíme :wink:

Blani tak ještě , že to nebylo nic važného. Ke komu chodíš na ten obilňák?

Hanka tak gratulace´k dobré kontrole A ke klukovi :wink:

Hannah tak jestly budeš mít na mě vůbec čas a chuť tak se mi zeptej za kolik by ti prodal ¨
tady ten monitor
Baby Monitor BM02 "NANNY" s jednou podložkou
Ale jelikož jsi se tu od včera neukázala tak nám je asi jasné co se děje nebo dělo a už se těšíme na fotky mimča ataky jsem zvědavá co to nakonec bude :wink:
11. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Blani to si dáte utz k vanocům :wink:
11. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Míšo - přesně tak, doufám, že nám potvrdí "Marcelka" :grinning: Já na Obilňáu byla poprvé, protože jsem došla do centra kam chodím a ani jedna z gyn. neordinovala, tak mi sestřička řekla, ať rozhodně jdu na Obilňák nebo k Miloušům. Na té ambulanci byl takový starší pán, měl zvláštní jméno, vím že 2 jména + příjmení a neznělo to česky (rusky?, turecky?), ale mluvil plynule, byl takový kliďas :wink:
11. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Já jen jestly jsi neměla toho mého krasné doktora :wink:
11. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
To určitě ne, tento byl bych řekla chvilku před důchodem :sweat_smile:
11. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojte holky,

Koukám,že jste tu asi jen těhulky z Brna,že?Já jsem taky z Brna a hledám tu nějakou maminu,na kočárkování a pokec.Všechny kámošky jsou daleko a nebo bez dětí,tak není tolik času.

Je krásný jak jste všechny natěšené a v očekávání,taky jsem to nedávno zažívala a ted mi to přijde jak 5 let :grinning: S mimčem ten čas letí 100x víc :sweat_smile:

Tak jdu hledat dál a všem přeji rychlý a pohodový porod a zdravé miminka :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky bunicka, za chvilu znís budou taky mamči tak když si počkáš tak klidně můžeme kočárkovat :wink:
12. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky Misi-díky mrknu.A není některá z vás blízko Kohotovic? :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky.
Posílám odkaz na fotky našeho Tobíska.Už mu je mu 5 týdnů.
http://galerie.cz/hledat?q=rodinamachova&p=1
12. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Možná ,že se budete divit,že má na sobě něco růžového,to je vzpomínka na naši Jeanettku.
Možná znáte náš příběh.To jen na vysvětlení.
12. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Já jsme z Bosonoh :wink:
12. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
MArti malej je kouzelnej :wink:
12. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Misi-tak to je kousek :slight_smile:

Leo-pěknej chlapeček,tvůj příběh sice neznám,ale musel být bolestný,držím pěstičky aby bylo jen dobře :wink:
13. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
My dneska byly v Olympii na té výstavě dinosárů a docela dobrý, ale jinak těch lidí v obchodnˇákách hrůza ještě , že tam nemusíme :wink:
13. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
My jsme jeli v mých 4 hod. vycházkách k rodičům (cca 60km), počasí fakt super, občas na krok nebylo vidět, tak jsem ráda, že už jsme zase doma, cesta zabere většinu času, takže to je u nich fakt jen na otočku :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Dneska v takové kose bych se kontroly nebála i když nervozní jsem byla vždy když jsme se blížily k domovu :grinning:
13. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Míšo - A jak ti oni dají vědět, že tam byli? To ti někdy potom (třeba do 14 dní) přijde nějaké lejstro? :sweat_smile: Já kolikrát zapoemnu si do diáře poznamenat, kde jsem kdy byla u doktorů, takže v hlavě mám třeba posledních 14 dní :sweat_smile: , tak kdyby po mě chtěli, kde jsem byla třeba před 2 měsíci, tak asi obvolávám všechny doktory co znám, kde jsem to byla... :grinning: :grinning: :grinning:
Bunicko - koukala jsem ti do alba, Kačenka je nádherný smíšek a teda klobouk dolů, jaké jsi měla úžasné břicho chvíli po porodu :wink:
13. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nebyla jsem tu asi tři dny a musím vás dočíst co nového. jinak koukám, mišička tu ještě je. :grinning:
pekly jsme s mamkou cukroví holky 4 dny záhul a jsem dneska uplně hotová
13. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Blani měla bys od nich mít oznámení ve schránce , že tam byly v tolik a tolik a kam se máš dostavit vysvětlit , že jsi nebyla doma.
13. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
:grinning: Suny nestraš do vánoc chci ještě vydržet :grinning: :grinning:

A co jak je tobě? Něco nového?
13. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.