• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Aha, a za jak dlouho to dojde do schránky, nevíš? :wink:
Hanka to už má asi za sebou, už tu pár dní nebyla, snad jsou v pořádku....
Zítra začínám 20tt, takže budu v polovině, taky vám to těhu tak utíká? :fearful:
13. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Dají ti to tam hned ten den co tam jsou a tebe nezastihnou doma :wink:
13. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jo Hanule už to má určitě za sebou tak jsme zvědavá sčím příjde.

Mě to utikálo, ale teďka se mi to nějak táhne :unamused:
13. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Aha, to by mě zajímalo, kam by to dali u nás, u nás je to takové složitější se schránkou, není k ní moc přístup :sweat_smile: taky by byla sranda, kdybyse rozhodli mě navštívit o vánocích, to si nechám napsat PN ke tchánovcům a to je teprve bojovka najít jejich barák, je pěkných pár set metrů za dědinou, cesta tam sice vede, ale nejsou tam světla, a já poprvé nevěděla, jak se k nim leze a to bylo za světla... :grinning: A na mapy.cz to ukazuje pod tím ČP garáže na sídlišti na druhé straně dědiny :grinning: na mapách na centrumu to ukazuje jeden z paneláků,... no sranda :grinning: To jsem ani nevěděla, že tchánovci žijí takto v utajení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky,

Blani-děkuju moc :dizzy_face: Jsem ráda,že mi šly kilča jen do bříška a po porodu to hned splasklo,ted nemám absolutně čas cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Holky,vy jste na neschopence?A už vám přišla kontrola?Já byla taky asi od 5.měsíce (tvrdlo mi hodně břicho) a kontrola nepřišla ani jednou :wink: Ale je pravda,že jsem se taky bála.Nechte si napsat vycházky :wink:
13. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Bunicka - já jsem na neschopence skoro od začátku těhu (od půlky září) a kontrola mi nedošla :wink: A vycházky mám od asi půlky října, ale jen 4 hod. denně, víc prý podle mé mudr. nejde, ale vím, že to není pravda, hodně těhulí má neomezené, nebo moje mamka i tchýně měly po operaci letos 8 a 10 hod. denně :frowning2:
13. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
Blani-jj.taky mi to dr.tvrdila,když jsem chtěla vycházky,že mi víc dát nemůže :confounded: Ale stejnak jsem chodila víc než jsem měla vycházky,protože ty 2h dopo a odpo nestačily a kontola nedošla.myslím,že na těhule moc nechodí a procházky jsou pro těhotnou ženu zdravé.TAK :grinning:
14. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Já už jsem naštěstí na mateřské takže už můžu kam chci :wink: Taky jsme byla na neschopence ze začátku 7tt kvůli krvacení vycházky jsme dostala až po měsíci a dvě hodiny ráno a dvě odpo. O víkendu jsem je nedodžovala. :pensive:
14. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Miši já nechci strašit že do vánoc nevydržíš jen jsem se tak koukala kdyby Náhodou. :grinning:

U nás nového skoro nic každý den ráno si měřím tlak, včera i večer jinak dneska budu odpočívat 4 náročný dny za sebou jen peru a uvařím si něco dobrýho a budu odpočívat. zítra jdu na krev na internu a ve středu na výsledky se trochu bojím ale co už no.

Holky já mám vycházky neomezeně. ale blani stačí se domluvit i s obvodákem kdby ti náhodou přišli tak že jsi byla u něj ne? nešlo by to?

Miši kdy si žádáš mateřksou?
14. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Bunicko - já právě taky měla nabídku na 2+2 hod., ale vzhledem k tomu, že mi cesta do centra trvá skoro hodinu, tak by mi byly na nic... :grinning: Tak jsem si je nechala spojit.
Suny - já právě měla PN napsanou od obvodní a ta prostě nekompromisní, že max.ty 4 hod. a šlus, tak jsem si PN nechala přepsat ke gyn. a stejné problém...a jak jsem se zmínila, že někdo má víc hodin, tak se úplně změnila, jak je normálně hrozně fajn, tak jsem do toho radši něšťourala a držela ústa :frowning2: A jedna z nich mě varovala před kontrolama (už nevím která :sweat_smile: ) a zrovna min, týden kamarádce co je těhule kontrola došla :fearful:
Za 15 min. mi začínají vycházky, tak se jdu nachystat k domovním dveřím, mám sraz s holkama z gymplu a jdeme na oběd, tak ať to stihnu :grinning:
14. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Papíry na mateřskou tí dá tvoje gyn. Je to zhruba 6 až 8 tt před termínem porodu. Pak stím skákneš do práce a je to vyřízený :wink:
14. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Já jsme dneska taky chtěla do města, ale nějak je mi blbě, zvracím a jsem unavená tak jsem v postílce a odpočivám.
14. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Blani no já bych do toho taky pak neštourala, mě ji ještě napsala moje bývalá gyn a jak jsem přešla tak není problém ani tam. oni chodí k těhulkám na ko? to slyším čeče poprvé.

chudáku tak se honit ty baby fak tnemají nic jinýho na práci než chodit po těhulích??

Miši tak to je fajn že nemusím nikde lítat tak to mám ještě času habakuk.
jak to že zvracíš? chudáku malej dneska je tam docela kosa a já mám jen jedny tenký kalhoty a to ještě vypraný tak je dneska musím vyžehlit at mám v čem zítra jít. a nevím co se bude dít když mě v nich bude zima mě se totiž nechcou na dva metry kupovat nový.
14. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Suny - tyak si kup v Tesku nějaké "silonky", zrovna teď tam mají v akci silné punčochy (ale lesklé) 3ks za 40,-, já je nosím celou zimu, dnes jsem šla na oběd se holkama, a vzala jsem si pletené minišatky a pod to ty silonky (no silonky, je to asi 5x silnější než ty klasické) a na to ještě fakt punčochy teplé a byla jsem jak v balvnce. :wink: A přes pupek paráda, tam jsou hodně natahovací i pro těhule :wink:
Míšo - jejda, ať je ti líp...
A o kontrolách je tu na MK někde dizkuze, většině těhulí nikdo nepřijde, ale chodí, jsou tam takové příspěvky...
14. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Blani já si koupila normální těhu silonky a asi si koupím podkolenky abudu to flikovat takhle no. :grinning:

a jakej byl obídek? já dneska peru a ted jdu smažit karbošky s emi moc chce a ještě si vyžehlím kalhoty páč jdu zítra na krev tak abych měla v čem jít.
14. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Byly jsme v Rebiu ve Špalíčku, docela to šlo. A bylo tam v takové sekci pro maminy asi 7 mamin s kočárkama :wink: Nekuřácké, dobré posezení v klidu, žádný styl jak někde v jídelně, a hned u výtahu a WC :grinning:
14. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Blani myslím že vím kde to je, bývala tam dřív moje oblíbená hospůdka Jarmark než mi ho zrušili. :grinning:
tak to je fajn aspon ste šli na papku.

já furt mám dilema s kočárkama a kde budu rodit. :grinning:
14. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Tak já celí den jen polehavám sice nezvracím, ale je mi divně snad to zítra bude lepší :wink:
14. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Miši snad jo no. téda a třeba neblíží se ti jako porod??? :grinning: :wink:
14. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Míšo - držím alce, ať je to jen nějaká přechodná záležitost :wink:
Suny - jo kočárky.... my jsme udělali užší výběr tady podle zkušeností jiných (i zjiných serverů) , pak si je šli vyzkoušet a pořád na každém něco bylo...a nakonec v jednom obchodě měli ceny levnější než na netu a ten den 20% slevu a bylo rozhodnuto. a už zavazí doma :grinning:
Však si taky můžeme zas někam zajít si sednout na nějaký dlabanec... :wink:
14. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Blani no to klido můžeme. :grinning: jáse rozhoduju mezi dvěma barvama a nevím neporadíte mi?
14. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Mě bolí žaludek né břicho takže nic na porod nevypadá :unamused: _Už bych ho brala :wink:
14. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
MIši tak to ti věřím chudáku malej a ty seš přesně jak na dny?
14. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Suny - jasně, nahoď barvy... my si zrvna vybrali kočárek, který měl teda nic moc výběr, nakonec máme červenou (viz. album)
14. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
blani tak je to 2 nebo 4 z těch malých obrázků

http://www.kocarky-babyland.cz/katalog.php?kategorie=5&vyrobek=6
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Tak mě se víc líbí 2, ale 4 assi bude praktičtější.... je škoda, že to světlé dali zrovna na ty části, co se nejvíc špiní :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
blani mě taky a ta praktičnost je jednoznačně 4 no budu to tahat do výtahu do auta a tak. not o je nevím nad čím jako přemýšleli tak jinak se ti líbí? tak já dám asi tu 4 :grinning:

ten váš je moc pěknej ale tříkolku nevím. je stabilní?
14. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Suny - je :wink: Mě šlo hlavně o ovladatelnost a ta je oproti klas. kočárkům nesrovantelná... teda aspoň co jsem zkoušela tento a pak jeden, co vypadá stejně, Peg Perego, jsem ho protáhla i tady na pole, jak dojela kamarádka a super. Ale některé co jsme zkoušeli (tříkolky) byly nic moc :frowning2: fakt co jsme koukali na netu tak super, pak jsem došli do prodejny a už se objevovali chyby. kdyby tak šlo ty kočárky nakombinovat :grinning:
A s tebou souhlas, že 4 bude lepší... :wink: nám nabízeli ten náš v černé, ale komplet černý, ten se nám nelíbil :( chtěla jsem nějaký černošedý a ten nedělají :(
Tento byl ten druhý (který je lepší, ale docela se tu množí problémy s reklamacema :frowning2: )... http://www.eshopbaby.cz/katalog/gt3-sportovni-kocarek-peg-perego-p2519/ tam se moc líbila ta šedivá kombinace (Titanio), ani světlé, ani tmavé, pro holku i kluka...
14. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
blani koukala jsem že tam maáš i zvoneček :grinning:

To jste jezdili s prázdným kočárem? no ten peg perego ale je taky prý dobrej. ten váš se mi líbí moc.
14. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
hlavně má ruční brzdu + brzdu na předním kolečku, abych to tady z kopce ubrzdila :grinning: Ten perego mi přišel nejlepší z těch tříkolek, ale jak jsem psala, na náš vkus je s něma hodně problémů při reklamacích, mají problémy s koly (prasklá ta tyč mezi, ložiska, zkřivená kola,...), jinak kromě tohohle si holky nestěžovaly, ale bohužel dost velká část neuspěla s reklamací, že prý si za to můžou sami díky užívání (že třeba jezdily rychleji). kdyby řekli, ok, stala se chyba, opravíme to, ale oni ne, a dát za kočárek přes 20.000, abych pak mohla vše vyhodit, protože ti korbička ani sedačka nepasuje na nic jiného... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pořád budu na ulici slinatat, až ho zase potkám a pak u kamrádky, co ho má (a taky bude reklamovat kolečka :sweat_smile: )
14. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.