• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Nevíte náhodou, kde by měli nějaké hezké látky na dětské povlečení, zavinovačku, atd...? Já znám akorát Kars na Cejlu a Josefské, tak mají dost látek, ale nevím,jak s dětským... ideálně bych chtěla s krtečkem :grinning: Ale to už asi asi moc vymýšlím. A ještě chci sehnat nějaké nášivky s obrázkem medvídka, právě třeba na zavinovačku "do rohu",...
Všem dobrou noc. :wink:
14. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Blani tak to nemá cenu no to je fakt. ale je hezkej i ten váš moc .

mě rozbolelo břicho jako podbřišek.a ted jsem byla na záchodě a taková hodně velká bolest jak na ms jsem se nemohla moc narovnat tak nevím co to je. a malej kope a kope. tak nevím.
14. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Suny mě se líbí taky dvojka.

Že by to byly poslíčci?
14. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Dneska jsme 35 +3 tt :wink:
14. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Miši jako u koho poslíčci???
14. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Mě se ta 2 taky líbí ale ta praktičnost na tu špínu teda nevím.
14. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj blani,, koukala jsem, ze mas kocarek quinny, ja se zamilovala do quinny buzz, chtela bych cely komplet, takze i s korbickou a autosedackou maxi cosi, akorat muj drahy rekl, ze ten kocarek vypada jak jerab :sweat_smile:
to je fajn, ze jste ho koupili vyhodne..
14. pro 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, tak zatím po ránu je nám líp tak uvidíme zda se to zase nerozjede jak včera :unamused:

Suny poslíčky u tebe jaký jsi týden?
15. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky-probíráte kočárky. taky jsme se dlouho rozhodovali a nakonec vyhrál Tako. Je stabilní, bytelnej a má 4 normální kola-což jsme chtěli. Má taky velikou korbičku-což se bude hodit na podzim a zimu a přenosnou tašku-což je lepší než odepínat celou korbu-teda alespon je to prakticcejsi :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Jo a má dokonce odpružené kola, všechny 4 a ta pružnost je nastavitelná-tím nás dostal :slight_smile: a je to 2v1 hluboká korbička s taškou a z té korbičky se dá udělat sporťák
15. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
U nás zase musel vyhrát kočár s pevnou korbou, jelikož když je tá vložka vysunovací tak sporťák vypadal hrozně a nešlo u těch kočárů odělat ta stříška.
15. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj.

Blani.Nevím,jak v současné době,co se změnil majitel,ale hodně hezkých látek s dětským motoïvem prodávali na Pánské,jak se jde ke Špalíčku.
Mají tam taky hodně povlečení.

Moje zkušenost s kočárkem.My máme kočárek české výroby,jmenuje se Triga.Je to trojkombinace.
Prodává se jen v Opatovicich nad Labem.Jezdíme tam k rodičům.
Je fakt,že nabízí skvělý servis na počkání,když člověk chce tak vám ho za pár korun,celý promažou.zkontrolují...
Taky kombinaci látek a barev jsme si volili sami.
Můžu říct,že jsem s ním sjezdila co všechno,bydlím v Bystrci u přehrady,takže do lesa je to kousek.
Je fakt,že nemá autosedačku,ale já ho tehdy volila proto,že netrávím spoustu času v nákupních centrech,a už vůbec ne z kočárkem,spíš v přírodě.
Taky je fakt,že ted u dalšího dítěte mě lákaly ty nové mini kočárky,ale některé mi příjdou jen na parádu a nechce se mi investovat peníze,ten náš je jako nový.a stál 7000kč.
Mejte se hezky. :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Ahoj Miši tak koukám, že je ti už líp. Miši u mě poslíčci to snad ještě ne dneska jsem 28+0. ale bříško mě bolí hlavně když jdu na malou a pak je to lepší ale v noci to bylo silnější je fakt že malje tam dolů pořád kope mám trochu strach ale snad to nic není. nevím jestli nemám jít k dr ale v pátek jsem byla na ko a dobrý tak nevím.
15. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Verisku - my jsme koupili taky komplet, právě sporťák, hl,korbu a autosedačku Maxi Cosi. To byl taky jeden z důvodů proč Quinny, že na ně jsou tyhle dobré sedačky. A fakt sakumprdum vč. pláštěny,moskytiéry, deky,... 14.000,-, jak to měli v akci, tož nekup to za ty prachy :wink: Akorát je sedačka i korba zabalená, tak se s tím netahám, abych to vyfotila :sweat_smile: Ale co mi házela jedna holčina odkaz na int.obchod, tak ta korbička tam 5999,-, my ji měli za 3550,-, atd. :wink: Jinak bychom to asi tak nahonem nekupovali.
Teď jsem tady před barákem potkala maminu s kočárkem a ta konstrukce toho podvozku byla celá plastová (bych měla strach, že ty "tyče" rupnou) a hrozně se to klepalo a vrzalo :sweat_smile:
Suny - tak za návštěvu mudr. nic nedáš, nebo jí aspoň brnkni :wink:
15. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahoj blani no já ještě vydržím a uvidím, třeba to jsou prdíky nebo zkusím jít na záchod.

Já jsem fakt nemožná, pořád kolem sebe koukám kdo má jaký kočárek to je fakt už asi nemoc.
15. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Suny - nejsi, já si ještě teďka skočila na oběd a potkala maminu s mým vysněným Peregm (ten co jsem psala, že má ty problémy s kolečkama) i v té barvěm co jsem chtěla, tak jsem se za ní otáčela "jak chlap za ženskou" :grinning: I když mi doma stojí jiný kočár :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Blani já právě mám tu výhodu že když něco koupím už se po ostatních nedívám mě se ten náš vybranej moc líbí jen se dívám že budu jezdit s obyčejným že nemám takovej ten moderní no.
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky jo jo je mi dneska líp tak jsem jak blázen a snažím se toho co nejvíc udělat. Už jsme byla na poště , nakoupit a udělaLA JEdno těsto a teď jsu vařit obídek :wink:
15. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
No uvidíme co nám řeknou doktoři ve čtvrtek :wink:
15. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Miši opatrně a nepřeháněj to. já si dělám maso s hranolkama holky já mám hrancle na 180 stupních a snad už hodinu asi už budou že?
15. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky...já byla ted 4 dny na vysočině,a užívala si vánoční atmosféry, pekli jsme cukroví, já spíš jen asistovala :slight_smile: vidím že řešíte kočárky, to já už mám naštěstí za sebou...my máme silver cross a spokojenost i když chybičky se najdou...jinak blani kamoška má ten pergo a ani nevím co na ně říká, ale myslím, že jsi vybrala dobře, sedačka MC je super...já chtěla ji ted taky koupit už tu větší, ale bylo by dlouhé čekání, tak nakonec máme Romer, i když ty jsou prý nejlepší
15. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Nicol - podle různých testů jsou Romer a MC nejlepší sedačky, tak jsem ráda, že jdou napasovat na různé typy kočárků. My teď máme zatím to vajko pro miminka a co koupíme pak se uvidí...Ten Perego mi přijde fakt super, nebýt těch reklamací :frowning2: Dneska se udělalo venku tak krásně a já mám být doma a hlavně v teple :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Blani jakto, že musíš být doma?

Já jsme taky něco na mě asi leze před hodkou mě začalo bolet v krku a soplím z nosa, no to je super :unamused: Tak popijím čajík :unamused:
15. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Míšo - dnes jsem šla k obvodní, že už od neděle nespím bolestí, že mě bolí ruce a dnes už od ramene ke konekům prstů a ty mě i brní, ale že pohyb to nezhoršuje, na dotyk taky nic,... tak prý to mám z těch šílených dávek magnézka a vit.B, co mi dali na Obilňáku na ty křeče dělohy, a že dokud to nevysadím, tak je možné, ž emě to bude trápit. Zatím jsem o víkendu snížila dávku z 8tbl na 4, pozítří jdu ke gyn., tak se s ní domluvím co dál, jeslti to vysadit a když se křeče zas objeví tak to nasadit,... zatím mám krém na mazání na bolest a uvidíme. radji ale ať mě bolí ruce než podbřišek :sweat_smile: tak mám i doma nosit dl.rukáv, mít to v suchém teple a ruce nenamáhat :sweat_smile: (což je super, můžu říkat, že nemůžu uklízet :grinning: )
15. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Holky mě čeká žehlení a vůbec se mi do toho nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my máme sedačku chicco myslím nebo MC ted nevím. romerky jsou nejkvalitnější sedačky u nás.

tak to mě vysvětlite, že mě tvrdne břicho většinou po záchodě a jako nic mi nedal. ani magnezko já ho mám teda v tabletách doma ale nevím sama bych si ho asi neměla naordinovat že?
15. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Suny - ono tvrdnout může, ale nesmí to překročit asi 10 tvrdnutí za den u prvorodiček a 15 u vícerod. Nebo tak nějak a musí to třeba po tom co si lehneš a odpočineš ustoupit :wink: tak aspoň to mám v mé chytré knize o těhu.
15. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Blani tak mě to včera bolelo celý odpoledne ale tvrdý břísko nebylo jen pobolíval podbřišek no a dneska jsem byla dvakrát na wécku jako na velké a už je to mnohem lepší tak asi to bylo z toho je to možný?????
15. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak určo je to možné, u střev taky bolí podbřišek. Já s tím mám bohužel letité zkušenosti, takže dost dobře rozeznám střeva od dělohy :sweat_smile: A teď v těhu si fakt musím dávat pozor co jím, jinak se bolestí kroutím celý den... :sweat_smile: jejda, na mě přišel zas úplně hlad...nebo spíš chuť na něco :sweat_smile:
15. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Blani no já nemůžu luštěniny a zelí a včera mi asi nesedl ani špenát a smetana asi. to sou bolesti to je fakt teda.
tak snad už budu mít klid. jsem ted koukala co bych manžílkovi koupila na vánoce , sice jsme si řekli že si nebudeme nic dávat ale něco bych mohla tak jsem koukala na nějakou knížku pro tatínky a nevím jakou.
nemáš nějakej tip?
15. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Já jsem koupila tu Ahoj tati... já ji otevřela na nějaké zrovna docela humorné stránce, tak ji koupila, ale je to spíš fakt pro "osvětu", jak mimčo roste, co je třeba udělat, zařídit, atd.
http://www.melvil.cz/index.php/a/kniha-ahoj-tati/a/kniha-ahoj-tati
Tak jsem pak ještě vzala za asi 70,- takovou vyloženě veselou příručku "na dítě" :grinning: Vaše nové miminko:
http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/tituly-V-VAS-Vase_nove_miminko___Navod_k_obsluze.html
Tu už mám přečtenou, to je fakt pro pobavení :wink:
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.