• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
Jéééé blani dík moc ale to mi asi do vánoc už nedojde že??
15. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Já to kupovala v centru minulý týden.... tu Ahoj tati mají skoro všude v sekci "těhotenské knihy" (tu jsem kupovala u Barviče na České v přízemí u dětských knih) a tu druhou v nějaké humor, vtipy (já ji kupovala u Barviče na Masaryčce hned vpravo za dveřma dole)...
15. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak s těma rukama jsme na tom stejěn já vnich nic neudžím a strašně me brní a bolí to a to žádné vitamíny už nejím.
15. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Míšo - tak to pro změnu může být nedostatek magnesia, to totiž taky způsobuje brnění :sweat_smile: A pak se v tom vyznej :grinning:
15. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
no a mě zase začalo bolet břicho zas ten podbřišek nevím co to je ale příjemný to teda není.
15. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
No nějak to už vydžím do toho porodu :wink:
15. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Miši vydrž, já ted dožehlila a bolí mě záda a jde mi to až do konečníku ta bolest.
15. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoj..holky prosím kolik stojí 3D UTZ v Prenatalu?? v Heliosu je to 1000,- ,ale ten Prenatal jsme nenašla.... :unamused: díky
16. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Bejunka Prenatalu je myslím a o dvě stovky dražší.
16. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky holky,

tak já ráno lítala půl hodiny po baráku , protože nešla eletrika a nakonec jsme ty pojistky našla. No holt to je tak když chlap není doma :grinning:

Dneska dělám profil tak musím jíst zdravě takže veškeré cukroví ze včera mi manžel dal ůplně nahoru na skřín kam se nedostanu :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Teď tam mají akci 3D za cenu 4D

http://www.prenatal.cz/index.php?id=1

možná je lepší si tam o tu cenu zavolat :wink:
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
16. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Já mám taky pocit, že ten 4D a nahráváním na DVD stojí kolem 1300,- :wink: 23.12. tak jdeme na velký UZ, tak se můžu kouknout na ceník :wink:
Suny - raději si zavolej k mudr., raději 10x plašit zbytečně.... :wink:
16. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak to máme opravdu za sebou.Ve čtvrtek asi v 11 večer mi začli bolesti asi po 5 minutách , tak jsem volala do porodnice, co a jak a řekli mi, že mám zkusit teplou vanu nebo sprchu, ještě mi totiž nepraskla voda, tak jsem asi o půlnoci vlezla do vany a půlhodiny tam byla, ale furt to bylo stejné, pak jsem ještě chvíli počkala, ale zdálo se mi, že je to horší, tak jsem mého vzbudila, že asi pojedeme, tak jsme se pomalu oblekli, já mezitím co 5 minut prodýchávala a kolem druhé jsme vyrazili, cesta nám trvala autem 2 minuty, přijali mě a ve 3 jsem už s manelem byla na porodním boxu.5:20 mi píchli vodu a 5:50 se nám narodil Matěj.Měl 3610g a 50cm.Včera nás pustili, jsme v pořádku, jen já jsem dole zašitá, ale už je to dobré a kojení nám taky jde.Fotky brzy dodámJen je ještě nemám na notasu, má je manžel na PC.
Misi jak bude chvilka napíšu mu a zjistím za kolik by to bylo.
16. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Hani - gratuluji, skvělá zpráva :wink: A teda porod vypadal na rychlovku, to jsi měla super. :wink: Těším se na fotky.
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jeeee Hannah tak obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak doufám, že bude Matýsek hodnej a nechá tě taky vyspat :wink: a na fotky se už těším
16. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Moc vám gratuluji.
Máš to za sebou.
kde jsi rodila a byla jsi spokojená?
Tak,ať se vám daří dobře a prospíváte
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jo bylo to rychlé a taky dost bolestivé.Porodní asistentka nejdřív povídala, že v šest se mění směna, takže už nás asi neodrodí a pak se to tak urychlilo, že to stihla do 6.Jsem ráda, asi mi pomohlo, že jsem si nahřála sprchou břicho, když jsem šla do sprchy po klystýru.Pak už byly kontrakce kratší a přidalo se k tomu i nucení tlačit.Malý byl venku snad do 5 minut, jak jsem začla tlačit.
16. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hani tak taky velká gratulace a nakonec tedy chlapeček . Míry má krasné :wink:
16. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky rodila jsem u milosrdných bratří a velká spokojenost jak s porodem tak poporodní péčí, pokoj byl rozdělen na dva a na každém jsme byli tři a pak vlastně jen dvě.Malý je hodný, jen se mu párkrát už stalo, že byl v noci takový nesvůj, ale ty 4 až 6 hodin se vyspím, když to beru asi od 11 večer do 6-7 rána.Jdu tam dát fotky.
16. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hani - super fotky... jen takový dotaz, asi hodně blbý, ale rodí se s brýlemi nebo bez? Já si totuiž nějak nedovedu představit ten "boj" s brýlema, ale bez nich jsem slepucha :grinning: A čočky se asi nesmí,co? :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
No já mám brýle na dálku, ale vidím i bez nic, nejdřív jsem je měla, ale pak jsem si je sundala vadily mi, ale je to na tobě pokud je potřeuješ tak je budeš mít.
Holky jdu krmit
16. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky jsem zpátky z interny. to tálně promrzlá a to jsme jeli autem. čekali jsme na dr přes dvě hodiny v průvanu, močák mě bolí ješt jak do něho malej kope, nic moc no.

Hani mocinky gratuluju k chlapečkovi.
16. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
hani moc gratuluji k miminku
16. pro 2009 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz
Suny a něco nového u dr.?
16. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Miši no jsme v pořádku i tlak sjem měla dobrej doma jak jsem se měřila i u dr dneska tak snad dobrý akorát mám málo vitamínků tak prý si mám koupit pro těhule to calibrum a napsal mi magnezko. tak uvidíme.
jinak sjem volala dr na orlí že mě bolí 4 den v podbřišku ochotnej dr mi to vysvětlitl že je to normální a schválil mi to magnezko co mi dal na té interně. ale řeknu ti ten obilnák ta interna, hrůza byla jsi tam někdy?
16. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Na obilňáku na interně jsme nebyla já chodím na internu ke svaté anně.
16. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Tak to je fajn, že je vše v pořádku :wink:
16. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Miši no je ale mám málo vitaminku a brala jsem femibion ale po tom mi bylo špatně. nemáš zkušenosti s nějakýma jinýma vitamínkama?

krásný bříško ale teda už veliký. já už se rozhoduju dva dny si ostříhat nehty na nohách ale prostě už to nějak asi nedám. :grinning:
16. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Hannah tak to jsem ráda, že mimi je hodný a všechno proběhlo v pořádku...ale jak říkám pokud je porod bezproblémový a všechno ostatní i kojení, atd...tak by byl člověk spokojený i ve stodole s péčí...myslím to obrazně :slight_smile: :wink: prostě o kvalitách personálu a porodnice se dozvíme až nastane nějaký problém..kamarádka rodila v bohunicích a taky byla max.spokojená, protože neměly žádné komplikace a já tam rodila a menší problémy byly a už jsem tak spokojená s tim přístupem personálu nebyla
16. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.