• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
a suny bacha po těch vitamínech pro těhotný se rodí velký děti :wink: neměly by se brát každý den, ale tak 3x do týdne ve 3.trimestru
16. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Ahoj Nicole, no já to slyšela tak 3 krát týdně je to nejlepší, ale já je nebrala jen asi měsíc v 5 metru a pak už ne a ted mi je doporudčil ale nevím jaký jsou fakt dobrý po femibionu mi bylo špatně.
16. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
tak zkus jiný...já je nikdy nebrala, tak neporadím...ale myslím že kamoška měla to calibrum a byla spokojená
16. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Niki děkuju já to zkusím no nějaký brát musím mám málo vitamínků, zjistili z krve tak si asi malej ze mě bere ale aby měl hodně tak mu je ještě nějaký přisunu. :grinning: a jinak jak válčíte vy všechno v pořádku?
16. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
My válčíme dobře...mimi v bříšku je hodný, tak si to uživej, ten těhu stav, protože co nastane pak jsou občas galeje :grinning: ten náš poděs, ted všude leze, nějaký zábrany tomu nic neříká, o víkendu na něj spadl kovový svícen, naštěstí v pohodě, ale to je pořád dokola, on má tu hlavu snad se železa, nebo nevím :sweat_smile: zažívám s nim infarktový stavy a to má být člověk v klidu, já z něho určitě předčasně porodím
16. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Nicol aspon se nenudíš já se na malýho taky moc těším. :grinning: hlavně už nebude nuda.
16. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
no nuda suny určitě nebude, ale někdy je to takový stereotyp...musí se prostě dodržovat nějaký režim, pak mají rozházený všechno a hlavně spaní, ale samozřejmě to nejde pořád, my hodně jezdíme na výlety, ale můžu říct, že kolem toho roku už je to zábavnější, jak reaguje na určitý věci a víc komunikuje
16. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
no já ted mám nudu. ale těším se na ten frmol kolem malýho. ještě asi dva měsíce a máme lásku naši milovanou tady se těším. vám by mohla vyjít holčička.
16. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
no já doufám, protože pro kluka nemáme jméno :grinning:
16. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
nicol já pro holku mám tolik jmen a pro kluka jen jedno tak doufám že malej bude mít pak tady sestřičku
16. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Suny já nevím já brala taky jen ten Femibion takže s vitamínama neporadím, ale v lekárně by ti měli poradit :wink:
16. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Miši jojo já se poptám no. bereš magnezko?? já nevím nemůže ti po něm nic být? já nerada do sebe něco láduju.
16. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Já brala magnézko, ale už ho neberu a nic mi po něm nebylo.
16. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Miši tak já uvidím no. abych nebyla převitaminovaná.
ted jsem snědla chleba s vajíčkem a dám si asi ještě něco asi zelelninku. v telkce nic není na co koukáte?
16. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
V telece je prd a ke všemu manžel jde na nočné tak se trochu nudím asi si pustím nějaký film na dvd.
16. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
miši manžel je v práci tak do 11 takže jsem t u taky sama a už me to trochu nebaví.

a vůbec co ty a ta cukrovka a jak se cítíš??
16. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
to já jsem taky věčně sama doma s Tedíkem, táta je pořád v práci, taky přijde až v 23h :frowning2: už mě to občas štve..ale peníze jsou potřeba
jinak já na TV skoro nekoukám, mám ji spíš jako kulisu, dobrý filmy jsou až po 22h a to už chodím spát :frowning2:
no nic jdu uspat dítě a pak uklidit ten bordel co udělal za celý den :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
nicole je to pravda, ale já se tu celej den nudím i když dneska manýa jel až ve 3 kvůli té kontrole.
16. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Cukrovka už v pohodě už to tak nežeru a nehrotím, prostě když někdy ujedu tak ujedu nikdo nejsme dokonalý. Zítra jdu jen na kontrolu takže to bude v suchu naštěstí poslední pak jen manžel po porodu tam donese pera atd....

Spíš jsem zvědavá co zítra ráno v porodce jestly malou budou měřit JESTLY UŽ NAHODÍ NĚCO skrz porod :wink:
16. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Mě manžel naštěstí na noční chodí tak dvakrát do měsíce jinak ho mám kolem čtvrté doma :wink:
16. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
No miši už by mohli Něco nahodit teda že???

tak to máš dobrý já ted celý měsíc mám manžu 4 dny doma jeden den v týdnu má volno a jinak je v práci od osmi do jedenácti večer hrůza fakt.
16. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
týjo to je tedy šilená pracovní doba :astonished:
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Doufám, že až se to narodí tak si vezme dovču nebo volno? Ten můj určitě aspoň 14 dní :wink:
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
No doufám, že už něco o tom porodu řeknou a nebudou jen mlžit :wink:
16. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
No to je ted v prosinci no.
Miši no veme si v půlce unora 14 dní a bude doma ale až se malje narodí tak bude asi jen 4 dny nebo tak stejně si budu muset zvykat na ten režim bez něj no.

No snad ti řeknou něco víc ale bud ráda že je maličká v pořádku a roste v bříšku je v bezpečí. a už teda máte jméno??
16. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo jméno máme, ale nepovíme :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
No aby nerostla nějak moc a já pak nerodila medvěda :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tady tak krásně sněží mohlo by to vydžet do vánoc :wink:
16. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Miši tak medvěda ne a lepší než kdyby byla moc malinká. neboj bude to v poho a bude akorát.
teda vy tajnůstkáři. tak já si počkám až se malá narodí. :grinning:

Tady teda nesněží už, kde bydlíš???
16. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Bosonohy a krásně sněží sice drobně , ale sněží :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.