• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
To jste mě holky uklidnily a ještě dotázek, od kolikátýho týdne jste mazaly pupek? a máte někdo zkušenosti s vitamíny femibion 400?
17. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
suny,
já mažu tak nějak když si vzpomenu, né každej den ale skoro od začátku :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Aha no já si koupím kremík a začnu mazati asi. koukám, že si užíváte někde u bazénku, moc vás tu ted není ale nevadí.
snad se tu potkáme :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
suny - triple testy mi dělali, jedna hodnota byla trošku vyšší, ale ještě v normě, tak nás dr. poslala na veveří ke kardioložce, aby se malýmu koukla na srdíčko... nt screening mi řekla, že si myslí, že je u mě nt screening zbytečný vyhazování peněz, že nepatřím do rizikové skupiny, takže jsem tam nakonec nešla...
17. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
evanek mě moje doktorka hned řekla, že mi je napíše na 4 hodiny, ale kdyby něco, vždycky mi napíše, že jsem byla u ní nebo tak....byla s ní dobrá domluva....dokonce jsem odjela na týden na dovču, věděla o tom a v pohodě.....suny taky mažu skoro od začátku, minulý týden se mi začalo strašně loupat a svědit břicho a na jedné straně se mi udělali tenoulinký čárečky, jako žilky, ale červený....tak už jsem se hrozila strií a ono už to zase zmizlo:slight_smile:
17. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
tegga,
tak to máš fajn doktorku :wink: :wink:
17. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj,
na dnešní kontrole to bylo lepší. Ležení pomohlo, ale mám ležet dál. Ve čtvrtek jdu na utz, pak dám vědět, jak jsem dopadla. na další kontrolu ke gyndr. jdu v pondělí.

Evanek, díky, určitě se ještě udrží, věřím mimískovi. Jsem ale zvědavá, kolik už může mít.

Kate, díky, jsi hodná. určitě to bude ok.

Suny, na tripply posílá jak který doktor. Ještě existuje i ten nt screening, ale to jsem ti psala hned ten první den. a to jsi psala, že jdeš, ale jen na utz, bez krve. tak se spíš zeptej své gyndr., ale chtělo by to hned, protože se to dělá jen do 13tt.
17. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
čau kočky po delší době, neomezené vycházky se určo psát mohou. Osobně jsem byla minulý týden na sociálce a mluvila s vedoucí oddělení kontroly a ptala se, jak vyřešit to naše stěhování, když mám procházky 4+4, že i tak nejsem schopná se do toho vejít. Sama mi řekla, ať požádám doktora o neomezené vycházky a s ním jsem už domluvená, že mi je koncem měsíce napíše :wink:
Luci, vůbec jsem netušila, že něco není úplně v poho, ale já věřím, že to bude dobré. Vzpomínám, jak se Anipp začala 32tt otevírat, strašili jí předčasným porodem a nakonec myslím přenášela a už nevěděla, co by vymyslela, aby začala rodit :sweat_smile: tak hezky odpočívej :astonished:
17. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Suny, bříško jsem mazala od 14tt (13+0tt), a musím zaťukat, zatím bez strie. Tak snad to tak i vydrží. Jen nevím, jak u koho, ale objevily se mi na sedací části těla, až teď poslední dva týdny. Takže mazat i zadeček doporučuji. S tím Femibionem zkušenosti nemám, já brala Calibrum.

NIc, jdu opět ležet. Tak zatím pa pa
17. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak já mazala asi od 10tt , ale taky si pokaždé nevzpomenu mám krém, ale obědnala jsme si olej proti striím od Hippu , hodně holek si ho chválí tak ho chci vyzkoušet. Jo a ten Femibion jsem použivála a vlastně doteďka použivám a mohu ho jen doporučit :wink:
17. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Týnko, já to vím teprve od pátku. Tak proto to možná nevíš, a asi jsi to tady ze včerejška, nebo kdy nedočítala. Ale to nevadí. Teď už to vypadá o něco lépe, jen musím ležet a odpočívat. Určitě to zvládneme co nejdéle, věřím našemu mimískovi. A naštěstí, už jsme dost daleko, tak si myslím, že by to zvládlo ono, i já s manželem.

Tak pa pa.
17. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Luci tak super, že ležení pomohlo :wink:
17. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
určitě, určitě, takže jde o to, že klesá děloha?, že jakoby miminko vstupuje trochu do cest porodních? promiň, že se tak ptám. Tak to ležení určo pomůže, nebude klesání napomáhat gravitace. Asi si chce mimčo ještě užít léta, proto už by se rádo vyklubalo, neeee do sychravého podzimu. Tak mu musíš povědět, že i podzim má svá velká kouzla :dizzy_face:
17. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
misicka ten olej mám teď doma, je hooodně mastnej, ale výbornej....jiný oleje mi nevyhovovaly, ale tenhle je fajn.....a krásně voní, tak miminkovsky:slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Já uvažovala o elastinuQ takže jak jste říkaly co je teda lepší??
17. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
tím jsem se taky mazala, taky mi vyhovoval....vyzkoušej a uvidíš, co sedne tobě.....já měla ještě nějaký olej z DM, nevzpomenu si na značku a z toho se mi dělali strašný pupínky na břiše....jenže každýmu prostě vyhovuje něco jinýho
17. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
aha tak zkusím děkuju za radu :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeju krásné ráno. Právě jsem posnídala mnam.
Chtěla jsem se zeptat, máte v těhu taky problémy s jezením masa? já ho neměla snad 14 dní a vůbec mi nechybí.
Ted jsem vyndala kuřecí že udělám čínu a zvedl se mi kufr.
A jak vám je jinak???
18. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
dobrý ránko... Já jsem dneska jak přetažená pytlem po hlavě, navíc mi je zle od žaludku, no prostě prima den :grinning: Snad se to srovná :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojík všem! suny já měla na začátku úplně to stejný...nemohla jsem maso ani cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když jsem měla vařit, tak to bylo o šavli:slight_smile:.....pak jsem zase měla období, kdy mi strašně jelo, no a teď ulítávám na všem sladkým :wink:...nebo se mi stávalo, že jsem na něco měla strašnou chuť, jednou třeba na svíčkovou, tak jsem to uvařila a nemohla jsem se jí ani dotknout, jen jsem na ni koukla, už se mi navalovalo
18. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Tegga, tak to je přesný, na něco mám chut a když to uvařím tak už ne. tak já zkusím to maso naložit a uvidíme.
Kate, já myslela, že nevolnost přejde tak do 14 tt. jsem se těšila :wink:
18. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
suny - a s tím masem... já ze začátku těhu dělala kostičky z králíka a myslela jsem, že to nepokrájím, ze syrovýho masa mi bylo prostě zle a na udělaný jsem pak neměla ani chuť, nakonec jsme to vyřešili tak, že se syrovým masem nějakou dobu dělal jen manža a teď už je to dobrý... Jinak jíst můžu všechno, nemám nic, co bych vyloženě nemusela, jím vlastně všechno, co před těhu :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
čau kočky, jé tak to já mám taky, jakoby na jednu stranu chutě na zdraví jídla (cuketa, kapusta), pak z nich něco urobím, zvládnu max. jednu porci a do konce života už to nechci ani vidět. Dnes si asi udělám tuňákový rizozo (rychlověčka) rýže, mražená zelenina (mrkev, hrášek, kukuřice), orestuju na cibulce, přidám konzervu, dvě tuňáka, navrch sejra a není co řešit. Já zatím zkusím mazat asi obyč tělovým mlékem, bo bříško se mi zvedá jen lehce. Hele ale písněte mi, kde jste nakupovaly těhu oblečky, jestli spíš v obchodech (jakých) nebo na netu (který stránky) Díky moc předem :astonished: :astonished: :astonished:
18. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky,
ten krém od elastinuQ použivám a je dobrej.

Holky já měla taky ruzné období kdy jsem pozřela jen něco sladkého pak období kdy jsem se utloukla po klobaskách a salámech atd... a teď placám vše :grinning: :grinning:

kate tak se snaž dneska polehávat at je ti líp :wink:
18. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
AHoj Rintintynko, no já bych chtěla pomalu taky nakupvat těhu oblečky aspon kalhoty a spodní prádlo a podprsenna je mi trochu těsná. a taky nevím kde a zas za to nechci utratit majlant.
Já zkusím to maso naložitl ale nevím jak mi bude chutnat přinejhorším budu jíst jen zeleninový rizoto.
18. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Suny já mám hodně těhu věcí z internetu a jsme snima spokojená, jinak dobrý věci mají někdy v tesku a v C aC.
Prádlo už taky budu muset pomalu začít řešit prsa mám sice větší, ale není ti žádnej zázrak, ale už je do podprdy cpu pod tlakem :grinning: :grinning:

Tak uvidíš jak ti maso bude šmakovat , však jes na co máš chut tělo si samo řekne :wink:
18. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Já mám dvoje kalhoty koupený přes net z MMB......pak mám něco z....týýýý jo, mám strašný okno, nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje ten obchod......
18. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
nějaká nová diskuze o které nevím? :grinning:
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
čau luci:grinning:....jak se jmenuje ten obchod, kde mají i těhu módu, nemyslím CaA, ten druhej, vůbec si nemůžu vzpomenout
čavec holky, úplně jsem vás zapoměla pozdravit :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.