• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Souhlasím s Leou já když měla to nachlazení tak jsme se léčila taky homeopatikama :wink:
18. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky já se po tom včerejšku nemohu nějak dožrat mám dneska pořád šílenej hlad :grinning:
18. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Miši jen si dej. :grinning:
no já nevím mě nepomohly ale fakt netuším asi na ně najedu jak říkáte, jako fakt pomáhají u nemoci aji???
to je fakt super.

já sjem byla tři dny v poho a dneska je mi zase slabo no čert ví, jeslti to není nedostatkem vitamínu.
18. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Jo mě pomohly ty cucavé bonbóny na bolení v krku a na kašel jsem brala sirup Stodal.A čaj s citronem a medem :wink:
18. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Miši jaký cucavý bombony??? já mám jitrocelovej sirup s mátou ale to asi taky můžu měla jsem ho už na začátku těhu a doporučili mi ho tak snad to bude dobrý.
čaj piju šípkovej s cukrem med mě dráždí čeče krk či co ale citrona si tam vymačkám asi.

Četla jsem že malá ještě není otočená.
18. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Myslím ty co tu psala Lea oni se dají pod jazyk a nechají se rozpustit.

Jo jo malá není otočená a já si myslím, že se ani neotočí :unamused:
18. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Miši třeba jo ono se to může stát týden před porodem. já jak byla na interně tak mi jako to pako dr řekl že jsem ve 28tt a malej je hlavickou nahoře že prý budu mít na beton císařský řez. no a můj gyn řekl že se týden před porodem může otočit takže v klidu no. já myslím že si malá dává na čas a tak koncem prosince se otočí a první týden v lednu se narodí co ty na to??? :wink:
18. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Jo Suny to zní jako pohádka :wink:

Taky nechápu ve 28tt a říct, že se neotočí :astonished: :astonished: :astonished:
18. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
No já toho internistu beru s rezervou vyplašil mě st ím tlakem že se malej nevyživuje a můj gyn řekl že je to pako takhle mě zbytečně stresovat takže sjem v klidu. a když seneotočí tak co už že?

Míši dyt sou vánoce tak proč byste nemohli zažít pohádku i vy??? :grinning:
18. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
No jasan já se naučila za celé těhu jednu podstatnou věc nedělat ukvapené závěry a počkat si vždy až na konec jak to dopadne takže jsem v klidu :wink: A až to příjde tak se to bude nějak řešit :wink: A jak řikáš jsou tu vánoce tak třeba i na nás kápne ta kapička štěstí a vše dopadne dobře :wink:
18. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak vás pod delší době zase zdravím. nemám čas sem tak chodit, pač pořád pracuju a ted teda každý den skoro do večera :frowning2: ale už se těším na to volno, na tu vánoční atmosféru a vanilkový rohlíčky:grinning: furt chodím kolem krabice jak mlsnej pes a nejradši bych se do nich už pustila:grinning:....jinak mě od včerejška začly trochu křeče v břiše a ráno sem měla nějaký tvrdý břicho, jako myslím dělohu? máte s tím nějaká zkušenost? za chvíli se chystám na vánoční večírek, budeme mít prý raut a na něm čokoládovou fontánu :slight_smile: mnam, mnam:slight_smile:
tak pěkný páteční večer....pápá
18. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Miši to máš super povahu ono to asi jinak brát ani nejde než se zbytečně stresovat, poslední dobou jsem taky trochu v klidu hlavně když si změřím tlak a je ok. ted jsem došla od kamošky má měsícční holčičku a ta má necelý tři kila tak sjem ji chovala ta byla fakt malinká. :grinning:
18. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Hani na tvrdnutí je dobrý magnézko a horká sprcha jestly ti bude, ale tvrdnout víc jak desetkrát za den tak určo naštívit gynekologa. Jinak stou prací to nepřeháněj a dneska si to užij na večírku a dej si nějakou tu čokoládu i za mě :wink:
18. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Suny kdybych se měla ze vše¨ho stresovat tak už je ze mě blázen :wink:

Takže tři kila a byla malá jo :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Miši no jo ona se narodila a neměla ani dvě kila no a ted když jsem ji viděla po 14 dnech tak je větší ale ne moc.
ted jsem snědla špagety a dobrý ale dala bych si ještě něco ale co to nevím. :grinning:

já to tvrdnutí asi nepoznám. nechápu jak to může někdo poznat, tak to asi nemám nevím
18. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Suny až budeš mít tvrdnutí tak to poznáš to si piš :wink:
18. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Dobré ranko holky, tak tu máme poslední víkend před štědrým dnem :wink:
19. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mišičko, koukala jsem k tobe do albíčka, tak nějak sleduju tvůj příběh a jsem trošku smutná, ale všechno bude ok.Četla jsem, že malou odvezou do dětské nemocnice, myslíš tady v Brně?Jestli jo, tak ti musim rict, ze tam jsou perfektní doktori a sestricky, ja jsem tam byla s malym asi 11 po porodu a bylo to fajn, nehnou se od ni ani nakrok, to mi ver.Tak doufam, ze tam nebudete dlouho a jinak ti preji krasne vanoce :slight_smile:
A všem ostatním taky :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
:wink: :wink: Ahojky Luci, jo jo vypadá to, že to bude převoz jen do Brna do dětské, že se té Praze nakonec vyhnem :wink: Tak aspoň něco :wink:

Taky ti přeji krasné vánoce a svátky já doufám, že je malá ještě straví s nama v bříšku :wink: Koukám, že vy máte krásnej tří měsíční dáreček :wink:
19. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Jj mišičko, ale taky jsme si na začátku vytrpěli, sice to nebylo ani tak hrozné oproti jiným miminkám, ale i tak to bylo depresivní.Petřík měl akutní hnisavý zánět přiušnicových žláz :unamused: nikdo se s tím ještě nesetkal, museli jsme tam na antibiotika, který měl píchlý v hlavičce a několikrát mu to přepichovali, no nic pěkného.Hnisalo mu to do pusinky, tak to chudáček polykal.Dr mě k tomu řekli jen, že to mohla způsobit nějaká infekce u porodu.No nevím, rodila jsem s chripkou, streptokoka jsem neměla tak nevím...........možná to už ani nechci vědět :unamused:
19. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Ahoj Miši, no snad to poznám.
dneska je krásně, ale teda zima hrůza se mi nikam nechce, dneska manžel přijde až v noci domů tak budu u našich i spát tak se musím sbalit.

Malá si na vánoce počká na příští rok, letos bude ještě určo u maminky v bříšku. tam se jí evidentně líbí. :grinning:
19. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky holky, tak my byly dopoledne konečně mrknout na těch trhách a paráda. Něco jsme koupily, ale tak nějak spíš pro nás a neoddolala jsem a dala si jeden trdelník ten tedy byl. Ted půjdu asi něco dělat , ale jen tak zlehka abych se moc nepředřela :wink:
19. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj miši narazila jsem na nabídku monitoru dechu, jinak ten pán se mi ještě neozval, čekám, že tento týden se ozve
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29395652&tab=0
19. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Hani dík tak já ještě chvilku počkám na toho tvého známeho a pak bych se mrkla jinde :wink:
20. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
A co malej je hodnej?
20. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky holky, koukám že tu trošku mrtvo to každej ještě pečete a shaníte poslední dárky co? :wink:
21. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Miši, mám mu dneska volat tak jak se něco dozvím, tak ti dám vědět, jinak malý je hodný i když taky si umí zařvat, v noci mu docela dlouho trvá než usne.JInak mezi krmením skoro pokaždé spí a někdy ho nechám až si sám řekne a vzbudí se, i když je to víc jak po třech hodinách.Jdu se najíst než se malý vzbudí.Dneska jsem sama doma manžel má akci v práci, loučí se s lidma co odchází...a zítra by měl snad dopoledne dorazit domů, jestli nebude muset být ještě v práci a ve 12:15 jestli nebude moc zima jdeme k doktorce na vážení a pak chceme zajet na nákup.A ve středu přijedou moji rodiče.
21. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj Miši, tak jsem mluvila s panem Fráňou a slíbil mi, že ti udělá speciální cenu 1998,-, jen by potřeboval adresu a telefon a bude se s tebou už domlouvat asi na dovozu a předvedení.Tak jenom mi napiš jestli máš zájem.
21. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem tu, o víkendu jsem byla u našich. dneska nám v paneláku měnili čerpadla na chvíli pustili topení ale ted je tu snad 15 stupnu já jsem nachcíplá a naštvaná jsem kopala do dveří fakt už nasraná páč jsem nemocná tak sjem se vytočila jsou fakt hnupi to tedka prostě měnit. tak snad jak jsem se rozčílila to neva malýmu. jsem fakt vytočená
21. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
suny, tak to já bych zmrzla, my topíme o 106, máme v obýváku 25°C a v ložnici 20°C
ted se zrovna vrhám na cukroví, udělám jen 3 druhy a zbytek dostaneme :slight_smile:
ale ta zima venku je hrozná, včera jsme byli v Bratislavě a málem jsme tam zmrzli :sweat_smile:
21. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.