• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
Blani já bydlela dřív v soběšicích to je uplná prdel v brně a taky ok, tesd jsem na druhé straně a jinam bych nesla.

Nicole :grinning:
21. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Nicol - nestraš.... já doufám, že i za 30 let budou existovat hypotéky a brigády :grinning:
21. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Blani no snad jo no. uvidíme. třeba si malej najde movitou slečnu. :grinning: ale já mu chci začít spořit od malička aspon něco.
21. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Suny - je fakt, že v tomto to mají asi lepší holky, ty mají větší šanci, že si nabalí zazobaného chlapa :grinning: tak aspoň si budem přát, aby si naši synové (současní i ti budoucí) nenašli žádnou vyčůranou potvoru, co jde po prachách... :grinning:
21. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
blani no to snad ne no. chtělo by to nějakou hodnou holku. já malýho nikomu nedám :grinning: ale třeba budete mít holčičku vy už máte jasno že budete mít kluka?
21. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
My právě ne, nám to tipli na NT+ a od té doby to nikdo nezkoumal.... ale ve středu odpoledne jdeme do Prenatalu, tak už pár dní psychologicky působím na Marcelka v bříšku, ať ukáže pindíka :sweat_smile: le torchu ve mě hlodá červík, co když to bude holka :grinning:
21. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
jako já si nedokážu taky představit, že Tedík budou jednou chodit s nějakou holku...chci aby byl jen můj :slight_smile:
jinak s dcerami je to horší, ty zůstanou člověku víc na krku :grinning: pokud nemají toho zazobanýho chlápka...ale kluci zase dělají průs..., takže si člověk nevybere :wink:
21. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Blani já od začátku myslela že nosím Natálku no a ve 12tt nám dr rekl že to bude asi kluk ale že je to jen odhad a je to brzo no a zatím všude nám říkají že to je určo kluk takže žádná natálka.

Niky záleží na výchově ale kluk a hodnej to by bylo divný aspn nějaký průser ale zas nev elkej. :grinning:
21. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
V 18ti vyhodíme na koleje do Prahy a bude klid :grinning: nebo na práva do Plzně, to je ještě dál :grinning: :grinning: :grinning: Mám sice sestru, ale za její průs.. by se nemusela stydět ani kluk, to si člověk nevybere... muž už asi 2x říkal pupíku, ne že bude po tetičce z maminčiny strany :grinning: :grinning: :grinning: tak doufám, že budou děti po nás a budou chtít co nejdřív vyletět z hnízda a ne že budu mít doma 30letého chlapa na krku :grinning: ale kdo vím, třeba ze mě bude právě ta matka, co si ho bude držet doma a ještě ráda mu budu vařit... i když pro mě zatím nepředstavitelná věc, nevařím ani manželovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Blani a kolik je švíci že s průserů ještě nevyrostla?
21. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
no my doufáme že to bude holka, chceme páreček...a všichni už o tom mimču mluví jako o Julince, hlavně muž, tak snad to bude :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
blani, tak to jsem ráda, že nejsem jediná kdo doma moc nevaří :wink: tak 2-3x do měsíce uvařím, aby se neřeklo :grinning: jinak u nás kuchtí hlavně muž
21. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Nicol tak to byste se už taky mohli dozvědět.
21. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
my to nechceme vědět, tak jak u Tedíka, počkáme si do porodu :wink:
21. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Nicol - já nevařím vůbec, taky u nás vaří muž, ale stejně doma moc nejíme, takže vaří tak 3x do měsíce :wink: ale pořád straší, ať už se začnu učit ty kašičky pro mimčo :grinning:
21. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Nicole a to jste u malýho vydrželi se nezeptat??

blani vařit začneš u malýho určo
21. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Suny . asi mi nic jiného nebyde, když nechci riskovat sociálku, co? :grinning:
21. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
no blani to se radši nauč no. :grinning:
21. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Člověk tu chvilku není a tady se kecá :grinning: :grinning: Jdu to zkusit dočíst :wink: MY dneksa ozdobily stromek a nadherně to tu voní jehličím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
jj...vydrželi ale já vnitřně věděla, že to bude kluk a ted zase že to bude holka, tak jsem sama zvědavá :slight_smile:

já zatím Tedíkovi moc nevařím, jako ty první příkrmy mrkev a jen zelenina, to jsem dělala, ale taky kupuji ty skleničky, jinak on je v jídle vybíravej, takže ted spíš pořád jí domácí polívky anebo ty skleničky a má rád knedlíky, ale ty mu moc nedávám, ale furt si říkám, že až začne jíst normálně, tak mu budu vařit, a taky nám hodně jídlo vozí tatínek z práce
21. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Ahoj Miši, uplně závidím tu atmošku, já bych měla balit dárky se mi nechce je to ho moc. :grinning:

nicole já tedka taky moc nevařím tak dvakrát třikrát za týden manžovi do práce. ale uvidíme co malej bude jíst nebo ne takdy si to plánuju když nebude chtít polívku domáci tak co s tím že,
21. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Blani a ty už víš výsledky z toho Stereptokoka, mě je dělaly ty stěry teprve před týdnem a naštěstí je to jediné co snad nemáme :wink:
21. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Koukám, že tu žadné kuchařky nejste to já vařím skoro denně když nenavařím na dýl. Jenže já musím teplé jídlo kvůli té cukrovce a manžel zase nemá každý den obědy tak mi někdy chodí hladovej domů :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Míšo - mě je dělala před cca 2 lety, když to vypadalo, že jsem těhule, a pak měla nějaké problémy, tak zkoušela všechny možný testy a tak mi to říkala, ale že pro netěhotnou to není problém...tak to nosím v hlavě. :wink:
21. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Miši já vařím manžovi tak na tři dny a sobě taky ale ne že bych vyvářela každej den.

na streptokoka se dělají testy kdy??
21. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Testy se právě dělají až tak od 35tt a později :wink:

A za ty dva roky nemohla jsi se ho třeba zbavit? Nebo když to něko má tak napořád?
21. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Já jsem líná a chodím tady na meníčka a když jdu do města, tak jdu s mužem nebo kolegama od nás z práce. proto jsem taky řekla, že chci vycházky 10-14 a ne 14-18 :grinning:
21. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Blani to máš teda vychytaný, ale já myslím že ti kontrola nepříjde. a když jo tak řekni že přece jíst musíš ne?? :grinning:
21. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak já bych to měla na meníčka trochu z ruky :unamused:
21. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Miši u nás máme hospůdku naproti tam mají meníčka ale sjem líná tak si radši udělám jídlo. :grinning:
21. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.