• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
No já to mám všechno z ruky :unamused:
21. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdu se natáhnout do postele k telce v obyváku už nevím jak mám sedět.pa
21. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já stejně musím tím směrem, asi 100m od té pizerky je takocý malý obchůdek (jen malá místnůstka a pultový prodej), kde koupím čertsvé pečivo, jelikož muž chodí domů tak v 19:00 nejdřív, tak aby bylo co na večeři :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
já chodím na meníčka zase k mému tatkovi do hospody, my jsme taková hospodská rodina, muž je číšník, ségra servírka a tatka hospodskej, jen já se nevyvedla, studuji vejšku :grinning:

dítě konečně usnulo, předtím mělo asi 15min. vztekací záchvat :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Miši papa

Blani tak to je jasný že cestou se zrovna najíš jen by mě nebavilo jíst samotné.

Nicole teda tak to máš dobrý. :grinning:
21. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Suny - je fakt, že mě taky přišlo divné chodit sama, ale zvykla jsem si, hlavně je to takové "intimní" prostředí ... http://www.moname.cz/prohlidka.html , jedna sekce je tam s takovýma koženýma sedačkama, to se mi nikdy odtam nechce zvednout... :grinning:
21. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ty jo tak to si papkáš jak královna a kolik tam stojí menu??
21. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
85,- a 89,-, ale je to i se zákuskem :grinning: A mají tam hodně třeba ryby a různé saláty, česká klas. jídla moc nemusím, tak chodím tam :wink:
21. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
To není tak strašný když je to se zákuskem a co tam např. mají???
21. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Blani vypadá to tam dobře a za kolik mají meníčko? a nepřijdou ti ty jídla už stejný? já jak chodím k tatkovi nebo muž mi vozí jídlo, tak mě to přijde už pořád dokola a někdy bych zašla radši někam jinam na jídlo
21. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
už si čtu cenu..to je dobrý :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Nicol já bych si menu dala občas ale asi ne každej den. ale vypadá to tam teda fakt krásně. :grinning:
21. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Vždycky jsou 3 jídla, jelikož je to pizzerie, tak jedno je pizza, ale fakt velká, jak normálně tam dělají po večerech, k tomu miska polívky (různé, jak nudlové, tak zeleninové, guláš.), a jídla... vtšinou tak každý druhý den je to druhé jídlo druhé jídlo nějaký zelen. salát s masem, ale hodně je to s různýma mořskýma potvorama, fuj, k tomu opečené beagetky nebo tousty, jinak jsem tam měla třeba nějakou dánskou tresku s gratin.zeleninou, pak nějakou českou rybu s opeč.bramborama, houbové rizoto, br.knedlíky z jahodama,... ale už jsem tam viděla i prejt :sweat_smile: no a ktomu většinou nějaký kousek buchty. bublaniny, občas místo toho miska salátu :wink:
21. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
no já taky nemám meníčko každý den...tak 2-3x do týdne, a někdy třeba vůbec, je to různý podle toho jak se mi chce vařit a taky my vaří třeba muž na další dny
21. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Blani já tam budu chodit snad taky. :grinning: jen kdyby to nebylo tak daleko. chjo.

ty jo pizza mnam. teda.
21. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
teda blani, to zní dobře, že bych tam někdy taky zajela na meníčko :wink:
21. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
holky tak dáme společný menu??? :grinning:
21. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Já tam taky chodím tak 2x týdně, jinak bu´d ve městě, nebo mi není ok a spím a na jídlo kašlu :sweat_smile:
tak někdy dojeďte, posedíme, je to tam příjemně, přímo tam dělají pizzu na place, tak to voní, je to celé nekuřácké, a je tam i dětský koutek :wink: A hned u toho zastavuje autobus od Semilasa. :wink:
21. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
pro mě není problém...já mám k dispozici auto a už jsem si našla na mapě i kde to je :grinning:
21. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Blani a to je v medlánkách? nebo kde? a jak se jmenuje ta ulice??
21. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ulice je Hudcova, ale je to až na konci (ona má asi 2km), zastávka se jmenuje Medlánky (bus 41,71, 65 z Krpole) :grinning: (na jedné straně je městský úřad a na druhé zámeček, v hodně intenzivní červené barvě a to je ono :grinning: )
21. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Tak že bysme si udělali výlet? já teda asi autem uvidíme no ale asi až po svátkách. :grinning: nicoel a ty bydlíš kde?
21. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
já bydlím na Náměstí 28.října v centru města ale v únoru se budeme stěhovat neznámo kam...

jsem pro, že bychom tam mohli zajít na oběd, ale taky až po svátcích :wink:
21. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak to se na vás holky budu těšit. Nicol, tak to jsme bydleli skoro za rohem, my bydleli 1,5 roku přímo u zast. tram 28.října... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Jéé tak to taky nevím kde je musím kouknout na mapu. ty jo jsem z brna a neívm kde nicole bydlíš paráda teda. :grinning:
holky já koukám na telku a fakt se bavím. teda manža dojde za dvě hodky tak musím vydržet ještě.
21. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
bydlím u lužáneckýho parku :wink:
21. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
ajooooooooooooooooooooooo tak to už vím tak to nemáte k sobě holky až tak daleko :grinning: ale jo na papu zajdeme pokecáme.

Blani co fretky?
21. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
no mně muž dojede taky tak za 1,5hod...ale nevím jestli vydržím...zítra máme dopoledne vánoční besídku ve cvičení...
a co dělá tvůj muž suny?
21. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Nicole pracuje v obchodáku jako vedoucí jednoho elektra. no a ted pred vánoecema hůrza ta pracovní doba. snad už to po vánocích bude v poho zítra a ve středu dojde taky až tak pozdě.
dárky tu leží a stejně je nebalím tak jsem zvědavá kdy je zabalím.
21. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Suny - právě před asi 5 minutama jsem na ně chtěl avlítnout... asi před 14 dny začaly většinou někdy mezi 20 až 05 hod. ranní dělat hrozný binec, házet si s kuličkama s rolničkamama a přesouvat po zemi všechny věci co mají v "pokojíčku" :confounded: takže třeba ve 3 v noci musím vstát a jít je zvařít do klece, pod jejich pokojem je garsonka, se divím, že na nás sousedi ještě nevlítli :sweat_smile: A teď je spíš zavírám každý večer jak jdu spát... :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.