• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
a jak se jmenují? musí to být super mít zvířátko doma, my tady v podnájmu mít nemůžeme.
21. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ťapka a Čertík... no nic moc jména, ale ta jedna měla stejnou bílou tečku na hlavě jako kočka u našcih, co se jmenovala ťapka (a to je pro většinu lidí jediné poznávací znamení jak je rozeznat od sebe) a druhá se začala projevovat jak kluk, a zlobila, tak jsem jí párkát řekli : Ty čerte jeden... a už jí to zůstalo, i když to nakonec byla holka :sweat_smile: Stejně na ně většinou voláme hromadně: Holkýýýý..... :grinning:
21. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Jé, tak to máte doma asi veselo, blani a to jste v podnájmu nebo je to vaše vlasntí bydlení??
21. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
A taky se hlásím do klubu slaměných vdov, já teda spala, jak muž odcházel, ale mám pocit, že mu odpoledne někdo volal, ať dojde na partičku pokru, ale jelikož nepijde, tak ho taky nejpozději poslední šalinou bude doma :wink:
21. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
No tak to je nás víc paráda, já ještě hodku počkám a pak asi zalehnu. jinak neívm fakt.
jé blani manža taky hraje poker ale jen tak pro zábavu na netu. já ho hrála na netu taky občas.
21. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak já dárky dávám zasadně do těch papírových kabelek a letos to mám úplně bez problému, většinu dárků jsme kupovaly se ségrou dohromady a ona je balí... :slight_smile:
21. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
nicole mě to baví ale nevím letos etda máme samý drobnosti jako sprcháče a sypaný čaje a tak zítra na to vlítnu ale napřed musím uklidit koupelnu. ty jo já už tady zívu jak svina a to manža dojde až o půl 12
21. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Suny - našětstí ve vlastním.. tak pohoda, holky mají vlatsní pokojíček, mají tak otevřené okno, aby hezky vysmrádly a nebylo jim teplo.... ale předtím jak jsem bydleli na tom 28.října, tak to byla minigarsonka v pronájmu, tak byla klec kousek vedle nás, domácí nebyli proti, tak jsem si je pořídili už tam, a tam běhaly rády za linku, za pračku,.... :grinning: M. byl na tom pokru párkrát, chodí s klukama z býv.práce, tak si myslím, že spíš kecají než hrají, takže žádné profi hraní,ale spíš aby neseděli jen tak.... :wink: ale dělala jsem si z něj sradnu, aby mi ještě předtím koupil dárek než všechno prohraje...ale přiznám se že nevím, jak to hrají, za kolik, já to v životě nehrála :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
my máme zase králíka..teda má ho muž a jmenuje se Eduard, jednu dobu to s nim bylo hodně špatný, protože náš syn po něm házel dřevěný autička, kyblíky,atd...ale ted ho spíš ignoruje a občas do něho jen štouchne a řve na něho...chudáček králík čeho se musel na starý kolena dožít :slight_smile:
21. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak to naše potvory prostě šelmu nezapřou, většina návštěv nedbajících varování odchází se ztrátou krve :grinning: pro dítě jsou naše holky nevhodné :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Nicol, tak já mám u našich pejska jenže v bytě by se trápil tak zůstala u našich je to moje láska.

Blani a jak to budete dělat když pro dítě jsou nevhodný? oni koušou??
21. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Koušou :sweat_smile: Nás jen tak stisknou, protože si chtějí hrát, tak to jde, pokud nejsjou naštvané, to pak hryznou fest, ale návštěvy pořádně hryznou (stihnou to během chcilky třeba i 3x), protože se tak brání a bojí se :sweat_smile: A počítám, že tak 2 roky bude bublina s náma v ložnici a pak mu uděláme pokojíček s klas. postelí vedle a fretky půjdou s klecí do obýváku :wink: A budou se puoštět jen "na vycházky" na terasu nebo do předsíně, ony jsou docela spavé, tak 16-20hod. denně spí, takže naštěstí to není moc akční zvířátko :wink:
21. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Blani teda tak to k vám radši nikdo moc nechodí ne? ty jo sedět na kafíčku a najednou hryz to musí být nepříjemný. já myslela že jsou to mírumilovný zvířatka.
21. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
no můj muž by chtěl taky psa- bordeau dogu, takovej rozkošnej malej psík :grinning: do bytu jak dělaná a k tomu 2 děti..to bych šla asi dobrovolně do černovic :grinning: jedině do baráku ale do bytu určitě ne
21. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
nicole tak to je fakt vyloženě psík do bytu :grinning:

my máme německého ovčáka.
21. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Nicol - jo, takový kapesní pejsek :grinning: Naše fretky jsou zavřený v tom svým pokojíčku a když má návštěva odvahu, tak jde za nima...ony si musí zvyknout, koho znají dýl , tak nekoušou, hlavně když se na ně sesype 5 lidí a každý k nim natahuje ruce, tak se hrozně třesou a bojí a jdou po rukách, to se ani nedivím. Ony jsou sestry, tak jsou na sebe hrozně fixované, hrají si radši spolu než s náma, tak jsou takové divočejší, kdyby byla jedna, tak se k nám víc upne, taky jsme cca 12 hod. v práci, takže byly dost samy (proto jsem chtěly 2, aby jim nebylo smutno), takže ony jsou nejradši spolu.... :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Blani tka to bych se bála aji já kdyby na mě natahovali ruce tka to chápu. já myslela že třeba dojdou a zničeho nic tě kousnou do palce u nohy a tak. :grinning: tak je jasný že jsou rády spolu a je fajn, že jsou dvě. a chodíte s nima i ven??
21. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Suny - tak to občas taky kousnou, ona je to obecně úchylka fretek, kousat do pat a palců v ponožkách :grinning: Ale to spíš jen tak stisknou.... ven s něma nechodíme, ony se nějak moc bojí, taky tady je to samé klíště. Ale v centru jsme chodili do Lužánek, ale vždycky se nás sesypalo děcek, holky vystrašený, děcka i když jsme jim to zakázali, tak je chtěly pohladit, jedno kousla a přiletěla matka, a jednou se mi jedna zasekla pod nějakým pařezem a já ji odtam nemohla dostat... :grinning: Ale chodili jsme na srazy fretkařů, co bývají v centru, ale pak bylo hodně práce, a už asi rok jsem nikde nebyli :frowning2: a jednou jsem je vzali do náruče když jsme dojeli k našim o jakjsem šli od vlaku, tak místní babči málem ranilo :grinning: na dědině to asi moc lidí nikdy nevidělo, tak všichni koukali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
jak tu píšeš o tom natahování rukou, tak to my připomíná lidi, když vidí dítě, taky hned koukají do kočárku a žvatlají na něho a ted i na Tedíka pořád jak je to rozkošný chlapeček a on se vždycky rozzeřve, což se nedivím, mě by to asi taky vyděsilo...nevím co to je za zvyk :unamused:
21. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Blani nemáte to teda lehký, chudínky malý.

nicol já taky doufám že nebude na malýho nikdo žvatlat a čučet až pomalu děcku do krku hlavně takový ty vesnický tetky a furt čumí na koho je to podobný. hrůza fakt
21. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Suny - když nám někdo přeje, ať je to hezký a chytrý po tatínkovi, atd... tak M. vždycky poznamená, že soused je fakt fešák a inženýýýr, že by to neměl být problém :sweat_smile: Naštěstí lidi už znají tento humor, ale až to jednou zaslechne někdo kdo nemá, tak aby to nebylo špatně pochopeno :sweat_smile: A nedávno M. řekl bříšku, že je "ten strejda, co žije a živí jeho maminku".... drzoun :grinning:
21. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Blani tak to je super. když to lidi chápou a kdo ne tak at si trhne. no tak u nás se tipuje v rodině holčička a po kom bude prý at je po tatínkovi klidas tak teda nevím jak to myslí. my zatím mlžíme že je to chlapeček.
21. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
tady mám zatím pár fotek těch našich zabijáků,... http://www.btweb.cz/fretky2008-05.html :wink: na fotkách vypadají mírumilovně :grinning:
21. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
no můj muž si taky dělá srandu, že je Tedík souseda nebo Franty, což je můj imaginární milenec :grinning:....a že je tak blbej a zase jsem na něho hodila i to druhý dítě...
21. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Blani ty sou krásný uplní andílci :grinning:

holky jdu spinkat. papa
21. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobrou :wink:
21. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
no já bych měla už ten notas taky vypnout...nebo bude muž zase nadávat že sedím u něho a jsem maniak :sweat_smile: a net mi odpojím...

tak dobrou noc
21. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám že to tu jelo až do 11 hod to my už byly v postýlce a hajaly :grinning: :grinning: :grinning: Padne desatá a my už mánme půlnoc :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Miši ahojky, no my jsme se včera s holkama zakecaly trošičku, byly jsme všechny tři slaměný vdovy tak jsme kafraly jak jinka no. :grinning:

a co vy jak se máte? kdy jdete na monitory??
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak já jsme slaměná vdova právě teďka, ale dneska jen odpočivám nic nedělám :wink:

Na monitor jdeme v pátek :wink:
22. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.