• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
V pátek? jako na svátek ? teda. :grinning: hnat vás do nemocnice na svátky. tak odpočívej a nabírej síly. malej mě kope do močáku tak je to docela zážitek mě bolí celej podbřišek z toho. :grinning:
22. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Jo na svátek taky jsme se divila, ale když jim to nevadí tak nám taky ne . Jdeme na ráno takže v pohodě pak můžeme na náštěvy atd.....
22. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jo to znám jak malá není otočená tak mě kope jen do podbříšku a někdy to tedy bolí jako prase :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Miši prosím dej mi co nejdřív vědět ohledně toho monitoru at mohu tomu pánovi napsat a může to případně s tebou řešit.
22. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hani už to máš vše v IP :wink:
22. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem dostala takový megakopanec, že jsem vyskočila a zařvala, jak jsem se lekla a bylo to intenzivní, mnažel hned vyskočil, jestli jsem v pořádku, co se děje, a já se začala smát, že to bude fotbalista, že jsem jen dostala kopanec, že mi nic není ... :grinning: Ale dnes se mu akorát nelíbilo ráno va autě a nějak se tam dole mlel, od té doby ani ťuk. jsem byli v Ikei, teda pěšky by to bylo možná rychlejší :sweat_smile: Zlatá MHD, zítra ještě odpoledne velký UZ v Prenatalu a snad už máme všechna ta nejdůležitjší vyšetření za sebou... :wink:
22. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
ahojky....no tak já na to první kopnutí teprve čekám, říká se že druhorodičky to cítí dřív ale já asi nejsem ten případ..Tedíka jsem ucítila až někdy v 22.tt a ted tomu nebude asi jinak, on ani moc nekopal, jen občas aby se neřeklo...za to ted je dábel a kamošku malá kopala o 106 a ted je to klidná holčička, takže je to spíš naopak...

jinak my byli dneska taky v ikei, nakoupit Tedíkovi dárky :slight_smile: on bude mít nejvíc dárků a my s mužem skoro nic, ale vánoce jsou hlavně pro děti...a my už skoro všechno máme, takže ted budeme hlavně kupovat dárky dětem :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
My jeli do Ikei jen pro 2 takové úchyty, protože jsme je nemohli doma najít a muž chtěl konečně přidělat ještě chybějící botník, tak jsem to dovezli, namontovali, já pak hledala něco v jednom šuplíku a ty původní úchytky našla :sweat_smile: tak máme do zásoby :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky a nebylo tam moc lidí ? My s ezítra chystáme do Tescka spíš potraviny a mám strach, že tam bude půlka národa :unamused:
22. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Blani,oni ti budioui ještě dělat stěr a vyšetření na streptokoka,nějak v 35 tt,nebo tak nějak.
22. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky mě když málá pořádně začala kopat tak jsem se taky pokaždé lekla :grinning:
22. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Leo - já streptokoka mám už potvrzeného přes 2 roky, takže to asi dělat znovu nebudou :wink:
Míšo - my sjem byli v Tesku u Ikei a docela pohoda, i u pokladen, ale ta cesta.... :fearful: Byli jsme tam od asi 10:30 do 12:30 :wink:
22. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
No my bohužel pojedeme až přijede manžel z práce tak to vidím tak kolem paté :confounded:
22. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
jo tak kolem páté, tak to tam bude milion lidí a hlavně kolony...to teda nezávidím :unamused:

tak už mám ozdobenej i stromek, dárky zabalené, cukroví napečené ( jen 2 druhy) :wink: a zitra udělám ještě mini úklid a svátky můžou začít :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak to bych radši jela do Teska do Krpole nebo do Globusu, ta dalnice k Ikei a Olympii je ted brutus... třeba dnes v té půl 1 byla celá dálnice do Olympie (všechny 3 pruhy) od Ikei totálně ucpaná :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
No my chceme na videňskou jak tam dřív byl Carefour. Já bych jela až navečer, ale manžel nechce no však ať si to užije já budu v klidu :wink:
22. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tam jsem jeli včera okolo k Šírerovi na Vídeňskou koupit něco na kola (kolem 12), a příjezd v pohodě, akorát asi bude plnější parkoviště :wink:
22. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: jé mě se dneska zase nic nechce jsem pořád unavená a ke všemu mě bolí břicho, ale ten nákup spytlíkujeme :wink:
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že čekáme na100% kluka a zdravého jak buk, akorát musíme ještě za cca 10t. na UZ s ledvinama,ale prý je to časté u kluků a mělo by se to samo do té doby srovnat. Takže nejhezčí dárek máme už dnes...
Všem krásné svátky :wink:
23. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Holky tak my se vrátily z nákupu je to blázinec, ale naštěstí jsme to zvládly. Dokonce v obchodě byla šilená fronta na salámy a sýry a já si stoupla až nakonec a přišla jedna paní, že mě obslouží co prý chci jsem čučela jako puk. Takže jsme celou frontu předběhla. Koukám, že dobří lidi ještě nevymřely :wink:
23. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Blani tak velká gratulace ke klučínovi :wink:
23. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Aťje hodně dárečkú i u tveho stromečku, v každem aťje zabalen jeden Šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocúm!
24. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přejeme všem s Kubíčkem krásné a veselé Vánoc, hodně lásky, štěstí, pohody a krásná a zdravá miminka.

Miši drž se myslíme na tebe. :grinning:

Blani, moc gratulujeme k chlapečkovi.
25. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky holky,

Byly jsme dneska na kontrole a asi jsme dopadly asi dobře i když z toho co doktorka řekla mám i strach. Monitor v pořádku , utz nedělala . A podle nálezu na čípku ohromnej pokrok od minule prý to vidí tak do tří dnů, že porodím sama , že ani vyvolání nebude potřeba :astonished: Kdyby náhodou se spletla kontrola v uterý. :astonished: Tak jsem nějaká vyděšená a jdu dobalit kabelu do porodky.
25. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky holky, tak já doufám, že tedy v nasledujících třech dnech neporodím, celou noc mě budil zacpanej noc a to nemluvím o tom , že nemůžu ani polknout jak mě bolí v krku. Takže dneska se nikam nejede a bude se jen ležet a léčit :confounded:
26. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahoj Mišičko, zkus to vyležet, hodně čajíku z citronkem, musíš to nějak překousnout. jejda tak že by letos už tři??? snad tob ude vše v pohodě ale s tím nahchlazením holka, já to mám teda taky ale já mám ještě čas to vyléčit. tak hlavně odpočívej a budu na tebe moc myslet.
26. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Nejhorší jen ten krk ani nepolknu bolí mě až dole takže asi mandle nebo uzliny nebo co tam je :grinning: :grinning: Až se manžel vzbudí pošlu ho do lekárny a uvidíme co mi přinese :wink:
26. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Miši tak snad to nebude tak vážný, ale u porodu by ti to asi dalo zabrat. takže malá je otočená už hlavičkou dolů????
26. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Právě, že ještě pořád otočená není a už se asi neotočí takže porod bude hodně náročnej a do toho to nachlazení ach jo :unamused:
26. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
A oni ti řekli, že budeš rodit jako normálně? když není otočená? já myslela ž eto automaticky dělají císařem.
a budeš rodit na obilnáku teda???
26. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.