• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Oni to chtějí vyzkoušet normálně a když to nepůjde tak potom až císař. Jo jo budu na Obilňáku :wink:
26. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Miši já valím k babičce, tak se drž a ozvi se když tu ještě budeš. myslíme s Kubíkem na tebe. papa
26. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Ok užij si to u babičky, taky jsme měly jet , ale raději zůstaneme doma jdu si zalést do postýlky :wink:
26. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky... no pokud mimi není otočený, tak by ti správně měli dát vybrat, jestli chceš rodit přirozeně nebo císařem,ale někdy to zkoušejí napřed normálně, já bych do toho určitě nešla, mám z toho strach, ale některý holky takhle rodily a prý v pohodě, taky záleží jak je to mimčo velký, mělo by být malý a hlavně ta hlavička, a taky postava matky je důležitá,jestli máš dost širokou pánev aby jsi mohla ji vytlačit....já chci taky rodit na obilnáku a kamoška mi řekla, že mi zařídí, kdyby mimčo nebylo otočený tak jdu na císaře..což jsem ráda
26. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Já bych řekla,že je to individuální.
Holky co znám a měly koncem pánevním ,tak rodily císařem.Já osobně bych se to snažila taky prosadit,většinou k tomu stejně dojde.Hlavně že mediální hvězdy rodí jenom císařem,že?
Je fakt,že ta rekonvalescence je náročnější,následné těhotenství by mělo přijít s určitým odstupem.

Miši na ten krk,tak zkus aspon vykloktat slanou vodu,nebo Septisan,ten můžeš,nebo Homeopatikum Homeogene 9,to me pomáhá.Pokud teda nemáš angínu,jak trám.
26. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Na krk jsem si koupila vincetku a ty homeopatika tak uvidíme :wink: Právě jsme si pěkně zdřímla a potím se jak prasátko dáme obídek a jdeme zase do betle. Já si myslím, že to budou řešit až to nastane, že třeba si myslí, že se malá umoudří a přetočí, ale tomu já už nevěřím. No pánev netuším jakou mám a jinak jsme postavy malé a princezna už má nějaké tři kila. Tak jsem zvědavá mě osobně je to je jedno jestly to chtějí zkusit normálně tak to zkusím a když to nepůjde tak dáme císaře jen doufám, že nás nebudou dlouho trápit :wink:
26. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jen nezapomeň,nejíst žádný mentol(pasta na zuby,žvýkačky),snižuje to účinnost homeopatik.
A taky odstup od jídla.Tak zlom vaz.
26. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Ok dík za info :wink:
26. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo - držím palce, ať je ti líp a hlavně vše vyjde v pořádku. Jak píše Nicol, určitě se dá v pohodě poradit normálně, ale záleží na různých faktorech, to by měl určit mudr. :wink:
26. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Necháme se překvapit :wink:
26. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak uvidíte, neboj, určitě to dobře dopadne. :wink: My jsme o vánoncích konečně sedli ke kalendáři a vybrali 7 nej.. jmen a teď bojujeme, jaké z nich :wink: manžel říkal, že by vyhodil ty s diakrititkou, prý aby neměl problém v azahraničí nebo na netu,..... IT se nezapře :grinning: To mi vyhovuje, Petr je bez diakritiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
A jelikož sháníme intenzivně novou lednici, tak jsme dne byli v Olympii a třeba v Nextu mají min.50% na vše :wink: Tak doufám, že nakoupím levně nějaké spodní prádlo, já za ty 3 dny přibrala 2 kg :sweat_smile: a pak nějaké věci pro bublinu :wink:
27. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já dneska jsem celej den v posteli, nějak jsem měla v noci křeče a pak průjmík a celej den mám žaludek na vodě tak snad je malej v pořádku. kope hodně tak asi v pohodě. nevím jestli to nemůžu mít z toho Calibra ale nevím to určo, tak dneska jím jen tak lehce uvidíme.

Blani a jaký jména jste vybrali teda???
27. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Suny - možná nějaká chřipajazna, já tak to měla noc na Štědrý den a pak vánoce :frowning2:
A jména - Petr, Patrik, Jirka, Ondra a pak Michal a Tomáš, ale ty se nejmíň hodí k příjmení... :wink:
27. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Já jsem celej den taky zalezlá v bet¨ly a bojuji s tou chřipajznou :angry:
27. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Se divím, že já nemám taky nějaký ten prujmík láduji do sebe už tředí den vše co jde :grinning:
27. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Blani jména jsou to pěkný , my kdybychom měly kluka tak by to byl asi Ondra :wink:
27. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
mě sice pr... přešel, ale muž si včera stěžoval na bolest v krku a hlavy,... tak dnes už ležíme oba :sweat_smile:
27. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Blani aha tak to já jsem měla jen v noci křeče v břichu a průjem a pak už nic jen podrážděnej žaludek a ted jsem byla normálně tak nevím no.
No vzhledem k tomu že my jsme Petr a Petra tak petra jsme vyloučili a líbil se nám ondra, tomáš ale to je brácha takže budeme mít Kubíka. ale jména máte krásný asi bych dala taky toho ondráška. :grinning:

Blani a ty jsi měla taky takový křeče? já myslela že umřu čeče. ted mám žaludek na vodě.
27. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Suny - jo, ty křeče byly hrozný, ale já je mám tak 1x do měsíce určitě, ale o těch vánocích mi bylo i blbě od žaludku, a vždycky jsem další den byla ok, ale teď se to nějak táhlo, tak jsem si říkala, že jsem asi něco chytla, před vánocema jsem furt lítali s M. po obchodech.... :sweat_smile: Já taky navrhla Jakuba, ale to se M. nelíbilo. Já mám už vymyšleno právě Petr/Petra, ale jen to nějak "vnutit" drahé polovičce :grinning: On si pořád dělá srandu a vymýšlí Kvído a Herbert a já nevím co :grinning:
27. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
No jo my taky vymýšleli jako Kristiána a Huga a tak. :grinning: ale ne k našemu příjmení se hodí Jakub tak to bude jakub mě se totiž líbí hodně holčičích jmen ale klučičí teda jen asi dvě. druhý je taky ondra ale to je zase jako monogramy OO. takže kubíček. :grinning:

Ty křeče byly hrozný jsem nevěděla aby to nebylo něco s malým ale byly to střeva no. tak snad to zítra už bude ok. uvidíme. koukám na ty tvoje tt taky už valíte teda. :grinning:
27. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Suny - to valí, to máš pravdu, za 5 hodin tak už bude 22.tt :grinning:
27. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Teda já od úterka 31tt taky to valí no. to je fakt. už asi budeme prát věcičky. jen mám na malýho jen jednu komodu tak časem budeme muset pořídit skřín asi. :grinning:
27. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky tak nám v pátek začne 39tt, ale doufám že to už budeme na světě :wink:
27. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Miši no nevím jak se malé bude chtít aby to nebylo první dítko v novým roce :grinning: a třeba budete v telce. :grinning:
27. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
tak já valím si lehnout, budu tu asi zítra.

miši drž se. papa
27. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Já měla v plánu malému vyčlenit 1 šuplík v naší 4 šuplíkové komodě v ložnici a zbytek mít ve velké skříni, co nebude, tak po ruce, ale jak jsem viděla u kamarádky co je vše potřeba mít po ruce, a to říkala, že moc nenakupovala, protože nechtěli vědět pohlaví, tak už jsem to přehodnotila na 2 šuplíky.Vlastní nábytek bych mu chtěla pořídit tak ve 2 letech a udělat mu celý pokojík už s klas. postelí, ale uvidíme, jak se to vyvrbí :sweat_smile:
27. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Jé tak to aby si ještě obarvila vlasy a moc se u toho porodu nespotila když budu v telce tak at vypadám ne :wink:
27. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
TAk u nás už má malá jednu komodu 4 zásuvky a jednu skřín na věšák :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojky maminy,
tak jsem si dovolila se také hllásit k těhulím z Brna. jak jste na tom, já 20týden, nic necítím, žádné pohyby nebo tak něco, bříško už mám, oblečky málo, jen od kamarádek, je čas, tchýně je v celku v pohodě i skrz oblečky, ale za to moje mamka, nejraději by na mimčo narvala kde co po mě. Zvonové silonové kalhoty a tak. Ještě nevíme co to bude asi kluk, jdeme s manžou 30. 12. k p. doktorce, tak snad řekne. Jinak kolik máte obrázků mimina, já mám jen dva? A co kočárky, už máte? Omlouvám se, že jsem tak zvědavá, ale jsem přivdaná a moc kamarádek tady nemám, tak musím sondovat tady.
A na chřipku jsem měla také čajiky s medem a citronem a na cucání PROPOLKI, nebo tak něco, je to pro těhule a sklidní se vám na chvíli krk a nekašlete tak. Je to sladké cucání - citron pomeranč.

Díky za odpovědi a všem přeji hodně zdraví a pohodu.
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.