• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahojky pompila, vítej mezi náma :wink:

Já už počitám dny takže já už kočárek mám i veškerou výbavu a z předsíně se na mě směje zabelená taška do porodky :wink:

Jo jo rodiče to myslí dobře jen mi to nechápem :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Míšo - a hlavně makeup :grinning: V mém případě by pomohl akorát pytel na hlavu, prý vypadám hrozně, každý mě tipoval na holčičku, ty prý ubírají na kráse :grinning:
Pompila - ahoj, já začínám zítra 22tt a pohyby jsem začala cítit před cca týdnem :wink: Předtím akorát asi 3x ráno nebo večer vleže na zádech, když jsem si přitikla ruku na břicho, jinak ani ťuk :wink: kočárek máme, protože byla na něj jeden den akce, takže vyšel o pár tisíc míň, tož nekup to :wink: A jak píšeš, tchýně v pohodě, mamku jsem si rozhádala asi teˇ=d o vánocích, když jsem taky odmítla sice nové věci, ale asi byly původně nakoupeny ještě pro mě :sweat_smile: Jen doufám, že za 30 let nebudu stejná :grinning:
27. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj pompilo, taky tě vítám....

Misko doufám, že se brzy uzdravíš...mě to teprve čeká, bývám nemocná vždycky leden-únor, jinak co se týká homeopatiků, tak s těmi taky opatrně, ne všechny jsou vhodný pro těhule a bohužel v lékárně se v nich moc nevyznají, moje švagrová se tím zabývá, a když jsem čekala Tedíka, tak jsem taky nějaký brala, který mě dali v lékárně, a pak mi řekla, že bych je radši neměla brát, ona celkově zastává názor, že homeopatika by se měli brát po poradě s homeopatem
27. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
misinka: děkuji za uvítání, jj četla jsem, tak držím pěstičky at je vše v pořádku,

já kočárky okukuju na ulici jsem jak posedlá a pak na netu, ale finálku si chci vybrat až na veletrhu. Je v březnu a já rodím až v květnu, takže v pohodě stíhám. Jinak nejsem vlastně přímo z Brna, ale jezdím tam často, jsem z Ivančic, byla jsem poprvé na gyndě tady, ale děs, vzaly si mě dvě mladé doktorky (nic proti mladým dr) já byla v třetim týdnu a oni se hádaly kolik to mimčo měří a pak z nich vypadlo, že má skoro 5cm!!! Tak jsem se solidně vylekala a nedám dopustit na svoji dr ještě v OL, stojí mi to za ten klid jezdit tam, akorát rodit asi budu muset tady, pomooooc
27. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Jen pozor na to, že některé kočárky mají dodací lhůtu 4-6 týdnů :wink: Já taky furt okukuju kočárky, dnes mě M. zatáhl do dětského obchodu Pompo a koukal tam, i když doma už kočárek stojí :grinning:
27. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Pompila kam jsi to takdy proboha šla na gyndu :astonished:
27. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
děkuji všem za uvítání :slight_smile:
jj, něco o vás vím, četla jsem a Blani s tebou jsem si trochu psala na spločném termínu, ale tady aspon mluvíte o normálních věcech, na spol. termínu se mi moc nelíbí, dost to tam řeší a já jsem pak vyhukaná, že nic nevím, nemám a tak, tak tam raději moc nechodím. Jinak ježíšek mi donesl samé supr věci asi jsem byla moc hodná, ale na mimčo eště niiiic, jj, no nekup to za ty prachy, je fajn to mít z krku a nemáš tendence porovnávat?
27. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
I když já mám co říkat jsme ráda , že si mě hlidá už porodka a né moje (byvalá)gyndařka :wink:
27. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
s tou gyndou dobré že, vystřelila jsem jak střela a hned volala te své zlatééé dr. akorát dost jsem trpěla na kvasinky a výtoky a ty mám i ted a nic nemůžu brát a co můžu nepomáhá, neznáte něco proti tomu, je to děs, díkyyyy
27. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
to víš, že porovnávám :grinning: Mě se mnohem víc líbí jeden kočárek, ale jsou na něj hodně negatovní rekace (nejen tady na serveru) a problémy s reklmamací podvozku, což je u kočárku docela zásadní věc. :sweat_smile: Ale má ho tu jedna ženská a pak i kamarádka, tak vždycky slintám... :sweat_smile:
27. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
:wink: taky drsné zážitky? Můžete mi ještě poradit prosím, kdy se chodí na 3,4D? už můůůžu, nebo mám ještě počkat? Jsem trochu za blbku, fakt jsem neználek jak sledujete.
27. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
V Prenatalu píšou ve 22-26.tt ideálně :wink: Já jdu 21.1. (to budu 25tt), a objednávala jsem se tam před cca 10 dny a dala mi na výběr už jen 2 termíny, tak si to zajisti včas :wink:
27. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
pompilo já na výtoky taky trpím, při prvním těhu mě Dr. pořád něco dávala ale stejně to nepomáhalo, ted mi už Dr. nic nedává a neřeší to...ale u nás byl problém, že když jsem něco brala,tak muž nic nebral a kondom jsme moc nepoužívali, takže jsme si to předávali navzájem...ale jestli se toho nezbavíš, tak u porodu budeš trošku víc potrhaná, ale to jsou i ženský co nemají výtoky, já už to ted fakt neřeším :wink:
27. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
blani, chápu, mě se líbí taky dva co jezdí tady, jeden dokonce i barvou, ale jeden je za moooc korunek a to fakt nedám, mimichodem mamka mi dala na ježíška penízku na něj, ale nedám tolik, nejsem padlá na hlavu. A na badoo kecám s jednou kamarádkou z OL, :frowning2: tam je těhul kamarádek moooc a ta mě trochu naštvala, protože jsme se bavily o kačárcích a ona si vybrala jaký se líbil mě,ale neřeším to, já to ještě změním tisícx.
27. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
pompilo s těmi Dr. je to tedy děs, kde jsi to proboha byla....ve 3. tt ještě skoro nic na UTZ není vidět :astonished:
27. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
nicole: děkujuuuuuuuuuuuuuuuu, já už se lekla, že na mě ta mmoje dr kašle, ale nedám na ni dopustit, tak jsem doufala, že by mě v tom nenechala. Jinak s manžou to máme velmi podobné, akorát to svědění......, mě pomáhá Candivac, nebo tak, jinak nic. A ještě budu zvědavá, jaká máte vybraná jména?
27. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Pompila - mě mudr. předepsala klas. Clotrimazol na mazání a pak něco podobného (má to podobné složení, ale jiný název...jsem hlava děraá) va zavádění a je to ok. Ale taky se to mohlo až od 13tt, ale pomohlo to. A hlavně mazat muže :grinning: A dělala ti nějaké výtěry, jeslti to jsou kvasinky? Já takto trpěla jednu dobu, pak udělala labor. a zjistilo se, že mám bakterie Ecoli :wink: Já právě měla vybraný kočárek Peg Perego, to je kolem 20.000, bychom to i dali, ale když jsme zjistili, že několik alidem neuznali reklamace, tak jsme šli od něj... A právě mě ho doporučila ta moje kamarádka, ta mi hodně radí a vůbec by jí nevadilo, kdybychom měli stejné věci, stejně většinou si vybereš různé barvy, jinak "nazdobíš" peřinkou, hračkama,... :wink: hlavně aby chlapa jsem měla svého, zbytek je mi jedno, jestli bude mít někdo v okolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jo jo já ze svou gyndařkou měla jen samé super zážitky :wink: Dospělo to až tak , že si hledám jinou a po šestinedělí na kontrolu k té mé určitě nejdu.

My byly na 3D nějak 22 nebo tak a bylo to docela brzo nejlepší je jít asi 24 :wink: tt
27. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
berunky, moc děkojo za rade :slight_smile: , jj, blani bojuju s nima pořád, takže dr, má přehled a dělala mi stěry, mě fakt nic nepomáhá jen ten candivac, ale ten ted nemůžu používat :frowning2: , tak trpím.
nicole: byla jsem tady u nás v Ivančicích v nemocnici
27. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
My se občas mažeme canestenem a to mi pomohlo na to svědění...

jinak kočárek máme s kamarádkou taky stejný nebo spíš značku silver cross, máme jinou řadu a autosedačku máme taky stejnou akorát v jiné barvě, taky si hodně radíme nebo ona spíš mě a já pak kupuje to co mi poradí, bez nich bych asi to mateřství nezvládala a když to bylo hodně psychicky náročný, tak se vždycky podržíme :slight_smile:

já už mám naštěstí všechnu výbavičku po Tedíkovi, takže nakupovat něco budu až se mimi narodí
27. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky jdu si udělat čajík a natáhnout se k telkce.pa
27. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Já už mám nakoupenou většinu oblečení, a teď dojde na řadu ten "zbytek" :sweat_smile: doufám, že budou povánoční slevy :wink:
27. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
no my se s tou kamarádkou taky celkem držíme, ona je zase přivdaná do OL, tak tam také moc lidí nezná,tak se držíme, dopoledne, protože jsme už obě doma a chlapi makají, tak aspon tak. pomáhá to, jak ty píšeš jak psychicky, tak i tak se poradíš splkneš a tak.
Jeee S tebou mě baví svět, to miluju a znám slovo od slova :grinning:
27. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Blani, ty jsi hubenour, že? kolik si zatímm přibrala? ten můj je kuchař, tak je těžké odolat a udělá mi co mi na očích uvidí, já sice trvrdila, že se mě chute netýkají, ale asijsem se přes svátky rozežrala
27. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
já rozhodně hubeňour nejsem, na 160cm 58 výchozí váhy není nic hubeného :grinning: Přibrala jsem 5,5kg, z toho 1,5 od Štědrého dne :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
no já nějaké oblečení dostala hned ze startu od švagrové, ale je to samá růžovka a tu já nemusím a navíc, možná to bude kluk, přála bych si ho, manža už dceru pubertačku má. Slevy budou Blani, musíííí, vychytáme to, neboj. Přebalovák a postýlku bude taky od švagrovic, tak jsem ráda. My máme pidi byt, tak nechci moc nakupovat a když nevím co to bude, nepohnuli bychom se tady a ještě musíme vymalovat a přeskládat obyvák.
27. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
jeee Blani ted se koukám na ty tvoje fotky a my měli taky hrníček s krtkem, jinak já dostala 2 kojenecký lahve a ani jednu jsme nepoužili,od půl roku jsem mu začala dávat pití s hrníčku od 6m, je to lepší než flaška, a ted Tedík v 15m chce pít už normálně z hrnku, sice se ještě polije ale určitě to brzy zvládne a jsem ráda, protože když vidím 2letý dítě co pije z kojenecké lahve, tak je to děs :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
My máme místa dost, ale nehcci moc kupovat věcí, co budou potřeba rok, dva, tak chci jen postýlku, a pak zařídit dětský pokojík a pohrávám si s myšlenkou, že rovnou bych pořídila dvoupatrové postele, děti chceme dvě, tak rovnou s tím počítat, ať za pár let nemusíme kupovat nový nábytek.... A slevy budou pořád, tím se uklidňuju, dnes odpoledne jsem projela Aukro, jestli tam nejsjou nějaké hezké nevhodné dárky :grinning:
27. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
nicole: souhlasím s těma dětma, švagrovic má 18m Terez a je taky šikovná, taky pije už z hrnku a tak.
blani: místo závidím, taky bych chtěla stihnout dvě děti, manža sice ještě váhá ale až budeme jestli doufám budeme bydlet jinde, tak bych chtěla, sama jsem jedináček a nic moc,
blani, kolik si přibrala zatím, nevím jestli jsi to četla, ale jestli ti vadí má zvědavost, tak se omlouvám
27. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
ježiši holky já si ted všimla že už jsem ve 20tt. :grinning: vůbec nemám čas to sledovat...oh můj bože zachvíli budu rodit, strašně to letí to 2.těhu...jinak pompila já přibrala už 4kg, u Tedíka jsem měla navrch 16kg a shodila 18kg
27. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.