• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Nicol - já právě koupila zatím jen 1 lahvičku, kdybych nemohla kojit, doufám, že se to nestane :sweat_smile: taky nemám ráda ty "velké" děti s dudlíkem nebo flaškou :zipper_mouth:
Pompi - psala jsem to, přibrala jsem 5,5kg, z toho 1,5 od Štedrého dne :confounded: Manžel mě furt vykrmuje :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
nicole: no vidíš, já jsem taky dvacka a supr, že jsi ještě zhubla nee, asi mimčo dává zabrat
blani: jj, taky jsem krmená ze všech stran, jsem zvědavá jak to budu zhazovat, byla jsem oplácaná už před těhu,
nevšimla jsem si, že jsi psala promiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.
A můžete spát? a co křeče? spát mi ještě jde celkem normálně, ale strašně mě brní levé stehno, manža se mi směje, že v posteli dělám netopýra jak sebou pořád cukám
27. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
blani, tak jsme na tom byly stejně s tou váhou, mám stahniska a ted i bancek :grinning:
27. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Spát nemůžu skoro od začátku těhu....npařed mě hrozně bolela prsa a břicho jak při ms, ani jsem ještě nevěděla, že jsem těhu, topak trvalo skoro 2 měsíce, do toho večerní a noční nevolsnnosti, teď už je líp, ale pro změnu běhám v noci na WC a třeba ve 4 jdu znovu a do 6, i do 7 do rána koukám do stropu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mě trápí už asi 2 měsíce :frowning2: Na křeče běru te´d od mudr. magnezium a je mi líp :wink: I mi přijde, že mi to pomáhá, že v noci tak neběhám na WC :wink:
27. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jj, prsa mě taky bolela, ani jsme s manžou spolu nespali, spaní přikládám k tomu, že už nemakám, tak nejsem tolik unavená, nebo nevím, ale celkem spím, na wc taky lítám, spíš chodím v noci po bytě skrz to brnění a špatně mi bývalo spíš odpoledne a třeba když jsem večer plácala paté přes deváté, ted jen někdy, ale ještě někdy mi blbě je. a taky mi napuchají dásně, bylajsem právě minulý týden u zubařky, taky zlatá baba opět v OL, vše ok a mám si vyplachovat, no a k té váze, já co jsem s manžou, tak mám skoro 8kg nahoru a on 25, napřed jsme pro sebe hrozně hubli a ted papáme at se máme víc :grinning: , právě koupil na vánoce váhu, takjsem se divili oba, měki jsme starou a hoodně nepřesnou
a co mě vytáčí, že nemůžu nic udělat vzít, přinést si sama, manža je trochu špatněěši na tyhle věci, tak když potřebuju pomoct musim říct, ale lepší se a taky nechce abych byla i na něj naštvaná, že nic nemim, ale ostatní - máti, švagrová, no nemůžu si vzít ani kabelku. švagrová celé těhu proležela, tak je trochu jiná jako já...., a magnesko beru normálně, takže moc změn nepocituju
27. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Já jsem přibrala s manželem napřed 20kg (ale během asi 5,6 let), pak jsem 15 zas zhubla, pak zas asi 8 nabrala,..., mě to lítá dost ta váha mezi 43-63kg, ale nikdy jsem to neřešila, žádné diety nebo cvičení, na to jsem líná, M. taky kvůli mě na začátku vzthau zhubl 30kg, když jsem měla nějakých mých 45, ale teď má něco pod metrák, a pořád se smějeme, že si držíme pořád nějaký odstup cca 35kg od sebe :grinning: a je nám fajn, si nemáme co vyčítat :grinning: kolik toho Mg bereš? Mě dost brněly ruce, když jsem brala větší dávky Mg, které bylo kombinované s vit.B6, to se taky projevuje miminojiné brněním končetin, ale já fakt brala třeba 20x násobek denní dávky (to mi předepsal taky jeden úžasný gyn... :sweat_smile: )
27. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
blani, samo nebe mi tě posílá, strašně dobře se mi s tebou kecá a co víc, mě těší, že máme podobné nejen těhu :slight_smile: ,ale takový váhový rozdíl nemám, ale tak 5kg ano, jak jsem asi pochopila, tak už taky nepracuješ, ale jsi doma, jak máš vycházky? já ještě chodím do školy, ale ted mám zkoušku až koncem ledna, ale moc to neřeším, chodím dost ven. magneska jsem měla brát ještě před těhu 6 až 8, mám latentku, ale flákala jsem to, jedla jsem ho dle potřeby a ted mám od walmarku jen magnesko a tam je dávka jedno denně, beru spíš právě na večer, nebo odpoledne at vydrží až do rána právě skrz ty křeče, jinak nic jiného neberu-myslim vitamíny ani kyselinu jsem nejedla, dr mi to ani nedoporučovala, prý přírodní věci jsou ty nej zdroj, říkala, že je to jako bych snědla instatní vepřoknedlozelo :slight_smile:Vy jste mimi plánovali?
27. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
a kde máš ted manžu, ten muj spí, mohl by spát pořád, vypadá Ftipně, dostal na vánoce noční košili a ještě k tomu mluví ze spaní, ale asi mluví čínsky, tentokrát mu nerozumím ani slovo, minulý týden někomu vysvětloval jak se nakládá maso, no kuchař, co chceš... :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
jo a dostali jsme supr dárek pod stromeček, někdo nám dost nabořil auto, včera v noci, celou stranu, no tento rok jsme měli smůly dost, tak doufám, že ten další rok bude lepšííí
27. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Já jsem od září doma na neschopence a vycházky mám od 10 do 14 :wink: Teda obdivuju tě se školou, já jsem ráda, že ležím, hlavně fakt se u mě projevuje těhu demence a nějak mi to nemyslí, nemůžu se moc na nic soustředit. A spala bych taky pořád, ale už ne 16 hod. denně jak na začátku těhu, to jsem byal Šípková Růženka :slight_smile: A co studuješ? My se o mimčo začali pokoušet loni po svatebce po prázdninách, ale nic jsem nejedla, koupila jsem si sice ovu testy, ale za ten rok použila asi 3ks,... nějak jsem to flákala. Ale vitamíny jsem pak nasadila, protože nejím skroro vůbec ovoce, zeleninu ani ml.výrobky, a pak to mg. od gyn.Tak snad bude vše ok. Ale taky ho beru odpoeldne a pak večer, kdy jsem měla ty křeče. Pořád si říkám, jak budu jíst zdravě, a omezím sladké, ale jsem ráda, že mi je konečně ok a jím na co mám chuť, což je většinou sladké a nezdravé :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
M. leží vedle mě u svého notesu a vybírá celý den ledničku na netu, stará se nám rozbila a tak v noci ze 23. na 24.12. seděl v koupelně u namražené lednice a odmražoval a chytal vodu, která tekla e všech možných děr :sweat_smile: V prodejnách jsem si nic nevybrali, tak teď hledá na netu a čte diskuze. Takže taky máme o neplánovaný dárek postaráno. :sweat_smile: Auto máme teď nové od listopadu, zatím je snad celé, i když sotjí venku na parkovišti, ale taky ho kontrolujeme když jdeme ven :grinning:
27. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
já jsem na neschopence od prosince, ale bývala jsem dost utahaná a ty zvracecí návaly..., chodila jsem z práce hned spát a když ne e, bývala jsem dost protivná. Vycházky mám od 10do 12 a pak od 15 do 18hod, takže supr, ale lítám i přes ně. dala jsem se na studia právě proto abych nezakrněla a nenudila se, mám takové stavy, někdy mi hrábne a mám potřebu se vzdělávat, ale nejsem šprtka, jsem flegma a vše doháním na poslední chvíli, ted to mám dobré profesoři jsou k těhu tolerantní, studuju veřejno správní činnost obor personální řízení,je to jen jednou měsíčně víkend, tak se to dá. spíš ty výdaje za školné mě tlačí. a taky nejím skoro vůbec zeleninu, ovoce ted jím celekm dost, alemusim se kopat, jinak sladké mnam a nezdravé mnam, taky na to kašlu, nějak to moc nehlídám, jím na co mám chut.Mě dotorka řekla, že to budu mít složité s otěhotněním (skrz mencky, které jsem spíše neměla než měla)a že bych si měla pospíšit (máti mě porodila a šla do přechodu,), ale ten můj machroval že on to umí na 1, tak jsme po svatbě zkusili a ono fakt, navíc nám krachla cestovka a my měli letět na svatební cestu s jinou, ale manža je posera, bojí se létat (já to miluju), tak jsme nikam neletěli protože si mě pojistil, otěhotněla jsem hned na 1,ale nehlídala jsem jestli jsem nebo ne, to až podle testu.
27. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak to je dobré, my zas měli vybranou cestu na 21 dní teď v prosinci (včera jsem se měli vracet) do Dominik.republipky, jsme si říkali, že když se to rok nepovedlo, tak to bude ještě trvat, tak jsme vybrali vše, a měli to zaplatit , že si dáme oraz (teda hlvaně od práce, nějak jsem to letos nevnímala, že nejsem těhu) a pak sedím na obědě a nadávám na kuřáky, furt mě bolela prsa už asi 10 dní, podbřišek. ms nikde, nakonec mě rozbrečel jeden email v práci, tak sjem si říkala, že jsem divná, udělala si večer test a bylo jasno, že možná jsem divná, ale hlvaně těhotná :grinning:
27. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
:grinning: tak to je vtipny, to mě pobavilo.já kouřila a taky mi bylo divné, že mi to smrdí a nechutná a nemám chut na kofolu, ale taky mi to docházelo až postupně a citlivka jsem taky byla u mamky jsem udělala scénu že mě vzbudili tak brzy a já se chtěla vyspat,brečela jsem nechápali nejen oni, ale i já. měli jsme jít slavit narozky a to já pařila až do neděle a nic mi nebylo. Já si dělala testy dva, jeden byl negativní, ale ten druhý jasný jak facka, pohádali jsme se s manžou pár dnů před zjištěnim, tak jsem byla sobec a dva dny jsem si to nechala pro sebe, dýl nevydržela, koupila jsem cumel a ten test dala k tomu do krabičky a dala manželovi, byl hotovej, jsem ráda, že je rád, pořád mi hladí břicho je to hezký, lituju ty baby co tím prochází sami.
27. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo, Kofola, moje úchylka, já chodila s klukama do hospůdky a jako abstinent si vždycky dala 4 Kofoly a k tomu 1-2 nakládaný hermelíny a 2 dny před těhu tetsem jsem došla, dala 1 Kofolu, k tomu poprvé těstoviny a pak jsme šli domů, nějak mi to nechutnalo...A manželovi jsem koupila přáníčko, napsala básničku, nalepila těhu test a večer jsme se měli domluvit, jak a kdy dodjeme zaplatit tu dovču, tak jsem mu dala obálku, že už vím, jak to bude s tou dovolenou :grinning: a souhlas, jsem ráda, že na to nejsem sama... :wink:
27. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
hezkéééé, vy jste takové hračky na ty přáníčka že, šmejdila jsem ti v albu, nápadité a moc hezké. super nápad s tou poukázkou, neboj kopírovat nebudu. a viděla jsi vánoční přání od kofoly???
27. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
A kočárek hefký, taky jsem chtěla trojkolku abych mohla chodit bruslit a brzy shodit ty kila, ale nějak mi to bylo vymluveno,
27. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
jojo, takovéto blbosti to je moje :grinning: Rodina čekala, že zas bude nějaké překvápko, babi slavila zlatou svatbu, ale takovýto dárek nečekali, tak jsem ráda, že to tak hezky vyšlo na to jejich výročí :grinning: Akorát teď na vánoce mi už došly nápady, čím je překvapit, už mě napadá max. nějaké vtipné oznámění o rozvodu, ale toho se snad nedočkají :grinning: A Kofolu jsem neviděla...nebo nějak si to neuvědomuju, jak vypadá :fearful:
27. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
:grinning: , je to na stránkách kofoly volně ke stažení, mě se to moc líbilo, potřebuješ sice fotku toho komu to chceš poslat a celkem mi trvalo než se to načetlo, ale stojí to za to. Hraje tam ježibabu ta ruska co hrála v Koljovi, tak mrkni. já to pár lidem poslala a slavilo to uspěch
27. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
Tak teď mi psaly holky z jiné diskuze, že na ten 3D/4D do Prenatalu si musím vzít vlatsní DVD, aby nám to nahráli.... teda za ty peníze by to mohli hodit na jejich DVD :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou :wink:
27. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
no to jo, pa a dobrou
27. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
ahoj holky, vy jste se včera rozpovídaly. no měla bych vás asi dočíst.

co dneska plánujete???

Miši jak je???
28. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak pořád 2v 1 :wink: Dneska tedy noc taky stála za to celou noc se mi zdálo, že už jedu rodit :grinning:

Nachlazení o něco lepší, ale ještě mám rýmu jak trám :unamused:
28. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Miši tak to je fajn, že je malá ještě vevnitř. :grinning:
snad to bude ok než budeš rodit, i tak to bude síla a ještě s nachlazením teda.
ale stejně už seš jak na jehlách nejsi??? :wink:
28. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Jsem na jehlách každé pichnutí už pozoruji jako stah. Třeba v noci mě tak začalo bolet břicho, že už si řikám je to tady nakonec to byly jen zaražený prdíky :grinning: :grinning: Doufám, že mi prostě odteče plodová voda abych to poznala, že je to ono :wink:
28. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Miši to jo, plodovka to jistí no. snad ti to půjde dobře. ty jo malé se u tebe nějak líbí. a cítíš ji??? nebo už je tak veliká že moc ne?

Jo holky slyšela jsem něco o porodním plánu, kamoška mi to říkala ale nevím co to je????
28. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Jo citím ji sice už moc nekope, ale zato když začne lozit nebo tak něco tak jí tedy citím a to dost :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Nad tím porodním plánem uvažuji jen se mi nechce smolit, je to něco jako co by jsi při porodu nechtěla co jo a co by jsi akceptovala. Je tady na to dobrá diskuze kde je to pěkně napsaný :wink:
28. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Miši tak já budu akceptovat tak hodku porodu. :grinning: víc nedám. :grinning: děkuju moc já si to zkusím přečíst.

ted volala mamča tak asi sbalím malýmu věci a dovezeme je k našim tam to uschne líp na vzduchu.

ty střevíčka mě teda dávají zabrat.
28. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.