• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Je to docela zajimavé tak na to jukni jsem zvědavá jestly ty prodnice ty plány akceptují :wink:
28. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Miši já vůbec ještě nevím kde budu rodit a to bych možná měla asi začít uvažovat.
ještě se chci zeptat, ty sis tam zavolala na obilnák na ty kurzy?? asi si jeden střihnu. :grinning:
28. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky..tak jsem to nějak zakřikla s tou nemocí...ráno jsem se probudila a je mi zle, i jsem zvracela, nemůžu nic sníst a mám zimnici :frowning2: nevím co z toho bude, ale snad to přejde, muž šel do práce, takže jsem sama doma s Tedíkem, možná přijde ségra odpoledne...

jinak porodní plán by měla být nějaká představa o porodu nebo spíš přání jak by měl vypadat, mně to přijde trošku divné, protože porod je tak nevyzpytatelná věc, kde se může stát cokoliv a může probíhat jakkoliv, můžeš si tam napsat že nechceš epidurál a pak budeš mít tak nesnesitelné bolesti, že je budeš prosit at ti ho píchnou
28. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Jo na ten první jsme si tam volala, mají vše na svích strankách a na ten další jsme se obědnala když jsem tam byla :wink:
28. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj Nicol to je mi líto chudáku malej. :grinning: tak snad ti bude brzy líp, třeba je to jen nějaká viroza.
mě se zase špatně dýchá to je fakt hnusný.

Miši já se na to mrknu a uvidím. furt uvažuju o tom obilnáku nevím.
28. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
ted jsem si ho četla a je to tam docela dobře napsaný, ale poku budete rodit třeba na obilnáku nebo v bohunicích, tak musíte počítat s tím, že tam jsou medici, a hlavně jsou tam mladí Dr. co zrovna dostudovali
28. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
no a kde jinde bych měla rodit????? jejda teda.
28. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
ještě u milosrdných
28. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak na někom se to naučit musí :grinning: Co mám zkušenost s Bohunicema, tam se sepisují různé papíry před všema výkonama, třeba když tam jdu na kameru do střev,tak mi dají různé papíry, jak to bude probíhat, koho můžou informovat, co se může stát, vše se podepisuje, atd. :wink: Mě v tu chvíli asi bude jedno, kdo tam bude :grinning: Minule mě tam krev nabírala nějaká studentka, asi ce trvalo několikanásobně déle ta příprava a vše, ale byla v pohodě, určitě byla nervóznější než já, mě bylo zle a byla jsem ráda, že ležím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Milosrdný nechci to radši na poli. :grinning:

AHoj blani :grinning: no kamošce se stalo na obilnáku, a byla tam mladá kočena brala ji krev a ta sestřička jako se asi zaučovala tak třikrát u toho omdlela. :grinning:
28. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
tak už mám i teplotu :cry:
28. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Nicole a kolik máš? tak si šupni paralen není o co stát.
28. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
zatím 37,6...už jsem si ho dala ale ted jsem opět letěla objímat záchodovou mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
nicole a nebudeš ty náhodou těhotná??? :grinning:
28. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
že by :grinning: ale myslím že to bude nějaká střevní viroza :frowning2: doufám, že to přejde, ale jestli to budu mít i zítra,tak radši zajdu k Dr.
28. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Nicol jasný kdyby to nepřešlo tak utíkej k dr není to sranda, ale mylsím že to bude fakt jen virozka. já o vánocích taky měla průjem ale nezvracela jsem. ale je to naprd takovej stav a ještě navíc s malým že??
28. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
to jo...naštěstí přijde odpo ségra...muž chce abych šla k Dr. dneska, ale já bych do zítřka počkala, ale nevím jestli zajít k obvodákovi nebo na ambulanci do porodnice
28. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Nicole já bych asi zašla přímo do porodnice a taky bych šla dneska pokud tě to nepřejde. radši.
28. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
na obilnák se mi moc nechce na ambulanci po vašich zkušenostech...v bohunicích je taky taková nějaká ambulance?
28. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
V Bohunicích jsou taky :wink: I u Miloušů :wink:
28. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
jdu uspat syna, snad brzy usne a půjdu si taky lehnout a snad se z toho trošku vyspím...
28. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Jé Niki tak to je pitomí s tou virozou, ale třeba to bude jen tá jednodení a zítra bude dobře.

Já bych k Milošům osobně taky nešla, ale toť můj osobní názor :wink:
28. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Já jsme nějak sesmolila ten plán a mám tam všude , že kdyby to šlo tak bych si přála to a to a když ne, že budu respektovat jejich rady a doporučení jen , že chci být se vším seznámená a né , že jak jsme ležela jednou v nemocnic u svaté anny přišla sestra dala kapačku ani se neobtěžovala říct co to je atd......
28. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
to je dobrý misko, aspon budeš vědět co s tebou dělají a kdyby náhodou ztratili záznamy z porodu, tak jim můžeš říct co s tebou dělali...jako se to stalo mě v bohunicích 3 dny hledali spis z porodu, a pak ho najednou našli, jestli si ho spíš pak nedopsali...
28. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
:wink: Jasan taky jsme jim tam připoměla, že malá je nemocná a já mám cukrovku ať to mají pořád na očích :wink:
28. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jsem byla na poště, otevené jen 2 přepážky, lidí jak na Václaváku, až jsem byla na řadě a stála přede mnou jen jedna paní už u přepážky, tak z vedlejší fronty přišla asi 60letá paní a že mě pustí před sebe.... :sweat_smile: Tak jsem poděkovala, že už budu na řadě. Jsem se tam vyslíkla co to šlo a ovívala se tím papírem, a za mnou byl zrovna děděk, evidentně silný kuřák....blééééééééé :grinning: Ale co mě těší, konečně mi došel další balík z Aukra, župánek a svetřík, původně za 17 liber z Anglie, mě to stálo asi 250,- , teď ještě čekám na zimní bundu Cherokke za 31,- a končím s oblečením. Sice je až na roční dítko, ale nová bunda za ty prachy.... :grinning:
28. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se vám sem taky vetřu jestli můžu :wink:
28. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj, vítej mezi námi :wink:
28. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahojky peko vítej mezi námi. MY už se někde setkaly ne? Myslím jako na diskuzi :wink:
28. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj misi, loni touhle dobou jsem se vyskytovala někde v zamklinkách, taky si tě pamatuju, měla jsi nějaké problémy, tak jsem ráda, že se ti nakonec zadařilo :wink: , držím pěsti :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.