• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tak nakonec došel dom muž z práce...neměli tam lidi, tak šel v 14h domů, ještě že tak....už jsem dokonce snědla i nějaký jídlo a relativně v poho, akorát mám pořád zvýšenou teplotu :frowning2: tak snad to přejde, kdyby to stouplo, tak pojedu na pohotovost
28. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Nicol - tak ať jeti líp. :wink:
Já si dnes našla tyto kurzy, a zná se mi to super, mě se moc nechce chodit X týdnů pravidelně někam :grinning:
http://www.fnbrno.cz/article.asp?nArticleID=2239&nLanguageID=1 :wink:
28. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
AHoj blani koukám to není špatný. jen furt nevím kde budu rodit,a le to je asi jedno kde absolvuju ten kurz ne???
28. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Na Obilňáku mají toto, přijde mi to stejné :wink:
http://www.fnbrno.cz/article.asp?nArticleID=2238&nLanguageID=1 :wink:
28. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
teda..vy jste se tedy rozkecaly...
blanka.k.: vidim, ze mas podobny vkus na kocarky...tedy pokud me ma tehu pamet neklame - chtela jsi PP gt3, ze? u me tedy skoncil na 3.miste, ale byl ve vyberu :slight_smile:.. aha..uz to vidim..vybrala jsi quinny..tak jsem si odpovedela sama:slight_smile: ja myslela, jestli jsi nezvolila jednoho z mych favoritu, ze bych se nechala inspirovat..:slight_smile:

jinak o tom prenatalu to jsou nejake kecy,ne? dvd tam davaji!...jeste aby nebylo v cene :confounded:
28. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj, chtěla jsem PP, ale ty problémy s reklamací a podvozkem (nejen tady na MK) nás odradily. :frowning2: Ale pořád slintám, když ho vidím na ulici :frowning2: A co máš vybránno za favority? O tom Prenatalu je to prý tak, to DVD si sebou vzala holka, která chtěla natočit záznam z UZ ve 20tt, který platí pojišťovna, takže si zapltila jen to nahrání, protože nechtěla jít na 3D. Ale prý na 3D/4D dají vlastní... dnes to tam upřesnila :wink: Ale prosjitotu si beru i vlastní DVD :grinning:
28. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky všem i těm novým, vítejte.
tak jsem to zdárně všechno prozkoumala a dočetla, ale dalo mi to zabrat, velmi zajímavé.
Nikol: já měla asi něco podobného před 14dny a ještě ted kašlu, také jsem zvracela a měla 38,6 horečku, bylo to dost vysilující jen o paralenu a čaji, takže hodně sil a brzké uzdravení
Blani: moc zajímavé, taky jsem byli dnes v terénu, jak nám nabořili to auto, tak jsem to byli řešit a taky síla.
28. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky...tak hlásím, že je mi už líp, ale večer jsem měla už přes 38, tak mi kamoška co dělá na obilnáku řekla at se přijdu radši ukázat, byla jsem na pohotovosti na porodním sále a byla tam mladá Dr., která mě důkladně vyšetřila a mimi už má 380g :slight_smile: a všechno je v pořádku, prý střevní viroza ale málem si mě tam nechali kvůli tlaku, měla jsem 130/100, radila se s nějakým Dr. a ten řekl, že můžu jít domů, ale ptala se mě, že jestli se necítím dobře kvůli tomu tlaku, tak si mě tam nechají na pozorování, ale nechtěla jsem, nedokážu si představit, že bych strávila noc bez Tedíka, myslím si, že to bylo z toho stresu z Dr. a jak mi bylo zle, mám se pak domluvit se svým Dr. ohledně zvýšení léků....

sice už nezvracím a nemám teplotu, ale za to jsem skoro celou noc nespala jak mě bolí záda, fakt děs...ta bolest je fakt hrůza :frowning2: no jo první těhu bylo bezproblému, tak si ten nahoře řekl, že mi to dá ted se vším sežrat...
29. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky,

Niki tak je fajn, že jsi nakonec k tomu dr. zašla p¨řeci se pak člověk cití líp když ho někdo prohlídne. Já se taky zatím potkala jen se samíma dobrýma lidma na těch porodních sálech tak doufám, že tomu bude i dneska. Mě se za¨se motá od rána hlava asi taky ze zad jinak nic nenasvědčuje tomu, že by to dneska mělo být :wink: V krku už nebolí jen tá rýma :unamused:

Daly jsm e se do povlikání postýlky a nějak nám nejdou dát nebesa tak bude postýlka asi bez nich :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Peka tak taky gratuluji, že s epovedlo. No nám se povedlo, ale problémi nás neopustily, ale my bojujem a zvládnem to :wink:
29. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
jj...nebesa u nás byly taky problém, ale nakonec jsme to tam nějak dali i když nevím jestli správně :grinning:

ty jdeš dneska na obilnák? dneska tam má službu ta moje kamarádka :slight_smile:
29. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo jdu dneska na obilňák na ty porodní sály a jak se jmenuje tá tvá kámoška a nebo jak vypadá? :wink:
29. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak doufám, že je tam nakonec taky dáme :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
jmenuje se Petra Dokoupilová a je silnější postavy, snad bude milá, kdyby jsi náhodou na ni narazila :grinning:
jo a ta Dr. co mě včera vyšetřovala, mě v Bohunicích zašívala po porodu
29. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
jo a jinak si včera museli myslet o mně že jsem totální debil..nedokázala jsem se vymáčknout kolik je mi let :grinning: a pak se mě ptala jestli se s něčím léčím, tak říkám, že ne, a pak ji říkám že beru léky na tlak :grinning: no jo ženským na mateřské přestává pracovat mozek :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
A jsou tam myslím tím ty nebesa :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Dala jsem do alba, ale moc to nevinikne :unamused:

Takyjsem někdy u dr. za blbečka když nevím ani svoje rodné číslo :grinning: :grinning: Prostě tam dostanu zkrat :grinning:
29. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
blanka.k. - ja byla v prenatalu taky na tom velkem utz, co hradi pojistovna..cd mi dali..ale platila jsem 500kc..chces mi naznacit, ze to melo byt zdarma, jen si donest vlastni cd?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeste vaham mezi teutonia spirit s3 (rozumove skoro super, na pohled nic moc) a bumbleride indie (rozumove muze byt - jen bohuzel nema otocny sportak, nema rucni brzdu - to preziju a ma nafukovaci kola :frowning2: ), a vypada lepe a ma vetsi loznou plochu sportaku i vanicku)...blby je, ze teutonii bych musela hned objednat, aby stihla dorazit...
29. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zpátky z kontroly a nenechaly si nás tam :grinning:

Tak po pořadě malá ještě pořád není otočená tak snama doktorka začala mluvit o tom, že existuje nějaký hmat na otočení atd.... a že tam je právě doktor který to dělá tak , že mám počkat a domluvit se sním. Dr nám udělal utz a naznal , že to nepůjde máme na ten zákork málo plodovky a velké mimi odhad váhy je 3,400kg :grinning: :grinning: Tak nám nabídl, že se domluvíme na CŘ. Což jsem odmítla, že to chci vyzkoušet porodit normálně. Moc nám to nevymlouval, ale že by to tedy mělo být brzo takže jestly se nám to nerozjede samo což opět říkal po vyšetření na koze , že to vypadá nadějně CS 7 a jsme krásně nachystaný tak nastupujeme 4.1.2010 na vyvolání a slíbil mi, že ten den prostě malá půjde ven :grinning: :grinning: Takže žadné trápení třeba týden vyvolávání nic takového. I když v den vyvolání může být vše jinak malá se nějak blbě natočí či hodně moc přiberem tak nakonec se třeba císaři nevyhnem. :unamused:
29. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Nicol - to je dobře, že jsi byla u mudr. Aqť je ti už dobře :wink:
Míšo - tak to užž máš za pár.. :fearful:
Berta - pokud chceš nahrát nějaké vyšetření, tak je to za těšch cca 500,-,ale pokud jdeš na to 3D/4D(které si celé platíš) tak ti to nahrají zdarma :wink:
A co Jana? (janulev),doufám, že jsou v pořádku, má to už taky za pár
29. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Jo jo do týdne bude malá venku :wink:
29. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
takže to máš už za pár...ale obdivuji tě, že chceš rodit normálně, hlavně malá bude hodně velká, tak to bude síla, ale rozmlouvat ti to nebudu :wink: ale já bych do toho učitě nešla :unamused: měla bych strach, že mimi nevytlačím
29. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Nicol - ty jsi taky drobek hubený :grinning: Ale mimčo máš oprotui našemu větší, naše mělo před 5 dny 350g a jsme o 14 dní starší, tak mě to uklidňuje, já se bojím, aby nebylo po M. :grinning: Tak snad to nebude žádný obřík, jak by si M. přál...jsem mu řekla, že by si to porodil sám :grinning:
29. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Rodí se i větší mimča tak si řikám proč to nezkusit :wink:
29. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Jo a holky, můžete mi změřit rozměry těch nebes (myslím látky)? Jak je to široké, když se to rozvine a jak je to od vrchu dolů vysoké. Já teď maluju co potřebuju ušít, jaké velikosti, abych věděla, kolik látky koupit a nebesa nikde němají rozepsaná, jak jsou velká :wink:
29. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
blani a když mě Dr. viděla, tak zezačátku nevěřila, že jsem těhu, že nemám vůbec žádný břicho :grinning:

misicko na Mk byla diskuze kde holky rodily KP a prý v pohodě i když se našly i ty co to odmítaly, ale ta kamoška co dělá na obilnáku, tak říkala, že by do toho určitě nešla, a bohužel tam nedavno rodila diabetička KP a dopadlo to katastrofálně, ale to může i normální, ale vy to určitě zvládne....teda my všechny :wink:
29. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Nicol - to se nedivím, jestli je máš pořád takové jak na "srazu" :grinning:
Míšo - neboj, doktoři vědí co dělají,bude to ok :wink:
29. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Nici doufám, že katastrofálně není smrtí :astonished:
29. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Tu tvou kámošku jsme tam dneska neviděla.
29. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Bohužel jo...ale strašit vás zbytečně nebudu, bohužel jsem deformovaná tím co slýším od té kamarádky a taky od ostatních mamin, ale já si u prvního těhu nepřipouštila nic negativního a představovala jsem si jen jak mám mimi, taky byla výhoda, že jsem fakt o porodu vůbec nic nevěděla o nějaké první, druhé době porodní...a můj porod trval jen 3 hod :slight_smile:
ted mám větší strach protože už vím do čeho jdu ale taky si nepřipouštím nic špatného :wink:
29. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.