• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Nebylo to to šesti kilové mimčo?
29. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
jj...ale udělali blbej odhad váhy, řekli že má 4kg
29. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
O dvě kila tak to je docela drsný :astonished: :astonished: A to prenášela ne? Já budu myslet pozitivně a ono to dobře dopadne :wink:
29. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
určitě...má tchýně říká, že člověk nesmí mít žádný negativní myšlenky a všechno dopadne dobře :wink:

jinak u nás bude asi super silvestr...na muže taky něco leze :unamused: takže místo chlebíčků a sektu budeme chroupat suchý rohlíky a pít hořký čaj :frowning2: a to jsem se tak těšila na chalupu
29. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Miši,koukala jsem na tvoje fotky.
Možná máš jiný ty nebesa.
Já mám asi 10 cm od vršku ještě jeden tunýlek,kterým se provleče ta kovový tyčka)kovový očko) a udělá to nahoře takový kanýrek.
Tak na to mrkni,jestli to tam nemáte.
29. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Miši,takhle jsem myslela.
http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1211562
Ale,nezlob se,že se ti do toho pletu.
29. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Leo dík v jsme rádi za každou radu, včera tady byla kámoška na kafči tak nám řekla, co je blbě takže už se na tom pracuje :grinning:

Jinak v noci ze mě odešlo asi kousek hlenové zátky, ale jinak se nic neděje :unamused:
30. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po 11 v noci jeli na pohotovost, malý asi od 9 brečel v kuse s přestávkama a byl najezený, už ani nechtěl pít a přebaůlený byl taky, tak jsme nevděli co s ním je, jediné co nás napadlo, je bolest břicha, ale nevěděli jsme jak mu pomoct, zkoušeli jsme různé polohy ale nic moc nezabíralo, usnul třeba tak na minutku dvě a zas začal plakat(řvát), tak jsem volala na pohotovost, tak nám řekli at se přijedeme ukázat, tak jsme zaplatili 90,- a řekli nám, že nám nic není, jen máme plyn v bříšku a ten nás trápí, tak jsme dostali kapky
30. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
:unamused: Hani tak raději, že jste jely a malej je v pořádku a jsou to jen ty prdíky, to je stejně zajimavé jak na to ty mimča trpí :unamused:
30. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Hani - hlavně, že malý v pořádku :wink:
Nicol - u nás taky muž furt pije Coldrex a cucá pastilky na krk, ale furt musí kdesi přes den lozit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já dnes jela šalinou do Futura, dostala jsem doporučení na ten Kik, já ho měla zaškatulkovaný jako obchod Vše za 39,-, ale fakt jsem tam koupila bodýčko, je z pevněkjší látky než třeba z CaA, pak jedny manžestráčky a za 129,- osušku s kapuckou a žínkou. Jo a 4 malinatý teplejší ponožky za 89,- :wink: A to jsem si řekla, že už žádné hadry kupovat nebudu...jenže ono to bylo s ledním medvídkem, které můj M. miluje :sweat_smile:
Pak jsem byla v patře v nějakém obchodě s hračkama, ale ty ceny :sweat_smile: Výběr fakt obrovský, hodně od fi.Lamaze (nebo tak nějak....), která není moc levná, ale tam teda žádné slevy nebo tak po vánocích...a obchod totálně prázdný :sweat_smile: Měli i různé sady, tak jsem se koukala na modrou sadu s led.medvědem,...kartáč a hřebínek 300,-, teploměr do vaničky 300,-....zbytek už jsem si ani nepodávala :sweat_smile:
30. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
blanka.k.: prave jsem se vratila z futura, do kiku jsem tedy nesla, ale z tesca jsemneodolala 2 bryndackum a dvema boyckam s kratkym..jsem vzdy nadsena,kdyz objevim neco super barevneho, neb ty "vyblite" (pastelove) barvicky se mi moc nelibi...v tom obchode s hrackama jsem se taky divala, vyber fakt velky, ale ceny jak rikas hruza..(tedy dle meho)..ale aspon jsem omrkla kvalitu plen a tetra osusek od hyblera, super, ze jsem si mohla osahat, nez objednam pres net. a moc se mi tam libila jedna postylka, tedy spis periny a povleceni a vyzdoba...jenze jen to povleceni s mantinelem stalo 2.700,-, az jsem si to musela precist znova :slight_smile: fakt polstar a perinu meli nacenene zvlast..
30. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak na tu postýlku jsem taky koukala....nějakých 6000 nebo 7000....pak jsem si přečetla, že samotná postýlka stojí míň než to povlečení, jak to tam měli rozepsané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
ta postylka byla za 2.690, tj. stejne,jako to povleceni s mantinely..bez perin a bez matrace..hnupi..ale postylka je ted na rade, jen myslim, ze je jedno,jaka bude, hlavne at ma stahovaci bocnici..tak jsem zatim vybrala nejakou bukovou za 1450..myslim, ze by mohla stacit..klidne bych brala i nejakou pouzitou,ale nemohla jsem najit..a matrace kokos-pohanka by mela byt tak za 500-600kc...polstar s perinou vc. povleceni klidne pocka az na pristi zimu..
30. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Já chci taky ideálně s tou bočnicí, ale nějak jsme nenarazili na tu pravou :( teda jo, ve Studiu zdravého spaní, stojí 4200 :( Ale zas odtam máme my i troji naši známí ložnice a jsou fakt kvalitní....ach jo :(
30. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
A nechcete se kouknout po postýlce na net, já všechny tyto věci kupovala na netu a vyšlo mě to na 3tis. celej komplet:postýlka, matrace, peřinka, povlečení,nebesa,atd...

Hannah: já byla s Tedíkem taky na pohotovosti když měl 2 týdny, divně sýpal a tchýně mi říkala, že švagr měl problémy s dýcháním, tak jsme radši jeli, nakonec měl zaraženou rýmu a odsávali mu ji a on chudáček strašně řval, pak jsem tam s nim byla ještě 2x když měl horečky a nikdy jsem nebyla spokojená, takže jsem řekla, že už na tu pohotovost nebudu jezdit a radši počkám na svého Dr., jenomže člověk má vždycky strach...
30. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Nicol - můžeš mi kdyžtak hodit odkaz na tu postýlku, jakou máte? Já nechci kupovat něco co si nemůžu vyzkoušet, že je to fakt pevné, od kamrádky jsem dostala tip, ale je hodně tmavá a není 100% to co bych chtěla...takže pokud jsi s ní spokojená, tak sem s ní :grinning: dííííky
30. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Blani my kupovali tu nejobyčejnější, ale jsme s ní spokojení a je hezká, ale mají i se stahovacím bokem a spoustu jiných věcí, takže si to projdi a třeba se ti něco zalíbí.... :wink:
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=185882
30. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Děkuji, zkouknuto, ale úplně obyč. co bychom chtěli, tam nemají :frowning2: ale ceny dobré :wink:
30. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
nicole_11: vsak ja koukam na netu, to jen dnes v tom obchode jsem mrkla.. jestli mas nejaky tip, budu rada..u postylky ji myslim ani nemusim videt nazivo, staci ta stahovaci bocnice a nejaka svetla barva...nebesa nechci, matrace pohanka-kokos... takze cekam na tip:slight_smile:

jo a vy zkusene, jaky teplomer sakra koupit? do zadecku rychlobezku nechci, dudlikovy taky ne, a ostatni, co bych chtela - digitalni celni nebo usni, resp. 2v1, jsou pry dost nepresne...i kdyz me zaujaly, hlavne, ze meri za 1 sekundu..chjo, jestli budu mit takove dilema u kazde prkotiny, neporidim vse ani do pristich vanoc:(
30. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Já bych právě měla u postýlky strach, ž enebude stabilní, už nevím, kdde to bylo, ale v jednom obchodě byla ta postýlka tak rozviklaná, se divím, že držela při sobě... :sweat_smile:
mě by se líbila tato, ale s rovným vrškem, ne "dokulata" http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=185904
My doma máme klas.digi teploměr, jeden pro nás a druhý pro fretky, ale za ty roky jsem ho ani nepoužili, tak ho zdědí bublina :grinning:
30. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
bberta já to kupovala na tom www.batoleshop.cz, tak se taky mrkni

jinak teploměr máme digitální do zadečku a prý pro mimča je nejlepší, ale musíš vždycky odečíst 0,5°C, kamarádka ho má taky a jsme s nim spokojení
30. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Na tom batole mají fakt dobré ceny povlečení.... třeba tento tip http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=599098 :wink:
30. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
já naštěstí toto rozhodování nemusím řešit...vždycky se zeptám své kamarádky, ta má všechno načtený a podle jejich rad nakoupím nebo to udělám, tak jako když jsem začínala s příkrmami,atd... :slight_smile: ale samozřejmě ne se vším, některý věci si děláme podle sebe jak nám to vyhovuje
30. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
nicole: diky moc, vypada dobre, jen prosim dotaz - kdyz se stahne ta bocnice, kolik to ma na vysku od zeme? (tedy pokud mas variantu bez kolecek)..vysku pisou 101cm, ale ne, o kolik jde stahnout ta bocnice.. a v jake vysce jsou ty polohy? ja tak nejak doufala, ze se mi podari sehnat postylku, kde po stahnuti bocnice bude bocnice nebo matrace v urovni nasi postele, tak me to zajima..

ja to zatim moc nezkoumala, zatim jsem narazila na tuto: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=3
pry je buk lepsi nez borovice, tak nevim..
30. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojte holky, dneska sem šla k doktorce, pač mě pořád bolelo břicho, měla sem křeče a občas i tvrdý...no a už mě do práce nepustí, v pondělí si jdu pro neschopenku, tak ted budu s malým odpočívat :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky tak snad poslední fotka mega břucha je v albu :grinning: :grinning:

Hani doma je dobře budeš v klidu :wink:
30. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Z Darja nábytek má postýlku moje kamarádka a je max.spokojená :wink: I já na ní u ní koukala fakt super kvalita
Já se zamilovala do tohoto:
http://www.batoleshop.cz/katalog.php?kategorie=53609 :sweat_smile: zkusím se kouknout, kolik by vyšlo domácí ušití vč. těch kapsářů, atd....
30. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
koukám, že řešíte taky postýlky:slight_smile: včera sem nad tím seděla celý večer, ty lepší a větší sou dražší...chceme ušetřit, kde se dá, ale vše je tak drahý:frowning2:.....stejně ak přebalovák, potřebujem vyšší, sme oba vysocí, tak at se nehrbíme. ty pěkný a přijatelný cenově jsou nízký.....
30. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hani - tak tak, jen odpočívej. mě občas tvrdlo doma a často mě bolí a to jsem doma, tak jsem ráda, že jsem v klidu....práce není zajíc, neuteče...do důchodu se ještě napracujeme. teda jestli naše genereace nějaký důchod dostane :sweat_smile:
Míšo - pěkné, už se těším, až bude malá venku, co? :wink:
30. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Už se nemůžu dočkat :wink:
30. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.