• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
bberta my nemáme s bočnicí, takže ti neporadím, jinak my oddělali celou boční stranu a postylku přirazili k posteli, ale stejně bez efektu, protože do 4m Tedík spával v kolíbce a pak v posteli a od roku teprve začal spávat v postýlce, my přebalovák nemáma, koupili jsme si jen přebal. podložku a dali to na psací stůl, který jsme nějak nepoužívali
30. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
My taky použijeme psací stůl :grinning: A další jsem chtěla do koupelny, ale tam mám stolek s ručníkama jen 60cm široký, a ty přebalováky jsou 70cm, tak nevím :sweat_smile: A jakou koupíš tu podložku? takovou tu celoumývací? Koukala jsem na ten odkaz co jsi dala a tam jsou levné obyč. za 290,-, ale vršek mají látkový. Tak nevím. Jako chci na to dávat takové ty jednorázové podložky, ale stejně...
30. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
no já mám z ikei podložku a prodávají i na to potah a taky na to dávám ještě jednorázové podl.
30. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
takovou tu nafukovací? na tu jsem tam koukala...ale do koupelny potřebuju něco pevného, jelikož ten stolek je 40x60, takže to bude trčet přes okraje :sweat_smile: Ale koupila jsem tam na to takovou tu medvídkovou podložku :grinning:
Všem dobou noc, a kdybych se tu zítra neukázala, tak hezky oslavte Silvestra, a vše nej do nového roku. :wink:
30. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky holky,

Odpo jedem ke tchýni pak nakoupit a večer na chvilku ke kámošce tak tu nebudu takže žádné závěry , že rodíme cítíme se ůplně Ok

Jinak všem krasného Silvestra :wink:
31. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme koupili přebalovák takový ten s pevným spodkem, že ho budem mít na postýlce, ale nakonec ho máme daný v koupelně na pračce, máme takovou tu uzkou s vrchním plněním.A v pohodě.Když jdu prát tak dám přebalovák na vanu a je to.
31. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jinak holky přeji všem to nej do Nového roku a pěkného Silvestra Hanka, Petr a Matěj
31. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak my máme taky ten přebalovák s tím tvrdým na postýlku tak uvidíme kde nakonec zakotví :wink:
31. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Ať veselý a radostný je celý dnešní den,
nechť nový rok změní v skutek každý Tvůj sen,
ať hodně zdraví, štěstí a lásky Tě provází,
nechť ten, koho miluješ, Ti nikdy neschází.
31. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky,

Ať na vás v roce 2010 čeká krásné ,zdravé miminko a jen pohoda,zdraví a optimismus. :slight_smile: Martina,Ota,Dominik,Tobias
31. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Také všem přejeme vše nejlepší do nového roku pro vási vaše nejbližší. :wink:
31. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky holky tak jak jste včera slavily?
1. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky, všem krásný, zdraví a štastný Nový rok!!!!

no já nijak zvlášt, manža to nemá rád, tak trpěl, ale stihli jsme toho hodně, chvíli u švagrové, pak u kamaráda co má hospodu, tam se mi líbilo, nebylo tam vůbec zahuleno, dostala jsem jahodový nealko šampus, dobrý hnus, voněl hezky, ale sladký jak prase, nedala jsem to, přeslazená cukrovím a ještě toto, po půlnoci doma. Moc jsem nespala celý týden, tak se mi chtělo.
Co ty a oslava, je fajn, že se cítíš dobře :slight_smile:
1. led 2010 v 09:21  • Odpověz
navíc má tchýně dnes šedesát, tak tam jdem na oběd..., zase přežíračka. Ani se mi tam nechce, navíc, nejak prohlásila, že ona kluka nechce, že chce holku, tak mě to mrzí, ona sama má dva syny a dvě vnučky...
1. led 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj Pompila,dovol abych reagovala-presne vim jak ti je-tchyne ma 3kluky,prvni vnouce je Marian,to tak jeste nejak zvladla,a ted kdyz sme rekli ze bude zase kluk,tak to zklamani nedokazala zakryt,pak rekla manz.v kuchyni ze se tesila na holcicku.tak jak myslis ze bylo me....az sme tam byli asi za 14 dni tak se me ptala jestli sme si jisti ze to bude opravdu ten kluk...tak co chces :angry: .v dnesni dobe kdy se rodi postizeny a nemocny miminka,myslim ze muze byt rada ze se to narodi zdravy...no ne?Aty jsi v kolikatym?
1. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Holky někteří lidi nechápou , že pohlaví je jedno hlavně aby to bylo zdraví :wink:
1. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v novém roce :slight_smile: .
Teda starosti s prarodičama nezávidím, u nás jsou všichni rádi, že se vůbec zadařilo a pohlaví nikdo neřeší, hlavně aby bylo všechno v pořádku a oba jsme byli zdraví. Věřím, že vaši na to taky přijdou, až bude malý na světě :wink:
1. led 2010 v 11:57  • Odpověz
to doufam,a i kdyby ne,veset se nebudu :grinning: .
1. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, my byli doma, koukali na filmy, hráli desk.hry v pelechu a cpali se jídlem. O půlnoci jsme si připili jahod.šampaňským, a koukali z okna na ohňostroje, když venku tak lilo :grinning: Dnes nějak spím, jsem nějaká nachípaná a muž likviduje zbytky jídla od včerejška :grinning:
Naštěstí mám neshcopenku a k rodině nemůžu moc jezdit, takže mám klid a nemůže mi do toho nikdo kecat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak malý se vzbudil kolem půl 12, tak jsme ho přebalili a nakrmili a asi minutu před půlnocí jsme byli hotoví, tak jsme si nalili kolu a s Matějem v náručí jsme si připili a pak koukali z okna na petardy, spát jsme šli asi kolem 1
1. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Ted jsme přišli z venku byli jsme se na Mendláku podívat na novoroční ohnostroj
1. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Já vubec netušila , že nějaký ohnostroj byl , škoda o půl šesté jsme odjížděly z města. Tak jindy :wink:
1. led 2010 v 19:53  • Odpověz
lojzina: ahojky, no chápu, je to krutý, neuvažují jak nám to ublíží, ale my jsem silný holky!!! Jsem ve 20 týdnu a ty?
Jahodové šampáno, no dobrý hnus, :grinning: měla jsem ho taky, zlatááááá Bohemka.....
2. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Mě to jah.šamp.překvapilo, tzv. Rychlé špunty neměli, tak jsme vzali toto a mě to chutnalo, i muž si přidával :sweat_smile: Ale je fakt, že jsem silně závislá na sladkých věcech... :grinning:
2. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Holky nevíte někdo něco o Janulev už tu dlouho nebyla?
2. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Míšo, nevím nic, ale nějak o vánoích mi psala mail, tak jí zkusím písnout, jestli jsou ok. :wink: Ani na BRM nechodí. A co ty? Ještě 2v1? :wink:
2. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Pompila,ja jsem 31tt......okousicek dal :slight_smile: .pisete tady o tom sampusu-uplne se me sbihaji sliny,ja se to naucila pit v byv.praci s jahod.dzusem-mnamka!
2. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Dobré ráno všem, hned po ráno o chlastu....jj, ach ten šampus, my ho máme s mamkou a s rodinou s mé strany moooc rádi, zkoušíme ho se vším, ale je fakt, že s lesníma jahodama je NEJ!!!!!!
3. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, vítám tu nové tváře, dlouho jsem tu nebyla, byla jsem v nemocnici.

Blani ty otisky na nožičky a ručičky jsou super, má to kamoška vystavený a je to bezvadný. :grinning:

miši tak co ještě jsi celá????
3. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky, my se tak dneska krásně vyspaly , že už dlouho ne a dlouho nevyspíme. Je to šilené, ale dneska jsme poslední den ve dvou a od zítřka už budeme tři nějak tomu pořád nemohu věřit :astonished: :astonished:
3. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.