• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Blani určitě jí pisni :wink:

Suny tak co dneska líp?
3. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Mišicko teda to je fakt neuvěřitelný, musíš mít uplně užasný pocity a taky trochu strach že????
zvládnete to na jedničku holky naše šikovný. :grinning:

Dneska se mi ještě motá hlava, když vstanu tak to břicho ještě trochu cítím ale asi to je normální stav, spíš jsem ještě chytla zánět spodku. :frowning2: :frowning2:

já se spíš trochu bojím že už tři dny malej kope jen fakt uplně malinko a to kopal fakt hodně před nemocnicí tak nevím co to je.
3. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Hlavně, že kope horší by bylo kyby jsi ho vůbec necítila. Tak odpočívej a odpočívej :wink:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz
No pocity už jsou hodně rozpolcené začiná převládat strach z toho co nás čeká.
3. led 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Miši tak to chápu, to je jasný ale neboj vše bude ok. no cítím ho mín no. tak nevím jeslti už třeba není velkej že ty pohyby budou menší a menší, hned panikařím znáš mě. je to naše srdíčko a moc se o něho bojím.

ty jo miši ty budeš zítra maminka to je úžasný. :grinning:
3. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Já vím taky hnedka panikařím když se cokoli děje a nebo neděje :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Míšo - teda, tak to už jsi úplně ve finále... :wink: Zítra na vás budu myslet a držet palce.
Suny - mě malej začal kopat vpůlce prosince, přes vánoce to byly kopance a otočky, že jsem kolikrát nahlas vyjekla, jak jsem se lekla, a teď týden, jak když utne, kope úplně minimálně, sotva to cítím a to musím ležet na zádech večer v klidu, tak když si přiložím ruku, tak cítím, jak občas kopne nebo se nějak pohne...ale jak píše Míša, hlavně, že ho cítím, ale je to takový divný pocit, celý den nic, večer 3x otočka a zas klid :sweat_smile:
3. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Holky i já to tak měla jeden čas tři dny mě malá kopala až to bylo nepřijemné a pak najednou nic nebi parkrát za den tak už jsem začala být nervozní.
3. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky..tak já se hlásím po menší odmlce, byli jsme na chalupě přes víkend a super...jinak silvestr jsme oslavili doma a málem jsme to obrečeli s mužem, fakt jsme někam chtěli jít ale neměli jsme hlídání :unamused: minulej rok jsme byli taky doma, ale to jsme byli ještě tak v transu s Tedíkem, že jsme si to užívali, ale letos jsme měli slinu někam vyrazit, ale 2 skleničky sektu jsem si dala, tak aspon něco a ve středu vyrážím se ségrou na dámskej večírek a kouknout se na striptýz, už jsem rok a půl nikde nebyla nebo spíš na diskotéce, tak se těším :slight_smile:
3. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Tak to mě nějaké večírky nechybí... teda spíš co jsme v Brně ty 4 roky, tak jsme nikde nebyli, akortá s klukama občas zajdeme do hospody (teď už nemůžu, že :sweat_smile: ), na zábavě u nás na dědině jsem bbyla před cca 7, 8 lety počítám naposledy a na vejšce s lidma z kolejí před 5 lety minimálně, na diskotéce, chodili jsem do jednoho klubu na Českslovenskou diskotéku. :wink: A Silvestra jsem slavili s lidma akorát v roce 2000 a 2006, jinak vždy ve 2 :wink:
3. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Já už taky nikde dlouho nebyla a už se těším až po šestinědělí aspoň na jeden večer vypadnem. I když každej mi řiká, že se od malé nebudu chtít hnout tak uvidíme :wink:
3. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Tak to my s mužem zase máme rádi noční život, ale ted už potom taky tolik neprahneme, ale jednou za čas rádi někam vyrazíme si zatancovat....no já šla poprvé večer někam, když měl Tedík 8m, s nim to večer bylo dost náročný, byl strašná přísavka a stejně jsem na diskotéce nebyla, protože jsem kojila po 4h,takže jsem se těšila jak si zapařím až nebudu kojit a najednou bác a byla jsem opět těhule, takže mě to občas štve, že nikam nemůžu, říkám si, že jsem ještě docela mladá abych seděla jen doma, samozřejmě nechci pařit každej pátek jak dřív, ale 1x za 2-3měsíce by se mi líbilo :wink: no uvidím jaký bude druhý mimi :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky tak my jdem na to už ted je mi špatbě od žaludku :unamused:
4. led 2010 v 05:27  • Odpověz
Míšo - myslím na tebe a držím apalce, doufám, že už to máš za sebou.... :wink: a hlvaně že jste ok. Stejně si to přečteš bůhvíkdy, ale tak prostě tfuj tfuj, hodně štěstí :wink:
4. led 2010 v 16:28  • Odpověz
No já doufám, že to bude mít rychlý jako já to vyvolání...já porodila 3hod. po vyvolávačce
já zkusím napsat té kamošce co dělá na obilnáku, jestli už mišička porodila :slight_smile:
4. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Tak kamoška mi napsala, že mišička už porodila, nakonec šli na císaře, ale víc toho nevím...
4. led 2010 v 17:52  • Odpověz
jejda, tak snad jsou v pořádku. Díky za info :wink:
A co ty? jak je? Co pupík, už nějaký máš? já se dnes zas vyfotila, dokonce jsem se i narvala do šatů vel.S, ve kterých jsem se fotila ve 3.měsíci, dokonce jsem je i zapnula (jsem si říkala, že to kdyžtak dodlám ve photoshopu, když je nezapnu, narvala na sebe lodičky (zapnout je byl boj)... viz. album :grinning:
4. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky,

taj jsem se na jiných tematech dozvěděla,že Míša porodila CR.
Holčička je Verunka.
Je to na Vyškovačkách,míry a váha.
Má to úspěšně za sebou.Hlavně,aby byla Verunka v pořádku.
Už se těším,až se s náma podělí o informace. :slight_smile:
4. led 2010 v 18:22  • Odpověz
ahoj holky, jee tak je zase o jednu Verunku vic na svete, moc moc misicce gratuluju :slight_smile:
4. led 2010 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Nejkrásnější ze všech dárků vkládá život do kočárku. V jednom z nich teď sladce dýchá naše štěstí, naše pýcha. Oznamujeme, že dnes v 12.30 na svět vykoukla Veronika Bukalová s mírami 3780g a 48 cm a je krásná po mamince.

Tady máte od nás z diskuze info o Míši. Lucka
4. led 2010 v 19:17  • Odpověz
juuu 3780:slight_smile:)
4. led 2010 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, díky za upřesňující info, malá je teda kus, tak doufejme, že je v pořádku. :wink: To mám hned lepší náladu. Já dnes nějak uklízela věci oc jsou mi malé a teď mám tvrdé a bolavé břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, dobře mi tak, vím, že úklidu se lepší vyhýbat :grinning:
4. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahojky holky, pár dní jsem tu nebyla. Před svátky jsem byla zase v nemocnici a od té doby to není nejlepší, ale stále jsem 2v1, prostě malýmu se teď nechce na svět...v bříšku je prý lépe :slight_smile:

Koukám, že Míša už nám taky porodila :slight_smile: Gratuluji k Verunce a přeji, aby dělala jen radost a krásně rostla...

Hannah tobě také gratuluji k malému. škoda, že jsem to nevěděla. Ten den, co se vám narodil, tak já ležela v nemocnici...pustili mě až týden před vánocemi, jsem se mohla přijít podívat :slight_smile:
5. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Jani - hlavně, že jste oba v pořádku. A Filípek je rozumný dítko, počká s příchodem až bude hezky, mě by se do tohohle počasí taky nechtělo :grinning:
Dnes jsem byla na nákupech, juj, to jsou všude slevy. Třeba na Masaryčce v outletu jsem koupila M. mikinu z 1500 na 440,- :wink: A pak nějaké drobnosti pro maléhoa, ale už se snažím vyyhýbat oblečení obloukem, jinak toho budu mít jak pro trojčata :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem četla o mišičce moc gratuluju a snad bude v pořádku i s malou. :grinning:

blani ty jsi tak utrácela??? :grinning:
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Suny - jsem si říkala, že už koupím jen nějaký ten overal na cestu z porodnice, ale ne chlupatý zimní, prostě na jaro.... no a ten sjem skoupila, je a la gepardek i s ouškama (manžel podobný viděl na dítěti od jeho koklegy a nadšeně mi to doma popisoval) a pak jeden fakt chlupatý zimní na větší mimčo a la hnědý medvěd. M. má narozky, tak mu to schválně dám se slovy, že to je jen obal dárečku, na ten si musí počkat do jara :grinning: A pak fleesovou mikinu a svetr za necelou 100,- v CaA :sweat_smile:
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
tak to je krásnej dáreček. tak to jo já jsem ráda že jsem měla skoro všechny věci na oblečení do 25tt protože kdybych to nechala na tedka tak asi nic nekoupím. nateklý nohy, dneska celej den spím a do toho ta nemocnice. takže jsem ráda že už to mám všechno. už máme zamluvený i kočárek ted jen monitor dechu a kosmetiku a je to. už máme i vypraný avyžehlený, mamka mi to udělala přes vánoce.
5. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Suny - přesně tak, taky mám obavu, jak budu fonět v 8., 9.měsíci, když už teď funím a spím pořád :sweat_smile: A hlvně ty výprodeje jsou super...Já mám cca 90% oblečení ze slev, co jsem si spočítala tak jsem ušetřila cca polovinu ceny (ale je zas fakt, že za plnou cenu bych to nikdy nekoupila, hlvaně věci v Nextu a pod.značkách :sweat_smile: )
5. led 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
Blani já mám hodně věcí od kamošek nebo z bazarů ale samo i nový věci máme a taky hodně z netu. výprodeje super ale já se nikam ted nedokopu. začínám 8 měsíc a jsem uplně hotová. je teda fakt že dneska jsem uplně mimo a nějaký slevy by mě mohly vlézt na záda. jsem se ted najedla a už se mi zase zavírají oči.
5. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Tak v tuto chvíli to vidím stejně, mám tu horkou čokoládu, puštěný radiátor na plno, okolo bordýlek, co sjem chtěla dnes zlikvidovat, a ležím v plechu a za chvíli to asi zalomím. Do centra jsem musela pro dárek pro M. a do lékárny, ve ketré berou takocé dárkové poukázky, tak sjem si pak prošla město a bylo nakoupeno :sweat_smile: Zítra se chystám na obhlížení látek na postýlku, nebesa, zavinovačku, koj.polštář. Dnes jsem na jednu padla, ale 180,- za metr za obyč.látku (jednobarvenou?) za ty prachy pořídím super satén na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.