• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
blani my jsme koupili krásný látky u špalíčku tam je takovej obchod a super kolem 60kč tak se tam zkus podívat.
já teda určo nebudu mít ani mantinel ani nebesa ale jen povlečení na peřinku. seš dobrá mě to šila mamka na tohle jsem levá. já se přejedla a je mi pěkně blbě.
už máme zamluvenej kočárek jsem z něho unešená.
5. led 2010 v 15:25  • Odpověz
A který? ten co máš v albíčku? Neboj, já taky nešiju, ale mamka je krejčová, tak dostane úkol :grinning: A myslíš ten obchod, jak se jde z Masaryčky do kopce ke Špalíčku tak napravo (jen tam ještě nějaká prodejna s hodinkama a pekárna před tím....) :wink: Okolo jsem dnes šla a nevlezla tam, rpotože jsem spěchala...
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
jj blani to je ten obchůdek je na patro a nahoře mají fakt hezký látky mrkni tam až budeš mít čas. :grinning: jiná barva černo šedo zelená. jsem do něho uplně zamilovaná. :grinning:
moje mamka mě to taky ušila a vyprala a vyžehlila věci. já jsem jak sud protože mám 16 kilo nahoře a otoky.
5. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Tak to máš krásnou kombinaci, mě se líbí hrozně tento kočárek a buď jen černo šedý nebo přesně jak říkáš s tou zelenou :slight_smile:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/gt3-sportovni-kocarek-peg-perego-p2519/ :wink: U toho našeho měli v kompletu na výběr 2 barvy a i kdyby ne, tak celkem jsou 4 a nic moc :(
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky...no tak mě začal leden což znamená zkouškové období :frowning2: takže šprtám, pišu eseje, no fakt zábava :confounded: je u nás tchýně s tetou a starají se o Tedíka abych se mohla učit a taky mi vaří :slight_smile:

a kdy spácháme nějaký ten obídek v té hezké restauraci :wink:
5. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahoj Blani, ještě mají za dobrou cenu látky naproti knihovny ve městě, je to rohový barák a je tam současně vchod i do papírnictví.My jsme tam kupovali látku na kapsář.
5. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Nicol - spáchat to můžeme kdyokliv od příštího týdne, tento se mi nějak nakupil :sweat_smile: Tak přijímám návrhy. A kdo všechno dojde/dojede? Holky, hlaste se!
hani - asi vím, napravo je malý papírák a nalevo asi rok otevřené látky a povlečení....a naprotoi byl naprosto příšerný Albert :sweat_smile:
5. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Příští týden můžu taky kdykoliv, takže já určitě přijdu pokud neonemocním já nebo dítě...
5. led 2010 v 17:34  • Odpověz
autor
blani já ti ten kočárek pošlu jen najdu odkaz ju???
5. led 2010 v 17:40  • Odpověz
5. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Tak ta barvenost se zelenou je fakt nejhezčí :wink:
5. led 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
jj mě se líbil viděla jsem ho na živo a fakt super. tak ho máme zamluvenej ještě přijde taška a můžem si ho vzít.
5. led 2010 v 18:06  • Odpověz
A to máš přes ten web? nebo jste ho koupili v kam.obchodě?
Jak je to stím gluk.testem kolem 25tt? Ten se dělá teda jen na Obilňáku? A teď holky na jiné diskuzi psaly, že se pak musí mezi jednotl.odběry jn sedět, max. jít na WC :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
blani koupili jsme ho v kamenným obchodě. ale je to poslední ta barva se prý už nebude dělat.
blani mě ho dělali na obilnáku. musíš tam pak bud sedět nebo můžeš se jít projít jak ti řeknou.
5. led 2010 v 18:20  • Odpověz
no já na něm nebyla při prvním těhu ale kamoška jo a říkala že teda síla, celý den jen blila z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se na to fakt netěším, tentokrát asi budu muset :unamused:
5. led 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
nicole mě to nepřipadlo tak strašný ale někdo prý zvrací no je to hnus ale dáse to vydržet.
5. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Já jsem na tom testu byla před 2,5 lety, to ho ještě dělali v Řečkovicích, a vůbec mi to nevadilo, bylo to mňam slaďoučké :sweat_smile: A normálně jsem se šla po vytipí projít ven, právě že si nepamatuju, že by něco říkali o pohybu....Ale teď nevím, včera jsem si dala oběd a malou Kofolu a musela jsem na vzduch (ale spíš z jídla než Kofoly :sweat_smile: ) , jak mi bylo bléé :sweat_smile: Ve čtvrtek mám poradnu, tak tam určo vyfasuju žádanku a můžu se začít těšit :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
blani já si myslím že ji vyfasuješ. :grinning: ale já to taky dala a docela v klidu no ale nic moc dobrýho teda. :grinning:
5. led 2010 v 18:48  • Odpověz
no kamoška totiž hodně trpěla na nevolnosti a tam se musí jít na lačno a proto jí bylo tak zle, takže mám strach, protože mně taky bývá zle a musím se ráno najíst abych byla v poho...
5. led 2010 v 18:57  • Odpověz
no já na to tenkrát nešla, protože je to prý povinný od 25let takže jsem se tomu vyhla ale ted tu žádanku taky vyfasuji :unamused:
5. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Suny - no já určo budu muset jít, jednak mě už na to ta mudr. poslala před 2 lety, jednak máme cukrovku v rodině a taky jsem starší než 25, odkdy se prý má posílat. :sweat_smile: A myslím, že mám docela šanci, že tam cukrovka bude, to bych se ani nedivila, takže tam určo půjdu :wink: A prý se už ale nepije moc toho sladkkého,a le jen 3dcl, takže pohoda :wink: Já si myslím, že jsem před těmi 2 lety pila buď 2x0,5l nebo i víc :wink:
5. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
nicole já taky nemůžu vylézt z baráku bez snídaně ale šel tam se mnou manža a byla jsem moc ráda.
5. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Blani jo to je on.Jinak já bych přišla, ale moc se mi nechce se smýkat s kočárem do té restaurace, nebo plánujete jít někam jinam??Příští týden zatím nic nemám.Jo nevíte co je s Jančou, dlouho tu nebyla a taky má termín v lednu jak Míša, tak jestli už taky nemá po.
5. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Janča psala o stránku zpět, že měla problémy,ale zatím je 2v1 :wink:
5. led 2010 v 19:20  • Odpověz
No já když jsem byla, tak jsem pila 0,5l za 5minut a pak mi po 2hodinách brali krev, udělalo se mi tam špatně, ale mě bývá špatně, polilo mě horko a zamotala hlava, což se mi občas stává.A to jdu po šestinedělí na kontrolu a můj když byl vracet glukometr, tak mi říkal, že to budu muset pít znovu.
5. led 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
já myslím že to holky zvládnete já pila tak 3dcl naráz a dobrý. první půlhodku jsem myslela že hodím šavli a ke konci jsem omdlívala ale dobrý. není to fakt tak strašný. :grinning:
5. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Mě sladký snad vadit nebude, ale co mi zvedá žaludek jen při vzpomínce je vypití 4l hnusně slaného roztoku na pročištění střev... to vždycky dám tak 2 litry a zbytek nepiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
aha tak to bych teda asi nedala. holky já zase snědla rohlík a půl a je mi zas blbě co to je???
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ahojte,
mišičce obrovsá gratulace k malé Verunce :slight_smile: hlavně at jsou holky v pořádku :slight_smile:
já si dnes šla pro neschopenku. vycházky mám od 14-18. chodí kontroly? proč nejsou celý den:slight_smile:
četla jsem tu o srazu, který plánujete, sice sem moc nechodím, ale když budu moct jít s váma, budu ráda :slight_smile:
5. led 2010 v 19:33  • Odpověz
ja byla na vinicni, urcite to delaji i jinde.. tam je to odber, vypit pul litru do 10minut, a po 2hod znovu odber...tu glokozu tam citronuji, takze je to pitelny,, mne to chutnalo:slight_smile: dala jsem to na ex, chodit se fakt nesmi, resp. je to na tobe, nejsi tam uvazana, ale zkresluje to vysledky..zato je dovoleno piti, coz je podle me blbost, to preci musi redit a taky zkreslovat vysledky?? blbe mi bylo az na ceste domu, ale to z hladu, nejsem holt zvykla byt na nohou bez jidla..jo a rekla jsem i o odber krve po 1 hodine, doporucuji...
5. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.