• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
ale když to dáme dohromady dřív, objednám to klidně zítra, v pátek,... :wink:
6. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
blani a co a kde a jak objednávaš??
6. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Suny - náhodou jsem narazila na tento web a mají tam levné plínky s obrázkama (i teda bílé), já koukala v obchodech, 3ks mám doma od mamky (kupované na vesnici v místním obchldku) za 38,-, v kam.obchodech jsem je viděla kolem 45,-, tak jsem si říkala, že si objednám něco, tak si říkám, že když už tam objednávám, tak jeslti něco nechcete, abyste nemusely platit pošotvné, předat vám to pak můžu v centru nebo si můžete dojet, když musím být skoro pořád doma :sweat_smile: http://www.baby-eshop.cz/dotaz/?dotaz=tetra&=%26%23187%3B&search=yes&uniqserch=111281728
6. led 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
ajo tak to plínky já mám spíš nemám ty kalhotky tak nevím ty ještě musím sehnat.
6. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Myslíš jako takové ty látkové nebo jak se jim říká? :sweat_smile: tak to neporadím, já budu kupovat "pemprsky" :sweat_smile:
ještě koukám, že tu mají docela levné zavinovačky :wink: http://www.baby-eshop.cz/dotaz/?dotaz=zavinova%E8ka&=%26%23187%3B&search=yes&uniqserch=1295717787
6. led 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
no já myslím jako kalhotky na látkový plínky nevím jestli je budu používat ale jedny bych doma asi mít měla.

ty zavinovačky to je dobrá cena. to je pravda, já jako taky budu chtít pemprsky ale kdyby náhodou tak to chci mít doma. vypraný je mám tak uvidíme.
6. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Suny - no toj e fakt, že kdyby něco, tak by bylo dobré jedny doma mít :sweat_smile:
Holky, kdy dostanete rodný list dítěte? Mě teď končí roční šalinkarta...tak přemýšlím, jeslti koupit roční a až se malej narodí, tak si nechat za ni vrátit část peněz a vyřídit si hned tu zadarmo jako doprovod....nebo koupit si čtvrtletní s tím, že v 8., 9.měsíci už tak moc nikam jezdit nebudu a budu používat lístky (jenže na ty nejsem zvyklá :sweat_smile: ) než si vyřídím ten doprovod. Tak doufám, že RL dostaneme nějak brzo :sweat_smile:
6. led 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
blani tak to taky nevím, nevíš jeslti ten doprovod zadarmo platí i treba na 3 pásmo nevíš??
6. led 2010 v 18:53  • Odpověz
tak podle webu DP jen 100 a 101 :frowning2:
v zónách 100 a 101 jeden průvodce dítěte do věku 3 let (tj. do dne, který předchází dni 3. narozenin). Věk dítěte se prokazuje průkazkou IDS JMK s bezplatným kupónem vydanou dopravcem; :wink:
http://www.dpmb.cz/jizdne.asp
6. led 2010 v 19:17  • Odpověz
blanka.k.: a oni vraceji penize, kdyz si koupis rocni? ja bych si koupila asi ctvrtletni, RL by mel byt do par dnu, a stejne, v tom 8. a 9. asi uz moc pojizdna nebudes, resp. to zachrani listky...
jo a pisnu ti do IP, co bych chtela, snad jeste dnes:slight_smile:
6. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Jojo, měsíční, čvrtletní i roční kupon se dá vrátit a strknou si asi 30,- + pak % podle toho jakou část roku jsi na něj jezdila...někde to vyhrabu :wink:
http://www.dpmb.cz/jizdne.asp úplně dole odkaz na Smluvní přepravní podmínky IDS JMK platné od 28.6.2008 ve formátu PDF ... :wink: a pak na straně 6 :slight_smile:
6. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
aha takže my co jsme třetí pásmo to jako zadara mít nebudeme? to je hezký jsou to mrchy teda. bych to řekla hůř.
6. led 2010 v 19:40  • Odpověz
gratuluju maminám, co už porodily, nebo mají nějaká vyšetřená za sebou.

blani: já bych taky do těch plínek asi šla,ale jen tak 5ks a chci se přivtěřit na ten sraz, jestli můžu. Taky jsem vám to tady chtěla navrhnout.
dobrou noc
6. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak s šalinkartou je to tak, že je to na tři roky dítěte od narození a může na to jet kdokoliv kdo bude doprovod dítěte a je to na zonu 100 101

Jinak Blani v porodnici za tebou hned přijdou ohledně RL a do 14 dnů si ho vyzvednete, ale je třeba aby se tam šel manžel podepsat, ale mají to i dřív.Já jsem tam volala, jestli tam jsou mezi svátkama, protože nám 14dní vycházelo mezi svátky a paní mi řekla, že už to má hotové, jen to nemá nachystané na vyzvednutí a datum vyhotovení na RL je 15.12. a to se malý narodil v pátek 11.12. a hned tam za mnou byla paní.
7. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Jinak samozřejmě když pojedu bez malýho tak si musím koupit lístek
7. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojte holky, koukejte, co našla já :slight_smile: http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/vse-co-je-z-latky/latkove-pleny-a-osusky
sice píšou, že i za osobní odběr berou 30 kč, ale pořád se to dá :slight_smile:. se mně líbí s těma autíčkama pro malýho :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
hanka.: a ty se chystas do nebovid?? jestli jo, tak ze bych te oslovila :slight_smile:
7. led 2010 v 16:29  • Odpověz
aha, ono je to kousek, tak bych se tam mohla vypravit sama:slight_smile: par vecicek bych si u nich jeste vybrala..
7. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Hani - na tenhle obchod jsem taky dostala tip, ale zeovna ty látkovky jsou levnější na tom druhém teď v akci. Někde zkopíruju, co jsem tu psala do IP, co mi raddila kamrádka, kupovala před cca 5 měsíci vše na netu a dost to hledala, tak mi pak psala co kde,.. :grinning:
na fusaky a koš na pleny ... detskydum.cz
hyg.věci, a taky tyhle pleny atd... nunynek.cz
matrace, povlečení (má odtam se žirafkama), chrániče matrací, zavinovačky,... babymarket.cz
a postýlku má z darjanabytek.cz :wink:
7. led 2010 v 19:33  • Odpověz
A dostala jsem dnes žádanku na ten GTT a přímo na Viniční...to ani nevím kde je, ale je tam psáno MHD spojení, se 2 přestupama :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu vygooglit, kde přesně to je :confounded:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
blanka.k: na vinicni jsem byla na GTT, chodim tam i k doktorum, je to konecna 13. kdy tam jedes? nemusis se bat, je to pitelny - sestra hodna, tu glukozu citronuje :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Berta - objednám se zítra ráno, měla bych jít koncem ledna ještě před další poradnou...doufám, že ani tam nedávají megakotel toho pití jak dřív :sweat_smile: akortá jsem dostala A4pokynů, ale není tam, jak je to se sladkostma předtím...jen, že 12hod, předtím nejíst a pít jen vodu :sweat_smile: Rozhodně nejsem jak důchodci, co se půl roku sćpou a pak týden před odběrem drží dietu, to fakt nechápu :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
ahojky..tak já dneska byla na velkém UTZ a všechno v pořádku, tak jsem ráda :slight_smile: zítra jdu ještě ke svému Dr. a pak se chci kouknout do města na nějaký ty slevy, ale pro mimčo asi nic nepřikoupím, mám hodně věcí po Tedíkovi, které třeba měl jen párkrát na sobě, možná nějaký dupačky přikoupím a nakupovat budeme až se mimčo narodí...

a zítra jdu na masáž pro těhotný, tak jsem zvědavá..
7. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
blanka.k.: davaji toho pul litru, ale mne to fakt chutnalo, klidne bych zvladla i litr:slight_smile: obecne by se to se sladkostmi den predem nemelo prehanet,ale je pravda, ze v tech pokynech o tom nic nepisou.. ja jedla sladkosti normalne i den predem coko, par kousku buchty, nejaky kolac,..ja se s tim neparu:slight_smile:
nevis, jakou ma kamoska presne postylku a jestli je spokojena?

ja nakonec zbytek vecicek objednavam: hlavne kosmetiku bubchen na www.caryfuk (osobni odber na cejlu), zbytek (hygiena, kosmetika, odsavacka hlenu,..) na www.diskontlekarna.cz (osobni odber majdalenky), nevyplati se mi platit nikde postovne, kdyz chci jen par veci - pocitam tak 500+1500kc.
a postylka bude taky z darjanabytek....tak kdybyste si tam, brnandy, nektera vybrala, rada se podelim o postovne a klidne pak dovezu.stejne tak kdybyste nekdo chtel pohanko-kokosovou matraci za 570kc, pak uz to bude snad vsechno :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Berta - mě sladké taky chutná, tak snad to bude ok, taky jsem zvykklá si dát po obědě čokoládu, večer na svačinu koláč :sweat_smile: Myslím, že kamaráka má tuto: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=45 :wink: protože má úplně obyč, ale není to tato: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=1 a jiné tam mají různě tvarované vršky, atd. A spokojená je maximálně, a matraci má právě nějakou tu kokosovou :wink: Já nad touto postýlkou taky přemýšlím...i nad tou matrací
Nicol - gratuluji k dobrým výsledkům :wink:
7. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
blanka.k.: ja jsem zavislak jak na sladkem, tak na ovoci, a cely den s omezenym cukrem bych nevydrzela..a v pokynech to nebylo, tak co:slight_smile: ja chci laura 2 - se stahovaci bocnici, pry je stabilni i pri sundani cele bocnice, coz se bude v prvnich mesicich hodit (prirazime k manzelske posteli). budou ji mit pry za 14dnu, tak stejne jeste neobjednavam..pokud se rozmyslis, dej vedet, ja bych ti ji pak dovezla - bydlis nekde v krpoli,ze? matrace tady maji jen kokosove, tu pohanka-kokos chci z http://detska-prodejna.cz/produkty/matrace//matrace-pohanka-molitan-kokos/75.html (570kc+120postovne).
8. led 2010 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky, chtela jsem se zeptat kam pujdete nebo jste byly na odberech na cukrovku? vubec nevim jak to zvladnu, na lacno, celej den nejist a 3krat odber :frowning2:
8. led 2010 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Pohonka-kokos mi doporučila v jednom babyshopu, nevím,jeslti jsem to tu psala, ale prý ten tvrdý kokos pro malé mimčo a až bude větší, tak obrátit naopak na pohanku. :wink: Ale tam za ni chtěli snad 900,- :sweat_smile:
Tu postýlku pořád ještě nevíme, ještě mám slíbený kontakt na nějakého truhláře, ale tu matraci kokos-pohanka je v dobré slevě, kamarádka má odtud, ale to je dražší http://babymarket.cz/864,matrace-gryco-koko.html :wink: Tak možná, když budeš objednávat tu matraci, tak bych šla s tebou napůl do poštovného, cena je to dobrá :wink: A bydlím v Medlánkách, to sepak domluvíme, já taky kdyžtak můžu pro to dojet :wink:
Dnes někdy veče budu objednávat z toho bhttp://www.baby-eshop.cz/ , tak kdo co chcete, pište, zatím mi napsala do IP akortá Berta :wink: Tak kdyžtak se dnes ještě ozvěte :wink:
8. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Veri - mě poslaal moje gyn. přímo na Viniční, mám jít v cca 25-26tt., a co mám v těch papírech, tak snad do 12 by to mělo být hotovo, ale taky musím říct manželovi, ať mě tam hodí autem, protože se 2 přestupama bych to nezvládla, jelikož jím ještě tak o půlnoci, pak se v noci vzbudím jdu na WC, zas se najím atd. :sweat_smile: Tak budu aspoň hodně pít vodu :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:08  • Odpověz
verisek: ja taky byla na vinicni, taky jsem se bala lacneni (to fakt nedavam),ale bylo to v poho.ten napoj zasyti,neboj:slight_smile:a muzes aspon pit. nesmis jist jen 12hod pred (ja teda nastesti v noci nejim, to bych vypadala jeste hur:slight_smile:, staci mi bohate, co pozru behem dne:slight_smile:), kdyz pujdes na 7, tak jsi po 9h hotova a muzes bastit..a odbery tam delaji standardne jen dva (ja chtela i ten po hodine, tak jsem si o nej rekla a zaplatila si).
8. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.