• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
to je holky dnes krásně...ráno jsem byla na masáži a ted pojedu na gyndu, ale radši MHD a auta se nebudu ani dotýkat, klouže to jak hrom :unamused:
8. led 2010 v 11:14  • Odpověz
ja mam auto dnes od manzy vyslovene zakazane...musela jsem pesky..a to jen pomalu:slight_smile:
8. led 2010 v 11:26  • Odpověz
no já s autem jela ráno jen po městě a stačilo mi to, taky mám strach jezdit a ještě s Tedíkem
8. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky.

Psala mi Míša,že Verunka má po operaci a je to v pořádku.
Mějte e pěkně a dávejte pozor na pády. :slight_smile:
8. led 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
ahoj holky, já včera byla na kontrole tak jsem tu nebyla.
jinak jsem si volala na dpmb a fakt v ét naší zoně budu muset platit. to je fakt bordel.

nicol já bych autem taky nejela, jel manžel do práce a mám o něho strach brrrr.

Leopoldi, děkujeme za zprávu a holkám držím pěstičky.
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Leo - super zpráva, díky za ni :wink:
Nicol - a kde jsi byla na masáži? a měli tam i to spec.lehátko pro těhule nebo jen klasickou?
Já se končně dovolalla na Viniční, tak jdu v 24+2tt, paní byla po telefonnu moc milá. A prý se můžu cpát sladkým jak jsem zvyklá :grinning:
8. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
blani to jdeš na tu curkovku??? na viniční???

já se cpu asi měsíc sladkým hrůza. ještě že tu cukrovku nemám. :grinning:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Suny - já se cpu už od mala, každý nechápe, jak můžu toho sladkýho tak sníst. Ale o jsem doma, tak to mezuju, protože v práci, jsem si ráno dala na snídani koláčky, v 10 sladkou svačinku, pak byl oběd, z něho jsem si zas zašla pero něco sladkého, a v práci u práce co 2 hodiny furt jsem něco jedla, na nervy :grinning: Za mnou seděl kolega, co má snad 10 tasemnic, ten vžycky zašustil putlíkem a už jsem dostala hlad taky a furt jsme něco jedli :sweat_smile:
A jdu na tu cukrovku na Viniční. Snad to tamnajdu, já tam nikdy nebyla, je to tam holky nějak dobře k najití? Já bych se nedivila, kdybych tu cukrovku měla, už mě jednou na ten GTT poslali, vypadalo to, že ji mám, tak uvidíme. :wink:
8. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
blani nevím kde to tam je, to ti neporadím. třeba ji mít nebudeš.

já se cpu tak měsíc, dřív jsem sladký fakt nemusela až ted ale fakt to jsou furt nějaký oplatky mandle v čokoládě hrůza. asi si malej žádá. spíš bych měla jíst vitamínky a ne sladký ale řekni to tělu že? :grinning:
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Suny - mě mudr. říkala, ať jím na co mám chuť, já totiž říkala, že po zelenině, ovoci a ml.výrobích mám strašnou běhavku, tak prý ať to nejím no :sweat_smile: mandle v čokoládě...mňam, teď jsem kápla na mandle v tiramisu, to je bašta...asi jdu prohledat komoru, co mám na skladě :grinning: ještě, že tu nemáme pořádný obchod, tak mi musí stačit co je doma a toho moc není :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
no ja mam jit na obilnak a tam delaji odber po hodine a druhej po 2 hodinach, mezitim pry nesmite jist a pit :sweat_smile:
jen nechapu proc je toto povinny, screening v 1 trimestru si musite zaplatit a na cukrovku vas zenou, to by se snad ukazalo uz v moci kterou nosite... ach jo
8. led 2010 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
blanka.K, sunysara: je to poliklinika, test delaji v prvnim patre, neda se zabloudit, je to tam male - odbery berou v krevni laboratori,kam se chodi odevzdavat krev, je to primo naproti schodum, vedle ni je pak "neovize". staci zazvonit u okenka a mas to:slight_smile: resp. to poznas i tak, ze tam bude sedat plno tehuli :slight_smile: proste si pamatuj prvni patro:slight_smile:
verisek: jojo, obilnak dela tri odbery..nicmene ten druhy na vinicni me stal 39kc, tak to jde, hlavne, ze ho mam, pry je prukaznejsi nez ten treti. uplne povinny to asi neni, ale delaji to plosne kvuli nejakemu testovani ci pruzkumu..a v moci se to bohuzel nepozna. ja myslim, ze jsou lepsi tri "zbytecny" pichnuti, nez pak pripadne ty nasledky..a jeste dostanes cukrik zadara:slight_smile:
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
berta - je to tahle budova? Mě to přijde docela velké :sweat_smile: http://www.poliklinikavinicni.cz/
Já si asi zkusím udělat test u dědy, má na to přístroj, jsem ze srandy se setřenkou se pcali celý den sladkým apak se meřily, co to s náma udělá :grinning:
8. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
no spis si myslim, ze jde hlavne o body u doktoru, moje doktorka mi rekla, ze tak ze 100 maminek to maji 2.. a na Obilnaku si glukozu musis koupit, nic zadarmo ti nedaji :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
tak 2 % zas není tam málo na takovou "zákeřnost" :sweat_smile: Já už se ptám automaticky ukaždého mudr., kolik mám platit :sweat_smile: I si to píšu každou korunu během těhu a to tisíce jen lítají :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
blanka.k. - jojo, to je ta poliklinika...ale hlavni vchod to ma jen jeden..porad rovne, vzadu vpravo (pricemz vzadu = 15m:slight_smile:)jsou vytahy a schodiste a pak uz je to jednoduche..kdyby neco, bude tam plno lidi + clovek na informacich + vratny u vytahu, tak te snad navedou:slight_smile: obilnak mi teda prijde horsi...toto je alespon jen jedna budova:slight_smile:
verisek: aha, takze odbery tri,ale plati se cukrik:slight_smile: to je mazec..tak to jsem rada za vinicni..tam byl v cene jeste citron a mila sestricka:slight_smile:
mne strasne stve prakticka, sestra misto pozdravu vzdycky jen procedi "nachystejte si 30kc" a protivna jak prdel...a mrcha chce poplatek i kdyz si jdu treba jen neco vyzvednout (tj. opravdu zaklepu, pozdravim, reknu jmeno, vysolim 30kc, dostanu do ruky papir a nashle) - a to je neopravnene..
taky mi prijde, ze docela podstatna cast nakladu na mimco je za zdravotnictvi, vysetreni, ultrazvuky, dvd,kontroly,-.. ted jsem teda objednala kocar, takze v tom se to v podstate ztrati:slight_smile:
8. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky, tak mě dneska Dr. taky poslal na ten test a jdu taky na Viniční, moc se na to netěším a taky zase hlídání sehnat...ach jo
8. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Berta - mě právě ta paní po telefon upřišla hrozně milá.... i se pak smála, když jsem se jí ptala, jestli můžu jíst skladký jak normálně :grinning: A teď už moc poplatky neplatím, nějak jsou na mě všude jako na těhuli hodní. :sweat_smile: Akortá ty různé screeningy a UZ fotky, a pak doplaky za léky :sweat_smile: ale tak,je to průměrně 2x za život :grinning:
8. led 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
holky tak to vám držím pěstičky na tu cukrovku.
já ted přemýšlím jak manžel dojede domů jako v 10 večer když takhle padá tak aby vůbec projel. to je mazec takový počasí.
8. led 2010 v 15:50  • Odpověz
a co ten oběd příští týden? sejdeme se? pokud do té doby všichni nezapadneme...
8. led 2010 v 16:19  • Odpověz
jojo, já můžu zatím pondělí, úterý, čtvrtek :wink:
8. led 2010 v 16:27  • Odpověz
mně by se víc hodilo úterý a čtvrtek ale nejvíc ten čtvrtek :slight_smile:
8. led 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
holky já nevím jestli se přidám uvidím jak mi to vyjde, manžel je totiž jen ve středu a ve čtv doma jinak pracuje.
8. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Tak já asi půjdu na to, objednat ty věci z toho eshopu. :wink:
8. led 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
holky venku je strašně já se fakt bojím že zapadneme a manža nedojede domů.
8. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Tak jsem naházela všechny ty věci do nák.košíku a píšou termín dodání do cca 14 dní :wink: Tak snad to tam nějak dodají :wink: ještě, že jim ten web jede ještě pomajel než MK, že už nemám náladu to prolízat a objednala jsem asi jen 7 věcí :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Tak ještě budu objednávat odtud, o to 2 věci každou za víc než 1000,-, takže pošotvné bude zdarma, tak kdyby zas někdo něco chtěl, tak můžu přihodit. Co jsem koukala, tak tam mají nejlevěnšjí tyhle věci:
http://www.detskydum.cz/detail/kos-na-pleny-diaper-champ-547701/ má kamarádka, ukazovala mi to a fakt přes to ty plínky nesmrdí a je to na jakékoliv sáčky, takže žádné náplně se kupovat nemusí :wink:
http://www.detskydum.cz/detail/fisher-price-koloto-nad-postlku-motlci-603401/
http://www.detskydum.cz/detail/arianna-babyvac-2-ergonomic-odsvaka-hlen-na-vysava-401201/ tohle mi doporučily snad všechny maminy :wink:
8. led 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
blani ty to teda bereš ve velkým. :grinning:
8. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Suny - já kromě oblečení nic nemám, tak holt chci mít do nástupu na MD vše hotové, pak už budu ne moc pohyblivá, taky mlžu začít rodit třeba 2 měsíc epředem, že.... :sweat_smile: Tak jistota je jistota :grinning:
Ještě se chystám navštívit 3 kamrádky, co mají děti a poptat se jich, co za drobnosti doporučují (jaké vložky do poprsenky, ubrousky na utírání prd...miminek, atd.)
8. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Blani no to je jen dobře vím o čem mluvím. :grinning: já jsem rádaže v 8 měsíci už mám všechno. souhlasím s tebou protože je možný že budeš funět jak lokomotiva jako já. schvaluju a kamošky navštiv mají dobrý rady. :grinning:
8. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.