• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Když se vidím, jak funík teď v 6.m, tak v 8.... :sweat_smile: budu jen ležet a nechat se krmit :grinning:
krásný víkend, chumelí se chumelí, snad nás to nezavalí :wink:
8. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
no ještě žemáme plnej mrazák. jeslti zapadneme tak neumřeme hlady. :grinning:
8. led 2010 v 19:47  • Odpověz
no holky já když čekala Tedíka tak jsem věci začala kupovat až tak kolem 30tt a na konci 8.m jsme jeli s mužem pod stan :grinning: každej se na nás koukal jak na blázny ale bylo to super...
a když se narodil Tedík tak jsme neměli žádný teplejší věci, takže muž zajel do Tesca a přikoupil krásný oblečky :slight_smile: my řešíme všechno až za pochodu, na všechno máme prostě čas :slight_smile:
8. led 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
nicol to já taková povaha teda nejsem. musím mít všechno naplánovaný. :grinning:
8. led 2010 v 19:57  • Odpověz
my radši nic neplánujeme, protože to vždycky dopadne stejně jinak :sweat_smile: všechno necháváme na poslední chvíli, ale vždycky to zvládneme, potřebujeme trochu stres
8. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
nicole, já když nemám něco naplánovanýho tak jsem nervní a ted si představ že nevím kdy budu rodit to je na šaškec. :grinning:
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
a ty jseš ted v kolikátém..vždycky na to zapomenu a proč to tam vlastně nemáš napsaný?
8. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
nicole já to tam nechci psát se bojím že něco zakřiknu víš???

jsem ve 32tt. :grinning:
8. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
tak to už máš za pár....to já se taky bojím že něco zakřiknu, proto i tu výbavičku jsem nechávala na poslední chvíli až bylo skoro po všech vyšetřeních
8. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
nicol no právě já to nechci zakřiknout tak to tam nepíšu snad vám to nevadí. no za pár ještě ne ale tak dva měsíce musím vydržet. i když malej je prý větší tak kdoví jak dlouho budeme nosit.
8. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
blanka.k.: vidim, ze ses do toho nakupovani taky poradne pustila:slight_smile: babyvac mam taky na seznamu, ale z te lekarny na lesne, za 280kc..jen se odhodlat a naplnit kosiky:slight_smile: snad o vikendu,at mam zas neco z krku.
mimochodem se mi dnes po hooodne dlouhe dobe stalo, ze uz nemuzu (jidlo).. mam v sobe k veceri 1,5 pizzy (33cm) a ovoce..a ten zakusek, co na me kouka, proste nedam...modlim se,aby mi neprasklo bricho:(
8. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
bberto tak to nepřehánej zkus po malých kouskách. :grinning:
8. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
tak odsávačku na vysavač taky mám ale zjistila jsem že to nejde na každej vysavač :unamused:
8. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
na náš starej to šlo a ted jsem to vyzkoušela na novej a nejde to, což je dost naprd :frowning2:
8. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
jééé a nevysaje to i mozek? není to moc silný a pro starší děti??
8. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
hele je to ideál pro malý mimča, když byl Tedík malej tak mu to vůbec nevadilo, ted bych mu nevysála nic, protože by dostal hysterák a musela bych ho někam přikurtovat aby se nehýbal, takže my ji používali tak do jeho 8m
8. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
aha no vidíš další důležitá věc já zkusim tu obyčejnou a když nepomůže tak si vemu tu na vysavač. díky za info.
ty jo manža má jet tedka domů tak mám strach jak hrom jak dojede. a zítra zas do práce.
8. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
jakou obyčejnou? my měli takovou tu co saješ ten vzduch a naprd to bylo, Tedík řval a nic jsem nevysála, ta na vysavač je rychla a vysaješ to hned, ale prostě ted už na sebe nenechá šáhnout...
8. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
a kde bydlíte?
mně muž taky zachvíli přijde domů, ale jede MHD, a pak musí jít přeparkovat auto
8. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
já myslím ruční. ale asi to vidím taky na ten vysavač.

nicol ve šlapanicích znáš to tu trochu? jede se ze slatiny a takovej usek kde prostě závějejak kráva.
a kde bydlíte vy?
8. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
šlapanice :grinning:
mám tam babičku, ségru, chodila jsem tam na základku, ted se mi tam přestěhovala moje nej kamoška, takže bych řekla, že je trošku znám :grinning:

mám tam jet v neděli, ale jestli bude takhle tak nevím :unamused:
8. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
nicol a kde bydlíte vy??? fakt? a znáš tam nějaký učitelky????
8. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
my bydlíme u lužáneckýho parku, ale koncem ledna se budeme stěhovat taky někam do centra, a za půlroku možná zase a to už do něčeho svého, takže se fakt na to stěhování těším :slight_smile:

už jsi ty učitele moc nepamatuji, ale dobrá školka je prý tam na sídlišti, nevím kde tam bydlíte a jak to tam znáš..
8. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
jj já bydlím v podnájmu na sídlišti ale naši bydlí ve šlapkách v rd.

nicol a kolik ti je?? ty jo že bysme se znali třeba ze školy???
8. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
já bych do šlapek šla hned,, ale byty jsou tam drahý a tolik my nemáme, takže asi půjdeme do adamova :cry: odkud pochází můj muž, tam je to daleko levnější
8. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
nicol to je pravda já jsem tu zvyklá bydlím tu už 15 let a je to tu super. rok jsme bydleli v brně a nešlo to. ted je to super tady je všechno a je to ještě taková vesnice ap přitom je tu všechno. už bych taky odsud nešla. tak přemýšlíám že budeme bydlet zpátky u našich.
8. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
mně je 26, babička i ségra taky bydlí na sídlišti...

my jsme ted taky v podnájmu, ale chceme něco svýho když máme ty děti..ale s rodiči bych nebydlela, já se děsím toho, že budu bydlet v adamově a tam je i tchýně
8. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
no mě je taky 26 let. tak třeba jsme se potkali. :grinning:

jééé tchyni mám dva vchody od nás a děsím se toho takyale ona se o nas nezajímaá tak mám klid.

nicol jdu čekat na manžela. a pak spát tak papa
8. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
to je možný že jsme se fakt potkali...ale já chodila na základku jenom do 6.třídy

mně se ten můj taky má každou chvíli vrátit :slight_smile:

tak paa
8. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
nicole_11: po malych davkach to nejde:( ja co vidim,to sezeru..a bohuzel me pizza ceka asi celyy vikend, nez to dojime.. pokud mate nekdo zajem o nejaky ten kousek z 55cm pizzy(momentalne je po snidani jeste cela) a bydlite pobliz luzaneckyho parku, dejte vedet, rada se podelim:slight_smile:
9. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.