• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tak trika jsem kupovala normálně třeba v CaA nebo jakýmkoliv jiným obchodě, akorát třeba o velikost, dvě větší.....je to fakt lepší, než ty věci v klasických těhu obchodech
18. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
No to určitě, jenže ted jsem koukala třeba v ham tak tam mají třička dlouhý a uzky a já jsem malá a širokát tak jak to na mě asi bude vypadat že??? :angry:
18. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
tak jdi třeba do toho CaA.....teďka je taková móda, že se nosí hodně volný věci, nemyslím těhu, ale vybereš tam normální triko, akorát si ho vezmeš ve větší velikosti......a ještě ušetříš :wink:
18. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
rintintyn,
neomezené že ti řekli na sociálce? no tak to už nerozumím ničemu....
jinak k nakupování, co jsem na neschopence, tak nakupuji přes mimibazar (i kočárek a postýlku) a něco málo přes aukro... zatím naprostá spokojenost
jinak dost věcí mám z mothercare, ten je tuším jen v Praze, ale měli velké slevy, když jsme tam byli :slight_smile:
jinak já už mám věcí tak na tři děti a né na jedno, takže už nenakupuju
jinak mám z HM těhu sukni, tu už neoblíknu :frowning2: přes boky, jedny bílé těhu gatě a těhu rifle dlouhé a 3/4... naprosto s tím vystačím, sem tam vezmu nějákou sukni do gumy nebo šatky. Normální rifle už nezapnu, mám v pase 95 a 10kilo navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
taky mám nahoře deset kilo....ale pas už nemám myslím žádný:grinning:.....ale taky těh hader nemám moc.....strašně se těším, až budu zase normální a budu si moct oblíknout pěkný rifle, bez toho, aby měly v pase gumu:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Evanku, no mě taky řekli na socce že je to věc dr, sem si tam volala :wink:
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
suny,
fakt? No, já dostala od doktorky přednášku, jak neexistuje....
18. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
aha no tak to fakt nevím no, chjo aby se v tom prase vyznalo že?
Holky kdy může mít člověk tvrdnutí břicha není to až pozděj těhu??
18. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
suny,
v loňském těhu mi bříško tvrdlo už tak od 12tt :frowning2:
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
ježiš a jak se to pozná? já zatím mám jen větry a bolí mě vaječníky,porad nevím
18. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
to poznáš, prostě ti to bříško opravdu ztvrdne a je to nepříjemné, hlavně pohyb, nutí tě to si lehnout a odpočívat... ale krásně na to zabírá magnezium :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
aha tak to zatím nemám jen prdíky teda, no a pořád mě bolí v podbřišku jak na ms je to normální?? dneska teda docela hodně
18. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
no, ono to může být ono, však si to zadej na google, každej to prožívá trochu jinak :wink:
18. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
děkuju mrknu no. tak ted jsme se bavily s kamoškou kdy nakupovat pro malý a ona říkala že věcičky na oblečení nakuopvalaa už od 4 mesíce
18. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
suny já taky měla tvrdnutí už strašně brzy, vždycky ti jakoby vystoupne děloha a je to hrozně tvrdý....teď čím je prcek větší, tak to i víc brání jakoby chůzi, musím vždycky zastavit a počkat až to trošku přejde.....magnesko mi zabralo na křeče lýtek, ale na to břicho moc ne.....ale pokud máš v pořádku čípek a neotvíráš se, tak se ni neděje
18. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Jejda to já zatím asi nemám
jen mě bolí podbřišek, ale tvrdý to břicho nemám a čípek jsem měla v pátek v pohodě. Křeče v lýtkách zatím nemám.
JJ chtěla jsem se ještě zeptat, v pátek jsme podle utz byli 11+1 ale dr napsal do zprávy 11+2 tak kdy teda budu v 13tt ve čtv nebo v pátek????? mám se řídit podle utz??nebo podle toho co napsal dr?
18. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
suny, plus minus den nehraje vůbec roli :wink: tak přesně se to ani určit nedá....a hlavně se ti to bude měnit, jak miminko poroste
18. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj ,

Týnko, přesně tak, sestupuje. A i přímo u gyndr. mě říkali, že je to tou gravitací. Takže trošku jí musím zabránit, aby byla tak silná a udělat jí trošku v tom zmatek ležením a podložením sebe. :wink:

Co se týče těhu oblečení, tak jsem koupila na netu nebo v sekáči, miminkovský mám po neteři plus něco z netu, z MMB (z mimibazaru). Jsou to ale hezký věci, naštěstí jsem narazila i na dobrý prodejce.
18. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Suny, přesně tak. Ten den řešit opravdu nemusíš. A jestli nakonec půjdeš ještě na to NTčko, tak bych se řídila dle toho, co ti napíše do zprávy.

Miminkovský věcičky a výbavičku jsme začali pořizovat a po neteři přebírat kolem toho dvacátého týdne, po velkém utz. Chtěli jsme vědět, že je mimi v pořádku a že to můžeme chystat. Postýlku jsem třeba objednávala až dnes, tak tu nejpozději do tří týdnů bude. Už se na ni moc těším.

Tvrdnutí bříška jsem zpozorovala až tak tři čtyři týdny zpátky. Teď, co i pohmatem mám být v klidu a pohodě, tak beru to magnezium. A myslím, že zabírá. I když na ty křeče v lýtku bych řekla, že moc ne. Tak dvakrát během dne mě chytnou.

A určitě přidám i svá kila nahoru - mám už dvanáct, a v pase kolem 98cm - docela rozdíl od původních nějakých 65-68cm. Ale to nevadí. Aspoň to těhu jde na mě vidět, ne? :wink:
18. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Nic, jdu pokračovat v ležení. Šla jsem se jen podívat, jestli mi potvrdili objednávku. Tak se mějte pěkně a opatrujte se!!
18. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky tak jsdem zpátky z města a pěkně jsem se přejedla :grinning:
18. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Miši a co jsi měla??? na papu?
já jsem si zkoušela ted kalhoty co jsem si kupovala v květnu na bratrancovu svatbu, která je příšítí týden a jsou mě malý, chjo holky jsem jak vorvan a to končím 12tt teprve tak budu muset asi koupit nějaký jiný nemám v čem jít
18. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Dala jsem si jahodovej koktejl, potom maso v bramoráku a dodělala se zmrzlinou :grinning: :grinning: No jo prase všechno spase :grinning:
18. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Ty jo to jo teda.
Já už se děsím ted že přiberu hafo
jj já už bych nakupovala, děcka, miši kdy jsi říkala že jsi pomalu nakupovala???
18. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
suny já jsem si nějakou drobnost pro radost koupila už po tom NT+ ve 13tt :wink:
18. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
jejda všichni mluvíte o NT a já na něm asi nebyla.
Holky je brzo si koupit těhu gatě už ted ve 13tt teda skoro no.
Musím něco na tu svatbu se zblázním uaaaa
18. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
suny pokud už je potřebuješ, tak je to akorát :wink: ....vůbec neřeš, kdo je kdy koupil, jestli tě kalhoty tlačí, tak si prostě kup těhulkovský, ať tam mimíska moc neutlačuješ :wink:
18. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
no já mám tříčtvtáky ale jsou me malý přes břicho a navíc i přes prdel
jsem jak velryba i prsamám větší ale je to podle mě ještě blbost jsem ve 12tt
18. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
já si teda vůbec nepamatuju, kdy jsem to kupovala....prostě až mi nic nebylo......a byly mi všechny těhu věci velikost 36, ale koupila jsem všechno 38, abych se do toho vlezla i pozděj a v pohodě, všechno oblíknu ještě teď....ze začátku mi narostl hlavně zadek a boky, pupík nikde.....teď už zase roste jen to bříško....a prsa, ty rostou pořád:grinning:
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Ty jsi asi hubenour já jsem malá a trochu kulatá takže i vel 42 už je mě těsnejší tak já nevím ale těhu se asi čísluje jinak nevímno. uvidím ve čtv se pudem podívat tak uvidíme. nevíš co za obchod v olympii?
18. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.