• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Tak po pořádku. Vpondělí ráno jsme tedy vyjely směr porodka stím, že prostě jdeme na indukci. Přijaly nás vyšetřily a udělaly monitor , kterej jako na potvoru nebyl moc dobrej.Odvezly nás na pokoj a ještě jsme čekaly na utz aby jsme věděly jak malá leží a jakej je tedy odhad váhy. Po utz mi doktor řekl, že odhad je tři a půl kila, al e že to může být i víc a že by mi radil i díky tomu, že nejsme otočený ten císař , že by to pro nás bylo pro obě nebezpečný tak řikám, že jasan že tedy cisař .Tak jsme se domluvyli na odpo jelikož jsme ráno jedla a , že to bude jen lokální umrtvení.Odvezly mě na pokoj ,kde bylse mnou i manžel a čekalo se. Postupně mě sestra hodila ,obvazovat nohy,holit atd....Jenže pak mě z hladu díky cukrovce začalo být zle tak jsme dostala kapačku s inzulínem a glukózou.Pak nás nacévkovaly to byl hnus.O půl 12 násodvezly na sál, manžela nechaly koukat za skleněnýma dveřima. Pak to začalo píchnout epidurál, podařilo se až na potřetí jelikož jsem se strašně bála a celá se strašně třepala.Nasadit masku na dychání atd..... PAk jsem cítila všude po tělě teplo a zkoušely zda něco cítím ,došel doktor a začalo se. Anesteoložka byla super, držela mě za ruku a říkala každej postup co dr. dělala. Vše bylo bez bolesti až na to když malou vytahovaly tak to bylo jako kdyby zě mě vytahovaly vnitřnosti. PAk jsem jen slyšela, jak brečí a někam jí odnášely z dálky bylo slyšet nějakého doktora, že je krasná a veliká a že krásně sama dychá. PAk mi jí nějak doktorka donesla abych se mrkla dala jsme jí pusu a už jí nesly pryč.PAk mě převážely na ARo a jen jsme od manžela slyšela jako by zdálky , že je moc krasná :slight_smile: A zavřely se dveře a já zůstala ůplně sama. Napojily mě na ruzné kapačky hadičky atd.... a já ai na chvilku usnula. Když jsme se vzbudila tak jsme se pořád ptala kde je a nikdo mi to nedokázal říct až o půl sedmé večer přišly z dětského, že jí hnedka po porodu odvezly do dětské nemocnice. Ale jak to sní vypadá nikdo nic nevěděl. Jen mi daly nějaké tel. číslo a že si tam zítra mám zavolat. Noc byla hrozná vůbec jsme nespalapořád jsme cítila, že mě malá kope pak se mi zdálo o té operaci no hrůza :unamused: Druhej den za mnu přišel manžel a že jede do té nemocnice pak mi zavolá co a jak. Tak jí dělaly utz toho srdíčka a musí se to sledovat. Doneslnějaké fotky a já si pořádně ani neuvědomila, že to dítě na té fotce je moje :frowning2: Ve středu jsme i tam volala já a , že malou převaží do PRahy do Motole a že tam se rozhodne co a dál. Pak už to mělo rychlí spád, v praze jí vyšetřily a zjistily , že není na co čekat a ve čtvrtek nám berušku operrovaly.Tu nejhorší vadu nám odstranily, kvůli tomu srdíčku nemohla pořádně dýchat tlačilo jí to na plíce a ještě se jí neprokrvovalspoe tělíčka. Operace dopadla dobře jen zjistily , že máme nedomykavost chlopně, ale to že počkají , že se to někdy spraví samo a že to něńí vada hrožující život. V pátek ji měly odpojovat od přistrojů, ale bohužel našly ve stolici krev takže s té operace dostala nějaký zánět do střívek.Takže jí nasadily antibitotika, má žilně magnézko na prokrvení, výživu dostavá jen nitrožilně bay y střívka si odpočinula a je uchována ve spánku aby naprala sílu.Odpojovat by jí měly v neděly nebo v pondělí podle toho zda tá krev ještě bude nebo. Mě pustily včera musela jsme je sice ukecávat, ale jsem moc ráda , že jsem doma v klidu.Za beruškou pojedeme v úterý jelikož dokud je na těch přistrojích tak tamnikoho nepustí.TEd si za chvilku budeme volat jak zvládla noc a zda nejsou nějaké komplikace.
Holky je to šilený já pořádjen řvu,mlíko zatím nemám sice se snažím každý tři hodiny stimulovat a každej řiká, že se to ještě rozjede, ale nevím už nemám nějak sílu. Včera jsem došla domů a byla jsme sama . Postýlka prázdná nikde nikdo neřval.Připadla jsem si fakt jako propuštěná po operaci tak jsme to zase ořvala, řvu i teď když vám toto píšu. :unamused: Když to bude vše v pořádku tak by nám měly princeznu za 14 dní pustit.

Tak teď jsme volaly do prahy stav nezměně což je taky dobře za celou noc krev ve stolici nebyla a odpo jí čekají nějaké vyšetření tak máme zase volat večer po osmé.
9. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ještě chci poděkovat všem co nám drží palečky a myslí na nás :wink:
9. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo - hlavně, že se operace podařila, moc vám držím palcečky, buď silná, drž se a neboj, rychle to uteče a malou budeš mít doma. :wink:
Jaká je to tak lékárna na Lesné, kde mají tu odsávačku za 290? já právě koukala na web a nejlevěnšjí jsem sji našla za 298,-, a tady v centru v lékárnách je nad 300,-. Vši hni kdo ji mají si ji hválí, že je lepší než ta "ruční", tak ji určo chci zkusit... :wink:
9. led 2010 v 16:35  • Odpověz
misicka: tak jsem si pri cteni tveho prispevku zaslzela, preju hodne sil, urcite to dobre dopadne a brzy se budete tesit z princezny doma...!!! drz se, holka!

blanka.k: http://www.diskontlekarna.cz/hledej/baby%20vac/produkt-8329/arianna-baby-vac-2-ergonomic-odsavacka-hlenu#lekarna odsavacku maji za 280kc...behem vikendu se chystam naplnit kosik - budu tam toho brat vic, tak jestli chces, muzu ti to tam vzit (a cokoliv budes chtit), at tam nemusis jezdit...a pak bychom udelaly vymenu plenky za odsavacku :slight_smile:
9. led 2010 v 17:03  • Odpověz
misicka: jejda, ta je rozkosna...
9. led 2010 v 17:14  • Odpověz
misicka...je fakt krásná a úplně tě chápu co asi prožíváš, já bych asi taky řvala od rána do večera, mně stačilo když mi Tedíka sebrali, protože měl žloutenku a šel na 1 den pod lampu a já pořád řvala a to tam byla paní co porodila předčasně a dítě bojovalo o život a já si říkala, že má Tedík jen blbou žloutenku ale ty hormony strašně pracují, ale já bych to asi nevydržela a už bych byla v Praze a chodila se na dítě pořád ptát jak mu je....ale malá bude určitě v pořádku a brzy bude s vámi doma :wink:
9. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Míšo . krásný fotky, mě ukápla slzička, jen jsem si to četla, takže se vybreč, aspoň se ti uleví :wink: každá máma obrečí, ať už je to odřená noha nebo nádor, prostě jak píše Nicol, hormmony pracují, tomu člověk neporučí.
A ještě jsem koukala, zítra si objednám tady ty vakuové pytle, kdyby někdo chtěl :wink:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=12167960&gr_id=8525 :wink:
9. led 2010 v 18:10  • Odpověz
blanka.k.: ty pytle mam, jsou super, misto navic se vzdy hodi, takze ja chci jesteeeee!!:slight_smile: kdyz uz jsme v tom nakupovani...a je to vzdy cca 40kcx6+postovne se plati jen jednou? ja sva hesla na aukro ztratila jeste pred prvnim pouzitim:(
9. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Já si myslím, že ano, že poštovné bude jen jedno... teda uvidíme, pokud toho nebudu objednávat 50ks, to by asi vážilo víc. Já chci 5menších a 5 větších (takže 10+2 zdarma), akorát mu ještě napíšu, jeslti mám objednat 5 a 6. přidá zdarma, nebo objednat rovnou 6 a naúčtuje jich 5 :grinning: A jaké chceš, velké nebo malé? a kolik?
9. led 2010 v 18:45  • Odpověz
koukam prodejce z nymburka- tam zrovna pristi sobotu jedu:slight_smile: velky jsou super hlavne na periny a zimni bundy, na drobne obleceni mi to prijde velke, takze pro me idealne 3+3 (kdyby se nahodou chtel nekdo pridat a chtel taky 3+3), jinak holt ty velky. postovne asi o neco vetsi bude,ale i tak je to dobra cena. predem dik
9. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Vy teda nakupujete :slight_smile: já se byla dneska kouknout v CA a na mimčo mě tam nic nezaujalo, kdybych věděla pohlaví tak určitě něco přikoupím, ale ty neutrální barvy tam moc neměli, ale na Tedíka se mi tam líbila košile s kravatou a lacláče, musím počkat na rodičák na příští týden, a pak mu to hned koupím :slight_smile:
9. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Berta - ok, tak já vezmu pro tebe 3+3 :wink:
A jak to vidíte s tím srazem? Spácháme to nějak příští týden? :wink:
9. led 2010 v 19:32  • Odpověz
AHojky holky, hlásím, že jsem stále celá...

Miško moc vám držím palečky a jsem ráda, že ta operace dopadla dobře. Věřím, že je to te´d těžké, sama si to ani nedokáži představit, ale věř, že bude všechno v pořádku a malou budeš mít brzy u sebe v náručí :slight_smile: držte se beruško a myslím na vás. Je dobré, že už jsi doma a alespoň trochu v klidu, v nemocnice to není nic moc...
9. led 2010 v 19:39  • Odpověz
blanka.k. - jestli to pujde, tak dekuji!!!jestli ne, nevadi a dekuji taky!!!!
ad sraz - je i pro samozvance?:slight_smile:
9. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Jasně, bereme všechny :grinning: Kolem 11 (prostě na nějaký dlabanec) zde: http://www.moname.cz/prohlidka.html :wink: akorát teda vymyslet, který den, nemůžu středa, pátek :wink:
9. led 2010 v 19:44  • Odpověz
mně by se hodil nejvíc čtvrtek a taky to úterý, v pondělí nemůžu, muž má jedinej den volno a bude vařit :slight_smile:
9. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Jé holky m¨áte srazík to je super, příště se přidám i s Verčou :wink:
9. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Mišičko, běhal mně mráz po zádech po přečtní vašeho příběhu....strašně moc vám držím pěstičky, aby si měla malou co nejdřív v náručí a už ji nemusela nikam dávat. dočkáš se, všechno utíká rychle :wink:
já můžu na sraz pondělí, čtvrtek, pátek. tak snad se najde pro všechny nějaký kompromis :slight_smile:
dnes mě malej pěkně kope, ale jak si dám já nebo tatka ruce na břicho, tak se ani nehne, asi bude stydlivka po tatkovi :grinning:
9. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Já bych byla pro ten čtvrtek, co na to říkáte? :wink:
9. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak teda čvrtek 14.1. kolem 11:00 (myslím, že v 11 otevírají) v Medlánkách v této rest. http://www.moname.cz :wink:
kdo teda dojde?
10. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Jinak jsme si volaly do nemocnice a zítra malou budou odpojovat a pomulu jí zatěžovat tak držte palečky :wink:
10. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Já určitě dojdu... :wink:

Zítra na tebe budu Mišičko určitě myslet :wink:
10. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
já dojdu taky :slight_smile:
mišičko, myslím na vás :slight_smile:
11. led 2010 v 08:30  • Odpověz
ja nedojdu (mam vychazky jen do 12 a pak odpo, navic je to celkem z ruky:slight_smile:) ale na misicku a verunku myslim!
11. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
AHoj holky o víkendu sjem tu nebyla. musím dočíst.

mišičko moc na vás myslíme a držíme pěstičky. jinak malá je krásná. :grinning:
11. led 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
MIšičko, četla jsem si celý tvůj článek, a brečím u toho taky ale určo malá je bojovník a zvládne to v pořádku a vy budete za chvili spolu. držíme pěstičky a moc moc na vás myslíme. držte se kočky. :wink:
11. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, Miši držíme palečky i s manželem, taky mi ukápla slzička, jste obě dvě velké bojovnice.Malá je pěkná.
JInak holky, já bych přišla, jak to tam je s tou restaurací, dá se tam normálně s kočárem, nebo jsou tam schody, vůbec to tam neznám a dívala jsem se, že tam jede 41 a 71.
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Hannah já pojedu taky s kočárem, myslím, že je to tam v pohodě, podle fotek :wink:
11. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem totálně v háji. Ty bolesti se ještě zhoršily , že jsem se ráno ani nepostavila tak jsme jely do nem. a mám na břišní straně krevní sraženinu.
takže jsem vyfásla prášky a mám jen ležet aby se tá sraženina vstřebala, takže zítra žádná cesta do prahy. Fakt nechápu co jsem komu udělala :unamused:
11. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.