• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Lucka - nnohužel nemáme :frowning2: taky sjem si říkala, že jela mintýden za malou a nic, tak snad jsou v pořádku :wink:
Hani -znám, já měla zas od popcornu, ale dala jsem ho dědovi :grinning:
Suny - ať je ti líp, ty jsi nějak 32tt?
19. led 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Blani no jsem dneska 34tt ale čeče se mi to moc nezdá snad vydržím do čtv at vím co to je. to jdu na kontrolu. ale je to chvílama docela hustý teda.
19. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Tak když to nebude dobrý, tak si klidně zítra někam zajdi. Ať máš klid a třeba je to nějak nějaká "blbost", řeknou ti co a jak a uleví se ti.
19. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
uvidím zatím je to dost nepravidelný tak uvidíme snad to do čtv nějak vydržím.
19. led 2010 v 15:54  • Odpověz
KOukali jste na TV noviny na Nově v 17:00? Na Obilňáku a v Bohunicích můžete být s mimčem max.3dny, pak musíte domů nebo si zaplatit nadstandart , jinak za ním můžete max. na návštěvu :sweat_smile:
19. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
fakt? no neviděla jsem blani tak to budu koukat na novu třeba to tam bude. a proč to neříkali? jako když třeba se narodí dřív tak tam můžu být max 3 dny??? to je hrozný to si radši vemu nadstandard.
19. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Suny - kvůli tomu, že se na JM rodí čímdál víc dětí a nestíhá se... :sweat_smile:
19. led 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
jejda teda abysme na konec nerodili někde na poli. :grinning:
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz
No to snad ne...to je zase nápad určitě toho inteligenta co tomu tam šéfuje ani si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje....ale je to strašněj hnup a potápí to úplně ke dnu, musím se na to optat té mé kamošky....v porodnici býváš většinou tak 4-5dní a my určitě zase dostaneme žloutenku, tak tam těch 5 dní budu
19. led 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
nicole ale co jako chceš dělat leda si to zaplatit
19. led 2010 v 18:46  • Odpověz
no nic jiného nám nezbývá....anebo rodit u miloušů, ale to se mi nechce, třeba to do května nebude platit
19. led 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
no květen je mi nanic. :grinning: milouše neee doufám že se tam nedostanu
19. led 2010 v 19:10  • Odpověz
nj ty rodíš dřív, tak uvidíš, třeba vás s porodnice vyhodí hned po 3 dnech
19. led 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
no nebo odrodím a valím hned ten den ještě ne??? :grinning:
19. led 2010 v 19:16  • Odpověz
tomu bych se taky nedivila, i když na co tam být tak dlouho, doma je doma,ne :wink:
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
no jasný jen odrodit v nemocnici a jet domů a je to. koukám na zprávy a čekám jeslti to nova bude opakovat. teda bylo to na nově ne???
19. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Suny - bylo, v 17:00, tak možná si to pustit z archivu :wink:
19. led 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
Blani na nově to v hlavních zprávách nebylo tak si to zkusím najít na netu. teda to by byl gol fakt. nezůstat tam s prckem to musí být hrozný
19. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
jestli to najdeš na netu tak hod odkaz
19. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
nicole já jsem nic nenašla ale hledám intenzivně.
19. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky přidala jsem pár foteček...
19. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahojte holky,

sice sem nepatřím. Ale miška vám nechala vzkaz, nemůže se sem dostat, tak psala jen do cukrovky:

Ahojky holky, tak nejake infno o nas . Porad jsme v nem. a jeste nejaky ten patek budem. Veru zjistily dalsi dve vady na srdicku a tak to budou sledovat jestly bude nutna operace ted nebo casem. Ke vsemu se nam nehoji jizva ma tam nejaky zanet a o jidle ani nemluvim. Uz jsem z toho znufala a jen rvu a rvu ke vsemu jsme zdaleni 250km od domova. Psala jsem vcera romce zda rodi a neodepsala. do jineho tematu mi nejde vlest pres mobil tak holky prosim dejte vedet do tehulky z vesele party a tehulky Brno.
20. led 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Olga - děkujeme moc za info, a držíme Míši a hlavně Verunce všechny palce! :wink:
20. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Oli děkujeme, budeme mišičce i verunce držet pěstičky. :slight_smile:
20. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu poprvé a viděla jsem ten váš odkaz - 3 dny v porodnici stačí, ale někdy tam miminko musí zůstat déle, ať už kvůli té žloutence nebo nízké váze apod. To je fakt pech. To se teď opravdu na JM rodí tolik dětí?

Já se tedy chystám ne na pole, ale na Polní. Minule jsem tam byla mooc spokojená.
20. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
Vlaštovko na polní je co???

Jinak koukám že vaše holčička má stejný datum narození jak já. jen ten rok maličko jinej. :grinning:
20. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Polní jsou ti Milosrdní, kam nechcete, tedy alespoň dle poslední stránky, co jsem tu četla :wink:

5.7. je krásné datum :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
že je to krásné datum? no já si to říkám taky. :grinning: je to ráček jak vyšitej. koukala jsem do alba elenka je moc krásná a jak se těší na brášku??
a malou jsi rodila kde???
20. led 2010 v 16:38  • Odpověz
no na té Polní :slight_smile:

na brášku se těší moc, pořád říká, že prý už chce ven, což se mu ani nedivím - místa málo a jestli bude jako Elenka, bude pěkně zvědavý :slight_smile:
20. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.