• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
aha já myslela že poprvé jsi rodila jinde. :grinning: a byla jsi tam spokojená teda asi že, že se tam vracíš.

jéé to je super budete mít páreček to je paráda když to tak vyjde. a koukám ž ebudou ideálně od sebe.
tak to už máte za chvili malýho u sebe. už víte jméno???
20. led 2010 v 16:47  • Odpověz
a ty budeš rodit kdy a kde? :wink:

chtěli jsme druhé miminko ještě dřív, ale vyšlo to takhle.

a bude to Gabriel.

spokojená jsem tam byla moc.
20. led 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
No kdy to nevím, ale termíny máme 4 března a 25 února tak uvidíme. zítra jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá kolik malej přibral. ale jako kde budu rodit to fakt netuším, přemýšlím bohunice nebo obilnák ale která to fakt nevím no. blíž to máme asi do bohunic ale fakt nevím.

gabriel je krásný jméno ty jo. to mě nenapadlo já od začátku těhu myslela že čekám holčičku a když řekli že to bude kluk tka čeče mě napadlo jediný jméno jiný se mi pro kluky nelíbí.
20. led 2010 v 16:52  • Odpověz
a jaké jméno tě tedy napadlo?

však na výběr porodnice máš ještě čas :wink:. pak si zajdi se tam podívat a uvidíš, kde se budou chovat mile a kde se budeš cítit dobře :wink:.
20. led 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
No my máme jméno Jakub, takže už to máme jistý. prostě mě se žádný jiný klasický jméno pro chlapečka nelíbilo no.

no mám čas jsem 34tt tak nevím jeslti mám moc času na výběr porodky.
20. led 2010 v 17:28  • Odpověz
vlaštovko já si myslím, že máte ideální věk.rozdíl, já chtěla aby byli od sebe min.3roky a ted budou mít 21m a trochu se toho děsím jak to zvládneme
20. led 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
Nicol tak malý druhý nebylo plánovaný? já myslela že jo. ale to zvládnete. určo. :grinning:
20. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Vlaštovka - mě přijde, že se rodí všude kolem mě, na srazu z gymplu nás bylo 20, z toho 4 těhule (co vím), v baráku na schůzi bylo cca 12 bytů, z toho 5 těhulí :sweat_smile: Loni a letos mi přijde, že "do toho všichni praštili" :grinning: A kukala jsem ,že jsi bbyla v těhu pěkně akční, na horách ,... :wink:
Suny - já taky navrhla Jakuba, když jsme vybírali jména, ale M. ho nechtěl.
Dnes jsembylana GTT a mňam, bylo to prd sladký, klasicky, jak když si doma dělám sirup :grinning: Akortá se mi chtělo hrozně spát, zítra ebo pozítří budou výsledky, tak jsem zvědavá. Hned po druhém odběru jsem si ještě v čekárně slupla čokkoládu, to byla úúúúleva :grinning:
20. led 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
Blani no nebylo to tak strašný že ne? pro mě spíš bylo utrpení vydržet od půlnoci nepít. lepila se mi pusa tak jak mi to ta sestřička rozpustila ve studené vodě tak jsem to vyhltla ani sjem nemrkla.
Já jdu zítra na ko a už mám nervy tedka. tak uvidíme.
20. led 2010 v 17:51  • Odpověz
vlastně u nás nebylo plánovaný ani jedno těhu :grinning: ale děti jsme chtěli, takže v tom nebyl problém, jen jsme to měli naplánovaný vždycky o rok později
20. led 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
Nicol neplánovaný je to nejlepší překvápko. :grinning:
20. led 2010 v 18:03  • Odpověz
tak jsem přidala nějaký fotky Tedíka do alba, jsem se překonala...nebaví mě to zmenšovat :confounded:
20. led 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
nicole je uplně božskej. :grinning:
20. led 2010 v 18:06  • Odpověz
děkuji...taky jsme si dali záležet :grinning: muž byl tenkrát opilej jak Dán...chlastali s mým tatkem slivovici, takže Tedík je ze slivovice :grinning:
20. led 2010 v 18:11  • Odpověz
autor
Nicole tak to bude zdravej jak řípa. my jsme u početí kubíka nebyli taky tak jako v klidu, furt jsme se lochali a manža prý že se nemůže strefit no byli jsme smíchy málem počůraní a povedlo se. :grinning:
20. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Suny - bylo to naprosto ok, řekla bych, že před 3 lety jsem na GTT pila větší slaďárnu, ale taky mi to nevadilo. Jak píšeš, nejhorší byla ta hladovka, u ve 22 a 23 hod. přišla krize, ale ráno jsem byla ok, ani hlad mě nebudil, takže fakt pohoda. A jak ti je? Je to lepší než včera? Držím palce, ať jste ok
Nicol - teda, malej je super, ty fotky z vody nemají chybu :wink:
20. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
Blani, no třetí den mě od večera bolí hrozně břicho jak na ms ale je to nepravidelný. tka snad to bude ok. malje kope tak jsem v klidu ale ty kontroly to se dycky bojím.

Jj mě to vyšetření nějak jako nepřišlo zas tak strašný, bylo mě slabo chvílama ale dlao se to a jinak ještě jsem se málem poblila ale to první chvílu pak už to bylo v pohodě.
20. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Já teda absolutně nevím, kdy a jak jsme "zadělali" toho našeho :sweat_smile: Ale byli jsme od rána do večera v práci, stresy, falt se divím, že se povedl, ani test jsem si po vynechání nedělala, až když už ty příznaky byly jasný jak facka... fakt se divím, že se povedl :sweat_smile:
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
blani tak to máte super. :grinning: my to teda tušíme ale určo to bylo v ten okamžik no taky se divím že se nám povedl. :grinning: to byla docela haluz
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz
já vím přesně kdy jsme zadělali naše děti...Tedík byl na štědrej den a mimčo ted 2dny po mých narozeninách
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
a pokaždé jsem měla hned tušení že jsem v tom
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
nicole, však to jistě zvládneš v pohodě :wink:, netřeba se dopředu stresovat :wink:
20. led 2010 v 18:35  • Odpověz
my, co pomalu ani nevime, co je ovulace, a co jsme se dozvedely o mimi pri preventivni prohlidce, nemame ani poneti, jak jsme k tomu prisly :grinning: nejak tomu nerozumim - jak muzete vedet, pri kterem styku to klaplo? jen tuseni?
21. led 2010 v 09:59  • Odpověz
já to vím přesně, protože vždycky jsme si dávali pozor a v obou případech to do mě všechno vpálil :grinning:, takže se to podařilo vždycky hned, ale kdybychom si nedávali pozor tak bych to taky nevěděla
21. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se hlásím z kontroly vše v pořádku a za 14 dní valím na monitory už. tak to bude zajímavý nevím co se tam měří. :grinning:
jinak je mi dneska na omdlení hnusný stavy fakt se toho nezbavím.
21. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Hani-ty používáš látkové plíny,jen se tak ptám,já ze svého okolí nikoho neznám,kdo by je používal.Mohu se zeptat,co tě k tomu vedlo?Jestli zdravotní důvody,nebo ekologie...

Blani-taky je dobré si koupit pro dítě nosní odsávačku na vysavač,jmenuje se to baby-vac,mají to lékárny,nebo obchody pro děti.Je to dražší,ale na odsávání je to super. :slight_smile:
21. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj leo, ten dotaz byl na mě?Dost jsem slyšela, že látkový jsou lepší pro dítě než jednorázovky, že v nich děti nejsou tak zapařený.A i jsem si říkala, že to vyjde levněji, tak jsem si řekla, že to zkusíme a když nám to nepůjde a nebude vyhovovat, tak přejdeme na jednorázovky.Ale je to v pohodě, sice ze začátku jsem nevěděla jak mu je dávat, ale maminky poradily.Používám takové t plíny co byly i za nás a na ně jsem si koupila kalhotky z globusu(asi 69,-), jsou dobré, protože mají zapínání na suchý zip, takže se přizpůsobí velikostně, ale stejně nepoužíváme, protože než jsem si je koupila, tak jsem si poradila tak, e máme koupený v akci pampers a jelikož byly velké, tak jsem je použila jako kalhotky s tím, že když ji bokem zašpiní tak ji vyměním, jinak ji má několikrát a vyhovuje nám to tak.Párkrát jsem použila ty kalhotky z globu, ale stačil někdy jeden den a oboje šli do pračky.No a jinak jednorázovky používáme, když někam jdeme(lékař, návštěva...) a když jedeme na sevrní moravu za rodiči, ted jsme dostali na vánoce pampers sleep and play, ale malý měl po nich opruzeniny a to je měl od pátku do neděle a už v sobotu měl ty opruzeniny.Ale už je dopotřebujeme a budem sem tam mazat.
A peru co třetí den, ted jsem třeba prala v pondělí a budu prát dneska nebo zítra, mám jich 50ks.
A asi 10 jich používám jen na odříhnutí...
No a ještě kdyby jsi chtěla vědět, tak je vyperu a ted už je neehlím, jen složím a dovnitř dám roztříhnutý sáček, aby nebyl malý durch, to mi pordila moje mamka, taky to tak dělala.
21. led 2010 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

sunysara: a do které porodnice tedy na monitor jdeš?
21. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Holky já mám po mě plíny asi 30ks tak to chci taky zkusít ale nevím když se pokadí tak to jako strčím do pračky i s tím? to právě moc nehcápu ale nachystaný je mám. :grinning:
21. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
no kamarádka používá ty látkové kalhotky a ze začátku se do toho dává taková vložka, která se pak vyhazuje když je mimi malé, zrovna jsme byli u ní a malou přebalovala a já se nekoukala, takže nevím :frowning2: ...má ty froté látkové kalhotky jedny vyjdou na 300kč a kupovala jich asi 20 a jsou univerzální, takže ji vydrží do té doby dokud bude malá nosit pleny
takže hannah pokud jsem to pochopila dobře tak ty tyto froté pleny nedáváš ale používáš jen ty obyčejný bílý, je to tak?
21. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.