• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
že já jsem o té odsávačce psala... :slight_smile:
21. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Vlastovka- proč? Mě teda každá mamina, co tu BabyVac odsávačku má, tak ji doporučuje :sweat_smile:
21. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Blani mám od fisher price. nevím je to od miminka po batole ale já malýho budu mít víc v košíku a občas v tom lehátku. mě tu odsávačku moc lidí nedoporučilo jako k miminku pro větší děti ideál ale k miminku prý ne no.

blani ty plínky nejmenší v akci nemají nikdy. to jsem už zjistila nejmenší mají 4 až 9 kilo. :grinning:
21. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Suny - aha, no já právě koukala, že teď Pemprsky měli v akci snad všude (Tesko, Rosman, DM,..) a ty nejmneší nikde :sweat_smile: :angry: :angry:
21. led 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
no jo no to je tak blani dycky. to jsem vypozorovala, prostě malý mimča jsou diskriminovaný. :grinning:

blani no já to tvrdnutí nevím jeslti mám, prostě mě začne bolet podbřišek a pak mi ztvrdne břicho okolo pupíku napříč a je to tvrdý třeba dvě minuty ale jako takový dvě bouličky. tak nevím ale nahoře a dole je měkký tak to asi tvrdnutí není envím.
21. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Suny - a těhule taky. jsem koukala na to, co nabízí VZP těhulím...a prd :frowning2: Jo, kdyby byl člověk kuřák, nebo obézní a chtěl zbunout, nebo feťák, tak to má hned nějaké balíčky :grinning:
Právě mi došel email, že dnes posílali balík z toho eshopu s plínkama, že prý zítra dorazí, tak snad ano, pak se přes IP domuvíme na předání. :wink:
21. led 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
JJ blani těhule taky i já v té mé je prd no 300 na vitamíny za celý těhu.

jé tak budeš mít plínečky už to je paráda. prostě jsme diskriminovaný až hrůza fakt a ještě nám zkrouhnou mateřskou.
21. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Suny - jo a prý i nemocenská je už nižší :frowning2: Ale ta mateřská je v jednání, možná bude od května zas zpět, no uvidíme, bylo by to fajn. :wink:
21. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Blani tak jeslti od května tak by mi to moc nepomohlo no. ale aspon vy byste to měli lepší. no jo nemocenská je zkrouhlá prý ale taky o hodně ta dlouhodobá. to je fakt mazec.
21. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Jen tak pro zajímavost setkala jsem se s tím, že jsme koupili v akci pampers jumbo pack, takové ty modr-zelené a je to newborn velikost 2(3-kg) a byli nám velký a pak jsme dostali na vánoce pampers sleep and play stejnou velikost a jsou dobré

jinak mám jeden balík sleep and play doma, koupili jsme ho před 14 dny v hypernove za 170,-/70ks, asi je budu prodávat, protože je asi nevužijeme

kdž to tak vezmu tak t mew born používám jako kalhotky na normální plenku
22. led 2010 v 09:51  • Odpověz
tak já tedy tady v těch akcích koupila i ty nejmenší - new baby. takže žádnou diskriminaci necítím :wink:.

a blani, odsávačku jsem myslela na mléko, ne na soplíky. tu máme doma taky, ale kupovala jsem ji asi když měla Elenka rok, do té doby jsme ji nepotřebovali.
22. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Vlastovka - aháá, tak to jo, namlíko aky nakupovat nebudu, kdyžtak v porodnici vlítnu do lékárny a bude :grinning: A ty newborn Pemprsky jsem v kaci teď neviděla :( No, co času dost.
Jinak právě mi došel balíček z těma plínkama atd., tak jdu na to, to dát nějak dohromady :grinning: Pak mi písněte do IP, jak se to předáme. :wink:
22. led 2010 v 10:02  • Odpověz
http://www.akcniceny.cz/letak/albert-hypermarket-6449/p/1/

je to v albertovi a jen od dneška do neděle
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Hani - V Albertu jsem byli včera :(... dostala jsem tip na Persil Sensitiv,a oni mají akci, že koupíš 2, je sleva asi 40% a ještě u pokladny ti odeččtou 100,-, takže vlastně ve výseldku je 1+1 zdarma :wink: A prý je docela dobrý i pro mimča, tak jsem nakoupila. Přinejhorším v tom budu prát jen sobě, že :wink:
Ale teĎ koukám na ten leták, tam zas v akci ty nejmenší nejsou, jen ty Mini, Midi, Maxi... ty měli právě i v tom Tesku, atd.
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz
JO a tehu cukrovku nemám. hurá :grinning:
22. led 2010 v 10:47  • Odpověz
blani, tak to gratuluji :wink:

a jinak já tedy za ty malé plínky považovala ty číslo 2 (3-6kg), ty úplně nejmenší nám ani s Elenkou nechyběly a to byla prcek tak asi první měsíc. ale ne že bychom je neoblekly, jen jsem radši koupila ty od 3kg, ať pak nemám doma nějaké zbytečné, co bych nevyužila.
22. led 2010 v 10:53  • Odpověz
tak jsem se dívala tak ty pampers co mám to velké balení tak je tam přes celé balení napsané new baby ne new born jak jsem psala a je to velikost 2(mini)

new born jsou snad jen značky DM nebo rossmann
22. led 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Blani gratuluju, to je fajn že nemáš cukrovku,
vlastovko já volala radši kvůli tomu břichu dr a prý je to malej a tvrdnutí to není tak jsem zase klidnější.

Jinak na ty plínky ani nejezdite 2až5kilo a 3až6 prostě nemají to už jsme zkoušeli minule tak tam jezdit ani nebudeme.
hani newborn jsou i pampers mám je doma. jo blani a víš kde je v krpoli haman naproti semilasu skoro je to taková malá drogiška a je tam ted akce 48ks 2až5kilo za 229 mamka mi je tam včera brala.
22. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
hani to vypadá dobře a spousta je jich ve středu města.
22. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Já právě myslela ty vel.1, ty Newborn, oni je dělají i v počtech po cca 40, takže ideál do porodnice a na vyzoušení. :wink:
Suny - díky za tip :wink:
Hani - díky za odkaz, z mé oblíbené nekuřácké jsem se právě vrátila...a asi prasknu :grinning:
22. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Blani a co jsi měla dobrýho? já budu mít maso a rýži ale vůbec nevím jako co mám vařit o víkendu. měli bysme jet na maelj nákup ale seru na to.
22. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Suny - těstoviny, zeleninová polívk a k tomu čokoládovovanilkový puding :wink: Pak jsem se stavila v obchocdě, tak sjem si koupila Marshmallouwny :grinning: a už se mi vaří horká čokoláda a spříchutí marcipán...a pak asi lehnu a ani se nehnu :grinning:
22. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Hani - moje kamarádka taky říkala, že jí protíkají, tak má Huggies, ale jinak co jsem četla, tak ty Pempersky s něma je asi nejvíc holek spokojených, tak já právě mám koupený větší Huggies, menší chchi jedno malé balení Pemprsek, jedno Happy s výkrojem a pak uvidíme pro co se rozhodnu :wink:
22. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Já jsem byla dost spokojená v porodnici s plenkami z rosmanna(přímo jejich značka 28ks za asi 80-90,-)
a pak jsem měla od jedné holčiny ze schleckeru
22. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky holky, jdu jen nahlásit, že jsme doma...jak bude trochu více času, tak pisnu o porodu...tady jsou tři fotečky Filípka

http://janulka1985.rajce.idnes.cz/Filipkovo_kralovstvi/
22. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Jani gratuluji ještě jednou a přeji hodně štěstí zdraví a at je malý hodný.
22. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojte holky,
gratuluji k dalšímu miminečku:slight_smile:
já začla konečně něco málo taky nakupovat a schánět. spoustu věcí sem si přivezla od kamarádky a něco koupila přes net. třeba ty plínky z obrázkem. jedna vyšla na 29 a jsou super. dnes sem v C&A neodolala a koupila za 350 komplent halhot trička a vestičky.....bude fešák :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.