• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Havířova

(Zamčená)
29. ledna 2011 
Holky pojdte pokecat a popovídat si o všem možném :slight_smile: já mám termín v Září 2010 :slight_smile: najde se nějaká která taky bude rodit v tomto roce a je z Havířova :wink:
31. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky jsem taky z havru a termin mame v prosinci 2010 :slight_smile:
1. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
@tereziee ahojky ted jsem si všimla že si sem napsala :slight_smile: juvá tak to je super další těhulka :slight_smile:a odkut přesně z havířova si :slight_smile: už víš co čekáš :wink:
1. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
@lucinecka222 Ahoky bydlím ve Městě kousek od Bílého domu a kde bydlíš ty?? Ne ještě to nevíme a taky nevíme jestli si to mame nechat říct nebo to bude překvapení :wink: a jak jsi na tom ty? Na Konikovi jsem nová tak se tady rozkoukávám a našla sem to tak sem si řekla že sem napíšu ale jak koukám tak tu nikdo není jen my.... to je škoda
2. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
@tereziee no sem to nedávno založila,ona jedna místnost z Havířovem je v soukromí tak skus napsat BUBU a ona tě tam jistě pustí tamje holek více a celkem 6 nás tam je těhotných a jsou tam i z havířova :slight_smile: zrovna BUBU je těhotná a je z havířova.Já bydlím v prostřední suché a čekáme chlapečka,já jsem si to u prvního nenechala říc a dozvěděla jsem se to až se to narodilo a byla to ´holčička a ted jsem byla rozhodnutá že si to necám říct :slight_smile:)))
2. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
ta místnost se jmenuje HAVÍŘOV A OKOLÍ :slight_smile: tam napiš BUBU :slight_smile: ONA TAM CHODÍ JEDNOU DENNĚ TAK JAK TAM BUDE TAK TĚ TAM PUSTÍ
2. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
@lucinecka222 Takové překvapení taky uvažuju ale jak jsi to dělala když jsi nakupovala věci a tak?? Jo už jsem taky v tom soukromem Havířově :sunglasses:
2. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
@lucinecka222 Ted jsem koukala na tvoje fotečky a jsou moc hezké a asi to bude ted vypadat blbě ale my s přítelem taky chceme Kubíka a Klárku takže náhoda se jmény :grinning: a kdepak jsi rodila jestli se mužu zeptat??
2. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
@tereziee
ahojík,já mám termín leden 2011.....moc nás tady z Havířova teda není a to na městě potkávám samé těhotné :grinning:
29. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
@siculicka To je pravda že moc nás tady není....Tady je totiž ještě jedna diskuze a jmenuje se Havířov a Okolí ale je uzamčená správcem tak si to když tak najdi a napíš jí....
30. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky maminky tak jsem snad našla nějaké maminky z Havířova :slight_smile: .Bydlím tu sice delší dobu, ale nikohobohužel neznám a ráda bych našla nějaké maminky co mají dětičky.Syn má dnes jeden roček sice, ale myslím si, že to nevadí tak pokud se najde maminka budu ráda :slight_smile:
2. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
ahojky hledám nějaké mateřské centrum v havířově,můžete prosím dát nějaké tipy?našla jsem akorát sluníčko...děkuji :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojki holky je tady jeste nejaká těhulka, co ma termín 2011? Ja mam březen 2011 a hledam kamaradku z Havirova :slight_smile:
21. zář 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj JEstli nevadí tak já mám 3 letého klučinu a osmiměsíčního chlapečka,a i když bydlím na Havířově dlouho neznám tady,žádnou maminu s dětmi. A tak by jsme se rádi všichni tři seznámili s novými kamarády.
29. led 2011 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.