• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Kostelce nad Černými lesy a okolí?

(Zamčená)
24. května 2010 
Ahoj :slight_smile: ,
já pocházím z Krymlova (asi 8 km od Kostelce), takže tady okolí jakž takž znám, ale všechny kamarádky se odstěhovaly a tady nikdo nezůstal :frowning2: . My jsme tady 3 měsíce a krom starostky a ředitelky ve školce, tady nikoho neznám. Jinak těhu celkem v pohodě, akorát ten začátek, kdy mi nebylo moc dobře je naštěstí za mnou, ale byl to děs s dvěma dětma. Moc jsem si nepoležela, neodpočinula, což nedělám ani teď, ale je to za námi :slight_smile: . Vlastně člověk nemá čas, aby mu něco bylo. Všechno léčim za pochodu. Ještě právě nevíme, co to bude? Ale já mám takový tušení, že by to mohla být do třetice ta holčička, ale .....?
Zítra jdu v 18.00 hod. do poradny, tak jestli bude uzv, tak budu určitě moc zvědavá :wink: . Porodnici vybranou mám, chtěla bych zase do Benešova. Byla jsem tam moc spokojená. Prvního kluka jsem rodila v Krči (děs), druhýho v Benešově a jsem za to moc ráda. Doktorka co mě rodila, por.asistentky a sestřičky BEZVADNÝ :sunglasses: . Sice bych to měla mít zmáknutý, ale je to snad horší, než když jsem byla poprvé těhotná. Všechno víc řešim, protože vim, co mě čeká, nebo může potkat a hlavně to je taky tim, že se bojim, abych se třeba nedostala do nemocnice. To by pro mě nebylo moc příjemný, protože představa, že tady nechám kluky a manžu samotný, mě docela DĚSÍÍÍÍÍ :astonished: . Já mám termín podle PM 17.9. a podle uzv 11.9.
A ty jsi na rizikovém? Já jsem moc nepročítala :sweat_smile: . A co jména?
Já mám od prvního těhu vybranou Aničku a kluka chce manžel po sobě Martin. Mě se to moc nezamlouvá, tak snad mi ta Anička vyjde!
14. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj smudlinko,

jsem si říkala, že je mi ten nick povědomej a ejhle...psaly jsme si ještě když jsem byla těhotná. Pak jsem porodila a shon okolo Adrianky byl takovej, že jsem úplně zapomněla psát.
Koukám, že už jste přestěhovaný do Kozojed....to jsou ty novostavby tam v pravo? My už se snad do měsíce taky budeme konečně stěhovat. Nějak mi ta Praha začíná vadit...kor s dítětem. Baráček a zahrádka to bude jiné labůžo :slight_smile:
A koukám, že v očekávání...do třetice všeho dobrého :slight_smile: přeju tu vytouženou holčičku!!! :grinning:

Terko: nákupní horečku chápu...jakmile je něco hezkého nedejbože ve slevě, hned nakupuju jak divá :grinning: naštěstí mi teď peněz po zaplacení hypo nezbývá, jina bychom se tady v tom 2kk za chvíli nehnuli :slight_smile: ale ty vesele nakupuj :slight_smile: aby byl Domča parádník až přijde na ten svět :slight_smile:
14. dub 2010 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
tak koukám že vy už se znáte :slight_smile:

priorita: no nákupní horečka by fakt byla,ale musím se krotit, protože mám slíbeno spoustu věcí od sestřenky, tak je škoda utrácet za malé oblečky, když v tom jsou ty děti sotva pár dní a pak vyrostou. Jinak výbavičku zvládá moje mamina hravě sama, téměř každý den mi volá jak byla v nějakém obchodě a že tam výhodně koupila tohle a tamto, tak at babča klidně nakupuje a já alespoň ušetřím nějakou tu kačku taky pro sebe :wink: .

smudlinka: já jsem na rizikovém, protože jsme minulý rok o jedno mimčo přišli, tak doktor mi hned dal neschopenku. Taky jsem dojížděla daléko do práce, vstávala jsem v půl páte ráno a jezdila v sedm večer domů,to bych už nedala, protože jsem měla fakt dost velký ty nevolnosti,tak bych ani nedojela a pořád se mi motala hlava až na omdlení,tak jsem fakt ráda že jsem doma. No a ted když bude snad už hezky tak si to i užiju. Máme v Říčanech chatu s bazénem tak už se tam vidím jak jsem tam od rána do večera naložená :grinning: .
15. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahojky.

priorita: Jj, vzpomínám, já jsem se s tím psaním taky umlčela. Přesně tak, jsou to ty baráčky po pravé straně, když se jede na Prahu. My jsme vidět ze silnice, ten žlutý patrový s černou střechou. Já myslela, že bydlíte v Zásmukách? Ale tam máte asi rodiče (manželovi)? A budete se stěhovat tam?

terkao + priorita : Tak jsem byla dneska na uzv a vypadá to, že to bude do třetice CHLAPEČEK, prý tak na 85%. To už je dost velká pravděpodobnost. Manžel prostě holky neumí:slight_smile:! Ještě jdu 27.4. na velký uzv, tak si nechávám ještě těch 15% na tu holčičku, ale ......?
A to jsem si od začátku těhu byla jistá, že to bude hločička. Ale měla jsem to vsugerovaný. Každý mě tipoval na kluka, to jsem samozřejmě nechtěla slyšet, ale je to jedno. I tak se na bobečka těšíme a hlavně, aby všechno dobře dopadlo a byli jsme všichni zdravý.
15. dub 2010 ve 23:55  • Odpověz
šmudlinka: to byla rychloakce ty domky tam...jezdíme už 7 let každý pátek do Zásmuk a v neděli zpět do Prahy a přišlo mi, že ty domky tam vyrostli doslova z týdne na týden :slight_smile: ale třeba se mi to jen zdá, protože mi s tím našim domečkem se už patláme tři roky a mezitím u Kozojed vyrostlo 10 domů :grinning:
Jinak ale stále bydlíme v Praze, ale snad už ne dlouho...ale jinak máš pravdu, že tam máme rodiče, manželovi odjakživa a moje mamka se tam přistěhovala, když se podruhé vdala! A za klášterem máme postaveno my...už jen čekáme až to tady prodáme a stěhujeme se! To bychom pak mohly dát konečně sraz i s Terkou, co holky?
A zase kluk? Teeeda to se jen tak někomu nepodaří :grinning:

Teri: já vím, že to slyšíš asi od každého, ale to mimi ze začátku fakt rychle roste a jestli budeš mít napůjčované věci od sestřenky, tak je to skoro škoda peněz. To ať mamča třeba kupuje oblečení v 86 nebo 92...to přeci jen už to dítě víc "zničí" a ty poděděné věcičky už nejsou tak hezké!

U nás se ještě nespí :frowning2: nevím jestli jí trápí ta stolička či co, ale dneska od deseti brečí a brečí...spát nechce, pořád si stoupá v postýlce...ach jo, to bude noc :frowning2:
16. dub 2010 v 00:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
já se jdu na víkend s váma rozloučit, jedeme na ty hory, tak už se nemůžu dočkat.
Jinak jsem pro udělat pak nějaký srazík.
Tak se tu mějte krásně a v neděli mě máte zpět :grinning: .
16. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky! Teda kde vám je konec ..... to určitě to hezké počasí a vám se nechce sedět u počítače co :sunglasses: .
Já mám za sebou nádherný víkend v Adršpachu a byla jsem fakt neštastná když jsme se vraceli domů :frowning2: .
Zítra budu vědět výsledky těch triplů, tak na mě myslete at mi doktor řekne jen samé dobré zprávy.
19. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
Terko, jak dopadly testy? Jsem napnutá jak kšandy...
Koukám, že víkend byl fajn...to je dobře! Taky bych někam z fleku vyrazila. Co máme Adrianku, nikde jsme nebyli ... pořád jen práce, práce a práce...myslím o víkendech. Tak snad až se přestěhujeme taky někam vyrazíme...
22. dub 2010 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj,
tak včera jsem si volala naty tripl testy a jsou naštěstí negativní, spadnul mi kámen ze srdce,měla jsem z toho opravdu strach. Taky už mi doktro říkal že můžu pomalu vysadit ty kortikoidy, tak z toho mám taky velkou radost.
jinak ten víkend byl fakt hrozně fajn, chtěla bych tam jet ještě v létě na nějaký víkend,tak uvidíme jak to výjde.
Zítra se jedeme podívat do batolátka na kočárek, mám vybraný firkon verano a tam je specializovaná prodejna, ještě ho teda nebudeme kupovat,ale si ho chci osahat a podívat se na něj naživo no a pokud by náhodou nevyhovoval tak budu vybírat jiné,ale doufám že to bude v pohodě, protože se mi moc líbí a cenově je taky přijatelný. Celá trojkombinace s autosedačkou stojí 9500,- tak´to mi příjde fakt fajn. Já původně chtěla x-lander, ale ta cena je fakt docela velká, jednou tolik co ten firkon a hlavně je docela taky těžký, tak kdo se pak s tím má tahat.
22. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Terko, to jsem ráda, že jsou triply v pořádku! :grinning: tak teď už si můžeš začít naplno užívat těhulkování :slight_smile:

Ad kočárek...no my máme už po jednom dítěti - casualplay S4. Dvacet tisíc bych za kočárek taky nedala...kor když korbičku má dítě tak půl roku, sporťák pak další max. rok . Krom toho v Zásmukách máme kočárek s Aukra za tři stovky a jak posloužil..a houpe!!! :slight_smile: A člověče myslím, že ten Firkon má kamarádka a i mě se líbil...

Něco mi tu zavání pod nos...asi musím přebalit mládě :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Terko,
já Firkon mám a jsem s ním moc spokojená. Mám trojkombinaci, ale bez tý sedačky. Ta by se mimochodem teď šikla.
Tak gratuluji, že výsledky dopadly dobře. Já mám taky negativní a včera jsem byla na velkým uz na vrozený vady a taky v pořádku. Byl potvrzený na 100% chlapeček. Tak listuju v kalendáři a nevim, co za jméno?
28. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
mě se fakt ulevilo že ty testy jsou ok. Ale prý to není 100% tak nás doktor ještě poslal na ten ultrazvuk echo fetu a tam by se měli nějaké velké vady podchytit, tak jsem zvědavá.
Jinak ten kočárek pořád nevíme, je teda ještě čas, dřív jak v létě ho stejně nebudeme pořizovat,ale byli jsme mrknout na ten firkon v obchodě a přítel moc nadšený nebyl, tak možná půjdeme do x-lendru, jsem se ptala a trojkombinace s autosedačkou výjde tak na 15 tisíc. Mě u by teda stačil podvozek a hluboká korba s autosedačkou,ale bouhužel všude je základ i ten sporťák, tak bez toho to nepůjde. Mě na tom sportáku vadí ta váha je to 15 kg a to je dost. Já bych si představovala takový ty lehčí golfky na později. No uvidím co ještě vymyslíme.
smudlino taky gratuluji k negativním testům. Je to velká úleva vid?
Jinak mi asi budeme mít teda taky toho chlapečka a máme vybrané jméno Dominik. Ale nějak se mi teď trochu zkazila pleť, tak mamka říkala aby jsme pak nakonec neměli holčičku, přeci jen to v tom 15tt nebylo tolik poznat a můj gynekolog ještě nic neviděl na ultrazvuku a v pondělí říkal, že mi řekne tak za tři týdny. No jestli to bude holčička tak nejspíš bude chodit v modrém, protože mamina nám koupila výbavičku do modra, ale co, hlavně že to bude zdraví :grinning:
29. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
teda taky je nějak mrtvo ?
Terko, jak se cítíš? Co nového? Už jsi byla na velkém UTZ, viď? Máte potvrzeného toho chlapečka?

Smudlinko a co u vás nového v bříšku? Jo a váš baráček, je ten žlutej uprostřed nebo na kraji?
24. kvě 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj, velký ultrazvuk nás čeká teď ve středu a zítra jdu do poradny. Zatím mi doktor potvrdil chlapečka, tak jsem zvědavá co na to doktor ještě na tom velkém utz, ale teď to už musí být kluk, protože máme téměř celou výbavu a to do modra a dokonce jsme sehnali i levně kočárek a taky světle modrý, tak to by měla holčička docela smolíka, prootže to už bych nově nic nekupovala.
Jinak jsem byla ve čtvrtek v Podolí v nemocnici protže jsem měla dost velké bolesti břicha a necítila jsem asi pět dnů pohyby, tak jsme radši jeli, naštěstí malej je v pořádku a místo zůstat u nich na pozorování jsem slíbila že budu doma a v klidu a jím magnézko. No v klidu jsem vydržela dva dny a pak už jsem zase pobíhala po bytě a uklízela a vařila, no nedám si pokoj. Malej se pak asi tři dny ozýval fakt pravidelně tak jsem měla radost, no a asi jsem to zakřikla protže teď už zase skoro tři dny nic, tak jsem zase na nervy jestli je vše v pořádku, ale snad jo.
A copak je u vás nového? Tady se dlouho nikdo neozval....
24. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.